PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات سونی سری sz

smrtara
18-09-2008, 10:08
به نظرم اگه مشکلات هر نوع لپ تاپ جداگانه بررسی شه خیلی بهتره! پیشنهاد می کنم مشکلات لپ تاپ های سونی sz رو این جا مطرح کنید!

smrtara
18-09-2008, 10:14
خودم اولین سؤال رو می پرسم: من یک لپ تاپ sony sz 780 دارم. لپ تاپم کلا با اتصال فلش و موبایل و هر چیز مموری دار از طریق USB مشکل داره و وقتی فلش بهش وصل باشه تقریباً 10 دقیقه طول می کشه تا یک کار معمولی رو انجام بده. کسی تا حالا همچین تجربه ای داشته نمی دونین باید چه کار کنم؟

REGISTERED USER
18-09-2008, 17:40
آنتی ویروس داری ؟ ممکنه همون موقع در حال اسکن کردن باشه ... و ممکن هم هست توی ویستا بره روی حالت Memory Speedup

smrtara
18-09-2008, 23:15
آنتی ویروس دارم ولی مشکل اون نیست چون با زمان حل نمی شه! ویندوزم هم ویستا نیست! Xp ه البته اوریجینال!

cheshm_asali
03-10-2008, 08:27
سلام دوستان
دوتا مشکل دارم

مشکل اول باطری تا 78 درصد در حالت خاموش شارژش با چراغ چشمک زن بد 78 درصد چراغ دیگه خاموش میشه که معولا این یعنی اتمام شارژ اما روشن که میکنم میبینم شارژش 78 درصد نه 100 درصد
البته تا به این حالت برسه 2.5 طول میکشه

خوب اینجوری مجبورم برای اطلاع از شارژ کامل همیشه دستگاه را روشن بزارم یعنی چی ی ی ی ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکل دوم آدم که بالای 1400 پول سونی میده توقع بیشتری از ال دی سی اون نسبت به دل داره چرا ال سی دی این لپ تاپ گوشه کنا سمت چ÷ راستش نور کمتری نسبت با وسط و بالا پائین اون داره این عیب یا نه آخه 1 ماه گارانتی تعویض گرفتم برای اونم بالای 30 تومن باج دادم

ممنوم میشه جواب بدید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

byasini
09-04-2009, 11:04
در مورد شارژ بازري حوابتو دادم مال battery care function .
در مورد ال سي دي هم فكر كنم سري sz همگي همين مشكلو با ال سي دي دارن.