PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كلوپ گيم پد كامپيوتر

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6

iMbaQ_SiR
28-09-2009, 18:19
سلام دوستان منم رفتم یکی از این دسته های Xbox گرفتم.
ولی ی مشکلی هست انم این که حس می کنم Vibre ی سمتش (سمت چپ ) کار نمی کنه.
آیا از شما دوستان کسی به این مشکل بر خورده؟
برنامه ای برای test این مورد هست؟
می خوام بدونم مشکل من از خرابی دستس یا برای نرم افزارهاست؟

CATALONIA
28-09-2009, 18:22
یه گیم پد نیست که هم pes و fifa رو پشتیبانی کنه و هم قیمتش خیلی گرون نباشه 
اگه هست معرفی کنین

CATALONIA
28-09-2009, 18:25

فک کنم اگه تو  start  بعد بری تو control panel بعد game controllers بری میتونی دوازده دکمه ی گیم پد و امتحان کنی

Kianoosh
28-09-2009, 18:31
خب جوانان اسلام یه دستک شادی! معرفی کنید حدود 15 تومن که وقتی روش می پرم یا می کوبمش تو دیوار خراب نشه و اینقدر هم مفت گل نخورم!:دی یه چند مدل مدنظر خودم هست ببینم نظر شما گیمر ها چیه... فقط هم برای PES آها مشکل درایور رو هم در نظر نگیرید مهم نیست

Yi Yi
28-09-2009, 18:45
دسته یXBOX360 مایکروسافت گرفتید یا دسته های مشابه مانند فراسو؟

خب جوانان اسلام یه دستک شادی! معرفی کنید حدود 15 تومن که وقتی روش می پرم یا می کوبمش تو دیوار خراب نشه و اینقدر هم مفت گل نخورم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه چند مدل مدنظر خودم هست ببینم نظر شما گیمر ها چیه... فقط هم برای PES آها مشکل درایور رو هم در نظر نگیرید مهم نیست
دسته های فراسو گزینه ی خوبیند تو این رنج قیمت.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

iMbaQ_SiR
28-09-2009, 18:47
خب جوانان اسلام یه دستک شادی! معرفی کنید حدود 15 تومن که وقتی روش می پرم یا می کوبمش تو دیوار خراب نشه و اینقدر هم مفت گل نخورم!:دی یه چند مدل مدنظر خودم هست ببینم نظر شما گیمر ها چیه... فقط هم برای PES آها مشکل درایور رو هم در نظر نگیرید مهم نیست

یا خرید نکن یا خوب خرید کن. بهترین دسته ای که شما می تونی بخری همون دسته Xbox سیم داره.27 تومان.

به نظر من کاراییش از دسته های Ligitech هم بهتره.

vegas
28-09-2009, 19:09
یا خرید نکن یا خوب خرید کن. بهترین دسته ای که شما می تونی بخری همون دسته Xbox سیم داره.27 تومان.

دسته x360 هم متاسفانه dpad زیاد جالبی نداره و اصلا عملکرد خوبی در بازی های fighting مثل street fighter نداره !

iMbaQ_SiR
28-09-2009, 19:19
دسته یXBOX360 مایکروسافت گرفتید یا دسته های مشابه مانند فراسو؟

ما یکروسافت گرفتم.

nathan mckane
28-09-2009, 19:46
خول منم بالاخره دسته ی 360 رو گرفتم . تو grid امتحانش کردم کار می کرد ولی تو burnout : paradise کار نمی کرد . کسی می دونه اصلا این بازی از دسته ی ایکسباکس پشتیبانی می کنه یا نه ؟ مرسی

Yi Yi
28-09-2009, 23:01
دسته x360 هم متاسفانه dpad زیاد جالبی نداره و اصلا عملکرد خوبی در بازی های fighting مثل street fighter نداره !
حق با شماست. تو بعضی بازیها ممکنه یکم کار باهاش سخت باشه . ولی تو اغلب جاها بخصوص بازیهای رانندگی فوق العادست.

ما یکروسافت گرفتم.
نمی دونم دلیلش چیه. شما بهتره درایور دسته رو دانلد کنید. احتمالا باید دستتون مشکل سخت افزاری داشته باشه.

خول منم بالاخره دسته ی 360 رو گرفتم . تو grid امتحانش کردم کار می کرد ولی تو burnout : paradise کار نمی کرد . کسی می دونه اصلا این بازی از دسته ی ایکسباکس پشتیبانی می کنه یا نه ؟ مرسی
نه. تو این بازی مشکلی نداره. همین الان بازی رو ریختم و امتحانش کردم. کاملا با این دسته سازگاره. دکمه ها، علامت و تصویر دکمه ها در بازی، شوک و همه و همه کاملا با این بازی بهینه شده. نمی دونم علتش چیه. درایور دسته رو بریزید و امتحان کنید.

Yi Yi
29-09-2009, 00:24
عکس های بیشتر از XBOX 360 Controller wired :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kianoosh
29-09-2009, 03:19
دوستان ممنون حالا تا 30 هم چند مدل معرفی کنید چیز خاصی نمی خوام فقط چون با دسته کشتی میگیرم خرابی زود و ناسازگاری نداشته باشه...

پ.ن:

از اون که گفتی شاید بهتر باشه ولی از logitech بهتر نیست:دی

Yi Yi
29-09-2009, 13:06
دوستان ممنون حالا تا 30 هم چند مدل معرفی کنید چیز خاصی نمی خوام فقط چون با دسته کشتی میگیرم خرابی زود و ناسازگاری نداشته باشه...تا 30 همین دسته ی XBOX 360 خوبه. دسته های logitech احتمالا گرونتر باشند.

از اون که گفتی شاید بهتر باشه ولی از logitech بهتر نیستدسته ی XBOX 360 از لحاظ هماهنگی و ساپورت بازیها بینظیره. کیفیت قطعاتش هم چیزی از logitech کم نداره. هیچی نباشه بالاخره دسته ی اصلی کنسول XBOX 360 محسوب میشه. پس مطمئنا از کیفیت بالایی برخورداره.

Kianoosh
29-09-2009, 14:43
باشه همینو میگیرم ولی بازم میگم از logitech بهتر نیست :دی

iMbaQ_SiR
29-09-2009, 16:04
باشه همینو میگیرم ولی بازم میگم از logitech بهتر نیست :دی

دوست عزیز من خودم Lagitech باز حرفه هستم .
برا اطلاع عرض میکنم که بدونید همین طوری نمی گم.
من خودم تا حا لا 3 تا از موس های Lagitch رو خریداری کردم.
MX 518 G5 و G9

در این مورد ولی دسته Xbox رو بهتر دیدم .از نظر چیدمان دکمه ها و نوع کا رایی و هما هنگیش با بازی هایی که من میخوام بکنم.(GTA IV و NFS Sift) ولی این دسته اصلاً برای PES و FIFA توصیه نمیشه طبق تحقیقی که من کردم.

برای شما که فو تبال بازی می کنید همون Ligitch خیلی بهتره و به برنامه های جانبی هم نیازی نداره برای تنظیم دکمه ها.

Cordles Rambel Pad2 سیم دار بگیرید 43 هزار تومان.
بازم میگم دوستانی که بازی هایی میکنن که یکی از مشخسش Games For Windos Live هست دسته Xbox خیلی کارایش بهتره.

Yi Yi
29-09-2009, 16:18
اصلاً برای PES و FIFA توصیه نمیشه طبق تحقیقی که من کردم.چه مشکلی وجود داره با فوتبال؟ من هم2009 PES و هم FIFA 09 رو با این دسته XBOX360 مایکروسافت بدون مشکل بازی کردم.

iMbaQ_SiR
29-09-2009, 17:08
چه مشکلی وجود داره با فوتبال؟ من هم2009 PES و هم FIFA 09 رو با این دسته XBOX360 مایکروسافت بدون مشکل بازی کردم.

خوب پس چه بهتر من بعضی جا ها در فرم های مختلف اینو خوندم.
پس واقعاً میشه گفت Xbox 360 مناسب ترین دستس.

mamadosein
29-09-2009, 17:18
ولی من به این چیزا اعتقاد ندارم
من یه دسته از این 5 تومنی ها بیشتر از 3 سال پیش خریدم که تا همین چند وقت پیش کار کرد
دیروز هم رفتم یه دسته خریدم 4200 و روش زده BOXKER و ایشالا اینم 2-3 سال کار میکنه

AliYeh20
29-09-2009, 19:13
در مورد گیم پد logitech اطلاعات میخاستم؟

Yi Yi
30-09-2009, 01:00
ولی من به این چیزا اعتقاد ندارم
من یه دسته از این 5 تومنی ها بیشتر از 3 سال پیش خریدم که تا همین چند وقت پیش کار کرد
دیروز هم رفتم یه دسته خریدم 4200 و روش زده BOXKER و ایشالا اینم 2-3 سال کار میکنه
مبارک باشه! یکم از دسته ی قبلی و جدیدتون بگید. در مورد سازگاریشون با بازیها اطلاعات بدید.

در مورد گیم پد logitech اطلاعات میخاستم؟
چه اطلاعاتی؟

mamadosein
30-09-2009, 16:31
مبارک باشه! یکم از دسته ی قبلی و جدیدتون بگید. در مورد سازگاریشون با بازیها اطلاعات بدید.

چه اطلاعاتی؟
سلام
دوست عزیز به شوخی گفتید یا جدی ؟
اگه شوخی بود که (;
و اگه جدی بود راستش من هر بازیی که خواستم با دسته انجام بدم فرقی تمیکرد و ا.ن دسته انجام میداد
این یکی هم که فعلا فقط باهاش پیس بازی کردم که مشکلی نداره و همین الان هم دارم فیفا10 نصب میکنم
اگه بازی جدید دیگه ای هم اومد با این دسته امتحان میکنمl (;
موفق باشید

AliYeh20
30-09-2009, 18:02
مي خوام از مدلاش بدونم و بدونم كدوم مدلش خوش دست تره و قيمتاشم ممنون ميشم بگيد.

shuahin_kh
01-10-2009, 17:49
سلام به دوستان.
من دنبال usb gun برای pc میگردم. تا حالا هم پیدا نکردم. اگه میدونید یه usb gun درست و درمون، کجا داره حتما بگید. اصلا قیمتش مهم نیست. فقط بگید کدوم سایت یا کدوم مغازه. ممنون از همتون

nathan mckane
03-10-2009, 23:19
دوستانی که دسته ی 360 سیمدار دارن می خواستم بدونم برچسپ ساخت کجار رو زده پشتش ؟ مال من که زده ساخت چینه . مال شما چه طور ؟

iMbaQ_SiR
03-10-2009, 23:36
دوستانی که دسته ی 360 سیمدار دارن می خواستم بدونم برچسپ ساخت کجار رو زده پشتش ؟ مال من که زده ساخت چینه . مال شما چه طور ؟

همش چنییه .
حتی فک کنم تو آمریکاشم چینی باشه!!! :18:

Yi Yi
04-10-2009, 01:00
مي خوام از مدلاش بدونم و بدونم كدوم مدلش خوش دست تره و قيمتاشم ممنون ميشم بگيد.
میتونید به سایت logitech سر بزنید که احتمالا مسدود باید باشه!
از قیمت هاش اطلاع ندارم.

Made In China

AliYeh20
04-10-2009, 17:20
مرسي از ياري سبزتان

shuahin_kh
04-10-2009, 17:55
درود به همه دوستان.
یعنی بین این همه آدم که عشق بازی هستند، کسی نیست که بگه یه USB GUN برای PC از کجا میشه گیر آورد؟ خیلی ممنون از لطفتون.

mohammadaliarmin
05-10-2009, 21:22
آقا تو رو خدا یکی کمک کنه ما یه دسته farasoo FGP-660 خریدیم ولی اکثر بازیها رو ساپورت نمی کنه و همه ی بازیهای اول شخص رو و بدتر اینکه خیلی از بازیهایی رو که ساپورت میکنه دوربینش قاتی پاتیه یعنی اگه جویستیک رو بالا پایین کنیم دوربین به چپ و راست میره و اگه چپ راست بکنیم دوربین بالا و پایین میره یعنی اصلا این جویستیک سمت راست قاتیه چیکار کنم

Yi Yi
06-10-2009, 04:39
آقا تو رو خدا یکی کمک کنه ما یه دسته farasoo FGP-660 خریدیم ولی اکثر بازیها رو ساپورت نمی کنه و همه ی بازیهای اول شخص رو و بدتر اینکه خیلی از بازیهایی رو که ساپورت میکنه دوربینش قاتی پاتیه یعنی اگه جویستیک رو بالا پایین کنیم دوربین به چپ و راست میره و اگه چپ راست بکنیم دوربین بالا و پایین میره یعنی اصلا این جویستیک سمت راست قاتیه چیکار کنم
وقتی یک دسته ی غیر استاندارد می خرید، باید دردسرش رو هم تحمل کنید!
نمی دونم دقیقا چه جوری مشکل شما حل میشه. ولی احتمالا با calibration حل بشه. برید به کنترل پنل و قسمت دسته ی بازی و ...

mohammadaliarmin
06-10-2009, 21:05
میشه کاملتر توضیح بدید

Yi Yi
09-10-2009, 07:23
میشه کاملتر توضیح بدید
من تا حالا کار نکردم باهاش. یکم باهاش ور برید احتمالا بفهمید چی کار باید بکنید.

Spaniuly
09-10-2009, 11:17
اولا بازی اول شخص رو واسه چی با گیم پد بازی می کنی من نمی دونم؟؟؟

با گیم پد که سخت تر هست بازی کردن یک گیم که Lock Target نداره مثل بازی های شوتر و اول شخص. مثلا GTA IV اگر چه شوتر هم هست ولی خوب Lock Traget داره پس مشکلی نداره اگه با دسته بازی کنید یا بازی های مثل ماشین سواری فوتبال یا سبک فایتینگ خیلی حال میده با گیم پد بازی کنی ابته بعضی بازی ها هستند که دسته رو ساپورت نمی کنن مثلا همین FIFA هوز هم گیم پد های طرح 360 رو ساپورت نمی کنه به خوبی و اسلایدر ها یا همون ترگر ها رو ساپورت نمی کنه در حالیکه PES ساپورت می کنه در ضمن مشکل دوربین بر می گرده به بازی نه گیم پد ممکنه شما مجبور بشید Invert کنید آنالوگ ها رو و غیره گیم پد های فراسو در حال حاضر بهترین و استاندارد ترین و مطمئن ترین گیم پد های موجود هستند چون دارای گارانتی و ساپورت هستند کافیه بدونید نمایندگی واقعی و اصلیش توی شهرتون کدوم مغازه یا شرکت هست.

Yi Yi
09-10-2009, 12:26
گیم پد های فراسو در حال حاضر بهترین و استاندارد ترین و مطمئن ترین گیم پد های موجود هستند چون دارای گارانتی و ساپورت هستند کافیه بدونید نمایندگی واقعی و اصلیش توی شهرتون کدوم مغازه یا شرکت هست.این گارانتی چه کمکی می تونه بکنه؟ به نظرم دسته های فراسو استانداردترین و مطمئن ترین نیستند. همین بازی فیفا مگه چند نفر از خریداران فراسو می دونند باید DevData بسازند؟ یا در بازی GTA IV که شنیدم این دسته مشکل داره. بازی های دیگه رو اطلاع ندارم. ولی معلوم نیست با بازیهای جدید سازگار هست یا نه. استانداردترین و مطمئن ترین به نظرم دسته ی XBOX 360 و دسته های logitech و saitek هستند که البته قیمتشون هم خیلی بیشتر از دسته های فراسوست.

nathan mckane
10-10-2009, 12:21
هیچ دسته ای نمی تونه تمام بازیهای ویندوز رو ساپورت کنه مگه اینکه از xinput مایکروسافت پشتیبانی کنه و تا حالا تها دسته هایی که این قابلیتو دارن و تو بازارن مارک saitek و logitech هستش به همراه دسته ی خود 360 . گارانتی به چه دردی می خوره وقتی که با دسته تو تمام بازیها مشکل داشته باشی !

shuahin_kh
10-10-2009, 16:16
سلام به دوستان .
من فکر کنم تو یه تاپیک دیگه مشکلمو گفتم ولی کسی جواب نداد.
من دنبال LIGHT GUN یا همون گیم پد طرح تفنگ میگردم و میدونم برای PC هم ساخته شده، فقط فروشگاهی رو پیدا نکردم که داشته باشه. ممنون میشم اگر کسی هم منو راهنمایی کنه و هم یه خورده راجع به light gun توضیح بده. البته این محصول حتما اسمهای دیگری هم دارد و فقط به همین نام نیست. ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$88102215.jpg

zed2
13-10-2009, 13:28
سلام به دوستان .
من فکر کنم تو یه تاپیک دیگه مشکلمو گفتم ولی کسی جواب نداد.
من دنبال LIGHT GUN یا همون گیم پد طرح تفنگ میگردم و میدونم برای PC هم ساخته شده، فقط فروشگاهی رو پیدا نکردم که داشته باشه. ممنون میشم اگر کسی هم منو راهنمایی کنه و هم یه خورده راجع به light gun توضیح بده. البته این محصول حتما اسمهای دیگری هم دارد و فقط به همین نام نیست. ممنون

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$88102215.jpg

هیشکی ظاهرا این LIGHT GUN هارو تا حالا نخریده ظاهرا و تو بازار هم نیست

من یک سرچ کردم چند مدل دیدم و مشخصاتش رو خوندم دیدم بیشتر باسه کنسول های بازی Lightgun ارائه شده و البته تعداد بازی هایی که ازش هم پشتیبانی می کنه هم زیاد نیست.

farbod N73 me
13-10-2009, 22:09
کمک
من یه دسته ی Saitek Cyborg RumblePad for PC/XBOX 360 خریدم
ولی درایور میخواد توی خودشم CD نداره گفنه بورو تو سایت
رفتم برای درایور زده بود 133 مگابایت و برای Software زده بود 17 مگابایت
اولا کدوم رو باید دان کنم؟
دوما من دایال آ÷ دارم و نمیتونم 133 مگیه رو دان کنم خواهشا کمک کنید
راستی به فروشندشم زنگ زدم یارو گفت اصلا CD نمیخواد و خودش خودکار راه میوفته ولی این اصلا نمیاد

Yi Yi
14-10-2009, 11:58
کمک
من یه دسته ی Saitek Cyborg RumblePad for PC/XBOX 360 خریدم
ولی درایور میخواد توی خودشم CD نداره گفنه بورو تو سایت
رفتم برای درایور زده بود 133 مگابایت و برای Software زده بود 17 مگابایت
اولا کدوم رو باید دان کنم؟
دوما من دایال آ÷ دارم و نمیتونم 133 مگیه رو دان کنم خواهشا کمک کنید
راستی به فروشندشم زنگ زدم یارو گفت اصلا CD نمیخواد و خودش خودکار راه میوفته ولی این اصلا نمیاد
1.شما ویندوزتون چیه؟
2. احتمالا اشتباه متوجه شدید و حجم softeware و driver رو جابه جا زدید. به software نیازی نیست. برای شناساندن فقط driver رو دانلد کنید.

farbod N73 me
14-10-2009, 18:44
1.شما ویندوزتون چیه؟
2. احتمالا اشتباه متوجه شدید و حجم softeware و driver رو جابه جا زدید. به software نیازی نیست. برای شناساندن فقط driver رو دانلد کنید
XP SP3 هستش
نه اشتباه نگفتم همینه
133 مگا بات
حالا چی کار کنم؟

Yi Yi
14-10-2009, 19:07
XP SP3 هستش
نه اشتباه نگفتم همینه
133 مگا بات
حالا چی کار کنم؟
آره . حق با شماست. جالبه که حجم درایور ویندوز ویستا تنها 8 مگابایته!
می تونید برید از کافی نت دانلد کنید یا این که شب بزارید کامپیوتر دانلد کنه تا صبح.

farbod N73 me
14-10-2009, 19:13
8 مگ؟
میزارم همون صبح تا شب دان بشه
ولی چرا خودش سی دیش رو توش نداشت؟
میدونم که هر روز این درایورها آپ میشه ولی میتونستن یه کاری بکنن

AliYeh20
15-10-2009, 17:41
سلام دوستان:20:

من زياد وارد نيستم،ميشه راهنماييم كنيد كه از كجا بايد بفهمم گيم پدم لرزاننده(شك دار)هستش؟

مرسي :10:

Yi Yi
15-10-2009, 18:01
سلام دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من زياد وارد نيستم،ميشه راهنماييم كنيد كه از كجا بايد بفهمم گيم پدم لرزاننده(شك دار)هستش؟

مرسي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو بازی باید امتحان کنید.

gggmail
16-10-2009, 11:21
من یه گیم پد بیسیم برای ویندوز 7 میخواستم؟
میخوام ساکر 2010 بازی کنم

Spaniuly
16-10-2009, 15:53
من یه گیم پد بیسیم برای ویندوز 7 میخواستم؟
میخوام ساکر 2010 بازی کنم

یه 50 60 تومنی مایه تیله بذار برو یه مایکروسافت xbox360 وایرلس بخر. ولی اگه وایرلس بودنش برات اهمیت نداشته باشه همین fgp-660 فوق العاده هست برای ساکر. کاملا مچ هست با این بازی

gggmail
16-10-2009, 15:54
دوست عزیز من بودجم نا 30 تومان هست حتما هم وایرلس میخوام
این بنظرت چطوره؟

gggmail
16-10-2009, 16:39
این دو با هم چه فرقی داره؟
Game Pad Logitech Rumblepad 2

Game Pad Logitech Cordless Rumblepad 2

Yi Yi
16-10-2009, 16:52
یه 50 60 تومنی مایه تیله بذار برو یه مایکروسافت xbox360 وایرلس بخر. ولی اگه وایرلس بودنش برات اهمیت نداشته باشه همین fgp-660 فوق العاده هست برای ساکر. کاملا مچ هست با این بازیدسته ی بی سیم XBOX360 هست با قیمت 42 تومن در تهران. ولی من نتوستم ----- مخصوصش که برای راه انداختن دسته لازمه رو پیدا کنم. شما قیمت 50 -60 تومن رو برای دسته به همراه ----- سراغ دارید؟

دوست عزیز من بودجم نا 30 تومان هست حتما هم وایرلس میخوام
این بنظرت چطوره؟چرا حتما وایرلس؟ بی سیم مشکلش چیه؟ سیم دراز رو میشه جمع و جور و مرتب کرد.
در مورد fgp-666 من نظری ندارم. احتمالا PES رو جواب بده. من معلوم نیست با بازیهای دیگه هم بشه بدون مشکل بازی کرد.

