PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با usb

avowunique
19-09-2008, 00:53
من سیستمم سالم بود و هم گوشی و کول دیسک و موس رو میشناخت یه ویروسی گرفتم که سیستمم رو به هم ریخت الان مشکل ویروسم حل شده ولی سیستم دیگه حافظه های جانبی رو نمیشناسه ولی موس و کیبورد رو که usb هستن رو میشناسه ....
راستی کول دیسکم سالمه روی یه سیستم دیگه تست کردم ولی سیستم خودم نمیشناستش !!!!
با تعویض ویندوز هم حل نشد .....

به نظر شما مشکل از چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

saba-aria
19-09-2008, 05:00
منم همین مشکلو دارم با این تفاوت که دیگه جوستیک رو نمیشناسه...............

lvl@ster
19-09-2008, 08:42
من سیستمم سالم بود و هم گوشی و کول دیسک و موس رو میشناخت یه ویروسی گرفتم که سیستمم رو به هم ریخت الان مشکل ویروسم حل شده ولی سیستم دیگه حافظه های جانبی رو نمیشناسه ولی موس و کیبورد رو که usb هستن رو میشناسه ....
راستی کول دیسکم سالمه روی یه سیستم دیگه تست کردم ولی سیستم خودم نمیشناستش !!!!
با تعویض ویندوز هم حل نشد .....

به نظر شما مشکل از چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:

تمام پورت های usb را تست کردی؟

کول دیسک را به تمام usb ها وصل کن. ببین جواب میده یا نه؟

من پیشنهاد می کنم سی دی مادر بوردت را یه بار دیگه نصب کنی . مطئنا کامل نصبش نمی کنی

راستی سیستممت را هم ببر بیرون با هوا تمیز کنن . شاید خاک گرفته سیستمتو

پیشنهاد دیگه برو به تنضیمات ستاپ مادربورد و روی defult بزار

avowunique
20-09-2008, 15:43
تمام پورت های usb را تست کردی؟

کول دیسک را به تمام usb ها وصل کن. ببین جواب میده یا نه؟

من پیشنهاد می کنم سی دی مادر بوردت را یه بار دیگه نصب کنی . مطئنا کامل نصبش نمی کنی

راستی سیستممت را هم ببر بیرون با هوا تمیز کنن . شاید خاک گرفته سیستمتو

پیشنهاد دیگه برو به تنضیمات ستاپ مادربورد و روی defult بزار

ممنون از جوابت ولی باید بگم غیر از باد گرفتن همه این کار هارو کردم هم پورتای سیستمم سالمه هم فلشم ولی فقط روی سیستم خودم کار نمیکنه..........

avowunique
20-09-2008, 15:47
ممکنه مشکل ویروسی باشه ؟ و فلش ویروس داره .................. (آخه پس چرا روی بقیه سیستما کار میکنه دیگه قاط زدم)

Reza_Sadeghi
20-09-2008, 16:49
..............................

my email
20-09-2008, 22:14
سلام یه نفر بیاد به داد ما برسه من هم امروز به این مشکل برخوردم و اصلا دراو های جانبی که با USB بوجود میان رو نمی شناسه در صورتی که اسکنر و ماوس رو قبول می کنه چندین گوشی رو تست کردم با رم ریدر امتحان کردم و کول دیسک هم نمی شناسه و همش این پیغام رو میده is not accessible Access is Denied چیکار باید بکنیم ما اگه ممکنه کمک کنید لطفا---------- باتشکر

lvl@ster
21-09-2008, 00:24
دوستانی که این مشکل را دارن اول کامپیوتر خود را یه باد بگیرن . بعد تک تک قطعات و سیم ها را در بیارن و دوباره از نو اسمبل کنن

djsystem
21-09-2008, 01:42
شاید مشکل توو ورژن usb ها باشه ورژن اونا رو ببین یک هست یا نه

my email
24-09-2008, 23:06
سلام به دوستان راه درمان این مشکل رو پیدا کردم کامپیوتر من همینطوری شده بود که کیبورد و ماوس رو می شناخت کار می کرد اما کول دیسک و رم ریدر و رم موبایل رو در حالی که می شناخت (درایو های جانبی) رو باز نمی کرد و ارور می داد الان من این مشکل رو حل کردم و نیازی به ویندوز عوض کردن هم نیست فقط باید آخرین روزی که کامپیوتر شما این مشکل رو نداشت رو بیاد داشته باشید که سیستم شما رو به اون تاریخ restore بکنید راه انجام اون هم اینطوری است :
1-all program
2-Accessories
3-System Tools
4-system Restore و وقتی رسیدین به این جا سیستم تون رو به تاریخی مثلا وقتی که یک ماه پیش نرم افزاری نصب کرده بودید برگردونید شاید چند نرم افزاری که بعد از اون تاریخی که برمیگردونید حذف بشه اما سیستم شما اگر از لحاظ نرم افزاری مشکل داشته باشه با این راه حل درست می شه

winxp
25-09-2008, 18:45
عزیز دلم این که نمیشه راه حل

وقتی میگه با تعویض ویندوز مشکل حل نشده یعنی این که نرم افزاری نیست

این مشکل خیلی هارو درگیر خودش کرده و فعلا هم راه حلی نداشته

تو یه نتیجه گیری میشه گفت فلش خراب نشده چون رو سیستم دیگه درست بوده و اشکال نرم افزاری هم نیست چون ویندوز تعویض شده

میمنونه یه راه , این که پورت usb خراب شده باشه که اونم میشه با زدن یه فلش دیگه به سیستم تست کرد

دوست من لطف کن این راه رو تست کن و یه فلش دیگه به سیستمت وصل کن و سعی کن با همون مشخصات باشه .

خبرشو بده گلم

فعلا