PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترين برنامه براي دانلود ... فايل ها از اينترنت.

jarooo_khakandaz
27-12-2005, 23:17
اگه كار مي كنه لينكش را بزاريد.

*Batman*
28-12-2005, 04:48
سلام

اين بهترينه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

كرك:

jarooo_khakandaz
28-12-2005, 09:56
اقا ممنون...........

jarooo_khakandaz
28-12-2005, 10:04
سلام

اين بهترينه.

كرك:
كركش چجوري دانلودميشه...ممنون.

*Batman*
29-12-2005, 02:37
همه تو كف كرك هستن شما شاكي ميشي؟
بابا من امتحان كردم .
كركش راحت دانلود ميشه.كافيه روي لينكش كليك كني.
اگه نتونستي از اين سريال استفاده كن.
سريال رو در حالت آفلاين وارد كن.

Y30oz-dnqh7-frwpw-yyzma

sed mammad
29-12-2005, 03:24
اول سلام.....
بنظر من بجاي Internet Download Manager از Internet Download Accelerator استفاده كن.......
چون شايدم اگه سرعتش كمتره ولي زبانش به فارسي هم تبديل ميشه............
من كه خيلي ازش راضيم........

sed mammad
29-12-2005, 03:29
اينم لينكه دانلودش و كركش........
به امتحانش واقعآ ميارزه.........
بازم اگه سوالي بود براي پيغام بذار........
موفق باشي

Hossein_Bahal
29-12-2005, 03:30
اول سلام.....
بنظر من بجاي Internet Download Manager از Internet Download Accelerator استفاده كن.......
چون شايدم اگه سرعتش كمتره ولي زبانش به فارسي هم تبديل ميشه............
من كه خيلي ازش راضيم........
یعنی شما زبان فارسی رو به سرعت کم ترجیح میدید ؟ :ohno: :ohno:

ctxmonitor123
30-12-2005, 23:35
dap or ida

Omran_MB
31-12-2005, 00:23
سلام
خلاصه كدوم بهتره.
كدوم رو نصب كنم.
براي من سرعت فقط مهمه...

*Batman*
31-12-2005, 00:35
IDM رو نصب كن
به قول Hossein_Bahal هيچوقت سرعت رو فداي زبان و تزئينات اضافي نكنيد

Amin
31-12-2005, 08:06
سلام
من برنامه FlashGet رو به شما پيشنهاد مي‌كنم ....(لينك دانلود برنامه بارها در انجمن معرفي شده)
من اين دانلود منيجرها رو امتحان كردم :
Gozilla - IDA - IDM - DAP - Getright - Leechget 2004 - ....
و بدون هيچ ترديدي فلش گت رو انتخاب كردم
شك نكنيد كه فلش گت بهترين و خوش دست ترين دانلود منيجر هستش

saeedcam
01-01-2006, 05:17
به نظر من ترانسفر برنامه opera بهترين برنامه هست خيلي عالي هست

boys_won
01-01-2006, 08:32
منم فلش گت رو پيشنهاد ميكنم از سايتهاي كه فضا براي آپلود ميدن به راحتي دانلود ميكنه از نظر من بهترينه

فلش گت جز تنها دانلود منیجرهایی هست که علاوه بر بالا بردن سرعت دانلود قادر هست دانلود از سایتهای شر مثل مگا آپلود یا سیو فایل و غیره جز رپید شر رو ساپورت کنه . اگر تا حالا گذرتون به اینجوز سایتها خورده باشه میدونید که یا باید یوزر داشته باشن توشون ( که پولی هست ) و یا یک ضرب فایل رو دانلود کنید که برای فایلهایی با حجم بالا خیلی سخت هست اینکار ! من خودم از همین دانلود منیجر استفاده میکنم و تا حالا شده باهاش یه فایل ۱۰۰ مگابایتی رو هم طی چند مرحله از اینجور سایتها بگیرم .شما هم میتونید امتحانش کنید .

لینک دانلود فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک کمکی برای دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حجم فایل : ۲.۴ مگابایت

كرك و سريال :

Name .:

boys_won

E-Mail .:

boys_won@yahoo.com

Serial .:

fgc-qj238hp2t51z3wjucqnnu1gklv7opjctydefkp56
fgf-dq28l2scfkd6p4ow9lmqtsjh5rus3wktnt5967oc
fgf-seainc54g3s2iv5i73val1vs6shk3a4dmfrwav0z

*Batman*
01-01-2006, 08:41
IDM هم ميتونه از مگاآپلود و رپيد شر دانلود كنه.من Nero7 با حجم صد مگابايت رو طي سه روز باIDM گرفتم.

boys_won
01-01-2006, 08:49
IDM هم ميتونه از مگاآپلود و رپيد شر دانلود كنه.من Nero7 با حجم صد مگابايت رو طي سه روز باIDM گرفتم.

ولي اخيرا" شما براي دانلود از رپيدشر بايد اول يك كد وارد كنيد و اين عمل امكان استفاده از هر دانلود منيجري را به صفر ميرساند

الان هيچ دانلود منيجري نميتونه از رپيدشر دانلود كنه غير از اون نرم افزارهايي كه مخصوص سايت رپيدشر طراحي ميكنند مثل :
rapidlecheer

jarooo_khakandaz
01-01-2006, 10:32
ممنون...................