این دو با هم چه فرقی داره؟

Game Pad Logitech Cordless Rumblepad 2
دومی بیسیمه ولی اولی سیم دار

farbod N73 me
16-10-2009, 23:32
من یه Saitek Cyborg Rumblepad for PC/Xbox360 گرفتم
به غیر همون مشکل درایور که دانلود کردم و حل شد هیچ مشکل دیگه ای نداره
اگه وایرلس بود خیلی حال میداد ولی همینم عالیه
هرچی باهاش بازی امتحان کردم ساپورت کرد و خودش تنظیم بود
دسته فوق الاده ای هستش ضمن اینکه به راحتی میتونی جای جهت و شوکر رو عوض کنی که بدون دردسر هم هستش
خلاصه به همه پیشنهاد میکنم همین رو بگیرن
من خریدم 36 تومن که معقول بود
امیدوارم بعدا پشیمون نشم(البته تا الان راضیم)

nikaan
18-10-2009, 20:34
سلام

من یه دسته بازی برای fifa و مثلا یه بازی توی سبک assasian creed می خواستم

در ضمن هزینه ی زیاد نمی خوام بکنم

از فراسو هم بدم میاد چون پارسال یکی گرفتم زود خراب شد

خودم نظرم یه دسته ای مثل ps2 یا xbox360 هست

البته تاپیک رو خوندم و به نظر از لحاظ ساپورت بازی ها ایکس باکس بهتره

ولی ps2 قیمت بهتری داره(حدود15 تومن)

حالا می خواستم بدونم میشه اون فایلی که برای کنترل دسته هست(devdata ) رو برای هر بازی استفاده کرد؟

مثلا فایل devdata فیفا 08 رو برای 09 و 10 و... استفاده کرد؟

یا حتی برای بازی مثل assasian creed؟

و سوال آخر با توجه به نوع استفاده ی من از دسته ، چه چیزی پیشنهاد میدید؟

مرسی

Yi Yi
18-10-2009, 21:09
سلام

من یه دسته بازی برای fifa و مثلا یه بازی توی سبک assasian creed می خواستم

در ضمن هزینه ی زیاد نمی خوام بکنم

از فراسو هم بدم میاد چون پارسال یکی گرفتم زود خراب شد

خودم نظرم یه دسته ای مثل ps2 یا xbox360 هست

البته تاپیک رو خوندم و به نظر از لحاظ ساپورت بازی ها ایکس باکس بهتره

ولی ps2 قیمت بهتری داره(حدود15 تومن)

حالا می خواستم بدونم میشه اون فایلی که برای کنترل دسته هست(devdata ) رو برای هر بازی استفاده کرد؟

مثلا فایل devdata فیفا 08 رو برای 09 و 10 و... استفاده کرد؟

یا حتی برای بازی مثل assasian creed؟

و سوال آخر با توجه به نوع استفاده ی من از دسته ، چه چیزی پیشنهاد میدید؟

مرسی منظورتون دقیقا مشخص نیست. تنها بازی که انجام میدید FIFA و AC ایه؟ دسته ی PS 2 از لحاظ پشتیبانی معلوم نیست اوضاش چه جوریه و نمی دونم از بازیهایی که گفتید پشتیبانی می کنه یا نه. اما چون دسته ی استاندارد PC نیست، به هر حال احتمال دچار مشکل شدن و عدم ساپورت بازی ها زیاده. اما دسته ی اصلی XBOX 360 مشکلی از لحاظ پشتیبانی از بازیهای سال 2007 به بعد نداره. درسته قیمتش بالاست( حدود 30 ) ، ولی اگه دسته ی ارزون قیمت هم بگیرید، با توجه به خرابی بالاش، همین حدودا یا بیشتر باید هزینه کنید.
در مورد devdata هم باید بگم که فقط مخصوص FIFA است.

nikaan
18-10-2009, 22:10
منظورتون دقیقا مشخص نیست. تنها بازی که انجام میدید FIFA و AC ایه؟ دسته ی PS 2 از لحاظ پشتیبانی معلوم نیست اوضاش چه جوریه و نمی دونم از بازیهایی که گفتید پشتیبانی می کنه یا نه. اما چون دسته ی استاندارد PC نیست، به هر حال احتمال دچار مشکل شدن و عدم ساپورت بازی ها زیاده. اما دسته ی اصلی XBOX 360 مشکلی از لحاظ پشتیبانی از بازیهای سال 2007 به بعد نداره. درسته قیمتش بالاست( حدود 30 ) ، ولی اگه دسته ی ارزون قیمت هم بگیرید، با توجه به خرابی بالاش، همین حدودا یا بیشتر باید هزینه کنید.
در مورد devdata هم باید بگم که فقط مخصوص FIFA است.

سلام

منظورم اینه که فقط دو ژانر بازی رو با دسته انجام میدم

یکی فوتبال و یکی هم توی سبک AC و مثلا RESIDENT EVIL رو اصلا بازی نمی کنم چون از ژانر ترسناک خوشم

نمیاد

البته فوتبال رو قصد دارم بعدا کونامی هم بازی کنم ولی فعلا نه

حالا سوالم در مورد اون دسته ای که دوستمون با قیمت 36 تومن پیشنهاد دادند(Saitek Cyborg Rumblepad)

می ارزه 6 تومن بیشتر بدم بجای ایکس باکس این رو بگیرم؟ (یعنی از نظر کیفیت و نیز کارایی )

بعدم یه سوال ناشیانه:31:

از کجا بفهمیم که یه بازی قابلیت استفاده از دسته رو داره؟

یعنی باید توی قسمت کنترل بازی تنظیمات دسته هم وجود داشته باشه که بگیم این بازی رو با دسته هم میشه بازی کرد؟

مرسی

Yi Yi
18-10-2009, 22:53
می ارزه 6 تومن بیشتر بدم بجای ایکس باکس این رو بگیرم؟ (یعنی از نظر کیفیت و نیز کارایی )

بعدم یه سوال ناشیانه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از کجا بفهمیم که یه بازی قابلیت استفاده از دسته رو داره؟

یعنی باید توی قسمت کنترل بازی تنظیمات دسته هم وجود داشته باشه که بگیم این بازی رو با دسته هم میشه بازی کرد؟

مرسی
همون طور که از پست کسی که اون دسته رو خریده بود معلومه، ایشون راضی اند و دسته ی مناسبیه. نمی دونم ارزش داره یا نه اما من ترجیح می دم همین دسته XBOX 360 مایکروسافت رو بخرم. چون بهترین دسته از لحاظ پشتیبانی و هماهنگی با بازیهاست.
معمولا توی مشخصات سخت افزاری بازی میشه فهمید که بازی از دسته پشتیبانی می کنه یا نه. می تونید توی همین تایپیک هم مطرح کنید.

farbod N73 me
20-10-2009, 23:14
حالا سوالم در مورد اون دسته ای که دوستمون با قیمت 36 تومن پیشنهاد دادند(Saitek Cyborg Rumblepad)

دوست عزیز دسته ی ÷یشنهادی که من گرفتم خیلی دسته ی خوبیه
بهترین قابلیتشم اینه که جای شوکر و جهت رو هرموقع خواستی میتونی عوض کنی(فقط با یک دکمه و یک لحظه)
مثلا من چون فوتبال رو با شوک بازی میکنم شوک رو مثل XBOX 360 اوردم بالا و خیلی راحتم ولی توی 2K 10 به صورت معمولی (مثل پلی استیشن)بازی کردم.
ساپورتشم خیلی عالیه
تا الان که هرچی بازی گذاشتم و ریختم شناخته
یه خوبیشم اینه که به X360 هم وصل میشه و اگه یه موقع خواستی بگیری یا رفتی جایی راحت میتونی استفاده کنی
سیمشم خیلی بلند و راحته
کلا دسته ی عالی و فوق الاده ای هستش
یکی از مزیت هاش که تو تبلیغاتش هم اومده اینه که اصلا اندازه ی دست شما مهم نیست که واقعا درسته و هر دستی به راحتی میتونه از این دسته استفاده کنه
این دسته3 تا مشکل داره:1-جنسش جوریه که دست زیاد عرق میکنه
2-موقع بازی دستتون به راحتی به دکمه ی استارت نمیرسه
3-نیاز به دانلود درایور از اینترنت داره
ولی از لحاظ ساپورت قشنگ دسته رو میشناسه و سریع تنظیمات رو تطابق میده
البته دسته ی X360 هم خیلی خوبه من اصلا پیدا نکردم ولی تو همین تاپیک این رو بهم معرفی کردن که الانم راضیم

ab2reza1360
21-10-2009, 09:34
آقا FarCry2 و Call Of Duty5 توی قسمت Option گیم پدو نداره. حالا واسه اینکه باهاش بازی کنیم چیکا باید کرد. من یه لپ تاپ دارمو واسه اینکه با کیبوردش زیاد ور نرم می خوام با گیم پد بازی کنم. در ضمن گیم پدمم فراسو هستش که هم USB داره و هم پورت playstation. ممنون می شام راهنمائیم کنین

Shayan Arya
21-10-2009, 14:10
آقا FarCry2 و Call Of Duty5 توی قسمت Option گیم پدو نداره. حالا واسه اینکه باهاش بازی کنیم چیکا باید کرد. من یه لپ تاپ دارمو واسه اینکه با کیبوردش زیاد ور نرم می خوام با گیم پد بازی کنم. در ضمن گیم پدمم فراسو هستش که هم USB داره و هم پورت playstation. ممنون می شام راهنمائیم کنین
باید با نرم افزار Pinnacle Game Profiler برای بازی هایی که از گیم پد پشتیبانی نمی کنند این امکان رو اضافه کنی
البته این کار کمی مشکل هست و ضمنا با دسته XBOX 360 بهتر جواب میده
من که نتونستم با کنترل دوربین در COD4 کنار بیام و برای این کار موس رو ترجیح میدم

ab2reza1360
21-10-2009, 15:26
باید با نرم افزار Pinnacle Game Profiler برای بازی هایی که از گیم پد پشتیبانی نمی کنند این امکان رو اضافه کنی
البته این کار کمی مشکل هست و ضمنا با دسته XBOX 360 بهتر جواب میده
من که نتونستم با کنترل دوربین در COD4 کنار بیام و برای این کار موس رو ترجیح میدم
داداش از لطف و راهنماییت ممنونم، اما من این نرم افزارو می شناسم دنبال ورژنی ازش برای ویستا هستم که گیرم نیومد، اگه نسخه کرک شدشو داری لینک بده. یا یه نرم افزار بهتر.فدات

Shayan Arya
21-10-2009, 20:42
داداش از لطف و راهنماییت ممنونم، اما من این نرم افزارو می شناسم دنبال ورژنی ازش برای ویستا هستم که گیرم نیومد، اگه نسخه کرک شدشو داری لینک بده. یا یه نرم افزار بهتر.فدات
من آخرین نسخه trial این نرم افزار رو حدود یک یا دو ماه قبل از سایت سازنده دانلود کردم و بعد سریالش رو پیدا کردم و ...
اگر شانس بیارید هنوز به نظر نمیرسه نسخه روی سایت تغییر کرده باشه پس اول از اینجا دانلود و نصب کنید:

بعد اگر نسخه دانلود شده v4.9.0 باشه باید بتونید با این سریال ثبتش کنید:

اگر هم این نسخه اشتباه بود اطلاع بدید تا نسخه روی سیستم خودم رو آپلود کنم
البته اینترنت من dial-up هست وگرنه همین الان براتون آپلود می کردم :46:
:10:

aram24
28-10-2009, 13:20
بچه ها يه گيم پد خوب معرفي كنيد.
1.وايرلس بهتر يا سيمي ؟
2.گيم پد وايرلس باطري شارژي دارن يا نه؟

mrsamuel
31-10-2009, 16:31
سلام دوستان
اون دوستانی که درایور می خوان به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برن
اونجا اینو سرچ کنین

xbox controller driver for xp
یه لینک میاد همونو دانلود کنین
کاملا کار میکنه
فقط روی سرویس پک 3 نصب نمیشه
:10:

Nosrati zadeh
04-11-2009, 17:18
نم يه دسته بازي با مارك star خريدم . درايورش رو كه نصب ميكني همه ابشن هاش مياد اما دسته كار نميكنه . بعد كه درايورش رو حذف ميكنم و به صورت پلاگ ميشناسه كار هم ميكنه اما ويبرش ديگه نمياد تو قسمت ابشن و كلا ناقصه .

چيكار بايد كرد ؟
ويندوزم هم ويستاس

Shadmehr1
05-11-2009, 18:02
دوستان عزیز سلام
من می خوام یه گیم پد بگیرم که بتونم بدون هیچ مشکلی باهاش بازی فیفا 10 رو انجام بدم
بیشترین بازی که قراره با این گیم پد انجام بدم، بازی فیفا هست
حس و حال مشکلاتی چون devdata ساختن و سر و کله زدن با گیم پدهای چینی که دارای جنس خوبی نیستن رو هم ندارم
پارسال هم از همین devdata های ساخت آرمین جان که در این تاپیک هست استفاده کردم و تونستم با گیم پدم فیفا 09 بازی کنم، اما متاسفانه اون گیم پد هم چون چینی بود و غیر اورجینال، خراب شد...
به هر حال بعد از کلی تحقیق و جستجو و همین طور مطالعه کل این 50 و خرده ای صفحه این تاپیک و البته گشتن در بازار سخت افزار، یه گیم پد نظرم رو جلب کرد:
گیم پد سایتک ... Saitek PS2700 Rumble Pad For PC/PS2/PS3
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمتی که من از بازار گرفتم برای این گیم پد، حدود 34-35 تومن بود.
می خوام دو تا دسته بگیرم که میشه چیزی حول و حوش 70 هزار تومن
ضمن اینکه گیم پد سایتک - Cyborg Rumble Pad for PC and Xbox 360 که یکی دو تا از دوستان هم اینجا خریدن و طرح Xbox 360 هست رو هم با همین قیمت میدن. ولی خب من از طرح ایکس باکس خوشم نمیاد و دوست دارم گیم پد طرح پلی استیشن بگیرم. همچنین هر دو این گیم پدها قابلیت جابجایی جهت ها و شوکرها (آنالوگ چپ) رو دارن.
حالا یه مشکلی که بنده بهش برخوردم، اینه که رفتم فایل devdata اورجینال بازی فیفا 10 رو با برنامه notepad باز کردم و نگاه کردم، دیدم اونجا گیم پدهای مختلفی که واسه برند سایتک معرفی و تعریف شده، 10 مدل از این برند هست که اتفاقا cyborg هم جزوشون هست، اما ps2700 که جزو گیم پدهای جدید و ظاهرا خوب سایتک هست و من می خوام اونو خریداری کنم، متاسفانه جزو این لیست نیست...
حالا من می خوام بدونم اگه این گیم پد رو بخرم، آیا بازم بازی فیفا 10 گیم پد رو به طور کامل شناسایی می کنه و بدون مشکل میشه باهاش بازی کرد یا نه ؟ چون نمی خوام برم این همه پول بدم باز آخرش مجبور به ساختن devdata و این کارا بشم
راستی یه سئوال دیگه ... در مقایسه بین برندهای لاجتیک و سایتک، شما کدوم رو پیشنهاد می کنید؟ چرا؟
با تشکر از شما...

mohammad_87
08-11-2009, 01:42
سلام به همه گیمرهای گل و گلاب.دوستان من که از فراسو نا امید شدم.این مدل fgp-660 که دیگه گیر نمیاد اومدم تو انجمن بین دوتا گیم پد Saitek Cyborg Rumblepad for PC/Xbox360 و xbox360 microsoft نمی دونم کدوم رو بخرم.البته بیشتر انجمن رو خوندم اما با توجه به توضیحات و سوالاتم منو لطفا راهنمایی کنید.
برای ویندوز در درجه اول xp و بعد seven،
برای بازیهای pes و بعد NFS, FIFA ,GTA و ...
سوال:
1.هیچ کدوم گارانتی ندارند؟
2.برای بازیهایی که گفتم ساپورت کدوم بهتره؟
3.از ولیعصر بگیرم یا توپخونه؟

Yi Yi
08-11-2009, 11:03
1.هیچ کدوم گارانتی ندارند؟
2.برای بازیهایی که گفتم ساپورت کدوم بهتره؟
3.از ولیعصر بگیرم یا توپخونه؟ 1. دسته ی XBOX 360 مایکروسافت گارانتی نداره.
2. دسته ی XBOX 360 تمام بازی هایی که نام بردید رو ساپورت می کنه. بازی GTA احتمالا تنها دسته ای که به طور رسمی پشتیبانی می کنه، همین دسته ی XBOX 360 مایکروسافته. در PES هم من PES 2010 ، 2009 و 2006 رو امتحان کردم که در 2006 فقط شما باید زحمت بکشید، دکمه ی استارت رو براش در setting یک وظیفه رو قرار بدید. در 2010 و 2009 مشکلی وجود نداره. اکثر بازی هایی که بعد از سال 2007 عرضه شده اند و از دسته ساپورت می کنند، از دسته ی XBOX 360 هم ساپورت میکنند.
3. ولیعصر به سختی پیدا میشه. ولی تو توپخونه همه جا ریخته!

Shadmehr1
08-11-2009, 12:42
دوستان عزیز سلام
من می خوام یه گیم پد بگیرم که بتونم بدون هیچ مشکلی باهاش بازی فیفا 10 رو انجام بدم
بیشترین بازی که قراره با این گیم پد انجام بدم، بازی فیفا هست
حس و حال مشکلاتی چون devdata ساختن و سر و کله زدن با گیم پدهای چینی که دارای جنس خوبی نیستن رو هم ندارم
پارسال هم از همین devdata های ساخت آرمین جان که در این تاپیک هست استفاده کردم و تونستم با گیم پدم فیفا 09 بازی کنم، اما متاسفانه اون گیم پد هم چون چینی بود و غیر اورجینال، خراب شد...
به هر حال بعد از کلی تحقیق و جستجو و همین طور مطالعه کل این 50 و خرده ای صفحه این تاپیک و البته گشتن در بازار سخت افزار، یه گیم پد نظرم رو جلب کرد:
گیم پد سایتک ... Saitek PS2700 Rumble Pad For PC/PS2/PS3
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قیمتی که من از بازار گرفتم برای این گیم پد، حدود 34-35 تومن بود.
می خوام دو تا دسته بگیرم که میشه چیزی حول و حوش 70 هزار تومن
ضمن اینکه گیم پد سایتک - Cyborg Rumble Pad for PC and Xbox 360 که یکی دو تا از دوستان هم اینجا خریدن و طرح Xbox 360 هست رو هم با همین قیمت میدن. ولی خب من از طرح ایکس باکس خوشم نمیاد و دوست دارم گیم پد طرح پلی استیشن بگیرم. همچنین هر دو این گیم پدها قابلیت جابجایی جهت ها و شوکرها (آنالوگ چپ) رو دارن.
حالا یه مشکلی که بنده بهش برخوردم، اینه که رفتم فایل devdata اورجینال بازی فیفا 10 رو با برنامه notepad باز کردم و نگاه کردم، دیدم اونجا گیم پدهای مختلفی که واسه برند سایتک معرفی و تعریف شده، 10 مدل از این برند هست که اتفاقا cyborg هم جزوشون هست، اما ps2700 که جزو گیم پدهای جدید و ظاهرا خوب سایتک هست و من می خوام اونو خریداری کنم، متاسفانه جزو این لیست نیست...
حالا من می خوام بدونم اگه این گیم پد رو بخرم، آیا بازم بازی فیفا 10 گیم پد رو به طور کامل شناسایی می کنه و بدون مشکل میشه باهاش بازی کرد یا نه ؟ چون نمی خوام برم این همه پول بدم باز آخرش مجبور به ساختن devdata و این کارا بشم
راستی یه سئوال دیگه ... در مقایسه بین برندهای لاجتیک و سایتک، شما کدوم رو پیشنهاد می کنید؟ چرا؟
با تشکر از شما...

کسی جواب منو نمیده...؟؟؟
:41:

lou
12-11-2009, 10:50
سلام بر بزرگان
من چند روز پیش یه گیم پد xbox 360 خریدم به قیمت 40 تومان باسیم ولی احساس میکنم تقلبیه چطور می تونم به اصل یا تقلبی بودنش پی ببرم؟
ممنون

Yi Yi
18-11-2009, 09:23
سلام بر بزرگان
من چند روز پیش یه گیم پد xbox 360 خریدم به قیمت 40 تومان باسیم ولی احساس میکنم تقلبیه چطور می تونم به اصل یا تقلبی بودنش پی ببرم؟
ممنون
1. چرا فکر می کنید تقلبیه؟
2. دسته ی XBOX 360 مایکروسافت گرفتید؟ اگه جواب مثبته، وقتی به کنسول XBOX360 وصل کنیدش باید کار کنه. راه دیگه اینه که ویندوز و بازی ها دسته رو با نام XBOX 360 Controller for windows میشناسند، برید به تنظیمات بازی ها قسمت مربوط به کیبورد و کنترلر، ببینید، اسم دسته رو چی نوشته. در کنترل پنل هم میشه مشاهده کرد.

amirht
18-11-2009, 22:01
سلام
من یه گیم پد قدیمی از اینها که پورت پرینتر دارن و به کارت صوتی نصب میشدن دارم
می خواستم ببینم کسی هست که بدونه چطوری می تونم روی مادربرد های جدید وصلش کنم ؟
ممنون

Spaniuly
27-11-2009, 16:19
سلام
من یه گیم پد قدیمی از اینها که پورت پرینتر دارن و به کارت صوتی نصب میشدن دارم
می خواستم ببینم کسی هست که بدونه چطوری می تونم روی مادربرد های جدید وصلش کنم ؟
ممنون
منم دارم هر کاری کردم نشد بنابراین به عنوان عتیقه نگهش داشتم واسه یادگاری:31:

Shadmehr1
28-11-2009, 01:47
سلام دوستان
من بالاخره يك جفت گيم پد از برند معتبر لاجيتك و مدل Logitech Rumblepad 2 رو با گارانتي دو ساله آواژنگ (1 سال تعويض و 1 سال تعمير) خريداري كردم.

قيمت بازار 46 تا 48 و قيمت فروش اينترنتي هم 47 تا 49 بود، اما بنده با كلي رايزني ! (منظور : چونه زني !!) تونستم با قيمت 40 تومن هر گيم پد رو خريداري كنم
الان هم كه فعلا ازش خيلي راضي هستم، به خصوص براي بازي فيفا 10 كه عشقه منه !
فعلا همين و بس...!

shuahin_kh
29-11-2009, 11:02
بلاخره كار خودتو كردي؟ مبارك باشه
ولي اون saitek ps2700 كه معرفي كردي چشممو گرفته. خيلي رديف بود.

khalabane javan
30-11-2009, 14:44
سلام. بچه ها من قبلا که ویندوز ویستا داشتم. با joystick راحت need for speed shift بازی میکردم بدون اینکه درایورشو نصب کنم. بعد ویندوزم خراب شد ریکاوری کردم. برای ویبره cd دستمو ریختم دیگه دسته کار نکرد تو بازی. حالا امروز ویندوز 7 ریختم cd یه دسته رو هم اینستال کردم .اما باز کار نمیکنه . جالبیش اینه که توی option دکمه یای دسته رو نشون میده که همشون هم ست شدن اما کار نمیکنه. کسی میتونه کمکم کنه؟
مدل joypad هم genius maxfire blaze 2 هست

don mohsen
12-12-2009, 20:35
من درايور م رو گم كردم مدلشم هم يادم نيست فقط ميدونم تو ويندوز مينويسه
generice usb joystick
كسي درايورش رو داره؟

SPY.07
13-12-2009, 23:56
دوستان میگم که فرمون هم گیم پد حساب میشه ؟!

قیمت و بهترین مارک و... این چیزا شو میخواستم .

واقعا برای SHIFT و Dirt2 ارزش داره.

zed2
14-12-2009, 12:50
من درايور م رو گم كردم مدلشم هم يادم نيست فقط ميدونم تو ويندوز مينويسه
generice usb joystick
كسي درايورش رو داره؟

اینو باسه تمام دسته هایی که به ویندوز نصب میشه می نویسه ...باید مدل رو پیدا کنی

دوستان میگم که فرمون هم گیم پد حساب میشه ؟!

قیمت و بهترین مارک و... این چیزا شو میخواستم .

واقعا برای SHIFT و Dirt2 ارزش داره.

فرمون رو Racing wheel تو ویکی معنی کردن
کل دسته و فرمون ها و... رو هم Game controllers نامیدن.
تو ایران الان بهترین مدل که تو بیشتر بازی ها ساپورت میشه مدل Logitech G25 که ظاهرا 300 تومن قیمت داره و راحت تو بیشتر بازی ها بدون تنظیمات کار می کنه
یک مدل میانه لاجیک هم هست که Logitech MOMO Racing Force است که 150 تومن قیمت داره و تو بیشتر بازی های بدون مشکل ساپورت میشه....
البته هر جایی این هارو نمی فروشن و کم پیدا می شن.
من خودم FGW-850 فراسو رو دارم ( چون بالایی هارو نتونستم پیدا کنم:41: ) که خوب بوده تا الان البته چون فراسو تو خارج معروف نیست تو بازی ها باید دکمه هارو خودت تنظیم کنی تا کار کنه ( که البته باسه من مسئله ای نبوده ) تا الان که تو بازی ها تست کردم فقط تو چند مورد خاص در بازی ها مسئله داشته که قابل حل است.
قیمتش هم ارزونه ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fproduct%2Fgamepad%2Ffgw-850.htm)
اگر نظر من رو می خوای پیشنهاد می کنم یکی از دو فرمون بالا رو بگیری که همیشه راحت باشی و اگر صرف نداره بیای مدل فراسو رو بگیری.

من هنوز شیف رو بازی نکردم ولی تو نسخه های قبلی در کاهش زمان رکورد هام خیلی تاثیر داشته
تو grid من تست کردم عالی است چون بر عکس گیم پد یا کیبورد که یک پیچ مایل رو می خوای بپیچی کنترلش تو سرعت بالا سخت هست با فرمون قشنگ میشه از از کنار همه بدون برخورد رد شد. (Dirt2 رو هنوز نصب نکردم)
در کل تو بازی های رالی یا بازی هایی که تاثیر اب و هوا رو رانندگی اثر میزاره یا بازی هایی که پیچ هایی توش زاویه ملایم و طولانی یا چند پیچ پشت سر هم با زاویه های متفاوت داره فرمون با پدال وحشتناک تاثیر میکنه و کلی رو کاهش زمان تاثیر می زاره.

hajikhan
14-12-2009, 21:13
سلام دوستان
من یک گیم پد یو اس بی خریدم الان نصب کردم و سیستم هم میشناستش تو قسمت تست کنترل پنل هم کار میکنه اما رو بازیهها کار نمیکنه
ممکنه راهنمایی کنید

zed2
15-12-2009, 16:15
سلام دوستان
من یک گیم پد یو اس بی خریدم الان نصب کردم و سیستم هم میشناستش تو قسمت تست کنترل پنل هم کار میکنه اما رو بازیهها کار نمیکنه
ممکنه راهنمایی کنید
احتمالا دسته تو بازی شناخته نشده....باید در بازی بری بخش تنظمیات کنترل دکمه های بازی و دکمه های دسته رو جانشین دکمه های پیشفرض یکنی.

miladddd
23-12-2009, 23:55
سلام
من یه گیم پد ویرا خریدم، مشکیه، 11 تومن گرفتم
به نظر گیم پد بدی نیست

نظرتون در موردش چیه؟

ولی یه مشکلی دارم
شماره های دکمه های سمت راستش با بعضی گیم پدا جابجاست، مثلا 2جای 4 و ...
چجوری میتونم تغییرشون بدم، راه داره؟ چرا اینطوریه؟!

naruto_ir
24-12-2009, 20:41
با عرض سلام و خسته نباشید به همه دوستان
من می خواستم دو تا فراسو 660 بگیرم
می خواستم ببینم مشکلی نداره همه بازی ها ساپش می کنن یا نه
اگه خوب نیست یه چیزی پیشنهاد کنید

zed2
25-12-2009, 19:58
سلام
من یه گیم پد ویرا خریدم، مشکیه، 11 تومن گرفتم
به نظر گیم پد بدی نیست

نظرتون در موردش چیه؟

ولی یه مشکلی دارم
شماره های دکمه های سمت راستش با بعضی گیم پدا جابجاست، مثلا 2جای 4 و ...
چجوری میتونم تغییرشون بدم، راه داره؟ چرا اینطوریه؟!

راه داره که باید در بخش کنترل بازی های جای دکمه های دسته رو اصلاح می تونی بکنی

با عرض سلام و خسته نباشید به همه دوستان
من می خواستم دو تا فراسو 660 بگیرم
می خواستم ببینم مشکلی نداره همه بازی ها ساپش می کنن یا نه
اگه خوب نیست یه چیزی پیشنهاد کنید

اگر می خوای دسته ایکس باکس داشته باشی بهتره خودش رو بگیری چون تو بازی هایی که دستش رو ساپورت می کنه اتومات دکمه ها تنظیم میشه ولی دسته فراسو 660 رو باید خودت تنظیمات دکمه هارو دستی انجام بدی.

naruto_ir
25-12-2009, 20:31
دسته ايكس باكس گرونه همون فراسو رو مي گيرم كيليد هاش مهم نيست خودم تنظيم مي كنم
ولي نظرم عوض شد مي خوام 666 وايرلس بخرم
اون چي اون خوبه؟
دليل اين كه مي گم دسته ايكس باكس گرونه چون دارم يه سيستم 1.200.000 هزار توماني جمع مي كنم نمي تونم 100 تومن هم دسته بخرم
راستي مي خوام دو تا دسته بي سيم بگيرم مشكلي ايجاد نمي كنه (دو تا فراسو 666)

naruto_ir
26-12-2009, 13:58
نا کام موندم لطفا کمک کنید

zed2
26-12-2009, 15:31
دسته ايكس باكس گرونه همون فراسو رو مي گيرم كيليد هاش مهم نيست خودم تنظيم مي كنم
ولي نظرم عوض شد مي خوام 666 وايرلس بخرم
اون چي اون خوبه؟
دليل اين كه مي گم دسته ايكس باكس گرونه چون دارم يه سيستم 1.200.000 هزار توماني جمع مي كنم نمي تونم 100 تومن هم دسته بخرم
راستي مي خوام دو تا دسته بي سيم بگيرم مشكلي ايجاد نمي كنه (دو تا فراسو 666)

نا کام موندم لطفا کمک کنید

اگر اینجوری هست پس هیچی
نمی دونم چون ندارم ولی اگر می خوای بگیری (برای احتیاط) موقع خرید به فروشنده بگو که اگر دو دسته درست کار نکرد بعدا قبول می کنه یکی از دسته ها رو پس بگیره و سیمی اش رو بده یا نه؟اگر قبول کرد بگیر یک تست بکن.
یادت باشه وقتی خریدی بعدا بگی چطور است.:46:

naruto_ir
26-12-2009, 15:43
حتما این کار رو می کنم
اینجا هم خبر می دم

Spaniuly
26-12-2009, 22:05
ناراتو جان اگه می خوای فراسو بخری به نظرم انتخاب خوبی هست چون کیفیت این گیم پد ها فوق العاده بالا هست از هر لحاظ که فکرش رو بکنی. فقط همونطور که می دونی بازی هایی که هسته XBOX360 رو ساپورت می کنن (بیشتر بازی های ژاپنی چنین حالتی دارن) کلید های اسلایدر (تریگر) رو می شناسن ولی بازی های مخصوص PC مثل فیفا کارنت یا GTA IV PC Version این کلید ها رو اصلا نمیشناسن. به هر حال خوبه که یه دونه دسته طرح 360 داشته باشی. حداقل می تونی بازی هایی مثل کرایزس وارهد و احتمالا در آینده کرایزس 2 همینطور همین GTA IV رو با این گیم پد بازی کنی. من یه دونه گیم پد طرح PS3 ویکتوری اصل و یه دونه هم از این گیم پد های FGP 660 دارم و هر بازی رو که بخوام می تونم با هر کدوم از اینا بازی کنم. یه دنیا هم از هر دوتاشون راضی هستم.

ahmad72
26-12-2009, 22:40
سلام.
ببخشید اگه سوالم تکراریه.
هیچ راهی هست که دسته ی XboX360 به PC وصل بشه؟
قیمتش چنده؟

Yi Yi
26-12-2009, 23:09
سلام.
ببخشید اگه سوالم تکراریه.
هیچ راهی هست که دسته ی XboX360 به PC وصل بشه؟
قیمتش چنده؟ معروف ترین دسته ی PC همین دسته ی XBOX 360 ــه!
دسته ی XBOX 360 سیم دار رو با توجه به نوع ویندوز میشه با نصب یا بدون نصب درایور به درگاه usb وصل کرد.
برای راه انداختن دسته ی XBOX 360 بدون سیم در PC هم به ----- مخصوص احتیاج دارید که به سختی در ایران پیدا میشه.

naruto_ir
27-12-2009, 09:10
ناراتو جان اگه می خوای فراسو بخری به نظرم انتخاب خوبی هست چون کیفیت این گیم پد ها فوق العاده بالا هست از هر لحاظ که فکرش رو بکنی. فقط همونطور که می دونی بازی هایی که هسته XBOX360 رو ساپورت می کنن (بیشتر بازی های ژاپنی چنین حالتی دارن) کلید های اسلایدر (تریگر) رو می شناسن ولی بازی های مخصوص PC مثل فیفا کارنت یا GTA IV PC Version این کلید ها رو اصلا نمیشناسن. به هر حال خوبه که یه دونه دسته طرح 360 داشته باشی. حداقل می تونی بازی هایی مثل کرایزس وارهد و احتمالا در آینده کرایزس 2 همینطور همین GTA IV رو با این گیم پد بازی کنی. من یه دونه گیم پد طرح PS3 ویکتوری اصل و یه دونه هم از این گیم پد های FGP 660 دارم و هر بازی رو که بخوام می تونم با هر کدوم از اینا بازی کنم. یه دنیا هم از هر دوتاشون راضی هستم.
ممنون كه كمك كردي كرازر عزيز
ولي من مي خوام 666 واير لس بخرم اونم دو تا.
مي خواستم ببينم مشكل ايجاد نمي كنه يعني با هم كار مي كنن؟
ممنون از كمك هاي تمامي دوستان:40:

Spaniuly
27-12-2009, 10:07
ممنون از كمك هاي تمامي دوستان:40:

فکر کنم سوتفاهم شده:31:

FGP 666 اسم برندی هست که توسط شرکت فراسو عرضه می کنه این محصولات سفارش ایران به چین هست یعنی چین می سازه و با Label و برچسب اطمینان و گارانتی شرکت ایرانی عرضه میشه. و این FGP 666 طرحش کاملا طرح گیم پد XBOX360 هست. FGP 666 سیم داره (وایرلس نیست) شما اگه می خوای گیم پد طرح 360 بخری که وایرلس باشه دنبال برند دیگه باید باشی قیمتشون بالاست

اینم بگم محصولات فراسو کیفیت خوبی دارن. داداش من هر ماه برای خرید و سفارش ماشین آلات کارخانه به چین سفر می کنه و اون روز می گفت توی چین استاد کپی هستند یعنی شما یه ساعت مچی براشون می دی و مشخص می کنی که که با چه قیمتی می خوای برات در بیارن و مطابق پولی که به اونها می دی اون وسیله رو کپی می زنن می گفت که ممکنه 2 تا برات ساعت مچی کپی شده بدن که از دور نشه تشخیص داد تفاوت های اونها رو ولی نوع مواد استفاده شده در اونها باعث شده یکی 10 برابر اون یکی قیمتش باشی حتی چینی ها قادر هستند به همون کیفیت وسیله رو کپی کنن که در این صورت قیمتش با همون اصل برابر میشه. محصولات فراسو کیفیت اصل رو ندارن ولی در حد اصل هستند (نه کاملا چون می بینید قیمت گیم پد های 360 بیش تر از 15 - 16 تومن هست)

شما اگه از قطعی سیم و کابل خسته شدی نگران نباش سیم های محصولات فراسو به قدر با کیفیت هستند که اتصالی و قطعی در اونها به ندرت دیده میشه. مثل گیم پد های آکبند 3 - 4 تومنی آشغال نیت که از پاکت در آوردنی سیمشون اتصالی داره

h_zaman06
27-12-2009, 10:41
فکر کنم سوتفاهم شده:31:

FGP 666 اسم برندی هست که توسط شرکت فراسو عرضه می کنه این محصولات سفارش ایران به چین هست یعنی چین می سازه و با Label و برچسب اطمینان و گارانتی شرکت ایرانی عرضه میشه. و این FGP 666 طرحش کاملا طرح گیم پد XBOX360 هست. FGP 666 سیم داره (وایرلس نیست) شما اگه می خوای گیم پد طرح 360 بخری که وایرلس باشه دنبال برند دیگه باید باشی قیمتشون بالاست

وایرلس هست عزیز

Yi Yi
27-12-2009, 10:47
ممنون از كمك هاي تمامي دوستان
قیمت وایرلس 666 چقدره؟ من مهرماه دسته ی XBOX 360 سیم دار اصل مایکروسافت رو گرفتم 28 تومن. که ضربدر 2 میشه 56 تومن. برای وایرلس فراسو هم همین قدر تقریبا باید خرج کنید که در این صورت نسخه ی سیم دار اصل رو من ترجیح می دم به فراسو.چرا که قابلیت هاش به مراتب بالاتره و بهترین دسته در پشتیبانی از بازی ها به حساب میاد.

