PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد مادر بورد p5pl2-e

toorajjj
17-09-2008, 17:31
سلام اساتید گرانمایه
چند تا سوال داشتم من این مادر بورد دوp5pl2-e یک سال پیش خریدم البته الان میفهمم انداختند چون هیچ شناختی از کامپیوتر وباطبع سایت شما نداشتم البته یکی تو این سایت به من گفت مادر بورد تو اشغاله ولی بااین تفاسیر با توجه به اینکه من سیستم را برای بازی میخواهم تو حد خوب نه تو حدی که تو سایت شما مد شده و اگر اخرین رزولیشن وجزییات نباشه میگن سیستم و بنداز دور...
حال به نظر شما مادربورد را به خاطر سیپی یو عوض کنم یا یک دو هسته ای بگیرم که ساپورت کند.چون تودفترچش نوشته65 نانومتر را ساپورت میکند .
در ضمن الان یک 3.2 روشه با یک 7200gs به قول خیلی ها اشغال ولی میتوانم تمام بازی ها را تو سطح پایین اجرا کنم ولی میخواهم متوسط به بالا باشد و سال بعد اب روغن قاطی نکند .ببخشید طولانی شد
ممنونم.

Kianoosh
17-09-2008, 17:56
سلام اساتید گرانمایه
چند تا سوال داشتم من این مادر بورد دوp5pl2-e یک سال پیش خریدم البته الان میفهمم انداختند چون هیچ شناختی از کامپیوتر وباطبع سایت شما نداشتم البته یکی تو این سایت به من گفت مادر بورد تو اشغاله ولی بااین تفاسیر با توجه به اینکه من سیستم را برای بازی میخواهم تو حد خوب نه تو حدی که تو سایت شما مد شده و اگر اخرین رزولیشن وجزییات نباشه میگن سیستم و بنداز دور...
حال به نظر شما مادربورد را به خاطر سیپی یو عوض کنم یا یک دو هسته ای بگیرم که ساپورت کند.چون تودفترچش نوشته65 نانومتر را ساپورت میکند .
در ضمن الان یک 3.2 روشه با یک 7200gs به قول خیلی ها اشغال ولی میتوانم تمام بازی ها را تو سطح پایین اجرا کنم ولی میخواهم متوسط به بالا باشد و سال بعد اب روغن قاطی نکند .ببخشید طولانی شد
ممنونم.

سلام

بودجه رو مشخص نکنی چی بگیم ما!؟:31:

:11:

toorajjj
17-09-2008, 18:06
حق با شما است تا120 ولی نمیخواهم پولم را بی خودی دور بیاندازم در ضمن میدانم که باید به فکر یک 4850 نیز باشم راستی کارت گرافیک را با توحه به نوع مادر بورد باید خرید ؟ و مادربورد من کارتگرافیک 4850 را سا پورت میکند؟

Kianoosh
17-09-2008, 18:18
بهترین مادربرد با این بودجه Asus P5QL-Pro هست و خیلی ارزش خرید داره بله حتما این برد PCI e2.0 داره که برای 4850 لازمه چیپ 43 هست و پردازنده های چهار هسته ای هم ساپورت می کنه برای اطلاعات بیشتر برو اینجا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

toorajjj
17-09-2008, 18:36
شرمنده ارباب عزیز مثل اینکه نتوانستم منظورم را برسانم قصد من خرید مادر بورد نیست و بیشتر نظرم سیپی یو است و میخواهم بدانم که حتما باید مادر بورد را هم عوض کنم یا نه ومادر بورد خودم ساپورت میکند یا نه ؟

Kianoosh
17-09-2008, 20:06
به نظر من باید مادربرد رو عوض کنید!چون مادربرد شما به طور کامل 4850 رو ساپورت نمی کنه PCI e1.1 هستش و حدود 20 درصد کارایی کارت از دست میره و لود تکسچر ها و سرعت انتقال داده و پهنای باند هم که طبیعتا کاهش پیدا می کنه!و برای پردازنده های جدید اصلا مناسب نیست پردازنده های Core 2 Quad و چهار هسته ای مثل Q6600که اصلا ساپورت نمی کنه!-Dual-Core-Pentium 4, Celeron D, Pentium D, Core 2 Duoولی دو هسته ای ها خوب مثل e7200 رو میشه روش نصب کرد.حداکثر دو گیگ رم میگیره و فرکانس پایین داره 500 و 433!اصلا نمی دونم هم چین فرکانسی الان گیرت بیاد یا نه!ولی خیلی پایین و ضعیفه!خلاصه نظر منو بخوای زیاد ارزش نداره خرج این مادربرد بکنی! یه کیس جدید جمع کن.
حدود 120 تومن هم می تونی همون Intel E7200 2.5 Ghz رو بخری.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Professor Massoud
17-09-2008, 20:14
شرمنده ارباب عزیز مثل اینکه نتوانستم منظورم را برسانم قصد من خرید مادر بورد نیست و بیشتر نظرم سیپی یو است و میخواهم بدانم که حتما باید مادر بورد را هم عوض کنم یا نه ومادر بورد خودم ساپورت میکند یا نه ؟

آره . به نظر من هم حتما مادربرد رو باید عوض کنید.

toorajjj
18-09-2008, 12:54
خیلی ممنون از راهنماییتان میبینید تورو خدا سر ادم چطور کلاه میگذارند بخصوص تو شهرستان .
حالا لطف میکنید بفرمایید ابن مادر بورد را از من حداکثر چند بر میدارند وپیشنهاد شما برای مادر بورد چیه البته بودجه تعیین نمیکنم چون فکر کنم از تاپیکهای قبلی فهمیدید نظرم چه سیستمیه یعنی مناسبترین وبهترین در نوع خود برای بازی

Kianoosh
18-09-2008, 14:20
خیلی ممنون از راهنماییتان میبینید تورو خدا سر ادم چطور کلاه میگذارند بخصوص تو شهرستان .
حالا لطف میکنید بفرمایید ابن مادر بورد را از من حداکثر چند بر میدارند وپیشنهاد شما برای مادر بورد چیه البته بودجه تعیین نمیکنم چون فکر کنم از تاپیکهای قبلی فهمیدید نظرم چه سیستمیه یعنی مناسبترین وبهترین در نوع خود برای بازی

نمی دونم چند بخرن قیمت الانشو ندارم اگه پیدا کردی 30-35% شو کم کن بازم کمتر از اون حدودی ازت می خرن!
من نفهمیدم بودجه چقدره!؟و قصد داری مادربرد رو عوض کنی یا نه چون تاپیک دیگه پرسیدی 9600GSO به همین مادربرد می خوره یا نه!؟:13:

toorajjj
18-09-2008, 17:56
حق با شما است میخواستم جمع بندی کنم ببینم چه خاکی...در هر صورت ممنون از راهنماییتان