PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چیپست که تکون میدم سیستم روشن میشه !

ardalan_zapata
18-09-2008, 22:47
با سلام
من امروز کیس باز کردم قطعات اوردم بیرون تمیز کاری کردم حالا وقتی سیستم روشنم میکنم حدود 3 ثانیه روشن میشه بعد خاموش
یه چند ضربه به چیپ زدم دیدم سیستم روشن شد و کار کرد
هتسینک رو چیپ رو برداشتم و دوباره زدم الان سیستم درست شده فقط سیستم رو که روشن میکنم اول هیچ اتفاقی نمیوفته باید ریست کنم تا بایوس بالا بیاد
نظرتون چیه؟

alborz_k
18-09-2008, 22:56
با سلام
من امروز کیس باز کردم قطعات اوردم بیرون تمیز کاری کردم حالا وقتی سیستم روشنم میکنم حدود 3 ثانیه روشن میشه بعد خاموش
یه چند ضربه به چیپ زدم دیدم سیستم روشن شد و کار کرد
هتسینک رو چیپ رو برداشتم و دوباره زدم الان سیستم درست شده فقط سیستم رو که روشن میکنم اول هیچ اتفاقی نمیوفته باید ریست کنم تا بایوس بالا بیاد
نظرتون چیه؟
سلام. دوست من. من هم مشکل شما رو داشتم ، ولی عقلم نرسید که بزنم تو سرش ، نتیجتأ بردمش گارانتی و اون ها بعد از 3 هفته یک دونه نو به من دادم.
شما هم بهتره که یکی دیگه بزنی تو سرش که خاموش شه و بعد ببری از گارانتی و عوضش کنی. فقط مواظب باش که جای ضربه ی فیزیکی باقی نمونه.
البته ابن کارها رو زمانی انجام بده که مطمئن شدی که مشکل از مادربرده.

alex_love
18-09-2008, 23:46
دوست عزیز این مشکل رو سرسری نگیرید چون سریعا سبب اتصال و در نتیجه سوختن قطعات شما میشه.حدود سه ماه پیش من این اشتباه رو کردم و مادر بوردم رو از دست دادم.در اصل وقتی شما این ظربه رو وارد میکنید اتصالی بین قطعات زیرین مادربورد با بدنه کیس ایجاد میشه که سبب روشن شدن کامپیوتر میشه .شما دوباره کامپیوترتون رو منتاژ کنید و با دقت در نظر داشته باشید که پیچ های زیرین مادربورد ایرادی نداشته باشن.

موفق باشید%