PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا یکی آموزش شبکه کردن دو کامپیوتر از طریق کابل کراس و بازی کردن بازی جنگهای صلیبی 1 فارسی دارینوس رو بگه

QSEVEN
21-09-2008, 15:16
سلام لطفا یکی بگه من چطوری دو کامپیوتر رو از طریق کابل کراس شبکه کنم و لطفا بگید چطوری توی جنگهای صلیبی 1 (فارسی دارینوس) باید دو کامپیوتر وصل بشه

من دو کامپیوتر دارم و میخواهم با دوستم جنگهای صلیبی بازی کنیم با کابل کراس هم وصل بشیم به شبکه لطفا بگید چطوری شبکه کنم وبا دو کامپیوتر با دوستم جنگهای صلیبی بازی کنم

یکی راهنمای کنه لطفا یک دنیا ممنونش میشیم:5::20:

ایول حال دادین:40::11:

paranoid_android
21-09-2008, 16:17
این تاپیک رو بخون که نحوه شبکه کردن دو کامپیوتر رو توش نوشته:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد بازیت رو رو هر دو سیستم نصب کن. CD بازی رو تو درایو سیستم اولت بزار و بازی رو run کن بعد که main menu اومد گزینه ای مثل multi-player network game هست که ست آپش ساده ست. CD بازی رو از کامپیوتر اول بردار و بزار تو درایو کامپیوتر دومت و بازی رو اجرا کن تو همون main menu و گزینه multi-player... به کامپیوتر اول join شو و شروع کن به بازی. از این ساده تر؟!

huti_421
22-09-2008, 00:45
راه اندازی شبکه ما بین دو کامپیوتر :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خوبه تاپیک استیکی هستا :دی

masoudzz
29-03-2012, 20:35
سلام .لطفا از طریق شبکه کردن دو کامپیوتر نحوه بازی کردن بازی کالاف دیوتی را به من اموزش بدین.متشکرم

Netw0rks
29-03-2012, 20:50
سلام .لطفا از طریق شبکه کردن دو کامپیوتر نحوه بازی کردن بازی کالاف دیوتی را به من اموزش بدین.متشکرم

روش شبکه کردن برای همه بازی ها یکیه دوست عزیز !

چند پست بالاتر ، دوستان تاپیک های مرتبط با شبکه کردن رو معرفی کردن !

rezas60v5
11-02-2014, 17:08
سلام لطفا تا شب نشده یکی جوابمو بده
من تو بازی کردن دونفره جنگ های صلیبی 1 مشکل دارم
یعنی وقتی کامپیوتر اول رو رو هاست می زنم کامپیوتر دوم نمی تونه پیداش کنه تو قسمت جوین
امیدوارم فهمیده باشید
بازی های دیگه این مشکل رو ندارند و من راحت بازی می کنم