PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد نصب و اجرای skin crafter در دلفی

amir190d
18-09-2008, 22:49
با سلام خدمت دوستان عزیز من دیگه خسته شدم هر کاری می کنم مثل vcl skin شکل برنامه ام تغییر نمی کنه من برنامه skin crafter که تو سایت بود دریافت و اجرا کردم و active x برنامه هم را نصب کردم و دو تا شی تو تب active x قرار گرفت یکی scskin&sclabel من اونها را رو فرمم گذاشتم حالا نمی دونم جه کار کنم تا شکل برنامه ام عوض بشه البته کدی که تو سایت خود برنامه بود را قرار دادم و مسیر اسکین را مشخص کردم اما هیچ تغییر تو ظاهر فرم نکرد کد که تو فرمم نوشتم اینه اگه لطف کنید کدی یا روشی برام قرار بدید ممنون می شوم با تشکر:2::2::41:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

romixery
19-09-2008, 09:46
سلام
دوست عزيز، اين روشي كه من ميگم براي SkinCrafter 2.7.2.0 هستش. من نصب و اجرا كردم، اسكين هم با موفقيت روي فرمم كار مي كنه. در ضمن ، مثالي رو كه در پروژه اي در دلفي زده كه خيلي كامله، از روي اون راهنمايي بگيرين.
اين كد رو در رويداد OnCreate فرمتون بزارين. اين متغير موجود زير Var بايد ، زير قسمت Var برنامه اصلي باشه. نه Var رويداد OnCreate. اينم كد:

البته الان من اين كامپوننت رو به صورت نصب شده ندارم،‌وگرنه كد كاملش رو براتون ميگزاشتم.
موفق باشين

amir190d
19-09-2008, 11:08
با سلام خدمت شما دوست عزیز من کد بالا را باکمی تغییر نوشتم و در ابتدا شی scskin در اکتیو ایکس را روی فرم قرار دادم و کد نوشتم اما خطا داد اینم خطاش با تشکر از شما

project project1.exe raised exception class EaccessViolation with message 'Access violation at address 00451A95 in module 'project1.exe' .Red of address '00000000' .Process stoped

romixery
20-09-2008, 16:14
سلام. عجيبه، براي من كه جواب مي داد. من تونستم باهاش كار كنم. ولي در كل يه توصيه اي بكنم. اگه مي خواي برنامت رو با Skin زيبا تر كني، توصيه مي كنم با سري كامپوننت هاي AlphaControl كار كني كه در انجمن هم معرفي شده. كامپوننتها و Skin هايي كه اين سري از كامپوننتها دارن، واقعاً‌ محشره. يه نگاهي به سايت سازنده بكن ببين خوشت مي ياد يا نه:

درضمن اين اسكينها حالت دايناميك هم دارن. يعني افكتهايي هم روي ظاهر شدن صفحه و .. دارن (Fade Effect).
موفق باشي.