PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل متن به اس ام اس

hadi_balaa
21-09-2008, 13:15
من یه برنامه می خوام که متن یا فایل متنی رو به فرمت اس ام اس تبدیل کنه .

huti_421
21-09-2008, 16:53
نرم افزار خاصی نیست ولی PC Suite های نوکیا و سونی اریکسون یه قسمت دارن برای Text Message میتونی متنت رو توش کپی کنی بعد اونو سیو کنید یا با کابل بفرستید تو Draft گوشیتون ...

hadi_balaa
23-09-2008, 08:38
اینکارو کردم . اما فقط حروف لاتین رو میشه اینجوری کرد و فارسی رو نمیشه ، با اینکه گوشیم کاملا فارسی رو پشتیبانی میکنه(u600 سامسونگ). تازه فقط 70 کاراکتر رو پشتیبانی میکنه .

huti_421
23-09-2008, 14:52
اینکارو کردم . اما فقط حروف لاتین رو میشه اینجوری کرد و فارسی رو نمیشه ، با اینکه گوشیم کاملا فارسی رو پشتیبانی میکنه(u600 سامسونگ). تازه فقط 70 کاراکتر رو پشتیبانی میکنه .

جسارتا ولی گیر دادیا :27:

حالا که فینگلیش بیشتر مد هست گیر دادی به فارسی که گرون تر هست ؟
در ضمن تا اونجایی که یادم میاد PC Suite نوکیا متن فارسی رو هم ساپورت می کرد ...

امتحان کردید این قسمت رو ؟

hadi_balaa
23-09-2008, 16:14
خوش تیپ گفتم گوشیم سامسونگه !
ثانیا اس ام اس فارسی قیمتش پایین تره مگه تعرفه های جدید رو ندیدی ؟ فارسی تقریبا نصف لاتینه

huti_421
23-09-2008, 19:07
خوش تیپ گفتم گوشیم سامسونگه !
ثانیا اس ام اس فارسی قیمتش پایین تره مگه تعرفه های جدید رو ندیدی ؟ فارسی تقریبا نصف لاتینه

خوب تعدادا کاراکتر های فارسی مگه نصب انگلیسی نیس ؟ ( اصلا چن کاراکتر یه اس ام اس هست ؟ ) گوشی من که نشون نمیده ...

مگه نوع مسیج های گوشی ها با هم متفاوته ؟ مسیج مسیجه دیگه با هر نرم افزاری بخوای میتونی بسازی بعد با نرم افزار خود گوشیت ( PC Suite ) بفرستی تو گوشیت ... از بچه های بخش موبایل هم میتونی کمک بگیری ...

hadi_balaa
24-09-2008, 09:28
خوب تعدادا کاراکتر های فارسی مگه نصب انگلیسی نیس ؟ ( اصلا چن کاراکتر یه اس ام اس هست ؟ ) گوشی من که نشون نمیده ...

مگه نوع مسیج های گوشی ها با هم متفاوته ؟ مسیج مسیجه دیگه با هر نرم افزاری بخوای میتونی بسازی بعد با نرم افزار خود گوشیت ( PC Suite ) بفرستی تو گوشیت ... از بچه های بخش موبایل هم میتونی کمک بگیری ...

من از سوالم گذشتم . حالا خون خودتو کثیف نکن !!:42: