PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سه تا سوال

afey
21-09-2008, 15:12
سلام دوستان
1. برنامه mud box واسه چه كاريه؟ چيكار ميشه باهاش كرد لطفا يه توضيحي بدين
2. از پلاگين hairfx چگونه ميشه در mental ray استفاده كرد لطفا به طور كامل توضيح بديد چجوري اخه رندر نميشه
3. كدام يك از ابزار هاي زير واسه ريگ كردن و انيميشن كاراكتر بهتره :
bone-character studio-absolute character-softimage cat-puppet shop

Petros
21-09-2008, 15:23
فقط میدونم Mud Box برای Sculpting هستش. Sculpt هم میشه حجاری کردن.
نرم افزاری که Autodesk برای رقابت با ZBrush ازائه کرد. یعنی اینکه کارش شبیه Zbrush هستش

SSS_HHH_OOO
21-09-2008, 22:44
بله دقیقا mudbox یه کاری مثل زبراش میکنه...بهترین چیز هم برای ریگ همون bone ها هستن...برای انسانها البته استفاده از character studio خود مکس خیلی خوب و سریعه....

h_nabian
22-09-2008, 05:07
با اجازه اساتید نکته ای رو که باید خدمت دوستان عرض کنم اینه که اگر دوستان در ابتدای کار هستند توصیه اکید میشه که حتما با استفاده از سیستم bone خودشون رو آموزش بدن و آماده کنن برای ساختن کاراکترهای ارگانتیک و غیر ارگانیک و حتی انسان .
چرا که در سطح حرفه ای و برای رگ کردن حرفه ای سیستم bone به راحتی به شما اجازه نوشتن script رو میده ولی در charatcter studio این قضیه خیلی مشکا تره. ضمن اینکه در مورد character studio باید عرض کنم که این امکان فوق العاده قدرتمند در مکس با وجود قدمتش از مکس چهار به اینطرف حتی در بین حرفه ایهای مکس جایگاه خوبی به همون دلایلی که عرض کردم پیدا نکرده . بیشتر از این امکانات برای ساختن کاراکترهای سردستی و سریع و کاراکترهایی که نقش سیاهی لشکر رو دارند و یا کاراکتری که حرکات غیر طبیعی چندانی نداره استفاده می شه .
خوش و خرم باشید .

/.,mnb
22-09-2008, 09:04
سلام.
2) کلید 8 رو بزن. و این کارها رو انجام بده فقط حواست باشه وقتی این گزینه ها رو روشن می کنی موها تبدیل به مش خواهند شد (؟) و رودستگاه فشار زیادی وارد میشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی........