PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازگرداني اطلاعات

hesamo
17-09-2008, 19:45
سلام.
هارد كامپيوتر من متاسفانه بر اثر ويرووس هر چي داخلش بوده پاك شده الان كه ويرووسهاش رو كشتم ميخوام اطلاعات رو برگردونم با اين برنامه هاي معمولي كه امتحان كردم نشد.بردم يه كامپيوتري گفت 30 هزار تومن ميگيرم تمام اطلاعاتت رو مثل قبل برميردنم .
حالا از اساتيد درخواست كمك دارم.
تشكر

sms11
17-09-2008, 19:54
دوست عزیز این نرم افزار رو امتحان بکن .اگه نتیجه نگرفتی بعد بده بیرون .به نظرم بهترین نرم افزار برگرداندن اطلاعات هست
لینک دانلود:(لینک مستقیم)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پسوردشم پی ام بهم بده بهت بگم چیه

esool
18-09-2008, 01:08
آخ مي دونم چه حالي داري
برا خود من اين اتفاق افتاد بلافاصله رفتم دادم بيرون گفت بهم خرجش زياده اما فايل ها خيل برام مهم بودن منم گفتم باشه
تعريف طرفم خيلي شنيده بودم بعد كه رفتم بگيرم گفت نتونستم برگردونم
منم گفتم حالا بذار يه امتحاني خودم بكنم اين برنامه GetDataBack كه تو همين P30WORLD خيلي تعريفشو كرده بودن نصب كردم
كلي فايل هام برگشت
اينو گفتم كه بدوني خيلي برنامه خوبي

حتماً امتحان كن قبل اين كه بدي بيرون هاردتو

Benygh
18-09-2008, 01:26
من با این نرم افزار 240 گیگ از اطلاعاتم رو Recover کردم !

sms11
18-09-2008, 10:17
آخ مي دونم چه حالي داري
برا خود من اين اتفاق افتاد بلافاصله رفتم دادم بيرون گفت بهم خرجش زياده اما فايل ها خيل برام مهم بودن منم گفتم باشه
منم گفتم حالا بذار يه امتحاني خودم بكنم اين برنامه GetDataBack كه تو همين P30WORLD خيلي تعريفشو كرده بودن نصب كردم
كلي فايل هام برگشت

حتماً امتحان كن قبل اين كه بدي بيرون هاردتو

دوست عزیز میتونی برنامه خودتو با کرکش واسم آپلود کنی.اگه رپید شیر آپلود کنی چه بهتر.ممنون

behnam_tr
18-09-2008, 10:41
آخ مي دونم چه حالي داري
كلي فايل هام برگشت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحتماً امتحان كن قبل اين كه بدي بيرون هاردتو

تایید میشه منم از این نرم افزار استفاده میکنم محشره.........

اینک لینک دانلود با کرکش::

usfelme
18-09-2008, 18:03
نرم افزارهای بازيابي فايلهاي پاك شده بحث و تبادل نظر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8C)
عنوان ویرایش شد!