Spaniuly
27-12-2009, 10:50

وایرلس هست عزیز

وای وای وای شرمنده:31:
سوتی دادم من منظورم FGP 660 بود آره 666 وایرلس هست و 660 که من هم دارم یه دونه سیم دار. عذرخواهی در حد تیم ملی:31:

naruto_ir
27-12-2009, 10:52
حالا كي به سوال ما جواب مي ده؟
دو تا دونه بخرم با هم اختلال ايجاد نمي كنن؟

Spaniuly
27-12-2009, 10:56
حالا كي به سوال ما جواب مي ده؟
دو تا دونه بخرم با هم اختلال ايجاد نمي كنن؟

والا من تاحالا وایرلس استفاده نکردم

naruto_ir
27-12-2009, 10:57
قیمت وایرلس 666 چقدره؟ من مهرماه دسته ی XBOX 360 سیم دار اصل مایکروسافت رو گرفتم 28 تومن. که ضربدر 2 میشه 56 تومن. برای وایرلس فراسو هم همین قدر تقریبا باید خرج کنید که در این صورت نسخه ی سیم دار اصل رو من ترجیح می دم به فراسو.چرا که قابلیت هاش به مراتب بالاتره و بهترین دسته در پشتیبانی از بازی ها به حساب میاد.
اگه نسخه For Widows رو بخرم يو اس بي هست؟:31:
اصلا كجا پيدا ميشه؟

Yi Yi
27-12-2009, 11:13
اگه نسخه For Widows رو بخرم يو اس بي هست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصلا كجا پيدا ميشه؟
تو این تایپیک پست های زیادی راجع به دسته ی اصل مایکروسافت زده شده. اگه یه سری به صفحات قبل می زدید، بد نبود.
اما گذشته از اینها، به طور خلاصه شما نیازی به نسخه ی خاصی ندارید. یعنی اگه شما یه دستگاه XBOX 360 دارید، می تونید به راحتی از دسته سیم دارش در PC هم استفاده کنید.
شما میرید فروشگاه و میگید دسته ی ي XBOX 360 سیم دار ساخت مایکروسافت می خوام. والسلام.
نسخه ی For Windows تنها فرقش وجود یک CD ست که شامل درایور میشه. این درایور رو به راحتی با حجم پایین می تونید از سایت مایکروسافت دانلد کنید. هر چند در ویندوز 7 و ویندوز XP SP3 و ویندوز ویستا SP1 نیازی به همین درایور هم نیست.
الان اکثر دسته ها از درگاه USB به کامپیوتر وصل میشند. دسته ی XBOX 360 هم از این قاعده مستثنی نیست.

naruto_ir
27-12-2009, 11:17
يعني بايد براش تبديل هم بخرم؟ يا يو اس بي هست؟

Yi Yi
27-12-2009, 11:24
يعني بايد براش تبديل هم بخرم؟ يا يو اس بي هست؟ تبدیل چی به چی؟ دسته ی XBOX 360 از طریق درگاه USB به کامپیوتر وصل می شود.
برای خرید هم می تونید به میدان امام خمینی تهران - پاساژ لباف مراجعه کنید.

naruto_ir
27-12-2009, 11:46
تبدیل چی به چی؟ دسته ی XBOX 360 از طریق درگاه USB به کامپیوتر وصل می شود.
برای خرید هم می تونید به میدان امام خمینی تهران - پاساژ لباف مراجعه کنید.
آهان بسيار ممنون
ببخشيد منه خنگ اذيتت كردم:10::40:
:11:

miladddd
27-12-2009, 17:01
راه داره که باید در بخش کنترل بازی های جای دکمه های دسته رو اصلاح می تونی بکنی

اگر می خوای دسته ایکس باکس داشته باشی بهتره خودش رو بگیری چون تو بازی هایی که دستش رو ساپورت می کنه اتومات دکمه ها تنظیم میشه ولی دسته فراسو 660 رو باید خودت تنظیمات دکمه هارو دستی انجام بدی.

ممنونم
می دونم تو بازی میشه ویرایش کرد
ولی منظورم این نیست

مثلا من دکمه 2 دستم دقیقا دکمه سمت راست دسته هست در صورتی که یه دسته دیگه دارم که دکمه 2 دقیقا سمت چپ اون دکمه هست
بعد حالا اگه بخوایم با یه جور دکمه با دو تا دسته فیفا بازی کنیم همه چیز قاطی پاتی میشه و نمیشه با دسته بازی کرد

naruto_ir
28-12-2009, 13:38
سلامي دوباره به دوستان

بازم سوال دارم مثل چي!!

مي گم من اگه يه فراسو 666 بخرم بعد ايكس پلدر رو نصب كنم و از دسته استفاده كنم ويبرش كار مي كنه؟

zed2
28-12-2009, 17:09
ممنونم
می دونم تو بازی میشه ویرایش کرد
ولی منظورم این نیست

مثلا من دکمه 2 دستم دقیقا دکمه سمت راست دسته هست در صورتی که یه دسته دیگه دارم که دکمه 2 دقیقا سمت چپ اون دکمه هست
بعد حالا اگه بخوایم با یه جور دکمه با دو تا دسته فیفا بازی کنیم همه چیز قاطی پاتی میشه و نمیشه با دسته بازی کرد
از این دسته های دو تایی که با یک کابل یو اس بی به هم وصل میشن نیست؟
اگر از اینهاست مشکلت اشتباه در بسته سیم های دکمه ها تو دسته هست .
اگر اینجوری نیست و اگر تو تنظمیات کنترل فیفا نمیتونی درست کنی یک نرم افزار بچه ها معرفی کردن که به کمک ان می توان این مشکلات رو حل کرد.تو صفحات قبل بگرد پیداش می کنی.:46:

Guts
28-12-2009, 17:15
من میخوام یه دسته سیمی Xbox360 بخرم، اینطوری هم به 360 میخوره هم به کامپورترم، کسی نظری نداره اصلاً ارزش 34-33 تومن رو داره.

naruto_ir
28-12-2009, 17:53
اوه اوه دونه ای 34 تومن مگه سره گردنه هست؟؟!!:18:
جفتی 52 تومن گیر میاد دونه ای 35 تومن بی سیمش هست
ولی دسته خوبی هست

naruto_ir
28-12-2009, 21:52
بچه ها سايتي رو ميشناسيد كه اين دسته هاي ايكس باكس رو بفروشه ؟(سيمي)

nikaan
28-12-2009, 22:45
سلام

من دسته ی Saitek Cyborg Rumblepad/ for pc xbox 360 گرفتم ولی وقتی می زنم به usb یه لحظه چراغش روشن میشه و بعدش خاموش میشه!!! و ویندوز هم هیچ device جدیدی رو شناسایی نمی کنه!!!

یه درایور تقریبا 10 مگی هم از سایتش دانلود کردم(چون ویندوز 7 64 بیت دارم) ولی هنگام نصب، به یه جایی که می رسه هنگ می

کنه و دیگه جلو نمیره جایی که این پیغام رو میده می ایسته:

please pluge in the controllers you want to update

حالا می خواستم ببینم مشکل از کجاست؟

آیا دسته خرابه؟

مرسی

miladddd
29-12-2009, 19:22
از این دسته های دو تایی که با یک کابل یو اس بی به هم وصل میشن نیست؟
اگر از اینهاست مشکلت اشتباه در بسته سیم های دکمه ها تو دسته هست .
اگر اینجوری نیست و اگر تو تنظمیات کنترل فیفا نمیتونی درست کنی یک نرم افزار بچه ها معرفی کردن که به کمک ان می توان این مشکلات رو حل کرد.تو صفحات قبل بگرد پیداش می کنی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه یه دونس
میشه لینکشو بدید، نتونستم پیدا کنم

worldclass
29-12-2009, 22:58
سلام
دوستان بهترین گیم پد تا سقف 10000 تومان چه مدلی هست؟لطفا تصویر بزارید

naruto_ir
30-12-2009, 14:35
سلام
دوستان بهترین گیم پد تا سقف 10000 تومان چه مدلی هست؟لطفا تصویر بزارید

تمامي قيمت ها 12.500 تومان مي باشد

Farassoo FGP-660

__________________________________________________ ____________________________

Farassoo FGP-545

__________________________________________________ _________________________________________

Farassoo FGP-421

__________________________________________________ __________________________________

Farassoo FGP-401

__________________________________________________ _______________________________

پيشنهاد من Farassoo FGP-660

worldclass
30-12-2009, 18:26
نظرتون درباره مدل های Genius چی هست؟

naruto_ir
30-12-2009, 21:06
نظرتون درباره مدل های Genius چی هست؟
آشغاله:13:

mojtaba_tanha
05-01-2010, 16:51
آقا من این دسته Farassoo FGP-660 رو چند ماهه خریدم .خوب برام کار کرد ولی الان لاستیک زیر دکمه هاش خراب شده! از کجا گیر بیارم عوض کنم اعصابم خورد شده. مشهد؟

mojtaba_tanha
06-01-2010, 08:30
آقا اصلا این دسته ها رو بیخیال شدم. میخوام دسته xbox بخرم چی مدلی بخرم؟ اگه وایرلس بخرم قطعه دیگه ای باید بخرم که دسته ها جواب بده؟ یک کم توضیح بدین ممنون میشم!!

Yi Yi
06-01-2010, 08:47
آقا اصلا این دسته ها رو بیخیال شدم. میخوام دسته xbox بخرم چی مدلی بخرم؟ اگه وایرلس بخرم قطعه دیگه ای باید بخرم که دسته ها جواب بده؟ یک کم توضیح بدین ممنون میشم!!

اگه زحمت می کشیدید و صفحات قبل رو مرور می کردید، اطلاعات لازم رو دریافت می کردید. شما برای راه اندازی دسته ی XBOX360 بی سیم به ----- مخصوص احتیاج دارید که به سختی پیدا میشه.

mojtaba_tanha
06-01-2010, 09:24
اگه زحمت می کشیدید و صفحات قبل رو مرور می کردید، اطلاعات لازم رو دریافت می کردید. شما برای راه اندازی دسته ی XBOX360 بی سیم به ----- مخصوص احتیاج دارید که به سختی پیدا میشه.
مرسی حالا دسته با سیم xbox بخوام بخرم چی بخرم؟

Yi Yi
06-01-2010, 09:33
مرسی حالا دسته با سیم بخوام بخرم چی بخرم؟
دسته ی سیم دار XBOX 360

rappix
07-01-2010, 09:51
سلام دوستان سیم دار XBOX 360 در حال حاضر قیمتش چنده ؟ ... تفاوت رنگ تو قیمتش تاثییری نداره که اخه اینجا ایرانه:دی

Yi Yi
08-01-2010, 16:16
Onza دسته ی جدید RAZER برای XBOX360

اطلاعات بیشتر :

miladddd
09-01-2010, 19:20
لینک نرم افزاری رو میخوام که بشه باهاش دکمه های دسته رو ویرایش کرد

kissyou
11-01-2010, 14:30
سلام به همه دوستان
من هفته پیش رفتم دسته فراسو مدل fgp-666 رو گرفتم باید بگم که تعجب کردم وقتی دیدم که فراسو دسته به این خوبی زده من قبلن دسته xbox 360 داشتم wirless ولی رسیورش سوخت و منو از microsoft دل زده کرد ....
خیلی مسخره که ----- اورجینال microsoft که برای pc ساخته شده تا دسته xbox360 به pc بشناسونه سره 1 ماه خراب شه...
از فراسو راضیم نسبت به قیمتش خیلی خوبه :31: و تا حالا هر بازی که قابلیت پشتیبانی بازی رو داشته این ساپورت کرده
البته به راحتی دسته xbox 360 نیست ولی همینتور که گفتم نسبت به قیمتش عالیه
سره این خرابی ----- 70 هزار تومن ضرر کردم
راستی تو ایمولاتورهای ps2, gameqube, sega, supernintendo تست کردم. همشون بدون مشکل با این دسته کار میکنن...
در کل من از این دسته راضیم ولی سوختن ----- دسته رفته رو اعصابم :19:
اینم نتیجه اعتماد به یک شرکت معروف :41:

KING_DESIGNER
11-01-2010, 20:43
دوستم یه فراسوی گنده بگ خریده بود 9 تومن باهم بودیم توی بازار که خرید فرداش رفتم برای کاری پیشش دیدم تیکه پلاستیک زیرش لق میزنه
گفتم انداختی روی زمین اینجوری شد ؟ گفت نه هی بازی کردم اینجوری شد
دسته اش هم چاق و چله و تپل ولی حیف استحکامش خیلی کم بود ! حیف 9 تومن
خودم یه 2 تومین خریدم بزنم به تخته میشه باهاش need for speed بازی کرد فقط مشکلش انه بعد از دوساعت به داغ کردن بیفته دسته هنگ میکنه نمیشه ادامه بازی رو انجام داد که اون هم مهم نیست خودم بعد از 1.5 خسته میشم به 2 ساعت نمیکشه کلا ازش راضی ام :10:

kissyou
12-01-2010, 01:35
اسم ا ون دسته چی بود :20:

naruto_ir
12-01-2010, 17:46
سلام به همه دوستان
من هفته پیش رفتم دسته فراسو مدل fgp-666 رو گرفتم باید بگم که تعجب کردم وقتی دیدم که فراسو دسته به این خوبی زده من قبلن دسته xbox 360 داشتم wirless ولی رسیورش سوخت و منو از microsoft دل زده کرد ....
خیلی مسخره که ----- اورجینال microsoft که برای pc ساخته شده تا دسته xbox360 به pc بشناسونه سره 1 ماه خراب شه...
از فراسو راضیم نسبت به قیمتش خیلی خوبه :31: و تا حالا هر بازی که قابلیت پشتیبانی بازی رو داشته این ساپورت کرده
البته به راحتی دسته xbox 360 نیست ولی همینتور که گفتم نسبت به قیمتش عالیه
سره این خرابی ----- 70 هزار تومن ضرر کردم
راستی تو ایمولاتورهای ps2, gameqube, sega, supernintendo تست کردم. همشون بدون مشکل با این دسته کار میکنن...
در کل من از این دسته راضیم ولی سوختن ----- دسته رفته رو اعصابم :19:
اینم نتیجه اعتماد به یک شرکت معروف :41:
تريگر هاش آنالوگ هست و ويبره هم داره؟؟؟
يعني ويبره اش كار مي كنه (نه فقط بعضي بازي ها منظورم همشون هست!)

kissyou
12-01-2010, 22:12
درسته ویبره هم داره البته تو همه بازیها کار نمیکنه ولی تو بازیهایی مثل grid , dreamfall , ویبره داره تریگراش تو بازیهایی که از تریگر استفاده میکنن کار میکنه تو emulator ها هم جواب میده در کل خوبه و دسته نرمی هم هست:31:خوش ساخته. و خوش دست هم هست

Torch Bearer
17-01-2010, 17:38
تریگرهاش تو چه بازی هایی کار میکنه؟من 660 دارم و فقط تو بازی HAWX تریگرهاش کار میکرد.

ali gamma
20-01-2010, 21:54
اقا می بخشید این دسته ی ایکس باکس سیم دار اصلا تو بازار پیدا میشه ؟ چند گیر می اد ؟ میارزه یکیشو بگیرم ؟

worldclass
22-01-2010, 20:44
سلام
دوستان ایا گیم پد های XBOX رو برای PC توصیه میکنید؟
بهترین مدل رو تو رنج قیمت 10-12 هزار تومن معرفی کنید لطفا

Yi Yi
23-01-2010, 01:38
اقا می بخشید این دسته ی ایکس باکس سیم دار اصلا تو بازار پیدا میشه ؟ چند گیر می اد ؟ میارزه یکیشو بگیرم ؟
احتملا باید باشه - من مهر ماه خریدم حدود 30 هزار تومن - می ارزه!

سلام
دوستان ایا گیم پد های XBOX رو برای PC توصیه میکنید؟
بهترین مدل رو تو رنج قیمت 10-12 هزار تومن معرفی کنید لطفا

FGP 660

Neoonline
27-01-2010, 12:23
این FGP-666 قیمتش چند هست؟ روی سون 64 بیتی هم کار میکنه؟

malkemid
27-01-2010, 13:28
این FGP-666 قیمتش چند هست؟ روی سون 64 بیتی هم کار میکنه؟

فکر می کنم حدود 20 تومن

اینکه رو سون 64 بیتی کار می کنه رو نمی دونم...سوال منم هست!

یه چیز دیگه اینکه باید از این دسته ها 2 تا خرید برای 2 نفره؟یا خودش جفته؟!:31: اگه باید 2 تا مجزا خرید با هم بزنی قاطی نمی کنه؟

کلا دسته مدل ایکس باکس بهتره یا مدل پلی استیشن؟از نظر سازگاری با بازیها و اینکه بتونی همه کار باهاش بکنی

Neoonline
28-01-2010, 01:58
یه چیز دیگه اینکه باید از این دسته ها 2 تا خرید برای 2 نفره؟یا خودش جفته؟! اگه باید 2 تا مجزا خرید با هم بزنی قاطی نمی کنه؟

کلا دسته مدل ایکس باکس بهتره یا مدل پلی استیشن؟از نظر سازگاری با بازیها و اینکه بتونی همه کار باهاش بکنی

اینا سئوالای منم هست حالا جوابمون دسته کیه؟ :31:

zed2
28-01-2010, 17:21
اینا سئوالای منم هست حالا جوابمون دسته کیه؟ :31:
خوب یکیتون با هماهنگی فروشنده دسته یک دسته بی سیم دیگر بگیره تست کنه که مشخص شه....

Neoonline
28-01-2010, 19:31
من فقط اگه می دونستم روی سون 64 بیتی کار میده می خریدمش.

SADEGH 7
30-01-2010, 09:42
سلام
من یه گیم پد طرح xbox می خوام برای بازی های رانندگی (هرنوع از NFS تا Grid و Dirt) و PES با قیمت زیر 20 تومن که سیم دار باشه و هیچ نوع دردسری هم نداشته باشه. یعنی گیم پد رو وصل کنم درایورش رو بریزم بازی کنم. تو این چند صفحه ای که خوندم اکثرا FGP-660 فراسو رو معرفی کرده بودند با قیمت 12500. این گیم پد با هیچ بازی مشکلی نداره؟ دوامش خوبه؟ سنگین هست؟ (چون من از دسته ی سنگین خوشم میاد.)
ویندوزم هم سون هست.
اگه گیم پد دیگه ای هم تو رنج 20 هست لطفا معرفی کنید.

Yi Yi
30-01-2010, 10:02
با هیچ بازی مشکلی نداره؟
حداقل با GTA IV و سری FIFA مشکل داره. مشکلاتش قابل حل اند. بقیه بازی‌ها رو نمی دونم.

SADEGH 7
30-01-2010, 10:12
حداقل با GTA IV و سری FIFA مشکل داره. مشکلاتش قابل حل اند. بقیه بازی‌ها رو نمی دونم.
ممنون از راهنماییتون. ولی من کلا با گیم پد بازی های TPS و FPS رو بازی نمی کنم. FIFA هم که 4-5 ساله بازی نمی کنم. فقط بازی های رانندگی خیـــلی برام مهمه + PES .

SADEGH 7
31-01-2010, 18:05
سلام
من یه گیم پد طرح xbox می خوام برای بازی های رانندگی (هرنوع از NFS تا Grid و Dirt) و PES با قیمت زیر 20 تومن که سیم دار باشه و هیچ نوع دردسری هم نداشته باشه. یعنی گیم پد رو وصل کنم درایورش رو بریزم بازی کنم. تو این چند صفحه ای که خوندم اکثرا FGP-660 فراسو رو معرفی کرده بودند با قیمت 12500. این گیم پد با هیچ بازی مشکلی نداره؟ دوامش خوبه؟ سنگین هست؟ (چون من از دسته ی سنگین خوشم میاد.)
ویندوزم هم سون هست.
اگه گیم پد دیگه ای هم تو رنج 20 هست لطفا معرفی کنید.

ممنون از راهنماییتون. ولی من کلا با گیم پد بازی های TPS و FPS رو بازی نمی کنم. FIFA هم که 4-5 ساله بازی نمی کنم. فقط بازی های رانندگی خیـــلی برام مهمه + PES .
ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.
(البته می دونم درست نیست دوتا پست پشت سر هم بزنم. ولی با توجه به اینکه از پست قبلی حدود 1 روز و نیم می گذره خواستم تاپیک بیاد بالا.)

zed2
01-02-2010, 20:58
بچه هایی که می خواستن در مورد استفاده همزمان از دو تا فراسو 666 بدونن
طبق گفته نمایندگی فراسو امکان پذیر است ولی باید هر دو تا رابط usb اش رو به pc بزنین.

ممنون می شم اگه راهنمایی کنید.
(البته می دونم درست نیست دوتا پست پشت سر هم بزنم. ولی با توجه به اینکه از پست قبلی حدود 1 روز و نیم می گذره خواستم تاپیک بیاد بالا.)

اگر تنظیم کردن دسته ها تو بازی رو بلد باشی تو بازی ها مشکلی نداری فقط احتمال داره تو بعضی بازی ها ویبره درست کار نکنه یا فعال نشه همین

winstonultra
02-02-2010, 06:48
سلام دوستان يه گيم پد مي خوام كه با بيشتر بازيها سازگاري داشته باشه.....و جنسش خيلي خوب باشه..و آنالوگ استيكهاش در بدترين شرايط هم خراب نشه....چون داداش كوچيكم خيلي با فشار و زور بازي مي كنه و هر دسته مي خرم

1 هفته اي بايد بندازم دور....

