PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرم تماس با ما میخوام

ArashQT
18-09-2008, 09:11
سلام به همه دوستان

لطفا یه اسکریپت خیلی خیلی توپ تماس با ما میخوام ... خیلی فوری ...

با تشکر از همه

ArashQT
18-09-2008, 10:44
لطفا کمک کنید ...

eAmin
18-09-2008, 11:29
سلام.

دوست عزیز بایکم جستجو می تونستید، به اون چیزی که می خواید برسید!!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ArashQT
18-09-2008, 12:23
این که دانلود نمیشه ؟؟

eAmin
18-09-2008, 12:49
این که دانلود نمیشه ؟؟
سلام.

من همین الان چک کردم، هیچ مشکلی نداره...

ArashQT
18-09-2008, 12:57
دوست من / ولا نمیتونم دانلودش کنم .. چند باز سعی کردم حتی نوشت 10 دقیقه صبر کن . ولی بازم نشد ... لطفا کمک کنید ...

eAmin
18-09-2008, 13:19
دوست من / ولا نمیتونم دانلودش کنم .. چند باز سعی کردم حتی نوشت 10 دقیقه صبر کن . ولی بازم نشد ... لطفا کمک کنید ...
یه جا دیگه آپلود کردم، امیدوارم دیگه به مشکل بر نخورید.

as13851365
18-09-2008, 13:20
لینک سالم است مشکل شما دقیقا چیه ؟

ArashQT
18-09-2008, 13:39
Amin eHelp
با تشکر از امین جان برای آپلود فایل ...

راستش این فرم بدردم نمیخوره .. یه فرم ساده میخوام . که راحت با فرانت پیج بشه ویرایشش کرد .

as13851365
18-09-2008, 13:54
Amin eHelp
با تشکر از امین جان برای آپلود فایل ...

راستش این فرم بدردم نمیخوره .. یه فرم ساده میخوام . که راحت با فرانت پیج بشه ویرایشش کرد .

چرا خودتان این رو نمی سازید ؟ :11:

شما خودتان شروع کنید بعد هر جا با مشکل مواجه بودید بگید !

ArashQT
18-09-2008, 13:58
من که بلد نیستم php ...

شما اگه داری بده ...

eAmin
18-09-2008, 17:05
من که بلد نیستم php ...

شما اگه داری بده ...
سلام.

فرقی نمی کنه، اگر ما هم بخوایم بدیم، با اون یکیه قبلی فرق زیادی نمی کنه، اگه یکمی بیشتر وقت بزاری همون رو می تونی توی نرم افزار دلخواهت ویرایش کنی.

ArashQT
18-09-2008, 17:29
یادمه یکی بود 3 تا فایل بود . فرم html , php , thanks اگه دارین بدین

ArashQT
19-09-2008, 11:16
مشکل ما هنوز حل نشده .. بابا یکی اینجا نیست یه اسکریپت خوب بزاره ...

ArashQT
21-09-2008, 14:06
کسی نیست ... والا لازم دارم . نتونستم با فرمی که دادین کاری انجام بدم .

mat1371
21-09-2008, 16:19
نمی دونم این به دردت می خوره یا نه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هم php می سازه هم CGI.

ArashQT
21-09-2008, 17:15
کسی اسکریپت آماده داره بده ....

j a n
22-09-2008, 10:48
کسی اگر این فرم را برای asp.net داشت من هم می خوام لطف کنه بزاره

ArashQT
23-09-2008, 14:28
کسی نیست ؟

ArashQT
06-10-2008, 07:58
هیچکس کمکی نمیکنه چرا ؟
--
یه کمک کوچیک ...

ahmadirad1365
21-10-2008, 10:29
آقا جان توی سایتهای مختلف مثل چی این کد ریخته چرا سعی نمیکنی
باید از یه جایی شروع کرد

mehdi_ok1
26-10-2008, 17:09
آقا جان توی سایتهای مختلف مثل چی این کد ریخته چرا سعی نمیکنی
باید از یه جایی شروع کرد

دوستان قوانين سايت ميگه :
1) اگر چواب چيزي رو نميدونيد الكي پست نديد
2) جوابي نديد كه باعث دلسردي كاربر سوال كننده باشه

اين بنده خدا يه سوال پرسيد ، اين هم وضعيت جواب دادن شما (مخصوصا ahmadirad1365 كه تو دانشگاه واسش دارم اين هفته :27:)

خوب دوست عزيز نميدونم سايتت چيه و چه مدلي ميخوايي(asp,php.ajax,java script,..)

اما اگه يه گالري فرم ميخوايي كه به اين سايت مراجعه كن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و همون جا ميتوني آنلاين ويرايشش كني و سايت كاملي واقعا

اما اگه يه چيز ساده ميخوايي براي وبلاگي چيزي ميتوني به سايت parstools ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و غيره بري و يه مدل رو انتخاب كني (البته اول بايد عضو بشي)

كامل توش توضيح داه

من هم براي وبلاگ يه بنده خدايي درست كردم تو قسمت تماس با ماش ميتوني نمونه دستكاري شدشو ببيني ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشيم :10:

ahmadirad1365
27-10-2008, 15:35

اين بنده خدا يه سوال پرسيد ، اين هم وضعيت جواب دادن شما (مخصوصا ahmadirad1365 كه تو دانشگاه واسش دارم اين هفته :27:)

اما اگه يه گالري فرم ميخوايي كه به اين سايت مراجعه كن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و همون جا ميتوني آنلاين ويرايشش كني و سايت كاملي واقعا

اما اگه يه چيز ساده ميخوايي براي وبلاگي چيزي ميتوني به سايت parstools ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fcontactform%2F)و غيره بري و يه مدل رو انتخاب كني (البته اول بايد عضو بشي)

كامل توش توضيح داه

من هم براي وبلاگ يه بنده خدايي درست كردم تو قسمت تماس با ماش ميتوني نمونه دستكاري شدشو ببيني ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:13:
به حر حال جواب مرد یکیه!!!!!!
بــاید از یه جایی تلاش کنه منم در حد توان کمکش میکنم و گر نه نه اون پیشرفت میکنه و نه بر دانش من چیزی با این وضعیت افزوده میشه

mehdi_ok1
28-10-2008, 11:17
:13:
به حر حال جواب مرد یکیه!!!!!!
بــاید از یه جایی تلاش کنه منم در حد توان کمکش میکنم و گر نه نه اون پیشرفت میکنه و نه بر دانش من چیزی با این وضعیت افزوده میشه

با سلام
درسته كه خود شخص بايد تلاش كنه و همه بايد به هم كمك كنيم اما

چرخ رو نبايد از ابتدا اختراع كرد و اين تلاش شخصي نبايد مانع كمك به همنوع بشه

خود جناب عالي وقتي ميخوايي سايت درست كني مگه غير از اينه كه اجزاع مختلف سايت رو با كد هاي آماده درست ميني و اونها رو ميايي به هم متصل ميكني

حالا اگه شما كد ميل باكس رو مثلا نداشته باشي و اينجا مطرح كني و يكي بياد همچين جوابي به خودت بده آيا خوشت مياد ؟

همه چيز رو نبايد از ابتدا شروع كرد كه شما به اين دوستمون مي فرماييد بنويس من كمكت ميكنم

تازه اين بنده خدا كه گفت هيچ چيزي از برنامه نويسي نميدونه

اگه همه نويسنده ها عقيده نامناسب شما رو داشتند هيچ كتابي علمي نوشته نمي شد در طول تاريخ ، چون بايد خواننده هاي كتاب از يجايي شروع كنند

اين هم كه مي فرماييد تو اينترنت ريخته ، پس يه لينك محبت مي كرديد و از اون همه كه ديديد ميداديد نه اونطوري با يك تازه وارد بحث كنيد

بزار دو روز از ورودت تو اين سايت بگذره و با قوانين آشنا بشي بعد اون طوري بحث كن كه حرف مرد يكيه

آنچه را كه براي خود مي پسندي براي ديگران هم بپسند و آنچه را كه براي خود نمي پسندي براي ديگران هم نپسند

pouya92
28-10-2008, 13:01
من که نظرم اینه که شما شروع به ساخت فرم کن تا بهت بگیم چیکار کنی
شما اول یه فرم و یه textbox برای عنوان ، یه text area برای متن پیغام و یه دکمه submit button بذار تا بهت بگیم چیکارش کنی

Bill Gates
28-10-2008, 13:43
بذار تا بهت بگیم چیکارش کنی

:31: خوب روکو راست بگو چیکار کنند دیگه چرا کاری که میشه واسشون الان حل کنی رو میندازی فردا؟:31::31: ها ها ها؟:31:

