PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمایش �? به جای حرف ف در easyphp

m-pooya
18-09-2008, 21:16
سلام
توی Easyphp حرف ف رو �? نشون می ده !! تمام نسخه هاشو چک کردم . همشون این مشکل رو دارن .
مشکل چیه و چجوری باید رفعش کنم ؟! از wamp هم استفاده کردم . اما وقتی بستمش ، برای بار دوم دیگه کار نمی کرد . ( یعنی سرویس هاش استارت نمیشد )
لطفاً راهنمایی کنید

David.Jn
18-09-2008, 21:59
سلام
توی Easyphp حرف ف رو �? نشون می ده !! تمام نسخه هاشو چک کردم . همشون این مشکل رو دارن .
مشکل چیه و چجوری باید رفعش کنم ؟! از wamp هم استفاده کردم . اما وقتی بستمش ، برای بار دوم دیگه کار نمی کرد . ( یعنی سرویس هاش استارت نمیشد )
لطفاً راهنمایی کنید

آقا ياسر نگفتم بايد easyphp را تحريم كنيم.

دوست عزيز من هم همين مشكل را داشتم
حالا اين اولشه وقتي بخواي كاراي ديگه با بانكت بكني همين حرف ف انقد رو اعصابت راه ميره كه نگو و نپرس
به خاطر همين مشكلي كه باهاش داشتم رفتم wamp را نصب كردم كه مثل هلو داره كارمو راه ميندازه.

فقط يه چيزي شما چه ورژن easyphp را نصب كردي (واسه من كه 8-1 بود)

m-pooya
19-09-2008, 06:25
من تمام نسخه های easyphp از جمله 1.8 و 2 بتا رو تست کردم و هر دو این مشکل رو داشتند
wamp رو نصب کردم ولی همیشه server offline هست و فعال نمیشه ! نمی دونم چرا
لطفاً راهنمایی کنید

neopersia
19-09-2008, 08:35
احتمالاً مشکل روشن نشدن وپم استفاده همزمان از easyphp و wamp هست چون هر دو تاش از یک پورت استفاده میکنه!
در مورد مشکل هم نمیدونم یعنی فکر نمیکنم برنامه easyphp مشکل داشته باشه آخه اونم php و mysql رو نصب میکنه! خودش نمیاد php و mysql بسازه که!

jandedy
19-09-2008, 09:26
گر از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید استفاده میکنی هیچ کدوم نیست پی اچ پی حروف فارسی رو مثلا به عنوان 4 حرف میبینه