خيلي جنسش خوب باشه.......حداكثر 50 تومن

dpad هاش ( جهت نما ) هم خيلي جنسش خوب باشه ..و زود خراب نشه

دسته ايكس باكس به كامپيوتر مي خوره؟؟؟

با 50 تومن ميشه 1 دسته ايكس باكس پيدا كرد؟؟؟

mojtaba_tanha
02-02-2010, 14:33
این دسته XBOX 360 سیم دار، سیمش بهش وصله یا نه باید سیمش و جدا بگیریم من گیج شدم یه دسته خریدم 30 تومن بعد سیمش جدایه باطریم میخوره. این چه مدلیه دوستان راهنمایی کنن اگه به درد نمیخوره برم پس بدم.

zed2
02-02-2010, 19:19
این دسته XBOX 360 سیم دار، سیمش بهش وصله یا نه باید سیمش و جدا بگیریم من گیج شدم یه دسته خریدم 30 تومن بعد سیمش جدایه باطریم میخوره. این چه مدلیه دوستان راهنمایی کنن اگه به درد نمیخوره برم پس بدم.
خوب ازمایش کن ببین کار می کنه یا نه ؟

hamid simorgh
02-02-2010, 21:20
سلام من تازه عضو شدم بچه ها تا حالا کسی از شما سعی کرده از کیبرد یه گیم پد بسازه که هم توانایی های موس رو داشته باشه وهم توانایی های کیبرد رو یا تا حالا به این فکر کردید که گیم پدی داشته باشید که هم به صورت یک گیم پد باشه هم در صورت لزوم بتونه قابلیت های کیبرد و موس رو هم زمان داشته باشه

Neoonline
05-02-2010, 01:24
من یک گیم پد فراسو مدل FGP-545 خریدم گیم پد خودش روی ویندزو سون 64 بیتی هم نصب شد و مشکلی نداشت فقط تو هیچ بازی کار نمی کنه تنها بازی که تونستم باهاش بازی کنم virtual tennis 2009 بود که البته تو اونم ویبرش کار نمیکرد اما تو این صفحه ای که تو خود ویندوز مال تست گیم پد هست همه چی اوکی هست و حتی ویبرش هم کار میکنه.

در ضمن روی XP 32 بیت با نصب درایور هم چک کردم نشد. با این میشه اصلا بازی هایی مثل Batman Arkham Asylum یا COD: Modern Warfare 2 رو بازی کرد؟ توی آپشن بتمن هم رفتم گفتم شاید از اونجا بشه کلیدها رو تغییر داد به کلیدهای گیم پد ولی نشد که نشد.

خلاصه این دسته قابل استفاده هست یا پول ریختیم دور؟

zed2
05-02-2010, 13:28
من یک گیم پد فراسو مدل FGP-545 خریدم گیم پد خودش روی ویندزو سون 64 بیتی هم نصب شد و مشکلی نداشت فقط تو هیچ بازی کار نمی کنه تنها بازی که تونستم باهاش بازی کنم virtual tennis 2009 بود که البته تو اونم ویبرش کار نمیکرد اما تو این صفحه ای که تو خود ویندوز مال تست گیم پد هست همه چی اوکی هست و حتی ویبرش هم کار میکنه.

در ضمن روی XP 32 بیت با نصب درایور هم چک کردم نشد. با این میشه اصلا بازی هایی مثل Batman Arkham Asylum یا COD: Modern Warfare 2 رو بازی کرد؟ توی آپشن بتمن هم رفتم گفتم شاید از اونجا بشه کلیدها رو تغییر داد به کلیدهای گیم پد ولی نشد که نشد.

ببینم یعنی وقتی دسته وصله به pc و بازی رو اجرا کردی و رفتی بخش تنظیمات کنترل بازی ها نتونستی دکمه های دسته رو تو هیچ بازی ای تعریف کنی؟

Neoonline
05-02-2010, 14:44
ببینم یعنی وقتی دسته وصله به pc و بازی رو اجرا کردی و رفتی بخش تنظیمات کنترل بازی ها نتونستی دکمه های دسته رو تو هیچ بازی ای تعریف کنی؟

دقیقا وقتی دسته وصل به pc بازی رو اجرا میکنم توی virtual tennis اصلا نیازی به تنظیم نبود و خودش دسته رو شناخته بود ولی توی porototype یا cod و یا batman حتی توی قسمت تنظیمات هم نتونستم دکمه های دسته رو تعریف کنم ولی توی بازی هایی مثل fuel و یا burnout paradise میتونستم دکمه های دسته رو تعریف کنم. راه حل خاصی سراغ دارید؟

AB
05-02-2010, 17:15

کاش قبل از خرید اینجا میپرسیدین.

دوستانی که دسته های فراسو رو خریدن میگن که واسه بازی های زیادی ساپورت نداره.(میتونین چند صفحه قبلو بخونین)

دسته های شرکت های معروف مثل لاجیتک و مایکروسافت رو بیشتر بازی ها ساپورت میشن.اگه میتونین همین فردا ببرین عوضش کنین.

Neoonline
05-02-2010, 18:28
خوب دیگه دیر شده، چون از جایی خریدم که نمیشه تعویضش کرد، ولی خدایی خیلی ضایع هست این یعنی فقط دو سه تا بازی رو اونم مال دو سال پیش ساپورت میکنه؟ حالا دسته ی xbox سیم دار بگیرم از نظر ساپورت در چه حدی هست قیمتش چه حدودی هست و حنما باید روی پکیجش ذکر شده باشه for windows؟ یا میشه درایورش رو روی اینترنت گیر آورد؟

Bs_panzer
05-02-2010, 18:32
دسته 360 سیم دار من دارم قکر نکنید تمام بازی ها رو ساپورت می کنه

نمونش mass effect 2 که جدید هم هست ولی کار نمی کنه توش یا modernwarfare 2

ولی اکثر بازی ها به طور کامل ساپورت میشه

Yi Yi
05-02-2010, 18:46
شرط اول ساپورت دسته اینه که خود بازی از دسته پشتیبانی کنه. این بازی هایی رو که نام بردید، از هیچ دسته ای پشتیبانی نمی کنند. اینگونه ساخته شدند که فقط از موس و کیبورد پشتیبانی کنند و بس.

malkemid
05-02-2010, 21:06
دسته 360 سیم دار من دارم قکر نکنید تمام بازی ها رو ساپورت می کنه

ولی اکثر بازی ها به طور کامل ساپورت میشه

قیمتش چقدره؟این دسته مخصوص کامپیوتره یا مال خود کنسول هست و یه تبدیل بهش می خوره و به کامپیوتر وصل میشه؟درایور می خواد؟

Neoonline
07-02-2010, 12:46
قیمتش چقدره؟این دسته مخصوص کامپیوتره یا مال خود کنسول هست و یه تبدیل بهش می خوره و به کامپیوتر وصل میشه؟درایور می خواد؟

قیمتش رو من هم نمی دونم چند هست، اما در مورد باقی قضیه تا جایی که می دونم دسته هم برای کنسول هست هم برای pc دو نوع داره سیم دار و بی سیم، نوع بی سیمش رو می تونی دسته بی سیم کنسول رو تهیه کنی به همراه یک ابزاری به نام xbox ----- که می خوره به پی سی و میشه استفاده کرد یا اینکه هر دوی اینها رو توی یک پکیج که مخصوص پی سی عرضه شده بگیری. نوع سیم دار هم دو تا پکیج داره یکیش که ماله xbox هست روی اون یکی هم نوشته for windows تنها فرق این دو تا پکیج درایوری هست که روی دومی عرضه شده ولی می تونی همون پکیج اولی رو بخری و درایورش رو دانلود کنی.

a.z.p.z
07-02-2010, 20:54
سلام رفیقم یه گیم پد فراسو گرفته حدود 30 تومن میخواسته بدونه چه جوری میشه تو همه بازی ها ازش استفاده بکنه ؟ ...
مثلا just cause گیم پد عمل نمیکنه کسی میدونه ؟ !!! ... ویندوزش ویستا هست فقط کارش گیره ممنون میشم بگید !

Yi Yi
07-02-2010, 21:09
سلام رفیقم یه گیم پد فراسو گرفته حدود 30 تومن میخواسته بدونه چه جوری میشه تو همه بازی ها ازش استفاده بکنه ؟ ...
مثلا just cause گیم پد عمل نمیکنه کسی میدونه ؟ !!! ... ویندوزش ویستا هست فقط کارش گیره ممنون میشم بگید !
بازی هایی هستند که فقط از کیبورد و موس پشتیبانی می کنند. برای فعال کردن دسته در این بازی ها باید از نرم افزاری مثل Pinnacle Game Profiler استفاده کنید.

a.z.p.z
07-02-2010, 21:10
این نرم افزار تنظیمات خاصی داره ؟ ... اگه تونستی لینک دانلودش هم قرار بدی ممنون میشم ! ...

AB
07-02-2010, 21:11

لطفا صفحه قبل رو کلا بخونین.:11:

Yi Yi
07-02-2010, 21:50
این نرم افزار تنظیمات خاصی داره ؟ ... اگه تونستی لینک دانلودش هم قرار بدی ممنون میشم ! ...
متاسفانه لینک دانلد نسخه ی کرک شدش رو ندارم. ولی یادمه از torrent دانلدش کردم. برای آموزش نحوه ی کار باهاش مراجعه کنید به سایتش.

Bs_panzer
07-02-2010, 21:54

40 تومن

تبدیل نداره usb هست ماله خود کنسول هم بی سیم داره و یو اس بی !

malkemid
08-02-2010, 13:20
40 تومن

تبدیل نداره usb هست ماله خود کنسول هم بی سیم داره و یو اس بی !

این یعنی دسته xbox تولید شده توسط مایکروسافته؟یا اینم تقلبی داره؟از کجا بفهمیم اصله؟

Bs_panzer
08-02-2010, 19:18
اصل هست همش ! قیافش و جلدش تابلوهه دیگه ولی بعضی شرکت ها مثه فراسوو کپی برداری کردن

اگر خریدی دقت کن پشتش لوگوی هولوگرام دار ماکروسافت هست اگه نبود برو مغازه دسته رو فرو کن تو حلقش :دی

اگه رفتی جایی بخری شک داشتی بگو راهنماییت کنم

roteal2007
10-02-2010, 15:15
من یه گیم پد فراسو مدل fgp-660 دارم که ویبره هم داره اما از توی کنترل پنل ویندوز نتونستم تست کنم ویبرشو.
کمک کنید

zed2
10-02-2010, 18:37
من یه گیم پد فراسو مدل fgp-660 دارم که ویبره هم داره اما از توی کنترل پنل ویندوز نتونستم تست کنم ویبرشو.
کمک کنید
درایشو نصب کردی؟
اگر نصب نکردی از سی دی همراهش نصب کن اگر نداری این هارو بگیر و نصب کن
برای xp

برای ویستا ( رو سون هم احتمالا کار می کنه )

antoni_114
11-02-2010, 00:10
با سلام خدمت اساتید
من یه سوال دارم لطفا راهنماییم کنید فقط نخندید چون مبتدی هستم
من شاهزاده ایرانی 2 (ww) را با گیم پد بازی کردم ولی شاهزاده 3 و 4 رو فقط با صفحه کلید میشه بازی کرد.مشکلم از کجاست؟ گیم پد رو 5 سال پیش گرفتم واسمش TOPWAY هستش و پورت usb هست
آیا مشکل از گیم پده؟ یا شاهزاده 3 و 4 گیم پد رو ساپورت نمیکنه؟ ویا من بلد نیستم؟
در ضمن الان کامپیوترم ویندوز 7 هست

zed2
11-02-2010, 13:42
با سلام خدمت اساتید
من یه سوال دارم لطفا راهنماییم کنید فقط نخندید چون مبتدی هستم
من شاهزاده ایرانی 2 (ww) را با گیم پد بازی کردم ولی شاهزاده 3 و 4 رو فقط با صفحه کلید میشه بازی کرد.مشکلم از کجاست؟ گیم پد رو 5 سال پیش گرفتم واسمش TOPWAY هستش و پورت usb هست
آیا مشکل از گیم پده؟ یا شاهزاده 3 و 4 گیم پد رو ساپورت نمیکنه؟ ویا من بلد نیستم؟
در ضمن الان کامپیوترم ویندوز 7 هست
اخرین نسخه اش رو من دیدم فقط دسته xbox ( یا اگر خوش شانس باشی طرح xbox ها ) رو پشتیبانی می کنه ولی سه رو نمی دونم.
ویرایش:
نسخه 3 هم پشتیبانی می کنه....دسته فراسو 660 رو راحت شناخت و تنظیمات رو اتومات وارد کرد...)

naruto_ir
26-02-2010, 09:15
بچه ها کسی قیمت روز دسته ایکس باکس رو داره؟؟

mefmef
28-02-2010, 09:01
دوستان سلام
لطفا یکی راهنمایی کنه چه جور گیم پدی بگیرم برای بازیهایی مثل h.a.w.x و Flight Simulator و fifa 2010 و کلا اینجور بازیها ؟

zed2
28-02-2010, 18:00
بچه ها کسی قیمت روز دسته ایکس باکس رو داره؟؟

من 35 به بالا سیم دار قیمت کردم...بدون سیم هم هست ولی اداپتور برای pc تو بازار پیدا نمیشه راحت (اگر خواستی می تونی بگی برات بیارن.)

دوستان سلام
لطفا یکی راهنمایی کنه چه جور گیم پدی بگیرم برای بازیهایی مثل h.a.w.x و Flight Simulator و fifa 2010 و کلا اینجور بازیها ؟

mefmef
01-03-2010, 09:58
کنترل های xbox احتمال زیاد تو همشون پشتیانی میشه همچنین دسته های دیگر رو هم می تونی استفاده کنی ( البته احتمال داره دکمه هاش رو دستی تعریف کنی )
ولی اگر دسته خلبانی استفاده کنی لذتش تو ان دو تا بازی شبیه ساز احتمالا بیشتر است .(نظر شخصی )
ممنونم از راهنمایت خودم هم دسته بازی خلبانی رو ترجیح می دم ولی چه مارکی رو بگیرم ؟

zed2
01-03-2010, 15:57
ممنونم از راهنمایت خودم هم دسته بازی خلبانی رو ترجیح می دم ولی چه مارکی رو بگیرم ؟
حقیقتش من دونبال دسته خلبانی نرفتم ولی چند جا دسته خلبانی رو چشمی دیدم
تو لیست ساپورت دسته ها دیدم دسته های خلبانی Logitech و Saitek و THRUSTMASTER و TRUST تو بازی h.a.w.x بیشتر دسته خلبانی هاش ساپورت میشه اگر پیدا نکردی فراسو هم دسته خلبانی هم داره که باید دستی تنظیمات انجام بدی ( اگر بازی هارو داری ببین بخش تنظمیات کنترل داره یا نه که اگر نداشت یک فکر دیگر بکنیم....

4870x2
01-03-2010, 16:00
FGP 660 روی X360 جواب ندادش
حیف شدش:دی

zed2
02-03-2010, 19:12
FGP 660 روی X360 جواب ندادش
حیف شدش:دی
روی کنسولش منظورت هست که دسته های خاصی رو پشتیبانی می کنه....می خواستی زیر ابی بری؟؟؟؟:27:

alirezaa2358
14-03-2010, 01:39
با وجود گیم پدهای گوناگون در بازار هیچگاه استاندارد مشخص و ثابتی برای گیم پدهای رایانه شخصی وجود ندارد. شرکت های مختلف گیم پدهای گوناگونی را با کیفیت های متنوع به بازار عرضه می کنند که همگی نیاز به شخصی سازی برای بازیهای مختلف دارد. نبود استاندارد محکم گیم پد برای PC سازندگان بازی را نیز آزار می دهد. در این میان شرکت Microsft بعد از تولید کنسول XBOX360 دست به ابتکار تازه ای زد و افق یک استاندارد پایدار برای گیم پد کامپیوتری را روشن ساخت. این شرکت برای اولین بار یک دسته ی کنسول را بطور کاملا یکسان برای PC عرضه کرد و با بروز رسانی درایور آن برای تمام نسخه های ویندوز این گیم پد را امروزه به استاندارد بسیاری از بازیهای رایانه ای تبدیل کرده است. تمام دکه ها و پدها و استیک های این گیم پد در بازیهای جدید که نشان Games for Windows را دارند پشتیبانی و پیش فرض می شوند. به این ترتیب بازی روی رایانه ی شخصی دقیقا همسان با بازی کنسول XBOX360 خواهد بود .
این گیم پد در دو مدل ارایه میشود :
1- Microsoft XBox 360 Controller for Windows
2- Microsoft XBox 360 Wireless Controller for Windows
مدل اول به عنوان Wired نیز شناخته می شود و با اتصال USB استاندارد به کنسول و کامپیوتر متصل می شود. این مدل اگرچه با بسته بندی متفاوتی برای کامپیوتر و کنسول ارایه می گردد اما از نظر سخت افزاری کاملا مشابه ساخته شده است. تنها تفاوت رنگ بسته بندی قرمز برای کامپیوتر و سبز برای کنسول است . در بسته بندی قرمز سی دی درایور هم وجود دارد.
مدل دوم برای اتصال به کامپیوتر و کنسول جداگانه ارایه شده است. مدل کنسولی نیازی به رابط خاصی برای کنسول ندارد و همان گیم پدی است که موقع خرید در بسته ی کنسول نیز موجود است و لازم به ذکر است که بیشترین فراوانی را در مغازه های فروش لوازم بازی این مدل دارد. باید توجه داشت که این مدل برای کامپیوتر شخصی کاربرد ندارد مگر که بتوان رابط وایرلس آنرا جداگانه خرید که ظاهرا تولید آن متوقف شده است. برای کامپیوترهای شخصی در صورت تمایل به استفاده از مدل وایرلش حتما باید بسته بندی خاص کامپیوتر آن را خریداری کرد که محتوی ----- وایرلس برای کامپیوتر است. در ضمن قیمت بالاتر و نیاز به باتری قلمی از معایب این مدل خواهد بود .
بنابر این پیشنهاد می شود به دنبال مدل اول بگردید زیرا راحت ترین ارتباط با رایانه را خواهد داشت و فرقی بین بسته ی مخصوی کنسول ان با بسته ی مخصوص ویندوز آن وجود ندارد.

بررسی اجمالی Microsoft XBox 360 Controller for Windows
جدید ترین درایور این گیم پد در سایت Microsoft Hardware برای تمامی نسخه های ویندوز موجود است. این گیم پد با سیم USB که به اندازه کافی طول دارد به رایانه متصل می گردد. همچنین یک اتصال برای امنیت و جلوگیری از قطع ناگهانی کابل در آن بصورت جالبی تعبیه شده است که در هنگام تصادم ناگهانی شی یا فردی با سیم گیم پد ، بجای قطع پورت این قطعه جدا می شود.
این دسته دکمه های رنگی زیبا، براق و محکمی در قسمت ABXY دارد. آناگوگ ها ، پد ، بامپرها و تریگرها همگی از کیفیت و ارگونومی بالایی برخوردارند. دکمه های start , back در محل خوبی قرار دارند. دکمه ی X با چراغ سبزی در وسط گیم پد خودنمایی میکند و در بازیها به پانل Games for Windows لینک می شود. نیازی به باتری نیست و در پشت گیم پد نشان و برچسب لیزری Microsoft نشانگری برای اصل بودن آن است.
شاید مهمترین ویژگی این گیم پد استاندارد بودن آن برای اکثر بازیهای روز شرکت های بزرگی چونElectronic Arts Ubisoft و ... است که باعث لذت و سادگی بازی کردن با آن برای کامپیوتر خواهد شد. در بازی هایی که از Vibration & Rumble حمایت میکنند این دسته با بالاترین کارایی ظاهر و لذت واقعی بازی را ارایه می کند. بهترین مثال سازگاری کامل آن با بازی Batman Arkham Asylum در تمامی صحنه های برخوردهای بازی است.
بهتر است برای بهینه بودن نصب ان ، ابتدا درایور نصب شود و بعد گیم پد به رایانه متصل گردد. تنظیم خاصی نیاز نیست و ویندوز براحتی با محصولی که ساخت شرکت سازنده ی خد آن است سازگار خواهد بود !