تشکر//

ahmadirad1365
29-10-2008, 12:35
کد زیر با c# نوشته شده و کاملا هم درسته و داره کار میکنه و شما میتونی با کمی دقت به اجزای آورده شده پی ببری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:41::41::41::41::41::41:

ehsansv
02-11-2008, 21:28
ببینین جمع دوستانه سایت رو خشن نکنین:41:
این هم یک کد که من خیلی وقت پیش از اون استفاده میکردم
یه فرم واسه فرستادن اطلاعات به ایمیل شما
همون سه تایی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واسه دانلود برین به لینک زیر

اینم سایت اصلی با توضیحات خیلی زیاد

و یک سایت پولی واسه کسایی که واقعا هیچی نمیدونن وفارسی هم هست

اگه این اون چیزی نسیت که شما میخوایین
فرمتون رو توی فرانت پیج (یا هرچی که عشقت کشید<خودم خشن تر شدم>:31:) درست کنید و اونو به ایمیل من بفرستین تا واستون یه فرم درست کنم و بفرستم(در موضوع بنویسین "فرم میخوام")
ایمیل من این زیر هست(تو امضا,)
البته این رو هم بگم اگه یه خورده از برنامه نویسی سر در بیارید فرمی که دوست عزیزمون ahmadirad1365 نوشتن فرم کاملیه

ho3in1367a
05-11-2008, 19:40
همون سه تایی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم سایت اصلی با توضیحات خیلی زیاد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو یک سایت پولی واسه کسایی که واقعا هیچی نمیدونن وفارسی هم هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه این اون چیزی نسیت که شما میخوایین
فرمتون رو توی فرانت پیج (یا هرچی که عشقت کشید<خودم خشن تر شدم>:31:) درست کنید و اونو به ایمیل من بفرستین تا واستون یه فرم درست کنم و بفرستم(در موضوع بنویسین "فرم میخوام")
البته این رو هم بگم اگه یه خورده از برنامه نویسی سر در بیارید فرمی که دوست عزیزمون ahmadirad1365 نوشتن فرم کاملیه

سلام به همه من یه کد جاوا برای لینکدار کردن فایل swf تو وبلاگم می خواستم آسمون و زمین و زیاد
نگشتم ولی اینترنت ازم خسته شد ............ اگه یه عزیز بتونه به من کمک کنه خیـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــلی ممنون می شم:31:

ho3in1367a
05-11-2008, 21:31

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم سایت اصلی با توضیحات خیلی زیاد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو یک سایت پولی واسه کسایی که واقعا هیچی نمیدونن وفارسی هم هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه این اون چیزی نسیت که شما میخوایین
ییییییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییی

ehsansv
05-11-2008, 21:59
سلام دوست عزیز
1.لطفا درخواست خودتون رو در جایی بهتر از اینجا مطرح کنید(آخه فرم چه ربطی به فلش و اتصال اون به صفحه ی دیگه داره)
2.و اما جواب شما از نظر من
تا جاییکه من فلش بلدم هیچوقت با کد جاوا این ها رو به هم اتصال نمیدن
(البته تا جایی که من میدونم این کار غیر ممکنه عکس که نیست که این طور راحت به هم وصلشون کنیم البته این رو دوباره میگم "تا جایی که من میدونم" البته این رو هم بگم که تو دنیای کامپیوتر هیچ چیز غیر ممکن نیست)
به هر حال
یک روش دیگه بهتون پیشنهاد میکنم
امید وارم قدم به قدم برین :
فایل فلشتون رو باز کنین
حتما برای اتصال کاربر به اون صفحه دلخواهتون یک کلمه ای به نام "کلیک کنید| تماس بگیرید|در اینجا و ....."هست که برای اتصال به سایتتون باشه
حالا اون فایل باید text باشه (متنی که خودتون نوشتین)<البته حتما نداره ولی را حت ترش متنی هست>
روی متن یک بار کلیک کنید(انتخابش کنید)
در سمت پایین در قسمت properties
شکلی مثل یک لینک مشاهده میکنین
مقابل اون یک جای خالی واسه نوشتن
***این قسمت رو با دقت انجام بدین : : در جای خالی آدرس سایت رو با
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بنویسین http**
در روبروی این لینک یک صفحه به نام target هست روی منوی اون کلیک کنید
اگه میخایید آدرس شما (صفحه ) در همون صفحه ایی که هستین باز بشه روی parent_ کلیک کنید
و اگه میخوایین در صفحه دیگه یی باز بشه روی blank_ کلیک کنید
گزینه های بعدی ربطی به وبلاگ نداره پس توضیح نمیدم
کار تمومه
یه ctrl+enter برای اجرای فایل و به وجود آمدن فایل swf
و این هم کدی برای گذاشتن رو وبلاگ

