PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید Rokr E8

Ssarshar
20-09-2008, 23:29
سلام دوستان من میخوام این گوشی رو خریداری کنم لطفا بگید که :

1- گوشی هست که بشه تا 2 یا 3 سال با مراقبت و کارکرد کم دوام بیاره ؟

2- کیفیت و بلندی صدا چطوره در مقایسه با گوشی های واکمن ؟

3- قیمتش شده 330000 تومان ارزش خرید داره آیا ؟؟

4- قابلیت خواندن پیامک فارسی رو هم داره ؟

5- جایی بررسی و ریویویی ازش هست ؟

6- باطریش چطوره ؟

ممنون و سپاسگزار

Ssarshar
21-09-2008, 14:06
میشه بگید خیلی فوری

shahramcat
21-09-2008, 17:11
به نظر من با توجه به امکاناتی که داره به قیمت 330 تومن ارزش نداره ! این گوشی باید قیمتش حداکثر 250 باشه تا صرفه خرید داشته باشه ... اگر میخای گوشی بگیری که به قول معروف uniqe باشه این رو بخر . گوشی برای موزیک طراحی شده و کارش رو تو این مبحث خوب انجام میده مثل سری دبلیو سونی با صفحه 2 و دوربین 2 بدون فلش با صفحه کلید لمسی کاملا مسطح . حافظه 2گیگ اینترنال البته با سازگاری رم خارجی که به صورت hot swap هم نیست ....

نقطه قوت گوشی در موزیک پلیر و صفحه کلیدvirtual keypad و البته تو رابط کاربری ساده و زیباش هست . در مورد صفحه کلید هم بگم که از تکنولوژی 'ModeShift استفاده میکنه یعنی بر اساس کاری که با گوشی میکنی نشانهای روی کلیدها هم تغییر میکنه ... موقع استفاده از موزیک نشانهای موزیک و موقع استفاده به صورت روزانه کلیدها حالت معمول رو دارن . 'FastScroll' navigation برای موزیک کارت رو بسیار راحت میکنه که در وسط صفحه هست مثل iPOD . در مورد باتری طبق ریویو که وجود داره قدرت 970 میلی داره که در کل عملکرد متوسط به بالایی رو ارائه میده با 360 دقیقه مکالمه ....

درکل اگر گوشی میخای که تک باشه و فقط برای موزیک ازش استفاده کنی این رو بگیر اما بقیه امکانات مثل دوربین / پخش ویدیو / اینترت در حد متوسط قرار دارن . گوشیهای موتورولا عموما دوام زیادی دارن و مدت زیادی میشه ازشون استفاده کرد .. البته ظاهر زیبا رو هم فراموش نکن ..... برای موتورولا باید از monster pack استفاده کنی تو کلوپش بری هست .