قیمت این گیم پد در حال حاضر حدود 35-40 هزار تومان است که باتوجه به کیفیت ، زیبایی و استاندارد بودن آن قیمت مناسبی است. در سایت رسمی قیمت آن 39.99$ اعلام شده است. قیمت ان در مقایسه با قیمت گیم پدهای logitec بسیار مناسب است. شبیه ترین گیم پد به آن در حال حاضر گیم پدهای فراسو F6XX است که البته بهیچ وجه از کیفیت کالیبراسیون و سازگاری دسته ی میکروسافت بهره نمی برند و قیمتی معادل یک سوم دارند.
توصیه می کنم به جای صرف هزینه های چندباره ، از ابتدا این دسته را بعنوان پیش فرض گیم پد رایانه خود انتخاب و سردرگم در میان مارکهای آشنا و ناآشنا که همگی عاری از سازگاری با بازیهای جدید هستند نشوید.
این گیم پد در بررسی های اکثر سایتهای سخت افزار نمرات بالای 90% برای Design , Usability , Installation و Value دریافت کرده است .
تصاویر گیم پد برای اشنایی بیشتر در پست بعدی ارایه خواهد شد.

alirezaa2358
14-03-2010, 01:39
با وجود گیم پدهای گوناگون در بازار هیچگاه استاندارد مشخص و ثابتی برای گیم پدهای رایانه شخصی وجود ندارد. شرکت های مختلف گیم پدهای گوناگونی را با کیفیت های متنوع به بازار عرضه می کنند که همگی نیاز به شخصی سازی برای بازیهای مختلف دارد. نبود استاندارد محکم گیم پد برای PC سازندگان بازی را نیز آزار می دهد. در این میان شرکت Microsft بعد از تولید کنسول XBOX360 دست به ابتکار تازه ای زد و افق یک استاندارد پایدار برای گیم پد کامپیوتری را روشن ساخت. این شرکت برای اولین بار یک دسته ی کنسول را بطور کاملا یکسان برای PC عرضه کرد و با بروز رسانی درایور آن برای تمام نسخه های ویندوز این گیم پد را امروزه به استاندارد بسیاری از بازیهای رایانه ای تبدیل کرده است. تمام دکه ها و پدها و استیک های این گیم پد در بازیهای جدید که نشان Games for Windows را دارند پشتیبانی و پیش فرض می شوند. به این ترتیب بازی روی رایانه ی شخصی دقیقا همسان با بازی کنسول XBOX360 خواهد بود .
مدل اول به عنوان Wired نیز شناخته می شود و با اتصال USB استاندارد به کنسول و کامپیوتر متصل می شود. این مدل اگرچه با بسته بندی متفاوتی برای کامپیوتر و کنسول ارایه می گردد اما از نظر سخت افزاری کاملا مشابه ساخته شده است. تنها تفاوت رنگ بسته بندی قرمز برای کامپیوتر و سبز برای کنسول است . در بسته بندی قرمز سی دی درایور هم وجود دارد.
مدل دوم برای اتصال به کامپیوتر و کنسول جداگانه ارایه شده است. مدل کنسولی نیازی به رابط خاصی برای کنسول ندارد و همان گیم پدی است که موقع خرید در بسته ی کنسول نیز موجود است و لازم به ذکر است که بیشترین فراوانی را در مغازه های فروش لوازم بازی این مدل دارد. باید توجه داشت که این مدل برای کامپیوتر شخصی کاربرد ندارد مگر که بتوان رابط وایرلس آنرا جداگانه خرید که ظاهرا تولید آن متوقف شده است. برای کامپیوترهای شخصی در صورت تمایل به استفاده از مدل وایرلش حتما باید بسته بندی خاص کامپیوتر آن را خریداری کرد که محتوی ----- وایرلس برای کامپیوتر است. در ضمن قیمت بالاتر و نیاز به باتری قلمی از معایب این مدل خواهد بود .
بنابر این پیشنهاد می شود به دنبال مدل اول بگردید زیرا راحت ترین ارتباط با رایانه را خواهد داشت و فرقی بین بسته ی مخصوی کنسول ان با بسته ی مخصوص ویندوز آن وجود ندارد.

جدید ترین درایور این گیم پد در سایت Microsoft Hardware برای تمامی نسخه های ویندوز موجود است. این گیم پد با سیم USB که به اندازه کافی طول دارد به رایانه متصل می گردد. همچنین یک اتصال برای امنیت و جلوگیری از قطع ناگهانی کابل در آن بصورت جالبی تعبیه شده است که در هنگام تصادم ناگهانی شی یا فردی با سیم گیم پد ، بجای قطع پورت این قطعه جدا می شود.
این دسته دکمه های رنگی زیبا، براق و محکمی در قسمت ABXY دارد. آناگوگ ها ، پد ، بامپرها و تریگرها همگی از کیفیت و ارگونومی بالایی برخوردارند. دکمه های start , back در محل خوبی قرار دارند. دکمه ی X با چراغ سبزی در وسط گیم پد خودنمایی میکند و در بازیها به پانل Games for Windows لینک می شود. نیازی به باتری نیست و در پشت گیم پد نشان و برچسب لیزری Microsoft نشانگری برای اصل بودن آن است.
شاید مهمترین ویژگی این گیم پد استاندارد بودن آن برای اکثر بازیهای روز شرکت های بزرگی چونElectronic Arts Ubisoft و ... است که باعث لذت و سادگی بازی کردن با آن برای کامپیوتر خواهد شد. در بازی هایی که از Vibration & Rumble حمایت میکنند این دسته با بالاترین کارایی ظاهر و لذت واقعی بازی را ارایه می کند. بهترین مثال سازگاری کامل آن با بازی Batman Arkham Asylum در تمامی صحنه های برخوردهای بازی است.
بهتر است برای بهینه بودن نصب ان ، ابتدا درایور نصب شود و بعد گیم پد به رایانه متصل گردد. تنظیم خاصی نیاز نیست و ویندوز براحتی با محصولی که ساخت شرکت سازنده ی خد آن است سازگار خواهد بود !

قیمت این گیم پد در حال حاضر حدود 35-40 هزار تومان است که باتوجه به کیفیت ، زیبایی و استاندارد بودن آن قیمت مناسبی است. در سایت رسمی قیمت آن 39.99$ اعلام شده است. قیمت ان در مقایسه با قیمت گیم پدهای logitec بسیار مناسب است. شبیه ترین گیم پد به آن در حال حاضر گیم پدهای فراسو F6XX است که البته بهیچ وجه از کیفیت کالیبراسیون و سازگاری دسته ی میکروسافت بهره نمی برند و قیمتی معادل یک سوم دارند.
توصیه می کنم به جای صرف هزینه های چندباره ، از ابتدا این دسته را بعنوان پیش فرض گیم پد رایانه خود انتخاب و سردرگم در میان مارکهای آشنا و ناآشنا که همگی عاری از سازگاری با بازیهای جدید هستند نشوید.
این گیم پد در بررسی های اکثر سایتهای سخت افزار نمرات بالای 90% برای Design , Usability , Installation و Value دریافت کرده است .

alirezaa2358
14-03-2010, 01:49

mrrm1982
16-03-2010, 02:27
سلام
دوستان من رفتم یه گیم پد فراسو fgp-421 برای بازی grid خریدم. درایور رو هم روی ویندوز 7 نصب کردم و تو کنترل پنل تست کردم. اما بازی grid گیم پد رو نمیشناسه و کار نمیکنه. :41: توی بازیهای modern warfare2 و flash point هم کار نمیکنه. من اینو فقط به امید grid خریدم ولی تو هیچ بازی کار نمیکنه. مشکل از چیه؟ چیکار باید بکنم؟

andyr
16-03-2010, 04:31
دوستان
بزرگواران
من یه دسته بیسیم 666 فراسو گرفتم برای کامپیوتر

درایورش رم نصب کردم
اما توی یه بازیهایی مثل کال او دیوتی مدرن وارفر 1
و همچنین ورد او وار نمیدونباید چه جوری فعالش کنم
توی قسمت ستنینگ بازیها رفتم قسمت مربوط به کنسول رو فعال کردم

اینرو هم بگم که تا به حال از هیچ گیم پدی توی بازیها استفاده نکردم و همیشه کارم با موس و کیبرد بوده
میشه لطفا به من بگین چیکار کنم
از بابت لطفتون ممنون
پیشاپیش سال نو بر همتون مبارک:40:

Yi Yi
16-03-2010, 13:30
دوستان
بزرگواران

درایورش رم نصب کردم

اینرو هم بگم که تا به حال از هیچ گیم پدی توی بازیها استفاده نکردم و همیشه کارم با موس و کیبرد بوده
از بابت لطفتون ممنون
پیشاپیش سال نو بر همتون مبارک

سلام
دوستان من رفتم یه گیم پد فراسو fgp-421 برای بازی grid خریدم. درایور رو هم روی ویندوز 7 نصب کردم و تو کنترل پنل تست کردم. اما بازی grid گیم پد رو نمیشناسه و کار نمیکنه. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توی بازیهای modern warfare2 و flash point هم کار نمیکنه. من اینو فقط به امید grid خریدم ولی تو هیچ بازی کار نمیکنه. مشکل از چیه؟ چیکار باید بکنم؟

Modern Warfare و Modern Warfare 2 و احتمالا world at war از دسته پشتیبانی نمی کنند.

zed2
16-03-2010, 15:53
سلام
دوستان من رفتم یه گیم پد فراسو fgp-421 برای بازی grid خریدم. درایور رو هم روی ویندوز 7 نصب کردم و تو کنترل پنل تست کردم. اما بازی grid گیم پد رو نمیشناسه و کار نمیکنه. :41: توی بازیهای modern warfare2 و flash point هم کار نمیکنه. من اینو فقط به امید grid خریدم ولی تو هیچ بازی کار نمیکنه. مشکل از چیه؟ چیکار باید بکنم؟

درایو ویستا ( که احتمال قریب به یقین رو 7 هم کار می کنه

بعد که نصب کردی باید بری داخل بازی و رفتن به بخش کنترل دکمه بعد از دراوردن از حالت دیفالت باید بری تک تک دکمه هارو کی دسته رو به جای کیبرد به زاری.
اینجوری کار می کنه.
من هم دسته ام رو اینجوری معرفی کردم.
دو تا بازی دیگر رو ندارم و نمی تونم فعلا کمکتون کنم:41:

دوستان
بزرگواران

درایورش رم نصب کردم

از بابت لطفتون ممنون
پیشاپیش سال نو بر همتون مبارک:40:

اگر ویندوزت ویستا یا سون است این درایو رو استفاده کن

متاسفانه من بازی نکردم و نمی تونم راهنمایی دقیق کنم

ولی برای حل این مشکل می تونید تو بخش بازی ها تو تاپیک های هر بازی بپرسین بخش کنترل دکمه های بازی کجاست و چجوری تغییر می کنه بهتون می گن:46: و می تونین از دسته ها استفاده کنید
البته بازی هایی که گفتین با کیبرد بهتر بازی میشه کرد تا با دسته....

andyr
16-03-2010, 18:49
درایو ویستا ( که احتمال قریب به یقین رو 7 هم کار می کنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد که نصب کردی باید بری داخل بازی و رفتن به بخش کنترل دکمه بعد از دراوردن از حالت دیفالت باید بری تک تک دکمه هارو کی دسته رو به جای کیبرد به زاری.
اینجوری کار می کنه.
من هم دسته ام رو اینجوری معرفی کردم.

دوست بزرگوارم

من توی این قضیه همچین خیلی تازه کارم میشه لطفا من رو کاملا راهنمایی کنی :11:

zed2
16-03-2010, 19:26
دوست بزرگوارم

من توی این قضیه همچین خیلی تازه کارم میشه لطفا من رو کاملا راهنمایی کنی :11:
راستش من الان بازی دستم نیست ...می تونی از بخش تنظیماتش با گوشی یا دوربین عکس بزاری؟
اینجوری فکر کنم بشه کمکت کنم

BMW.M3_E46
17-03-2010, 19:06
کسی قیمت فرمون logitech G25 رو داره؟

zed2
18-03-2010, 14:29
کسی قیمت فرمون logitech G25 رو داره؟
این قیمت مال خیلی وقت پیشه

Transporter2009
18-03-2010, 19:45
سلام دوستان:
من كيبورد فراسو مدل FCR8900 دارم.
وقتي من ميخوام توي بازيها از ترينر استفاده كنم مخصوصا اونهايي كه با كليد هاي F1 , F2 , F5 و اينها كار ميكنه ، با كيبورد من كار نمي كنه و بعضا صفحات ديگري مانند راهنماي استفاده از كليد هاي كيبورد در بازي ها باز مي شود.
لطفا مرا راهنمايي كنيد كه چه كار كنم.
ممنون

zed2
19-03-2010, 20:26
سلام دوستان:
من كيبورد فراسو مدل FCR8900 دارم.
وقتي من ميخوام توي بازيها از ترينر استفاده كنم مخصوصا اونهايي كه با كليد هاي F1 , F2 , F5 و اينها كار ميكنه ، با كيبورد من كار نمي كنه و بعضا صفحات ديگري مانند راهنماي استفاده از كليد هاي كيبورد در بازي ها باز مي شود.
لطفا مرا راهنمايي كنيد كه چه كار كنم.
ممنون
منظورتان رو دقیق نگرفتم :41:
اگر منظورتون اینکه دکمه هایی که در حالت پیش فرض تو بازی معرفی شده و باید تو کیبرد کار کنه نمی کنه من تا حالا بهش بر نخوردم و نمی چجوری است قضیه.....شاید مشکل از خود بازی یا کرک است و با یک اصلاحیه و یا یک کرک دیگر مشکل حل شه.....
از بچه های بخش بازی در تاپیک هایی که ان بازی رو می کنید مطرح کنید شاید کسی به مشکل شما بر خورده باشه....

naruto_ir
20-03-2010, 11:05
زد عزیز من دو تا دسته میکروسافت خریدم
یکی از رو جعبه برداشته شده بود که جنسش عالی بود
اون یکی جعبه داشت که جنسش خیلی بد بود
از فتحی هم خریدم اون جنس بده رو
وقتی شوک می داد تلق تولوق می کرد
بازش کردم دیدم آمیچرش لق می زنه
چند تیکه فوم کوچولو دورو برش گذاشتم درست شد
الان هم به یه برنامه برای تست دسته ها نیاز دارم
اگه سراغ دارید بهم بگید

Transporter2009
20-03-2010, 13:18
منظورتان رو دقیق نگرفتم :41:
اگر منظورتون اینکه دکمه هایی که در حالت پیش فرض تو بازی معرفی شده و باید تو کیبرد کار کنه نمی کنه من تا حالا بهش بر نخوردم و نمی چجوری است قضیه.....شاید مشکل از خود بازی یا کرک است و با یک اصلاحیه و یا یک کرک دیگر مشکل حل شه.....
از بچه های بخش بازی در تاپیک هایی که ان بازی رو می کنید مطرح کنید شاید کسی به مشکل شما بر خورده باشه....

نه عزيز ، مشكل نه از كركه و نه از بازي.
من با يه كيبورد ديگه ( مدل قديمي تر فكر كنم مدلش FCR-8100 باشه ) امتحان كردم كار كرد و هيچ مشكلي هم نداشت اما بعضي از دكمه هاي كيبورد خودم پيش فرضشون يه چيز ديگه است ، مي خواستم بفهمم چه شكلي ميشه دكمه هاي پيشفرضش رو عوض كرد؟
ممنون

zed2
20-03-2010, 22:58
زد عزیز من دو تا دسته میکروسافت خریدم
یکی از رو جعبه برداشته شده بود که جنسش عالی بود
اون یکی جعبه داشت که جنسش خیلی بد بود
از فتحی هم خریدم اون جنس بده رو
وقتی شوک می داد تلق تولوق می کرد
بازش کردم دیدم آمیچرش لق می زنه
چند تیکه فوم کوچولو دورو برش گذاشتم درست شد
الان هم به یه برنامه برای تست دسته ها نیاز دارم
اگه سراغ دارید بهم بگید

اگر درایو دسته رو نصب کرده باشی برو کنترل پنل و انجا یک بخش game contorler هست انجا می تونی دسته رو انتخاب کن و برو بخش ویبره و تست کن:46:

نه عزيز ، مشكل نه از كركه و نه از بازي.
من با يه كيبورد ديگه ( مدل قديمي تر فكر كنم مدلش FCR-8100 باشه ) امتحان كردم كار كرد و هيچ مشكلي هم نداشت اما بعضي از دكمه هاي كيبورد خودم پيش فرضشون يه چيز ديگه است ، مي خواستم بفهمم چه شكلي ميشه دكمه هاي پيشفرضش رو عوض كرد؟
ممنون

متاسفانه تا به حال چنین حالتی برای من پیش نیامده و فعلا پیشنهادی جز رفتن به بخش تنظیمات کنترل تو بازی و بررسی اینکه ایا ان دکمه ها در انجا می شه تغییر داد هست یا نه و اگر بود جابهجا کنید تا درست شه.....
پیشنهاد دیگرم رو هم قبلا گفتم...
پوزش بخاطر اینکه راه حلی براتون ندارم:41:

naruto_ir
23-03-2010, 11:15
راستی من یه فرمون دارم مال 6 - 7 سال پیشه که از دبی آورده بودم
اون فرمونم رو وین 7 کار نمی کنه چی کار کنم؟

zed2
23-03-2010, 22:23
راستی من یه فرمون دارم مال 6 - 7 سال پیشه که از دبی آورده بودم
اون فرمونم رو وین 7 کار نمی کنه چی کار کنم؟
مارک سازنده رو باید سرچ کنی و بری سایت سازنده و بعد بری ببینی هنوز درایو باسه این مدل عرضه می کنن یا نه...البته اگر از این ناشناس ها باشه سخته و معمولا....بعیده درایو باسه 7 داشته باشه ( اخرین درایوهاشون شاید کار کنه ولی شرط اینه سازنده اش رو پیدا کنی )

the doors
29-03-2010, 21:18
سلام ما مي خواهيم بازي gears of war را 2 نفره انجام بديم چيكار بايد بكنيم؟

zed2
30-03-2010, 00:42
سلام ما مي خواهيم بازي gears of war را 2 نفره انجام بديم چيكار بايد بكنيم؟
بهتره تو تاپیکی که تو بخش بازی با نام این بازی است بپرسی
پ ن
اگر به نتیجه نرسیدی در تاپیک اصلی اش یک راهنمایی باسه بعضی بازی های تک نفره که بشه به صورت چند نفره بازی کرد هست که راهنما رو بخون ببین می تونی تو بازی اجرا کنی یا نه شاید موفق شدی:46:

Torch Bearer
04-04-2010, 10:30
دوستان من یک گیم پد فراسو مدل شبیه دسته Xbox داشتم که هیچ بازی ای رو ساپورت نمیکرد.برای همین میخوام یک گیم پد اصل Xbox بگیرم (سیم دار)میخواستم بدونم شرایط چه جوریاست؟قیمتش چقدره؟گارانتی باید داشته باشه یا نه؟درایورش رو خودش داره یا باید دانلود کنم؟اگه باید دان کنم حجمش چقدره؟

hoha881
04-04-2010, 11:03
با عرض سلام خدمت اساتید محترم.
دسته x360 سیم دار من تو مشهد قیمت کردم بین 33-35 بود رو جعبه شم فقط چینی نوشته بود رنگ دسته هم سفید بود .این مدل هاشون اصلیه یا تقلبی که ندارن.اگه دارن تفاوت هاشون چیه.
فعلا از دسته ps2 و تبدیلش استفاده می کنم دوام دارن ولی زیاد توی pes حال نمیده چون این جهتاش پیوسته هستن مایل حرکت کردن یک خورده دشواره. این دسته دایموند ها که چهار جهتاش جدا هم باشن و یک هفته با هاش بازی کرده باشی همچین رونه که مثل دکمه لمسی میمونه ولی حیف که بعد از دو هفته خراب میشن.
حالا این دسته x360 ها چه طورین توی pes حال میدن ارزش 33 تومن رو دارن دوامشون چه طوریه .قد 9 تا دسته دایموند 4 تومنی کار میکنه یا نه؟

alirezaa2358
04-04-2010, 23:22
راهنمای کامل در این تاپیک آمده است.

zed2
04-04-2010, 23:59
دوستان من یک گیم پد فراسو مدل شبیه دسته Xbox داشتم که هیچ بازی ای رو ساپورت نمیکرد.برای همین میخوام یک گیم پد اصل Xbox بگیرم (سیم دار)میخواستم بدونم شرایط چه جوریاست؟قیمتش چقدره؟گارانتی باید داشته باشه یا نه؟درایورش رو خودش داره یا باید دانلود کنم؟اگه باید دان کنم حجمش چقدره؟

فکر کنم منظورت 660 است. تو بازی ها باید بری دکمه هارو دستی تعریف کنی.
دسته سیم دار هم از 35 برو بالا ....گارانتی اصل نداریم..ضمانت فروشنده است.

