PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نشان دادن یک url درون یک صفحه ی asp.net

ngooran
20-09-2008, 14:40
سلام...
من می خواستم یک صفحه asp.net داشته باشم که داخلش یک textbox و یک button باشه و با نوشتن یک url داخل textbox و زدن button درون همان صفحه اون url لود شود و نشان داده بشه... یعنی اون button و textbox بالای صفحه باشه و url هم درونش لود شده باشه و بشه باز یک url دیگه رو داخل textbox زد و لود کرد..
ممنون می شم اگه جواب بدین...

diamond2004
20-09-2008, 16:47
سلام!

شما هم میتونید از frame استفاده کنید که کار خیلی ساده میشه و بدون asp هم میتونید اینکار رو بکنید.

همچنین میتونید از یک صفحه master استفاده کنید و هر بار که آدرس عوض میشه صفحه content رو آدرس بدید.

ngooran
21-09-2008, 22:13
سلام...
ممنون از جوابتون...
من از تگ iframe استفاده کردم و درون src اون یک url رو دادم و تونستم ببینم... اما مشکلم اینه که چطور می تونم که text داخل یک textbox که به عنوان url وارد شده رو به صورت داینامیک بزارم جای این src ؟!
در مورد Masterpage و contentpage هم همین مشکل رو دارم...

بازم ممنون...

_H2_
25-09-2008, 22:54
سلام

اما مشکلم اینه که چطور می تونم که text داخل یک textbox که به عنوان url وارد شده رو به صورت داینامیک بزارم جای این src
اگر فرض کنیم از iframe استفاده کنید،در رویداد کلیک دکمه، هم با getelementbyid در java و سپس خصیصه value و هم در کد سرورس asp.net و textboxname.Text میتوانید مقدار داخل textbox ا بخوانید و در اطایش هر جا را که مایل هستید تغییر دهید.