PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین برنامه فشرده سازی فایل

Honradez
29-12-2005, 19:13
سلام.

من بهترین برنامه فشرده سازی را میخوام (که بیشتر از بقیه حجم را کاهش بده.)

من با برنامه های WinRAR، WinZip و... آشنا شدم ولی چند وقت پیش که برنامه Nero 7 را از یک سایت دانلود کردم، حجمش 80 مگ بود، ولی وقتی فایلشو از حالت فشرده خارج کردم شد 500 مگ!

هرکی راهنمایی کنه ممنون میشم.

'POP'
29-12-2005, 19:40
چون برنامه هاي فشرده ساز (Archiver يا Compressor ) از روشهاي مختلفي براي فشرده سازي استفاده مي كنند, قضاوت درباره ي بهترين برنامه نياز به يك مقايسه ي تخصصي و حرفه اي دارد. اما شما اگر علاقمند هستيد واقعا در اين باره كسب اطلاعات كنيد , توصيه مي كنم به مقاله ي "بررسي و آزمايش گروهي 7 فشرده ساز نيرومند(مقايسه ي 7 نرم افزار زيپ كننده)" در شماره هاي 48 (آبان) و 49 ماهنامه ي "دانش و كامپيوتر" مراجعه كنيد.
اما براي اطلاع شما دوست گرامي , پس از آزمونهاي دوره اي , متفاوت و دقيق روي اين برنامه ها , نهايتا WinAce Archiver 2.5RC2 رتبه ي نخست را كسب كرد.
;)

koochooloo
29-12-2005, 23:03
آخرین ورژن قوی ترین فشرده ساز دنیا و جالبه بدونید که این نرم افزار بیشتر از ۱۵۰ میلیون بار از سایتش دانلود شده و این آمار قابل توجهی هستش
حجم: 5.56 مگابایت

دانلود برنامه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کرک[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سریال کرک : pass = uplot.org

koochooloo
29-12-2005, 23:06
فكر نمي كنم كسي پيدا بشه كه WinRAR رو نشناسه . :blink: يكي از معروفترين و پرطرفدار ترين نرم افزار هاي فشرده سازي هست كه مي تونه اكثر فايلهاي فشرده مثل : CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO رو باز كنه :tongue: . همچنين قابليت فشرده سازي هم داره . :rolleye: :rolleye:

دانلود كنيد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كرك[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Honradez
30-12-2005, 17:39
koochooloo جان زحمت کشیدی، ولی من یه فشرده ساز میخوام که 500 مگ رو بکنه 80 مگ (که واقعا دیدم!)

OMID
30-12-2005, 18:05
koochooloo جان زحمت کشیدی، ولی من یه فشرده ساز میخوام که 500 مگ رو بکنه 80 مگ (که واقعا دیدم!)

دوست عزیز اینکه بگیم 500 مگ رو به 80 مگ فشرده کنه درست نیست
باید دید که فایلهای که compress شده چی هست و نمیشه گفت مثلا فلان برنامه که نرو رو اینقدر compress کرده هر چیزی یا هر فایلی رو به همین حالت compress می کنه ولی فکر کنم برنامه نرو با نرم افزار UHArc فشرده شده باشد.
اکثر بازیها هم که به صورت وحشت ناکی فشرده میشن با این نرم افزار فشرده میشن که اگه یه سرچ توی فروم خودمون بزنی حتما لینک دانلودش رو هم پیدا میکنی ;)

R e Z a
30-12-2005, 20:33
كاملا اين حرف درست كه 500 مگ شده 80 مگ . اين كار توسط برنامه Winuha صورت گرفته .
download winuha :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2005.02.27).exe