با عرض سلام خدمت اساتید محترم.
دسته x360 سیم دار من تو مشهد قیمت کردم بین 33-35 بود رو جعبه شم فقط چینی نوشته بود رنگ دسته هم سفید بود .این مدل هاشون اصلیه یا تقلبی که ندارن.اگه دارن تفاوت هاشون چیه.
فعلا از دسته ps2 و تبدیلش استفاده می کنم دوام دارن ولی زیاد توی pes حال نمیده چون این جهتاش پیوسته هستن مایل حرکت کردن یک خورده دشواره. این دسته دایموند ها که چهار جهتاش جدا هم باشن و یک هفته با هاش بازی کرده باشی همچین رونه که مثل دکمه لمسی میمونه ولی حیف که بعد از دو هفته خراب میشن.
حالا این دسته x360 ها چه طورین توی pes حال میدن ارزش 33 تومن رو دارن دوامشون چه طوریه .قد 9 تا دسته دایموند 4 تومنی کار میکنه یا نه؟
تو صفحه قبل یک راهنما باسه اصلی فرعی بودن دسته ها هست ( که من نه تایید می کنم نه تکذیب )

در اخر یک مورد جدید کشف کردم ...دسته xbox ام با اینکه نو تر از دسته فراسو بود ولی از تنظیم خارج شده و مجبور شدم با درایو کالیبره پیشفرض رو به کالیبره ای که دسته درست کار کنه تغییر بدم ( باعث شده تو ماشین بازی ها ماشین به سمت چپ متمایل بشه در کالیبر پیشفرض :41: )

Torch Bearer
07-04-2010, 07:04
تو اون راهنمایی که لینکش رو علیرضا گذاشته قیمت زده 35040 تومن ولی من از 2 جا قیمت کردم یه جا 33 تومن و جای دیگه 27 تومن گفت.ممکنه درایورش باهاش نباشه؟در ضمن فروشنده گفت اینا چینی اند.درسته؟

zed2
07-04-2010, 13:04
تو اون راهنمایی که لینکش رو علیرضا گذاشته قیمت زده 35040 تومن ولی من از 2 جا قیمت کردم یه جا 33 تومن و جای دیگه 27 تومن گفت.ممکنه درایورش باهاش نباشه؟در ضمن فروشنده گفت اینا چینی اند.درسته؟
قیمت رو من خبر ندارم ولی دسته های xbox ای که تو ایران میاد چینی اند.
یک سری شون بسته بندی ندارن و یک سریشون بسته بندی به همراه سی دی هستن.

Torch Bearer
08-04-2010, 13:46
من رفتم مغازه گیم پدشو که بسته سبز داشت نگاه کردم دیدم سی دی درایور نداره.ادرس یک سایت رو داده بود که دانلود کنیم.حجم درایورش چقدره؟بسته هایی که درایور رو دارن قرمزن؟
و نوشته بود Works with windows xp اما اشاره ای به ویستا و سون نکرده بود.اشکالی نداره؟

alirezaa2358
08-04-2010, 22:53
همانطور که در راهنما ذکر کردم ؛ گیم پدهای میکروسافت از نوع سیم دار در دو بسته عرضه شده اند. بسته قرمز رنگ دارای سی دی درایور است و پنج دلار گران تر . بسته ی سبز رنگ درایور همراه ندارد اما روی جلد آن نوشته شده که با ویندوز سازگاری دارد. در مورد گیم پد وایرلس البته وضع فرق میکند و بسته های مخصوص ویندوز کاملا متفاوتند و دارای اداپتور وایرلس هستند و بسته ی مخصول کنسول به درد رایانه نمیخورد. بهتر است بسته ی سبز رنگ سیم دار خریداری شود که با رایانه هم سازگار است و ارزانترین گزینه است. این بسته تحت عنوان XBOX360 Controller Wired بفروش میرسد و قیمت رسمی آن در سایت میکروسافت 39.99$ است . قیمت آن در شیراز بین 35 تا 40 هزارتومان است.
درایور از سایت میکروسافت قابل دانلود است و برای هر نسخه از ویندوز جداگانه 8 مگابایت حجم دارد.
جالب است که بعضی بازیهای جدید مثل DIRT2 فقط با این دسته سازگارند و هیچ گیم پد دیگری را ظاهرا نمیشناسند و این موضوع نشان میدهد ساخت بازیهای رایانه ای به سمت استاندارد شدن گیم پد است.

Torch Bearer
09-04-2010, 11:43
بالاخره خریدمش!
میشه لینک درایورهای XP و Seven رو بذارید؟رو جعبه ادرس سایت Windowsgaming رو گذاشته که باز نمیشه.

TousanRayan
09-04-2010, 18:06
سلام دوستان
من قصد خرید یک دستگاه ایکس باکس 360 دارم لطفا راهنمایی کنید چه مدلی بگیرم بهتره و قیمتش چقدره ؟!؟!؟!؟!

ehsan_old
09-04-2010, 19:19
سلام به همگی

برای pc یه دسته میخواستم بگیرم.

دو مدل رو خودم تو اینترنت مسخصاتش رو خوندم و خوشم اومد:

حدود قیمت: 45,000 تومان

Game Pad Logitech dual action
حدود قیمت: 38,000 تومان

یه مدل رو هم بچه ها پیشنهاد دادند:
Microsoft Xbox 360 Controller for Windows
حدود قیمت:58,000 تومان

به نظرتون کدوم بهتر و عمری تره؟

ehsan_old
11-04-2010, 13:56
کسی از دوستان نیست جواب بده؟

یه نظری در مورد این دسته ها بگید :13:

Razer
11-04-2010, 14:03

یکم قیمت بالاست.حدوا 40 تا 45 هم گیر میاد.(پشتیبانی و ست بودن با بیشتر بازیها)

ehsan_old
11-04-2010, 14:33

قیمت رو از تو اینترنت درآوردم. قیمتش تو آمریکا هم به نسبت بالا بود. MSRP: $39.95

در صورتیکه Logitech قیمتاش 29 و 19 $ هست.

بهتری جا برای خرید دسته کجاست؟

بعد این ها به صورت USB به کامپیوتر وصل میشند؟

چون میخوام دو تا دسته بگیرم.

zed2
11-04-2010, 18:51
بالاخره خریدمش!
میشه لینک درایورهای XP و Seven رو بذارید؟رو جعبه ادرس سایت Windowsgaming رو گذاشته که باز نمیشه.

این برای شما

سلام دوستان
من قصد خرید یک دستگاه ایکس باکس 360 دارم لطفا راهنمایی کنید چه مدلی بگیرم بهتره و قیمتش چقدره ؟!؟!؟!؟!
باید برید بخش کنسول ها چون متخصص هاش انجان:31:
همه چيز درباره کنسول ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام به همگی

ایکس باکس که قیمت پایینتر هم می تونی پیدا کنی ( خیلی گرون گفته :41:)
در کل بر اساس تصاویری که من از مدل های معرفی شده ات دیدم بهتره ایکس باکس بگیری چون ظاهرا خیلی دو تای دیگر قدیمی بنظر میان.( امیدوارم دیگر مخابرات به عکس ها دست نزده باشد:13: )

کسی از دوستان نیست جواب بده؟

یه نظری در مورد این دسته ها بگید :13:

قیمت رو از تو اینترنت درآوردم. قیمتش تو آمریکا هم به نسبت بالا بود. MSRP: $39.95

در صورتیکه Logitech قیمتاش 29 و 19 $ هست.

بهتری جا برای خرید دسته کجاست؟

بعد این ها به صورت USB به کامپیوتر وصل میشند؟

چون میخوام دو تا دسته بگیرم.

قیمت دسته ایکس باکس تا 35 تومن هم می تونی پیدا کنی تو توپخونه ( پستی هم می فرستن باست )

vafa1353
12-04-2010, 00:20
سلام به همگی

به نظر من اگه ميخواي پشيمون نشي Microsoft Xbox 360 Controller for Windows بگير و اگر هم اينو خواستي بگيري 15 بزار روش واير بگير كه ديگه محشره چون ديدي به وقت خواستي به LCD وصل كني....من خودم رفتم واير بگيرم ولي گرون ميگفت 75 و معمولي 55 ....ميرم توپخونه ببينم چنده.

malkemid
12-04-2010, 00:39
قیمت دسته ایکس باکس تا 35 تومن هم می تونی پیدا کنی تو توپخونه ( پستی هم می فرستن باست )

پستی بخوام بگیرم چکار کنم؟!

ehsan_old
12-04-2010, 09:27
به نظر من اگه ميخواي پشيمون نشي Microsoft Xbox 360 Controller for Windows بگير و اگر هم اينو خواستي بگيري 15 بزار روش واير بگير كه ديگه محشره چون ديدي به وقت خواستي به LCD وصل كني....من خودم رفتم واير بگيرم ولي گرون ميگفت 75 و معمولي 55 ....ميرم توپخونه ببينم چنده.

دسته های Logitech به پای این دسته نمیرسن؟

Logitech یه دسته داره به نام:
Logitech® Cordless Rumblepad™ 2

که اینم وایرلسه. اینم لینکش:

zed2
12-04-2010, 12:50
پستی بخوام بگیرم چکار کنم؟!
یک فروشگاه هست به نام فتحی.... تو اینترنت سرچ کنی اطلاعات لازم رو بهت میده. ( بچه هایی که خرید داشتن ازش رازی اند ...من خودم پستی چک نکردم ).بیشتر بچه ها کنسولشون رو از اون پستی می گیرن بجز ان دسته ها رو هم می فرسته.

malkemid
12-04-2010, 14:07
زنگ زدم گفت برای کامپیوتر نداریم!

zed2
12-04-2010, 14:15
زنگ زدم گفت برای کامپیوتر نداریم!
تو بخش کنسول ها بپرس بهت چند جا معرفی کنن....بالاخره پیدا میشه
پ ن
عجیبه..... گفتی دسته سیم دار xbox می خوای اینو گفته؟

malkemid
12-04-2010, 15:06
تو بخش کنسول ها بپرس بهت چند جا معرفی کنن....بالاخره پیدا میشه
پ ن
عجیبه..... گفتی دسته سیم دار xbox می خوای اینو گفته؟

اره...گفتم سیم دار برای کامپیوتر...گفت نداریم

ehsan_old
12-04-2010, 16:26
منم زنگ زدم

گفت 10 روز دیگه میاریم

و اینکه قیمت Microsoft Xbox 360 Controller for Windows رو گفت 35 تومنه.

قیمت وایرلسشم گفت 38 تومنه ولی به PC وصل نمیشه.

به نظرتون دسته هاش اورجیناله؟

قیمت جهانیش بیشتره :eh:

vafa1353
12-04-2010, 21:22
منم زنگ زدم

گفت 10 روز دیگه میاریم

و اینکه قیمت Microsoft Xbox 360 Controller for Windows رو گفت 35 تومنه.

قیمت وایرلسشم گفت 38 تومنه ولی به PC وصل نمیشه.

به نظرتون دسته هاش اورجیناله؟

قیمت جهانیش بیشتره :eh:

يكم مشكوكه.....بايد از نزديك ببيني جنس ارزون رو پستي نخريد..حتما بايد بررسي بشه.
وايرلسشم مال پي سي نيست.بسته هاي پي سي قرمز هستند.

zed2
13-04-2010, 09:31
يكم مشكوكه.....بايد از نزديك ببيني جنس ارزون رو پستي نخريد..حتما بايد بررسي بشه.
بسته های سبز دسته سیم دار رو هم میشه استفاده کرد فقط درایوش رو باید از اینترنت بگیرین.( من خودم اینجوری گرفتم )

Torch Bearer
14-04-2010, 06:56
من درایورشو از همون لینک گرفتم و نصب کردم اما هیچ اتفاق خاصی نیفتاد.درایور چی کار میکنه؟

zed2
14-04-2010, 14:26
من درایورشو از همون لینک گرفتم و نصب کردم اما هیچ اتفاق خاصی نیفتاد.درایور چی کار میکنه؟
باسه من که درایو باعث شد دسته تو ویندوز شناسانده بشه .... ( اگر هم باگ داشته باشه با اپدیتش رفع میشه )
شما ویندوزت چیه؟ دسته قبل از نصب درایو رو می تونستی به ویندوز بشناسونی؟

malkemid
14-04-2010, 18:27
پول دادم به دوستم برام دسته xbox بخره رفت اینو خرید!! البته نوشته با همه چی سازگاره...تا چی از آب در بیاد!40 تومن پولشو داد!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدویرایش:

دسته باحالیه...ارگونومی عالی داره و کیفیت ساختشم خوبه..با همه ویندوز ها چه 32 بیت و چه 64 بیت سازگاره...با ACII و ,PES2010و street fighter IV تست شدو عالی کار می کنه.
درایور ویندوز ایکس پی ش 133 مگ هست!!

Torch Bearer
15-04-2010, 09:31
باسه من که درایو باعث شد دسته تو ویندوز شناسانده بشه .... ( اگر هم باگ داشته باشه با اپدیتش رفع میشه )
شما ویندوزت چیه؟ دسته قبل از نصب درایو رو می تونستی به ویندوز بشناسونی؟
من به XP SP3 که وصل کردم از همون اول شناخت.بدون درایور هم AC II رو باهاش رفتم.الان هم که درایور نصب شده هیچ فرقی نکرده.

zed2
15-04-2010, 11:02
پول دادم به دوستم برام دسته xbox بخره رفت اینو خرید!! البته نوشته با همه چی سازگاره...تا چی از آب در بیاد!40 تومن پولشو داد!

دسته باحالیه...ارگونومی عالی داره و کیفیت ساختشم خوبه..با همه ویندوز ها چه 32 بیت و چه 64 بیت سازگاره...با ACII و ,PES2010و street fighter IV تست شدو عالی کار می کنه.
دسته جالبی میاد

من به XP SP3 که وصل کردم از همون اول شناخت.بدون درایور هم AC II رو باهاش رفتم.الان هم که درایور نصب شده هیچ فرقی نکرده.
این درایو بیشتر بدرد کسایی می خوره که به علت نامعلومی ویندوز نشناخته
از sp3 به بعد بقیه ویندوز ها می تونن دسته رو راحت بشناسن.:46:

zed2
15-04-2010, 11:02

دسته جالبی میاد.... از کجا خریده؟

malkemid
15-04-2010, 11:41
دسته جالبی میاد.... از کجا خریده؟

پایتخت ...فروشگاه پرشیا

جالبه یه برنامه هم داره که خودت می تونی دسته رو پروگرام کنی...مثلا برای فلان بازی یه پروفایل درست می کنی و پروگرام می کنی دسته رو..

درایورشو که نصب می کنی ویندوز اینو به عنوان دسته xbox میشناسه...قسمت یو اس بی هم جدا میشه و می تونی تبدیل برای xbox هم بهش بزنی

در واقع دسته xbox ست فقط جای دی پد با آنالوگ عوض شده.

ارگونومی خیلی خوبی داره و کاملا کار باهاش راحته...متریال استفاده شده هم مشخصه مرغوبه...

بیچاره دوستم کلی سرش غر زدم که اینو چرا گرفتی!!

vafa1353
24-04-2010, 00:33
بسته های سبز دسته سیم دار رو هم میشه استفاده کرد فقط درایوش رو باید از اینترنت بگیرین.( من خودم اینجوری گرفتم )

mohammad_87
25-04-2010, 00:34
سلام.من یه مشکلی با fgp-660 دارم.توی pes 2010 در حین بازی دکمه L 2 کار نمیکنه.با اینکه توی تست گیم پد در ویندوز و توی فایل setting این دکمه کار میکنه.چه با نصب درایورش چه بدون اون هم امتحان کردم باز همین مشکل بود.چکارش کنم؟
این پروگرام کردن رو میشه روی این دسته اجرا کرد؟چجوری؟

zed2
25-04-2010, 22:37

من بسته سبز خریدم و استفاده می کنم
در مورد وایرلس انهم ساپورت میشه ولی احتیاج به اداپتور بیسیم xbox باسه pc هست که باید سفارش بدی تا باست بیارن از انور که بتونی دسته بیسیم هارو هم استفاده کنی:46:

سلام.من یه مشکلی با fgp-660 دارم.توی pes 2010 در حین بازی دکمه L 2 کار نمیکنه.با اینکه توی تست گیم پد در ویندوز و توی فایل setting این دکمه کار میکنه.چه با نصب درایورش چه بدون اون هم امتحان کردم باز همین مشکل بود.چکارش کنم؟
این پروگرام کردن رو میشه روی این دسته اجرا کرد؟چجوری؟

تو خود بازی بخش دکمه های بازی این دکمه تعریف شده؟

mohammad_87
29-04-2010, 16:10
تو خود بازی بخش دکمه های بازی این دکمه تعریف شده؟
بله در خود بازی هم تعریف شده اما اونجا هم کار نمیکنه.در محل نصب بازی نیز فایلی بنام ستینگ وجود داره که در اون هم میتوان دکمه هارو تعریف کرد.در این فایل و بطور کل در محیط ویندوز این دکمه کار میکنه ولی در بازی pes این دکمه یعنی L 2 کار نمیکنه.با دسته های معمولی یعنی همون ارزانتر ها که قبلا بازی میکردم چنین مشکلی نداشتم.
این l2 رو چکارش کنم؟این پروگرام کردن رو میتونم انجام بدم؟

Advanced Ali-001
29-04-2010, 18:44
بله در خود بازی هم تعریف شده اما اونجا هم کار نمیکنه.در محل نصب بازی نیز فایلی بنام ستینگ وجود داره که در اون هم میتوان دکمه هارو تعریف کرد.در این فایل و بطور کل در محیط ویندوز این دکمه کار میکنه ولی در بازی pes این دکمه یعنی L 2 کار نمیکنه.با دسته های معمولی یعنی همون ارزانتر ها که قبلا بازی میکردم چنین مشکلی نداشتم.
این l2 رو چکارش کنم؟این پروگرام کردن رو میتونم انجام بدم؟

ببین دوست من شما برو یه کاری کن جای کلید مربع رو با L2عوض کن ببین کلید L2کار مربوط به مربع رو انجام میده یا نه خب اصلا شما روی بازی های دیگه امتحان کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اونجا کار میکنن اگه کار میکنن فکر کنم بازیت قاط داره!!!!!!!!!!!!
امتحان کردی خبرم کن!!!!!!!!!!

hamid simorgh
30-04-2010, 13:35
سلام بر اساتید کسی کرک برنامه پیناکل رو نداره یا یه نرم افزار دیگه که کامند های گیم پد رو به کامند های کی برد تبدیل کنه من به غیر از پیناکل یه نرم افزار دیگه دارم ولی کامل نیست فقط یکی از شوک های گیم پدم رو ساپورت میکنه اسمش هم یو اس بی نتورک درایور اگه کسی اطلا عاطی بده ممنون میشم:11:

BMW.M3_E46
13-05-2010, 20:38
سلام
می خواستم بدونم logitech G27 وارد بازار ایران شده!؟ اگه شده قیمتش چنده؟

mohandes_j
17-05-2010, 15:41
در جواب دوستمون mohamad_87 باید بگم که تقریبا ایشون درست میگن
دسته FGP-660 به دلیل اینکه مکانیزم نرم افزاریشون تغییر کرده به گونه ای که R2 , L2 مانند دسته های دیگر به عنوان دگمه عمل نمیکنند و مانند پیستون کار میکنند R2 آن را به بالا میبرد و L2 به پایین وبه همین دلیل وقتی که همزمان فشار میدهید ظاهرا هیچ اتفاقی نمی افتد و در بازی هایی همانند فوتبال که نیاز به گرفتن همزمان این دو داشته باشیم دسته عملکردی ندارد.

morad.sh
19-05-2010, 19:22
سلام به همه عزيزان
دوستان چه جوري ميشه دسته بازي رو به بازي need for speed(shift) شناسوند؟
من هر كاري مي كنم دسته بازي رو نميتونم به بازي بشناسونم كه بتونم از طريق joystick بازي كنم اگه عزيزان راهنمايي بفرمايند بي نهايت ممنون ميشم. توضيح اينكه دسته بازي از اون مدل هاي ساده تكي هست و شوك دار نمي باشد.

morad.sh
19-05-2010, 19:28
سلام به همه عزيزان
من هر كاري مي كنم دسته بازي رو نميتونم به بازي بشناسونم كه بتونم از طريق joystick بازي كنم اگه عزيزان راهنمايي بفرمايند بي نهايت ممنون ميشم. توضيح اينكه دسته بازي از اون مدل هاي ساده تكي هست و شوكدار نمي باشد.

zadis
22-05-2010, 12:58
سلام دوستان میخواستم بپرسم ؟؟؟؟؟
من دو گیم پد دو نفره میخوام بگیرم که بشه چهر تا دسته و بشه چهار نفری بازی کرد شما چه مارکی رو پیشنهاد میدید
ما pes 2010 بازی میکنیم
ممنون قیمتش هم زیاد نباشه و کیفیتش هم خوب باشه و قاطی نکنه

tizhoush72
03-06-2010, 10:00
سلام به همه ی عزیزان اهل گیم پدستان!
ما کوچیک بودیم بابامون یه فرمون برامون خرید، برا ps1
الان راهی وجود داره که به pc نصب بشه و اصلا بازیها رو ساپورت میکنه یا نه؟

music_tehran
03-06-2010, 22:57
سلام به بزرگان بازی
یه عذرخواهی بزرگ چون ممکنه سوالم تو این صفحات قبلی بوده باشه اما چون ۷۴ صفحه بود راستش وقتش رو نداشتم بخونم این بود که جسارت کردم و سوالم رو نوشتم :

من یه دسته پلی استیشن یو اس بی خریدم که بتونم تو کامپیوتر بازی کنم اما هیچ کدوم از بازیها رو نمیشناسه آیا باید کار خاصی بکنم که دسته رو بشناسه یا بازی هایی که انتخاب کردم اصلا با دسته کار نمیکنند و فقط کیبورد میشناسن ( مثل بازیهایی که با مبدل پی اس ۲ اجرا میشن یا بازیهایی مثل GT که رو کامپیوتر نصب کردم اما باز جو استیک رو نمیشناسه ) اگه مشکل از بازیها هست میشه لطفا بگین چه بازیهایی هست که دسته رو میشناسه و یکیش رو معرفی کنین لطفا.
و اگه کار خاصی باید تو کامپیوتر انجام بدم تا بشناسه لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

شاد باشید

tizhoush72
06-06-2010, 09:36
سلام به همه ی عزیزان اهل گیم پدستان!
ما کوچیک بودیم بابامون یه فرمون برامون خرید، برا ps1
الان راهی وجود داره که به pc نصب بشه و اصلا بازیها رو ساپورت میکنه یا نه؟

یکی نیست به داد ما برسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19::19::19::1 9::19::19::19::19::19::19::19::19:

malkemid
06-06-2010, 10:25
یکی نیست به داد ما برسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19::19::19::1 9::19::19::19::19::19::19::19::19:

فکر نمی کنم بشه...چون باید درایور داشته باشه واسه کامپیوتر

mrt1373
06-06-2010, 18:38
با سلام من یک دسته دوتایی star خریدم حالا شوک داره ولی نمیلرزه . کسی میتونه کمکم کنه

vafa1353
09-06-2010, 17:36
سلام به همه عزيزان
من هر كاري مي كنم دسته بازي رو نميتونم به بازي بشناسونم كه بتونم از طريق joystick بازي كنم اگه عزيزان راهنمايي بفرمايند بي نهايت ممنون ميشم. توضيح اينكه دسته بازي از اون مدل هاي ساده تكي هست و شوكدار نمي باشد.