ho3in1367a
05-11-2008, 23:21
سلام دوست عزیز
1.لطفا درخواست خودتون رو در جایی بهتر از اینجا مطرح کنید(آخه فرم چه ربطی به فلش و اتصال اون به صفحه ی دیگه داره)
2.و اما جواب شما از نظر من
تا جاییکه من فلش بلدم هیچوقت با کد جاوا این ها رو به هم اتصال نمیدن
(البته تا جایی که من میدونم این کار غیر ممکنه عکس که نیست که این طور راحت به هم وصلشون کنیم البته این رو دوباره میگم "تا جایی که من میدونم" البته این رو هم بگم که تو دنیای کامپیوتر هیچ چیز غیر ممکن نیست)
به هر حال
یک روش دیگه بهتون پیشنهاد میکنم
امید وارم قدم به قدم برین :
فایل فلشتون رو باز کنین
حتما برای اتصال کاربر به اون صفحه دلخواهتون یک کلمه ای به نام "کلیک کنید| تماس بگیرید|در اینجا و ....."هست که برای اتصال به سایتتون باشه
حالا اون فایل باید text باشه (متنی که خودتون نوشتین)<البته حتما نداره ولی را حت ترش متنی هست>
روی متن یک بار کلیک کنید(انتخابش کنید)
در سمت پایین در قسمت properties
شکلی مثل یک لینک مشاهده میکنین
مقابل اون یک جای خالی واسه نوشتن
***این قسمت رو با دقت انجام بدین : : در جای خالی آدرس سایت رو با
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بنویسین http**
در روبروی این لینک یک صفحه به نام target هست روی منوی اون کلیک کنید
اگه میخایید آدرس شما (صفحه ) در همون صفحه ایی که هستین باز بشه روی parent_ کلیک کنید
و اگه میخوایین در صفحه دیگه یی باز بشه روی blank_ کلیک کنید
گزینه های بعدی ربطی به وبلاگ نداره پس توضیح نمیدم
کار تمومه
یه ctrl+enter برای اجرای فایل و به وجود آمدن فایل swf
و این هم کدی برای گذاشتن رو وبلاگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی ممنون اونارو بلد بودم ولی بازهم می گم خیلی خیلی ممنون ازاینکه جواب سوالای بیخود مارو می دید
ولی ازاین قبیل فلش ها زیاده که خود فایل لینک داره

باتشکر
ho3in1367a

ehsansv
06-11-2008, 10:15
سلام
به هر حال من جواب اولم رو به شما دادم
و اما روش دوم که خود فلش اونو به من داد رو اینجا مینویسم
و بعد 15 دیقه روش سوم رو که دارم تایپ میکنم ظاهر میشه:31:
Writing simple actions

You need to add some simple ActionScript to your banner in order for the invisible button to open a website or send information about how many clicks the banner has received.

There are several different places you can add ActionScript in a Flash document. You can select an instance, and add ActionScript that attaches directly to that instance. To access the code, you would need to find and select that instance again. You can also add ActionScript to a frame (or multiple frames) on the Timeline. It's a good idea to add all of your code to a single frame on the Timeline, because it's much easier to find, update, and organize when you're working on a file. Do not attach your ActionScript to instances.

NOTE

You can also keep your ActionScript in external class files that import into the FLA file you're working on. This is sometimes the best way to organize your ActionScript, particularly when you work on larger projects. This topic goes beyond the scope of this tutorial.

Notice how your Join Us motion tween continually loops when you test it. By default, the playhead on the Timeline loops if you have content on more than one frame. Therefore, if you have content on several frames in a movie clip or on the main Timeline, it will play and loop forever. You can stop the playhead from looping by adding a single line of ActionScript. If you add this ActionScript to a frame, the playhead stops when it reaches that frame:

stop();

You don't need to add this ActionScript to your banner. However, you will need to add this ActionScript to other FLA files that you create. The stop action is ActionScript you need to know about when you start using Flash so you can stop looping SWF files when necessary.

Before you add the code, you need to give the button a unique instance name. The instance name enables you to target the button with ActionScript code. If you don't name the button, your code doesn't have a way of targeting the button from the timeline. The first step is to assign the invisible button an instance name, and then you add code that targets that button using its name.

