PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی Iphone 3G

digital2007
20-09-2008, 23:04
سلام من می خوام گوشی Iphone 3G بگیرم
1. قیمت ؟
2. مشخصات؟
3. در مورد کرک و سیم کارتی که همراش هست جریان چیه؟
خیلی فوری:10:

mobiler
21-09-2008, 13:36
سلام من می خوام گوشی Iphone 3G بگیرم
1. قیمت ؟
2. مشخصات؟
3. در مورد کرک و سیم کارتی که همراش هست جریان چیه؟
خیلی فوری:10:
از من میشنوی اصلا بیخیال هر گوشی ای شو که اپل میزنه. اپلم خودشو مسخره کرده.
وقتی که 3G میخواست بیاد من میدیدم که قیمتش 199 دلاره تو امریکا بخودم میگفتم که اومد تو ایران حتما بگیرمش.
اما الان که میبینم با پولی که واسه هک و مالیات و ... باید بدی یه چیزی حدود 1 میلیون و سیصد چارصد هزار تومن میشه مغزم صوت میکشه.
تازه خیلی از امکاناتی که آیفونو منحصر به فرد کرده بود تو ایران غیر قابل استفادست.

mehraboon_mh
21-09-2008, 18:13
سلام...دوست من این چه حرفیه که می زنید...اپل مگه می شه کاراش بی برنامه باشه!!!!!
هنوز هم قیمت گوشی199 دلار هست ولی شما باید این گوش رو به همراه یک قرار داد 2ساله با at&t خریداری کنی...یعنی باید پول 2 سال اشتراک AT&T رو هم بدی... چون بدون اشتراک گوشی رو بهت نمی دن...این اشتراک هم در حدود 500 دلار در میاد که با 199 دلار پول گوشی روی هم میشه 699 دلار.....
به نظر من iphone یک گوشی بی نظیره...هر کس این گوشی رو تجربه کرده باشه دیگه هیچ گوشی دیگه ای رو نمی پسنده....
الان 3g داره ارزونتر هم می شه...من شنبه 8 گیگ رو 950 و 16 گیگ رو 1050 قیمت داشتم..
اگه قصد خرید 3g رو دارید واقعا بهتون و به انتخابتون تبریک می گم:11::11::11:

GiggleClub
21-09-2008, 21:01
اگه اهل اینترنت ، بازی ، موسیقی و ویدیو باشین این گوشی ساخته شده برای شما...
قیمت 3g تو پایتخت الان بالای یه تومنه ولی اگه بگریدین تا 800 تومن می تونین گیر بیارین

اگه پول کافی ندارین پیشنهاد می کنم یه آیفون 2g بگیرین (نوش نیست) با قیمت 500-600 (8گیگش)

mobiler
22-09-2008, 11:51
سلام...دوست من این چه حرفیه که می زنید...اپل مگه می شه کاراش بی برنامه باشه!!!!!
هنوز هم قیمت گوشی199 دلار هست ولی شما باید این گوش رو به همراه یک قرار داد 2ساله با at&t خریداری کنی...یعنی باید پول 2 سال اشتراک AT&T رو هم بدی... چون بدون اشتراک گوشی رو بهت نمی دن...این اشتراک هم در حدود 500 دلار در میاد که با 199 دلار پول گوشی روی هم میشه 699 دلار.....
به نظر من iphone یک گوشی بی نظیره...هر کس این گوشی رو تجربه کرده باشه دیگه هیچ گوشی دیگه ای رو نمی پسنده....
الان 3g داره ارزونتر هم می شه...من شنبه 8 گیگ رو 950 و 16 گیگ رو 1050 قیمت داشتم..
اگه قصد خرید 3g رو دارید واقعا بهتون و به انتخابتون تبریک می گم:11::11::11:
من اصلا اینو قبول ندارم.
آیفون با هیچکدوم از اپراتورهای تلفن همراه تو ایران قرارداد نبسته، در نتیجه در حالت عادی نمیشه با این گوشی تو ایران مکالمه انجام داد. پس باید این گوشی رو هک کرد تا با سیمکارتهای شرکتای ایرانی سازگاری داشته باشه. که خوده این هک هم حداقل 800 - 900 هزار تومن خرج داره.
AT&T اپراتور تلفن همراه تو آمریکاست، پس گرفتن اشتراک از این شرکت، گوشی رو فقط قابل استفاده برای خط همون شرکت میکنه که در ایران استفاده از سیمکارت شرکت AT&T غیر ممکنه.
الانم آیفونی رو که درست هک شده باشه و قابل استفاده باشه زیر 1 میلیون و خرده ای نمیشه گیر آورد.
درسته که آیفون امکاناتی داره که شرکتای بزرگ تولید موبایل مثل نوکیا و سونی اریکسون هنوز اون امکانات رو تو گوشیاشون استفاده نکردن اما با این همه دردسر ارزش خریدن نداره به نظر من.

