PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کامپوننتی برای Login کردن به یک سایت؟

ar_bahredar
20-09-2008, 15:31
با سلام
از دوستان کسی کامپوننتی برای این موضوع داره؟
باتوجه به این موضوع که کاملا درست جواب بده.حتی با Hiden Filed ها هم مشکلی نداشته باشه؟
با تشکر.

NoneForce
20-09-2008, 16:13
سلام

از كامپوننت TWebBrowser‌ استفاده كنيد.

(اين جواب با توجه به اطلاعاتي است كه شما ارائه مي كرديد، اطلاعات بيشتر = جواب بهتر)

ar_bahredar
20-09-2008, 16:48
NoneForceعزیز...برای اینکار قبلا از سایت delphi.about.com با کمک همین کامپوننت تونستم Submit رو انجام بدم یا اینکه حتی به gmail یا یاهوو وارد بشم.اما امروز با این امید که با این روش می تونم اینکاررو انجام بدم سراغ یک پروژه رفتم که بایستی ابتدا برنامه وارد یک سایت بشه و از اونجا یکسری اطلاعات رو بر داره.....متاسفانه اون کدهایی که با کمک TWebbrowser بخوبی واسه Submit یا ورود به Gmail کار می کرد برای این مورد جواب نداد.
این سایت با aspx (.net ) نوشته شده و من تا جایی که می دونم دانت واسه امنیت بیشتر برای فرم های login یکسری فیلدهای پنهان (Hidden fields) قرار می ده.حالا نمی دونم علت عدم ورود به این web form هم این بوده یانه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

NoneForce
20-09-2008, 17:40
سلام

يه نگاه به اين پروژه بيندازيد : (براي سايت سازمان سنجش نوشته شده)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ar_bahredar
21-09-2008, 11:01
ممنون NoneForce .....
اما مشکل اینجاست که
1) سایت مورد نظر من با .net نوشته شده نه PHP
(که ای کاش نوشته شده بود.)
2) صفحه Login مورد نظر من فاقد دکمه برای submit اطلاعات هست.در واقع با کمک یک تابع که بانام doPostBack__
مشخص شده (و فکر می کنم متعلق به خود دات نت هست-منظورم اینه که طراح و برنامه نویساون رو پیاده سازی نکرده-) اقدام به ارسال اطلاعات یا همان Submit می کنه...
ممنون میشم با هم همفکری کنیم.

NoneForce
21-09-2008, 11:18
سلام

آدرس سايت؟

ar_bahredar
21-09-2008, 11:57
سلام

ar_bahredar
21-09-2008, 12:34
مشکل حل شد.......
با کمک این کد.....

با تشکر از همفکری شما....

fire-wizard
21-09-2008, 15:17
دوست عزيز ميشه يكمي بيشتر راجع به كد بالا توضيح بديد ؟

اگه اون پرژه پر كردن فيلدهاي سايتي كه خودتون داديد و ارسال مقادير فيلد ها رو بزاريد اينجا مثل پرژه ي اقاي NoneForce خيلي خوب ميشه

ar_bahredar
21-09-2008, 15:59
حتما....
من برنامه رو واستون اینجا گذاشتم فقط دوستان عزیز که می خوان از این کد استفاده کنند توجه داشته باشند که ابتدا بایستی ActiveX - Microsoft HTML Object Library رو نصب کنند تا بتونند از این کد استفاده کنند.
در این کد ما با هرنوع صفحه Login ای که مواجه بشیم قادریم که از طریق برنامه وارد اون وب فرم بشیم.
من صفحات Login رو به 2 دسته تقسیم بندی می کنم
وب فرم های که دقیقا دکمه Submit دارند
وب فرم هایی که فاقد دکمه Submit هستند و با یک کد JavaScript عملیات Submit ر انجام می دن
برای شروع آدرس صفحه مورد نظرتون رو در EditBox که با URL مشخص شده وارد کنید و دکمه Link رو بزنید.
سپس دکمه FieldName رو فشار دهید تا اسامی کلیه Field های موجود در وب فرمتون نمایش داده شود.
سپس نام فیلد کاربر (Username)را از میان لیست نام فیلدهای پیدا شده انتخاب نموده ودر" EditBox" UserName Filed name کپی کنید این عملیات رو برای فیلد پسوردنیز انجام دهید.
سپس مقادیر Username و Password وب فرم خود را در EditBox های مربوط (Value)وارد نمایید.
دکمه Login را فشار دهید تا این مقادیر در فیلدهای مربوطه قرار گیرد.
حال اگه وب فرم شما حاوی دکمه Submit می باشد که دکمه Submit را فشار دهید تا به سایت مربوطه وارد شود.
در غیر اینصورت ابتدا وب فرمتان را در IE باز نموده اشارگر موستان را برروی ImageButton (شبه دکمه ای برای ورود که عملیات Submit را انجام می دهد) قرار دهید تا نام تابع جاوااسکریپتی که موجب انتقال اطلاعات شما به سرور می شود را پیدا نمایید.نام این تابع در صورت وجود در گوشه سمت چپ و پایین IE قابل روئیت می باشد.(مثال('') javascript:__doPostBack)
هر آنچه در این ناحیه می بینید را به جزء کلمه" javascript:" درون EditBox کنار دکمه JavaScript Submit کپی نمایید.دکمه JavaScriptSubmit را زده و مشاهده می نمایید که براحتی به سایت مورد نظر Login می کنید.
موفق باشید.

