PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من راست دستم ولی میخوام چپ دست بشم!

S0R3N4
17-09-2008, 18:20
سلام دوستان
شاید تصمیم عجیبی گرفتم و لی میخوام که چپ دست بشم!دلیلش هم اینه که واقعا دست چپ یه جورایی به جز بار بری کار دیگه ای بلد نیست!به هیچ وجه نمیتونم باهاش بنویسم!تازه تمرکز خوبی هم روش ندارم!یعنی خیلی گاهی میلرزه!
من اگه بخوام که دست چپم رو به اندازه ی مهارت دست راستم برسونم باید چه کار کنم؟یعنی دو دست کار کنم!

ممنون

kourosh_sos
17-09-2008, 19:53
با سلام دوست عزيز 21 سال از خدا عمر گرفتم و تمام عمرمم چپ دست بودم ولي بگم تمام چپ دستا دستختشون افتضاحه مثلا من خودم خطم افتضاحه اگه ميخواي چپ دست بشي فقط بايد تمرين کني همين

kiuna
17-09-2008, 19:59
من چپ دستم ! نوشتن رو با دست چپ انجام میدم! دست خطم اگر با عجله ننویسم خوبه !
خودم ادعایی ندارم دیگرام میگن خویه ! اما خیلی زود خسته میشم یعنی دست چپم!
در عوض یه سری کارها مثلا کار با موس رو فقط با راست می تونم انجام بدم!
خلاصه که ادم اگه چپ مغز یا راست مغز باشه بهتره از اینه که در تعادل باشه
با چپ دست راست دست اشتباه نگیرید

Rainy eye
17-09-2008, 20:28
اونایی که چب دستن چون نیمه چپ مغزشون فعاله قدرت استدلالشون بالاتره میشه گفت باهوش ترن!
من که راست دستم احساس میکنم خیلی کارای سنگینو با دست چپ بهتر انجام میدم!!

AliROCK
17-09-2008, 21:50
kourosh_sos این دوستمون راست میگه منم خطم مزخرفه :دی

dawood41
17-09-2008, 22:06
دوست عزیز من قبلا چب دست بودم و خیلی دوست داشتم با دست راست بنویسم من دست چپمو تا یه هفته بستم و هر کس میگفت چی شده میگفتم شکسته تا بعد از یک هفته به راحتی با دست راست نوشتم البته با تمرین اصلا سخت هم نبود

عبد الرحمان
19-09-2008, 08:58
kourosh_sos این دوستمون راست میگه منم خطم مزخرفه :دی
من خودم راست دستم ولی می شناسم کسی رو که چپ دسته و خطش هم ردیفه! :46:

S0R3N4
20-09-2008, 16:07
من كاملا راست دستم ولي دقت كردم و ديدم كه زور دست چپم خيلي بيشتره!(باشگاه بدنسازي)
دليلش چيه؟
حالا ميگن كه بي خيال بشم؟

AliROCK
20-09-2008, 23:11
من خودم راست دستم ولی می شناسم کسی رو که چپ دسته و خطش هم ردیفه! :46:

خوش به حالش:31:

S0R3N4
24-09-2008, 17:35
دوستان
فكر ميكنيد كه با تمرين بتونم چپ دست بشم!
من همين طور هم كه با دست راست مينويسم خط درست و حسابي ندارماااااااا

Roodbaraki
24-09-2008, 18:41
من یک مدت تمرین کردم و کم کم داشت دست خط دست چپم خوب میشد، ولی الان دیگه وقت تمرین ندارم :41:
دقیقا مثل کلاس اولی ها باید شروع کنی به خط و نقطه کشیدن و بعد حروف تا در آخر کلمه بنویسی
به نظرم با تمرین و پشتکار بعد از چند ماه به نقطه قابل قبولی میرسی
راستی من در مدت تمرین حتی قاشق رو هم با دست چپم میگرفتم و کلا هر کاری رو که قبلا فقط با دست راست میکردم سعی کردم با دست چپ انجام بدم طوری که انگار دست راست ندارم!
این تمرین رو انجام بده خیلی جالبه :31:

Benygh
24-09-2008, 19:14
سلام
من در رابطه با این بحث نظری ندارم ولی یک سوال از شما دارم !

ایا کسی که مثلا دست راسته از طرفه چپ مغز استفاده میکنه ؟ یعنی در عبارتی ریاضیات و علوم محاسباتی اش قوی میشه ؟
و کسی که دست چپه علوم فلسفه و ادبیات و ... ؟
آیا کسی که مانند دوستمون اگر دست چپ بشه واقعا اینطوری میشه ؟ با عقل جور در نمیاد این ! انگار که میخوای مغزتو گول بزنی :دی
در ضمن یکی از معلمان 2 سال پیش ما که معلم ریاضی هم بود با 2 دست مینوشت پای تخته ! با هردو نه ولی نوبت به نوبت ! البته ایشون مشکل عصبی هم داشتند مانند تیک و لرزش و ..

jokvsms
24-09-2008, 19:25
من چپ دستم ولی دلم می خواد دست راست بودم

jokvsms
24-09-2008, 19:28
سلام
من در رابطه با این بحث نظری ندارم ولی یک سوال از شما دارم !

ایا کسی که مثلا دست راسته از طرفه چپ مغز استفاده میکنه ؟ یعنی در عبارتی ریاضیات و علوم محاسباتی اش قوی میشه ؟
و کسی که دست چپه علوم فلسفه و ادبیات و ... ؟
آیا کسی که مانند دوستمون اگر دست چپ بشه واقعا اینطوری میشه ؟ با عقل جور در نمیاد این ! انگار که میخوای مغزتو گول بزنی :دی
در ضمن یکی از معلمان 2 سال پیش ما که معلم ریاضی هم بود با 2 دست مینوشت پای تخته ! با هردو نه ولی نوبت به نوبت ! البته ایشون مشکل عصبی هم داشتند مانند تیک و لرزش و ..

اتفاقا برعکسه من چپ دستم ریاضیاتم عالیه ولی ادبیاتم متوسط

AliROCK
24-09-2008, 19:36
من با این حرف کاملا موافقم
(یعنی در عبارتی ریاضیات و علوم محاسباتی اش قوی میشه ؟
و کسی که دست چپه علوم فلسفه و ادبیات و ... ؟)
تو دوران تحصیل حفضیاتم حرف نداشت معلما میگفتند دوپینگ کردی!!
با تمرین میتونی چپ دست بشی خالم دست چپ بود ولی با راستم مینوشت برعکسشم میشه.

Benygh
24-09-2008, 19:37
اتفاقا برعکسه من چپ دستم ریاضیاتم عالیه ولی ادبیاتم متوسط
سلام
ببخشید من توی اون پست یادم رفت من به طور تجربی نمیخوام حرفی بزنم اه ممکنه دلیل علمی بیارید ! که ایا این صحت داره و یا یک تصور بیهوده است ؟
ببخشید قصد جسارت به شما رو نداشتم ... مطمئنم درک میکنید !

jokvsms
24-09-2008, 19:49
سلام
ببخشید من توی اون پست یادم رفت من به طور تجربی نمیخوام حرفی بزنم اه ممکنه دلیل علمی بیارید ! که ایا این صحت داره و یا یک تصور بیهوده است ؟
ببخشید قصد جسارت به شما رو نداشتم ... مطمئنم درک میکنید !

البته افراد چپ دست از سمت راست مغزشون استفاده می کنند ولی دلیل علمیش را نمی دونم