PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارسال sms فارسی با a1200 بدون تغییر فریم ور

dampayi
20-09-2008, 15:50
داشتم تو اینترنت می چرخیدم که متوجه شدم یه برنامه ای به اسم fingernotepad وجود داره که کیبورد فارسی داره!!!
دوست داشتم لینکشو براتون بذارم ولی ظاهرا از نظر مدیران لینک به فروم های دیگه حرام است!!!
دوستان اگه تونستن آپلود کنن تا همه استفاده کنیم!!
کار با این برنامه خیلی سادست که اصلا نیازی به توضیح نداره ولی:
شما وقتی این برنامه رو نصب کنین یه چیزی کاملا شبیه note خود گوشی میاد با این تفاوت که کیبورد فارسی داره
ولی باز هم مثل همیشه از چپ به راست می نویسه
مهم نیست شما اونجا تایپ کنین بعد متنو تو جای sms کپی کنید و بفرستید دیگه!!
حداقل کاره منو راه انداخت!!

Mr.ahad
20-09-2008, 16:24
مرسی آقا سینا اما :

این برنامه قبلن توی کلوپ a 1200 توسط یکی از دوستان ( که متاسفانه نام کاربریشونو یادم نمیاد )مطرح شده بود و برای دانلود کردن دوستان میتونن با یک سرچ در این تاپیک از این برنامه استفاده کنند !

dampayi
21-09-2008, 12:29
شما درست می گین
ببخشید من سرچ نکردم!!!
حالا یکی دیگه هم دوباره تو هم فرومه که خودتون می دونید پیدا کردم که تو محیط اس ام اس اون کیبورد رو می یاره و دیگه نیازی به کپی کردن نیس!!
اونم تو کلوپ معرفی کردن؟

Mr.ahad
21-09-2008, 14:37
خواهش میکنم آقا سینا !
من نمی دونم کدوم برنامه رو شما می گین اگه اسم ببرین فکر کنم بهتر بتونم کمکتون کنم اما فکر نکنم توی کلوپ چنین برنامه ای باشه اگه آپلود کنین فکر کنم خوب باشه !

** قابل توجه دوستان در تمام فریمور های جدید آقای امین که از وبلاگ ایشون به نشانی void01.blogfa.com به فروش گذاشته شده کیبورد فارسی به صورت پیشفرض فعال شده و نیازی به نصب کیبورد فارسی نیست برای اطلاعات بیشتر به وبلاگ فوق مراجعه شود !

dampayi
22-09-2008, 13:22
خدمت شما عرض کنم که اسمشو یادم نیست
عین همون کیبردرو می برد تو محیط اس ام اس
راستی یکی دیگه هم بود که پسوندش html بود که کیبرد کامل داشت!!!
منون می شم راهنمایی کنید

Mr.ahad
22-09-2008, 22:13
مربوط یه پست بالا :

سینا جان می تونید برای آپلود کردن به آدرس زیر مراجعه کنید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگه باز مشکلی داشتید و نتونستید آپلود کنید پست خصوصی بدین کمکت میکنم !
در مورد کیبورد html که میگین فکر کنم منظورتون همونی باشه که آقا آرش درست کرده ( آرش وهاب پور ) اگه منظورتون همونه باید بگم قبلن در کلوپ a1200 آپلود شده بود و یه مدت خیلی کارمو راه می نداخت و ازش استفاده میکردم شما فقط زحمت کیبردی که اسمشو نمی دونید و بکشین .