fire-wizard
22-09-2008, 00:28
تلاشتون براي ساخت اين نرم افزار قابل تحسين هستش دوست عزيز

با تشكر ....

mehdi5106
17-11-2008, 17:20
با سلام
لطفا اگر امكان داره لينك دانلود ActiveX - Microsoft HTML Object Library رو هم اينجا قرار دهيد.هر چي گشتم پيداش نكردم

با تشكر

ar_bahredar
18-11-2008, 19:56
با سلام
لطفا اگر امكان داره لينك دانلود ActiveX - Microsoft HTML Object Library رو هم اينجا قرار دهيد.هر چي گشتم پيداش نكردم

با تشكر
1)open delphi
2)Component>importActiveX
3) Add -->Microsoft HTML Object Library

0armin0
19-01-2011, 19:42
سلام. فایل از رپید شیر حذف شده. چرا تو سایت آپلود نمیکنید؟ لطفا اگه کسی داره همینجا آپلود کنه خیلی نیاز دارمش. ممنون

مرد مباح
20-01-2011, 17:58
من خودم این موضوع رو تازه دیدم و نتونستم اونو دانلوذ کنم.
پرش و جو میکنم اگه کسی اونو داشت دویاره ازش بگیرم و یزارم.

و *armin0 عزیز. ممنون از اینکه شما بجای ایجاد پست جدید ایتدا جستجو کردید.

0armin0
24-01-2011, 14:58
ممنون. هنوز منتظر هستیم:31:

H A M E D
24-01-2011, 23:48
یادمه یه اسپمر وبلاگ با همین روش نوشته بودم که باعث شد پرشین بلاگ کلن شیوه کامنتینگش رو تغییر بده
طوری که دیگه الگوریتمش دستم نمیاد!

0armin0
27-01-2011, 15:57
یادمه یه اسپمر وبلاگ با همین روش نوشته بودم که باعث شد پرشین بلاگ کلن شیوه کامنتینگش رو تغییر بده
طوری که دیگه الگوریتمش دستم نمیاد!

میشه یه برنامه ساده بذارید که بشه به یه صفحه ساده مثلا یاهو لاگین بشه کرد؟ اگه از جاوا اسکریپت هم پشتیبانی کنه بهتر. هر چی کرمتونه (KARAMETOON) بذارید که کمکی به ما جوونا بشه!:10:

H A M E D
27-01-2011, 23:02
عرض کنم که پروژه مال یکی دوسال پیشه
یه مقدار سادش کردم و کامپوننت های اضافی رو حذف
اینو ببینید برای پروژه های لاگین و وب کاربردی هستش! :

0armin0
28-01-2011, 15:30
ممنون. لطف کردین یه مقداری پیچیدست ولی کار خیلی جالبیه . باید روش زیاد فکر کنم .فکر کنم تا خودم این رو پیدا کرده بودم ام نتونستم کامپایلش کنم.

ممنون بیشتر راهنمایی کنین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H A M E D
28-01-2011, 21:19
چشم دوست عزیز الان که یه مقدار مشغولم اگر وقت کنم فردا واست توضیحات کامل رو مینویسم