ninja3000sh
22-09-2008, 13:31
با سلام.دوست عزیز قیمت ایفون 3G تو ایران با توجه به کاراییش خیلی گرونه و پول دادن به چنین موبایلی کار درستی نیست .شما میتوانید بجای ایفون .ppc مثلhtc touch pro یا samsung omnia یا htc diamond بگیرید که هم کاراییشان خوبه و هم از ایفون با صرفه ترند.موفق باشی.

mehraboon_mh
22-09-2008, 17:08
من اصلا اینو قبول ندارم.
آیفون با هیچکدوم از اپراتورهای تلفن همراه تو ایران قرارداد نبسته، در نتیجه در حالت عادی نمیشه با این گوشی تو ایران مکالمه انجام داد. پس باید این گوشی رو هک کرد تا با سیمکارتهای شرکتای ایرانی سازگاری داشته باشه. که خوده این هک هم حداقل 800 - 900 هزار تومن خرج داره..
دوست من....شما آی فون رو بیار من رایگان واست هک می کنم...بیرون حداکثربا 50 هزار تومان کار هک وunlock رو انجام می دن.....
من هم عرض کردم ما مجبوریم هزینه 2 سال قرار داد رو بدیم چون می خواهیم از گوشی استفاده کنیم!!!! و گوشی رو بدون قرار داد نمی فروشن....
شما بهتر یه سر به سایت اپل بزند ..
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
امروز مطالعه می کردم متوجه شدم که تویه هند و ترکیه فروش 3g بدون قرار داد شروع شده با قیمت 700 دلار!!!
یک راه هم اینه که شما گوشی رو با 199 دلار تهیه کنی.. اونم به این شکل که یک آشنا در آمریکا داشته باشی که بخواد از امکانات AT&T استفاده کنه....اون بره آی فون 3g رو بخره و قرار داد 2ساله رو امضا کنه...اونوقت خودش با یک گوشیه دیگه از امکانات AT&T استفاده کنه و آی فون رو واسه شما بفرسته....اونوقت آی فون 199دلاری در جیب شماست:40::11:

GiggleClub
22-09-2008, 18:00
همون طور که mehrabun_mh هم گفتن آنلاک کردن بسیار بسیار سادس. و شما براحتی می تونید با نرم افزار QuickPwn گوشیتون رو آنلاک کنید.....
اون قضیه 199دلار هم mehraboonmh گفتن بهترین کار اینه که :

یک آشنا در آمریکا داشته باشی که بخواد از امکانات AT&T استفاده کنه....اون بره آی فون 3g رو بخره و قرار داد 2ساله رو امضا کنه...اونوقت خودش با یک گوشیه دیگه از امکانات AT&T استفاده کنه و آی فون رو واسه شما بفرسته

در جواب ninja هم باید بگم به نظر من مقایسه آیفون با ppc کار درستی نیست. آیفون یه گوشی مولتی مدیاس و ppc بیزینس.

mamad6280
22-09-2008, 18:45
مثل اینکه هنوز این قضیه 199 دلار واسه خیلیا جا نیفتاده که البته دوستان زحمتش رو کشیدن

آیفون پی پی سی نیست اما پی مک هست(پاکت مک) اگه کسی به ویندوز و قواعد روتین و بی دردسر عادت داره ، خرید آیفون دیوونگیه

اما اگه دیوونه دردسر و تجربیات جدید هستین و سختی های این تجربه شیرین رو تحمل میکنین ، تبریک میگم آیفون منتظر شماست....