ابتدا دسته را وصل كنيد و در كنترل پنل در قسمت تست گيم پد آنرا تست نماييد.در صورت كار كردن سپس بازي را اجرا كنيد....اگر كار نكرد در قسمت آپشنهاي كي بازي گيم پد رو انتخاب كنيد.با همين روش در اين بازي گيم پد ساده را استفاده كردم.

vafa1353
10-06-2010, 00:02
سلام امروز دل رو به دريا زدم و يك گيم پد XBOX 360 وايرلس گرفتم 75000 ....
واقعا كه محشره...
اگر كسي فسد خريد گيم پد داره در خريد اين محصول شك نكنه كه بهترينه...

ehsan_old
10-06-2010, 08:19
واقعا كه محشره...

مبارک باشه :)

من هم فرصت کنم میخوام این دسته رو بگیرم.

البته قصد دارم 2 تا دسته بگیرم و ترجیح میدم 2 تا مثل هم نباشه.

برای اون یکی دسته مدل زیر مد نظرمه:

Logitech® Cordless Rumblepad™ 2

نظرتون چیه؟

malkemid
10-06-2010, 17:17
واقعا كه محشره...

مبارکه...اول یه میز واسه لپتاپت می گرفتی...کمر درد میاره :31:

این دی پد ش پایینه سخت نیست کار باهاش؟من با مدل ps خیلی راحت ترم

danijon_2006
11-06-2010, 15:28
دوستان کسی میدونه چه بازیهایی با logitech g25 به طور کامل سازگاری داره روی کامپیوتر؟
کسی جایی سراغ نداره بشه برای این فرمون و پدال و دندش یه چیز تمیز درست کرد که.مثل حالت تخته یا میله که فرمون و دنده بخورن رو تخته و پدال هم پایین پا باشه

vafa1353
14-06-2010, 21:40
مبارکه...اول یه میز واسه لپتاپت می گرفتی...کمر درد میاره :31:

این دی پد ش پایینه سخت نیست کار باهاش؟من با مدل ps خیلی راحت ترم

عكسها كه مال من نيس................از گوگل گرفتم :31:
با بالاييه كار ميكنم ....خيلي خوش دسته اصلا احساس خستگي القا نميكنه.

---------- Post added at 09:40 PM ---------- Previous post was at 09:38 PM ----------

دوستان کسی میدونه چه بازیهایی با logitech g25 به طور کامل سازگاری داره روی کامپیوتر؟
کسی جایی سراغ نداره بشه برای این فرمون و پدال و دندش یه چیز تمیز درست کرد که.مثل حالت تخته یا میله که فرمون و دنده بخورن رو تخته و پدال هم پایین پا باشه

يه ماشين بخر و يه لب تاب بزار رو داشبورد.:31:

vafa1353
15-06-2010, 16:29
روند ارتقاع گيم پدها

Game Controllers

Gravis PC Gamepad ~ 1992
The Gravis PC Gamepad didn’t look revolutionary—in fact, it looked like a blatant ripoff of the Super Nintendo controller—but it was. It was the first gamepad available for IBM compatible PCs, and it let a generation of early PC gamers experience d-pad delights like Commander Keen.

Microsoft Sidewinder Gamepad – 1994

The Microsoft Sidewinder raised the bar when it came to gamepads. It offered it all: plenty of buttons—6 face buttons and two triggers, a responsive digital d-pad, two digital triggers, and the most comfortable, ergonomic form-factor to date. Better still, because of its immediate popularity the Sidewinder because a sort of default gamepad for games, and nearly all games that could be played with a gamepad came with a Sidewinder control profile, making it that much quicker to get into the action. The design was so successful that it’s survived to this day, in the form of its clear descendant, the Xbox 360 gamepad.

Microsoft SideWinder 3D Pro – 1994

Microsoft’s SideWinder line produced some real stinkers (we’ve covered a few in this article already), but it also was responsible for some instant classics. The SideWinder 3D Pro is undeniably in the latter camp. With a total of 8 buttons, a hat switch and a throttle slider, and a rock-solid twistable joystick, the SideWinder 3D Pro is a gaming controller classic, and the way MechWarrior was meant to be played. Later versions, such as the Precision Pro and Force Feedback Pro would introduce more ergonomic design, and force feedback to the mix.

CH Products FlightStick Pro - 1995

If you were a PC gamer in the mid-nineties, you probably bought or wanted to own a CH Products FlightStick Pro joystick. The ambidextrous FlightStick Pro was one of the finest flight controllers to be had. Its basic construction made it instantly usable to anyone, and though it was limited to four keys, the small footprint let it fight nicely next to your keyboard. The tension of the stick was also pitch-perfect, provided by finely tuned gimbals. One of the best aspects of the FlightStick Pro was its longevity – we used ours for years after its initial release.

SpaceTEC SpaceOrb – 1996

The SpaceOrb, originally manufactured by SpaceTec IMC, was an early attempt at a “6 Degrees of Freedom”(6DoF) controller. This means that the controller gives you the ability to maneuver in 6 dimensions: forward/back, left/right, up/down, pitch, yaw and roll. It accomplished this through the use of black plastic sphere awkwardly tacked onto a more traditional gamepad. By pushing, tugging and twisting the sphere, you could control 3D space however you wanted.

Unfortunately, the SpOrb never found a permanent place in gamers’ hearts, as very few games other than Descent clones made use of all 6 degrees of motion. It did, however, find an unexpected fanbase in 3D professionals, such as modelers and animators.

Mad Catz Panther XL - 1996

So far, we’ve covered a couple of peripherals that tried to take over for the mouse and keyboard as preferred shooter controller. Where those failed, the Panther XL succeeded. Or sort of succeeded. It didn’t actually become more popular than the mouse and keyboard, and it wasn’t necessarily better, but it was a damned solid controller, and a lot of fun to use. The Panther XL was composed of a large base with an ergonomic joystick and a trackball. In it standard configuration, the joystick controlled the player’s movement, while the trackball controlled where the player looked. The ball was proportional, meaning that if you wanted to turn 90 degrees to the right, you spun the trackball 90 degrees to the rights. This high degree of control made the Panther XL a popular choice long after it ceased production in 1998.

CH Products Force FX Joystick - 1997

Today’s rumble-enabled gamepads pale in comparison to true force-feedback peripherals of late-90’s PC gaming – the first of which was CH Products’ Force FX joystick. When you plugged the Force FX into an open serial port (remember those?), compatible simulation games were given a jolt in gameplay. The Force FX had six force feedback effects that could range in magnitude, duration, and direction to give you the feeling that you were actually piloting a plane or driving a tank. A vector force effect yanked your hand to simulate G-forces, dual-axis vibration conveyed bumpy roads and rumbling engines, and a spring stiffening effect simulated increasing airplane throttle. This innovation paved the way for more popular force-feedback joysticks, including Microsoft’s Sidewinder Force Feedback Pro.

Logitech CyberMan 2 - 1997

The CyberMan 2 gamepad was Logitech’s second foray into 6-degrees-of-freedom controllers, after the mostly-overlooked CyberMan 1. The CyberMan 2, unlike a traditional gamepad (or even a 6doF gamepad, such as the Space Orb) is meant to be used with both hands, laying flat on the desk. The right-hand controller is the 6doF control, which you push, pull and twist to move. The left side of the controller features 8 bindable buttons located around an ergonomic hillock for your palm.

Microsoft Sidewinder Freestyle Pro - 1998

Almost a decade before the PlayStation’s much-hyped SIXAXIS controller made its debut, Microsoft toyed around with the idea of a motion-based gamepad with its Sidewinder Freestyle Pro. The Freestyle Pro was launched at the peak of Sidewinder’s dominance in the game controller market, so many gamers were surprised by how disappointing the FreeStyle Pro turned out to be in practical use. The movement control – pitching and rolling – wasn’t precise enough for flight simulators, and the only game that you could really use it with was the bundled Motocross Madness.

Saitek PC Dash – 1997

Though recent offerings like the Ergodex DX1 and the Zboard have popularized the “customizable keyboard,” they certainly weren’t the first to offer game-specific, programmable keyboard layouts. To bestow that honor, we have to go back to 1997, to the Saitek PC Dash.

The PC Dash was a flat panel with a matrix of touch-sensitive buttons. The keyboard’s frame was on a hinge, letting you clamp a paper command sheet over the buttons, labeling them with game-relevant commands and graphics.

Thrustmaster Frag Master – 1998

The Frag Master is another misbegotten game controller born of the ill-advised notion that people would prefer to play first person shooters on something other than a mouse and keyboard. With two handles, gamers were meant to grasp the Frag Master in both hands and slide, twist and tilt their way to Quake victory. In addition to the problems inherent to the mouse-and-keyboard replacement category, the Frag Master didn’t work particularly well, making its fate an easy guess.

Natural Point TrackIR – 2000

If you’re not familiar with TrackIR (and most people outside of the hardcore flight and driving sim crowd aren’t), it’s an optical motion tracker that sits on top of your computer and enables head-tracking in games. It allows you to, for instance, look around the cockpit of your virtual fighter plane just by turning your head. To get a feel for how TrackIR works, check out this video of somebody playing ARMA 2 with TrackIR headtracking. Though it’s a pretty niche product right now, and only works on certain games (and very few shooters, besides ARMA), it shows some real promise and is definitely worth a look if you’re into sim games.

Microsoft Dual Strike – 2000

One look at the Dual Strike, with its matte-black and shiny-olive-green color scheme, should be enough to tell you that this is a turn-of-the-millennium Microsoft Sidewinder product. Shaped a bit like two Wii nunchucks fused together with a trackball in between, the Dual Strike was designed for first person shooters. It allowe you to move with a directional thumbpad, and look around by swiveling the two controller halves. Even though the Dual Strike was pretty decent, by most accounts, it put the wielder at a competitive disadvantage against mouse-and-keyboard-using opponents, and that was enough to keep it off most gamers wishlist.

ACT Labs Force RS Wheel – 2000

For a period of time, you couldn’t thumb through an issue of a computer magazine without seeing reviews for one or two new racing wheels. It’s hard to pick just one from such a stable of fine (and in some cases, not-so-fine) peripherals, but one truly stands out in our memories: The Force RS Wheel. One of the earlier force feedback wheels, the Force RS got it just right with a large comfortable wheel with faux-leather grip, a solid pedal base, and no floaty “dead zone” when the wheel is centered. Also, for its feature-set, its price was unbeatable.

Microsoft Sidewinder Strategic Commander - 2000

The Strategic Commander is another black sheep in the Microsoft Sidewinder family. Designed as a companion for real time strategy games, the strategic commander is shaped like an oversized mouse, to be held in the gamer’s off hand. With 10 surface buttons and a 3-axis sliding base, it was meant to give you fast access to hotkeys and camera movements. Though the Strategic Commander did work more or less as advertised, it simply wasn’t able to replace the keyboard as left-hand input device of choice for strategy gamers.

Belkin Nostromo Speedpad - 2001

Belkin’s Speedpad n50 was the first gaming peripheral that was specifically made for first-person shooter players. Intended as a keyboard replacement, the Speedpad had just 10 keys to give you basic WASD functionality. Your palm rested on an ergonomic surface, and your thumb had comfortable access to a directional pad. The n52 added another row of 4 keys as shooters got more complex, and the latest n52t3 re-release updated the look for contemporary aesthetics (ie. matte black and blue lighting). Imitators like the WolfKing Warrior gamepad tried to improve on the N52’s features by incorporating even more keys, but it wasn’t until Logitech released its G13 gameboard that we found a worthy modern-day successor to the Speedpad.

Ergodex DX1 - 2005

Filed under O for “Original,” the Ergodex is a keyboard with the ultimate in customization—the ability to put keys wherever you think they should go. That’s right, the Ergodex is just a flat surface, with adhesive keys that can be placed and replaced in any layout you want. Not designed for actual typing (it’s smaller than a regular keyboard, and only comes with 25 keys by default), the Ergodex is meant for gaming or other hotkey-intensive applications, like Photoshop. With excellent key-action and a great macro system, this is one unusual input device we’re sorry didn’t take off.

Microsoft Xbox 360 Controller – 2005

It may gall some PC-purists that Microsoft has successfully positioned a console controller as the defacto Windows gamepad, but at least the USB version of the Xbox 360 controller is one of the most solid and comfortable pads on the market. With two analog sticks, two analog triggers, and a full 11 buttons, the Xbox 360 Gamepad has everything you need to play most console ports like Batman: Arkham Asylum, and most games come with pre-profiles for the controller.

Nintendo Wii Remote – 2006

The Wii Remote (Wiimote) is an odd beast. Part airmouse-like gyroscopic sensor (indeed, the technology is licensed from Gyration, famous maker of PC airmice), part IR-sensing pointing device, and part angular rate sensor (with the MotionPlus peripheral), the Wiimote is designed to provide comprehensive motion control for games. Whether the controller has been good or bad for the state of gaming is arguable, but its runaway success is not.

And for us PC users? At least we get some pretty cool hacks out of the deal.

Novint Falcon - 2007

Taking the idea of force feedback to a new level, the Novint Falcon is a sort of 3D mouse, where you push a sphere around in 3 dimensions, while the Falcon, shaped like a big cone with robot arms, pushes back. The net effect is that you can “feel” objects in virtual 3D space. It’s fun to use, and well-built, but like most giant, expensive peripherals, the Falcon hasn’t seen widespread adoption.

Eye Tracking Technology - 2007

File this under “emerging technologies.” Over the past five years, researchers have been experimenting with various forms of eye-tracking technologies that will let users control their computers with their gaze. In 2006, a Queen’s University study tested gamer satisfaction using an eye-tracking mod for Quake 2 and Neverwinter Nights, reporting that 83 percent of subjects felt an increased level of immersion when using their eyes to replace the mouselook function in game. In 2007, researchers at the Blekinge Institute of Technology repeated the experiment using a mod for Half-Life 2. Once again, players reacted positively to the test. No consumer hardware or software has been announced to take advantage of eye-tracking technologies, but it’s something we’re looking forward to trying out in the future.

OCZ Neural Impulse Actuator – 2008

The OCZ Neural Impulse Actuator, which debuted last year, is the first in what will most likely soon be a crowded market for commercial mind-computer interface devices. In other words: it lets you play games with your mind, by detecting changes in the electrical fields in your brain. The really amazing thing? It actually works—after just a little bit of practice you can run around and shoot your gun by variously thinking, straining, and furrowing your brow. Sure, it’s not good enough to actually win a game yet, but it’s an incredibly promising first step.

3Dconnexion SpacePilot Pro – 2009

If the SpaceOrb is the past of 6DoF controllers, the SpacePilot Pro is its future. Logitech , who folded the SpaceOrb’s makers into its 3DConnexion brand, has fully embraced the potential for 6DoF in 3D design and modeling. With more than 20 buttons, a built-in LCD for controlling program functions and a $400 pricetag the SpacePilot Pro is professional hardware through and through. Still, it’s still hard not to want one, just a little.

Project Natal – 2010

Project Natal is the code name for the motion- and voice-recognition technology that Microsoft hopes will extend the life of their Xbox 360 platform for years to come. Here’s what we know about Natal now:

• Using High definition cameras and directional microphones, it will be able to precisely detect motions and voice commands.
• It may be integrated with Windows at some point in the future.
• It’s likely to launch around November of next year.
• Peter Molyneux is developing a game for it, which will almost certainly be a tremendous disappointment for everybody.

dark fear
23-06-2010, 00:08
سلام
ببخشید.. یه سوال داشتم.. میشه دسته ی بی سیم xbox رو بوسیله ی play and charge kit به
کامپیوتر وصل کرد ؟
ممنون

ع.ص
01-07-2010, 11:41
سلام دوستان.

من میخواستم یه microsoft xbox 360 for windows رو بخرم.

فرقی نمیکنه بیسیمش یا باسیمش.اگه ممکنه یه فروشگاه اینترنتی معرفی کنید که این دسته رو پستی بفرسته قیمتشم گرون نده(همون دورو ور 40 تا 50).اگه امکان فروشگاه اینترنتیش نبود یه فروشگاه طرف شمال غربی تهران(صادقیه و پونک) معرفی کنید

zed2
01-07-2010, 11:56
سلام
ببخشید.. یه سوال داشتم.. میشه دسته ی بی سیم xbox رو بوسیله ی play and charge kit به
کامپیوتر وصل کرد ؟
ممنون

نه نمیشه باید اداپتور بی سیمش که به کامپیوتر وصل میشه رو هم بگیری.

سلام دوستان.

من میخواستم یه microsoft xbox 360 for windows رو بخرم.

فرقی نمیکنه بیسیمش یا باسیمش.اگه ممکنه یه فروشگاه اینترنتی معرفی کنید که این دسته رو پستی بفرسته قیمتشم گرون نده(همون دورو ور 40 تا 50).اگه امکان فروشگاه اینترنتیش نبود یه فروشگاه طرف شمال غربی تهران(صادقیه و پونک) معرفی کنید

فتحی رو سرچ کن ( بچه ها ازش باسه خرید پستی راضی بودن)
فقط اگر خواستی بی سیمش رو بگیری بپرس اداپتورش رو هم داره باسه pc یا نه ( اگر داشت به من هم خبر بده):46:

ع.ص
04-07-2010, 14:11
امروز رفتم پایتخت با هزار تا پرس و جو آخر سر از یه مغازه که اونم فقط یه دونه داشت یه microsoft xbox 360 wireless contorller for
windows خریدم! 75 تومن. ولی عجب دسته اییه ها.

حالا یه سوال:وقتی روشنش میکنم چه جوری خاموش میشه؟ چون وقتی کامپیوتر رو خاموش میکنی این شروع میکنه به چشمک زدن و هر چقدر فشارش بدی یا نگه اش داری خاموش نمیشه.