Select the invisible button on the Stage.
Open the Property inspector (Window > Properties), and find the Instance Name text box in the Property inspector.
Type inv_btn into the Instance Name text box. NOTE

An instance name is different from the symbols name (which is what you type in the Name text box in the Convert to Symbol dialog box). An instance name cannot have spaces or special characters, but you can use underscores. Also, your instance names are case-sensitive.

Select Insert > Timeline > Layer to insert a new layer, and then rename the new layer to actions.
Open the Actions panel (Window > Actions), and then select Frame 1 of the actions layer.
Type the following ActionScript into the script pane (the editable text field) in the Actions panel: inv_btn.onRelease = function(){
getURL("[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]", "_blank");
};

Notice how you target the inv_btn instance in the first line of code. The event is the onRelease event in your ActionScript code, which refers to the action when a user clicks and then releases the mouse over the inv_btn instance. Then you tell the button to open a particular web page (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) in a new window (_blank) using the getURL() method. Obviously, you would replace this URL with whatever website you want the banner to open. If you want the banner to open the website in the current page, replace _blank with _self.

This is a simple piece of ActionScript code that reacts to a button click. There is a lot of additional information on learning the ActionScript language in the Flash 8 documentation. Refer to the documentation's Table of Contents, and find Learning ActionScript 2.0 in Flash.

Select File > Save to save your progress before moving on.
After you finish saving the file, proceed to the following exercise, Test the application.

ehsansv
06-11-2008, 10:57
یک فایل فلش باز کنید و هرچی میخوایین توش بنویسین
بعد از پایان کارتون با فلش یک لایه خالی به جمع لایه هاتون اضافه کنین
حالا یک مربع بزرگ به اندازه کادرتون بکشید(داخل فریم خالی)
روی مربع کلیلک کنید و یک بار کلیک راست رو بزنین
و convert to symbole رو انتخاب کنید
و بعد از اون butten رو بزنین و یک نام واسه پرونده عکس انتخاب کنید(مثل 1)
ok
بعد دو بار بروی عکس کلیک کنید تا صفحه زیر ظاهر بشه
در قسمت بالا روی اولی کلیک راست کرده و کات رو انتخاب کنید
و در روی چهارمی کلیلک راست و پیست رو بزنین
بعد back رو بزنین تا به صفحه قبل برگردین

حالا باید یک صفحه مثل صفحه زیر ظاهر بشه
حالا که روی عکس هستین روی action script کلیک کنین
تا باز یشه
بعد سمت چپ
دقیقا همون کارایی رو که میگم بکنین
action script 2.0calsses /movie/button/Event handles/onRelease
دو بار روش کلیک کنید تا به صفحه اکشن اسکریپت وارد بشه
این رو بکنین "not_set_yet" نام دکمه ی خودتون (1)
یک سطر پایین تر کلیک کنین(روی 2)
global function/browser|network/geturl
داخل پارانتز آدرس سایت رو بنویسین با "
و http
کار تمومه و ما بدون کد جاوا این کار رو انجام دادیم
اگه میخوایین حین کار این مربع رو نبینین روی چشم که در لایه قرار داره کلیلک کنید
یه ctrl+enter
به همین سادگی:10:

ehsansv
06-11-2008, 12:26
یک مطلب دیگه (برای جواب دادن نقل قول رو نزنید)
چون اونوقت صفحه خیلی بزرگ میشه و لود کردنش زیاد طول میکشه
فقط کافیه اسم کاربر رو بگید

dalma
28-11-2008, 22:18

اما اگه يه چيز ساده ميخوايي براي وبلاگي چيزي ميتوني به سايت parstools ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و غيره بري و يه مدل رو انتخاب كني (البته اول بايد عضو بشي)

كامل توش توضيح داه

شما به چه صورت توانستید لینک اکشن را مستقیم در سایت دلخواه بگذارید.

لطفا توضیح دهید. حسن بزرگ این کار کنترل داشتن در هاست شخصی می باشد. که می دانیم دچار اتفاقی نخواهد شد.

اما پارس تولز مثلا شاید از کار بیافتد. یا دچار اختلال شود.

damla1368
29-11-2008, 11:44
با سلام
مي تونيد با استفاده از دستور زير يك فرم تماس با ما ايجاد كنيد.
البته كد زير مثال است و مي تونيد بجاي ايميل زير يك ايميل جديد بنويسي.
Mail to:aras_data@yahoo.com