PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خريد يك گوشي تا سقف 800 هزارتومن ترجيحا Nokia و با گارانتي

kasra_khan2003
18-09-2008, 12:05
يكي از دوستام يه چند روز هست كه دربه در دنبال E90 هست، اما با گارانتي ميخوادش! كه اونم گويا نيست!

حالا من بهش گفتم خوب يه چيز ديگه بگير! اونم گفت 800 تومن داره، ميخواد ببينه چي بگيره، ازاونجايي كه معمولا گوشيش ضربه زياد ميخوره، ميخواد چيزي باشه كه بازار تعميراتش هم خوب باشه! مثلا من بهش HTC Toch Dimond پيشنهاد دادم كه گفت خوب اين اگه يه چيز بشه، خر بيار و باقالي بار كن!

شما ميگيد چي بگيره؟

ميخواددوربين نسبتا خوب و صداي خوبي داشته باشه. البته در كنارش، سيستم عامل دار هم باشه

shahramcat
18-09-2008, 12:39
حتما باید 800 تومن رو خرج کنه ؟ !

Nokia E66
قیمت : 450 تومن

عکس :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جدیدترین مدل بیزینس نوکیا . صفحه 2.4 فوق العاده . بدنه فولادی کامل ضد خش . باتری عالی . دوربین 3.2 با فلش و فوکوس اتوماتیک و ambient light sensor. صدای عالی و بلندتر از N81 . سیمبین 9.2 . تمامی امکانات ارتباطی دارای وایرلس .پخشموزیک کامل . Accelerometer sensor for screen auto-rotation . دارای پکیج فروش عالی همراه با 2 گیگ حافظه داخل جعبه به همراه کیف و بند مخصوص . طراحی فوق العاده . یک اسمارت فون کامل زیبا و شیک ......

کلید های تک لمسی اختصاصی: صفحه اصلی، تقویم، دفترچه تلفن و ایمیل

تا 110 مگابایت حافظه آزاد .

- VoIP
- Built-in GPS receiver
- A-GPS function

Turn-to-mute

Office applications

P A R S A
18-09-2008, 13:20
بهترین گزینه همین E66 هست!

kasra_khan2003
18-09-2008, 19:18
حتما باید 800 تومن رو خرج کنه ؟ !

Nokia E66
قیمت : 450 تومن

جدیدترین مدل بیزینس نوکیا . صفحه 2.4 فوق العاده . بدنه فولادی کامل ضد خش . باتری عالی . دوربین 3.2 با فلش و فوکوس اتوماتیک و ambient light sensor. صدای عالی و بلندتر از N81 . سیمبین 9.2 . تمامی امکانات ارتباطی دارای وایرلس .پخشموزیک کامل . Accelerometer sensor for screen auto-rotation . دارای پکیج فروش عالی همراه با 2 گیگ حافظه داخل جعبه به همراه کیف و بند مخصوص . طراحی فوق العاده . یک اسمارت فون کامل زیبا و شیک ......

کلید های تک لمسی اختصاصی: صفحه اصلی، تقویم، دفترچه تلفن و ایمیل

تا 110 مگابایت حافظه آزاد .

- VoIP
- Built-in GPS receiver
- A-GPS function

Turn-to-mute

Office applications

ببينم اين جريان GPS ها چيه، من دوستم N95 داشت، GPS اش كار نمي كرد، يكي بهم گفت بايد پول بدي يه چيزي مثل Account بخري تا بتوني استفاده كني! اينم اونجوري هست؟

من بهش ميگم تا ببينم چي ميگه. گارانتي داره؟

S A M S U N G
18-09-2008, 20:57
من به شما Omnia رو پیشنهاد میدم .

دوربین 5 مگاپیسکل
ویندوز موبایل
صفحه نمایش 3.2 اینچ
TouchWiz و Widget

گارانتی مایکروتل .

P A R S A
18-09-2008, 23:15
الان شما با نرم افزار هایی مثل Garmin یا Smart Con + نقشه شهر ها (نقشه شهر های ایران و جاده ها موجوده) می تونی خیلی راحت از GPS گوشی استفاده کنی!
احتیاجی به خریدن اکانت نیست. خرید اکانت برای استفاده از امکانات صوتی و دیگر امکانات خود نوکیاست!

kasra_khan2003
18-09-2008, 23:24
من به شما Omnia رو پیشنهاد میدم .

دوربین 5 مگاپیسکل
ویندوز موبایل
صفحه نمایش 3.2 اینچ
TouchWiz و Widget

گارانتی مایکروتل .

قيمتش رو نميدونيد؟

kasra_khan2003
18-09-2008, 23:27
الان شما با نرم افزار هایی مثل Garmin یا Smart Con + نقشه شهر ها (نقشه شهر های ایران و جاده ها موجوده) می تونی خیلی راحت از GPS گوشی استفاده کنی!
احتیاجی به خریدن اکانت نیست. خرید اکانت برای استفاده از امکانات صوتی و دیگر امکانات خود نوکیاست!

مرسي! كجا ميتونم اطلاعات بيشتري در موردش پيدا كنم؟ تو فروم جايي هست؟

Ssarshar
18-09-2008, 23:46
قيمتش رو نميدونيد؟

Omnia یکی از کاملترین گوشی های دنیا هستش قیمتش هم 797000 با گارانتی متفرقه

shutdown
18-09-2008, 23:49
من هم به شما omnia رو پیش نهاد میدم............تو دی جی کالا سفارش بده که تا اونجا که من خبر دارم از همه جا ارزون تره..........که دوستمان اشاره کردند........797000 تومان

shahramcat
19-09-2008, 01:31
Omnia هم طبق گفته دوستان عالی هست اما الان تازه اومده قیمتش بالا هست ....

Samsung i900 Omnia

صفحه 3.2 لمسی / دوربین 5 با فلش / دارای 8 و 16 گیگ حافظه داخلی / سیستم عامل ویندوز نسخه 6.1 / خروجی تلوزیون / امکان دیدن فیلم با تمامی فرمتها / باتری قوی / صدای در حد خوب یک گوشی کاملا هوشمند نسل جدید امکانات :
Built-in GPS receiver with A-GPS support
Wi-Fi 802.11b/g
Pocket Office (Word, Excel, PowerPoint, OneNote, PDF viewer)
MP3/AAC/AAC+/WMA/OGG/AMR player
- DivX/XviD/WMV/MP4 player
- TV Out
- Accelerometer sensor for auto-rotate
- Handwriting recognition

ali racer
19-09-2008, 01:33
مرسي! كجا ميتونم اطلاعات بيشتري در موردش پيدا كنم؟ تو فروم جايي هست؟
بله
تو همین فروم خودمون

کلوپ ان 95
تو بخش نوکیا/ کلوپ گوشی های

تا پیک گارمین/بخش نرم افزار های کاربردی/ سیمبین ورژن 3