Master
01-01-2006, 16:04
بابا بي خيال عزيزم تمتم اين نرم افزار هايي كه ذكر شد تو دنيا از بهترين هستند مثلا همين Download Accelerator سرعت دنلود رو 300 برابر مي كنه اما نه تو ايران . اما نر م افزار Flashget يه نرم افزار فوق العاده است كه به كرك نياز نداره و حجمي حدود 2 مگ داره و تو ايران خفن جواب مي ده . من تما م دنلودهام رو با اين انجام مي دم . اينم لينكش:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Honradez
01-01-2006, 16:17
بله، FlashGet واقعا فوق العاده هست.

justmp3
01-01-2006, 18:36
ولی Idm یه چیز دیگست... از لحاظ سرعت ... در ضمن اینکه دانلود منیجری تو ایران جواب نمیده اصلآ درست نیست ...

در ضمن مطمعن باشید که هیچ دانلود منیجری سرعت را 300 برابر نمیکنه ولی خود من از هر دانلود منیجری استفاده کردم سرعت را تغییر نداد غیر از Idm.

Idm هم که تغییر داد نه 300 برابر!!! بلکه من قبلآ با سرعت 120 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکرد ولی با کمک Idm شد 132 کیلوبایت در ثانیه که همینم برام کافیه

Oxizhen
01-01-2006, 18:50
سلام

Ida اخرشه!!!!!!!

koochooloo
01-01-2006, 21:20
agha inam barname dl az 10 sit mostaghime

boys_won
02-01-2006, 08:03
ولی Idm یه چیز دیگست... از لحاظ سرعت ... در ضمن اینکه دانلود منیجری تو ایران جواب نمیده اصلآ درست نیست ...

در ضمن مطمعن باشید که هیچ دانلود منیجری سرعت را 300 برابر نمیکنه ولی خود من از هر دانلود منیجری استفاده کردم سرعت را تغییر نداد غیر از Idm.

Idm هم که تغییر داد نه 300 برابر!!! بلکه من قبلآ با سرعت 120 کیلوبایت در ثانیه دانلود میکرد ولی با کمک Idm شد 132 کیلوبایت در ثانیه که همینم برام کافیه

عزيز شما كه اينجور داري صحبت ميكني adsl داري اين دوستمون dialup داره فكر نكنم خط dialup از 5 الي 6 كيلو بايت بيشتر تجاوز كنه حالا شما هر دانلود منجري كه بگي كه خط هاي معمولي رو سرعتش رو بيشتر نميكنه

Soda
02-01-2006, 09:15
سلام
دوستان
کسی از بین شما Net Transport 2.01.305 رو امتحان کرده ؟
چونکه از لحاظ سرعت رو دست تمام اونای دیگه هست
من تقریبا همشون رو امتحان کردم
ولی هیچکدوم مثل اون نبودن
حالا خود دانید

Mehdi_Best
02-01-2006, 09:49
سلام
من اين نسخه از نت ترانسپورت كه سودا جان گفته رو هنوز امتحان نكردم. اما در مورد بقيه بايد بگم كه هيچكدام به پاي Ida نمي رسه.
چه از نظر سرعت چه از نظر امكانات و چه از نظر ظاهر قشنگ و شيك.
البته Idm هم خوبه اما من بارها تست كردم و اون سرعتي كه مي نويسه خيلي دقيق نيست.

Amin
02-01-2006, 10:47
سلام سودا جان
حالا از لحاظ امكانات چي ؟
خوب هست ؟
ftp و copy/paste و drag & drop و ... رو ساپورت ميكنه ؟
كلا مثل فلش گت خوش دست هستش ؟
-----------------------------------------------------------------------------
من هم همونطور كه قبلا گفتم خيلي دانلود منيجر امتحان كردم و هر كدوم يه مشكلي داشت
مثلا همين IDM كه خيلي طرفدار داره يه مشكل بزرگ داشت كه در عرض 5 دقيقه از سيستم پاكش كردم
20 تا لينك رو كپي كردم اما هر چي گشتم دكمه پيست رو پيدا نكردم !!! (در صورتيكه تو فلش گت زدن ctrl + v كافيه)
خلاصه آخر سر add link زدم .... اما فقط يك لينك از 20 تا لينك اضافه شد

Soda
02-01-2006, 11:47
امین جان
خیلی از مواقع امکانات خوبه و تاثیر داره در انتخاب یه برنامه
ولی اینجا و تو این زمینه با توجه به اینکه اکثر ما از دایال آپ استفاده میکنیم سرعت مهمتر و ارجحتر از بقیه هست
بازم خود دانید

Amin
02-01-2006, 12:05
يعني برنامه ميتونه اوونقدر سرعت رو بالا ببره كه آدم امكانات رو ناديده بگيره
از لحاظ زماني چقدر فرق داره ؟ چند ثانيه ؟
يا اينكه اصلا فرقي نداره و اووون برنامه فقط سرعت رو بيشتر مينويسه ؟ (مثل leechget)
ممنون ميشم كمك كني
آخه من با همين ديال آپ 24 گيگ رو در عرض يكسال دانلود كردم (همش با فلش گت) .... پس دانلود منيجر خيلي برام مهمه
ممنون

Soda
02-01-2006, 14:08
خوب امین جان
اگه اینجوریه که شما میگی
پس باید سرعت براتون خیلی مهم تر باشه
چونکه همش دارید دانلود میکنید
مثلا فرض کنیم که در هردقیقه مثلا یکی بتونه 4 ثانیه از دیگری سریعتر دانلود کنه
خوب این در زمان زیاد تر خودشو خیلی نشون میده . درست نمی گم؟
البته من خودم میدونم که FlashGet هم از نظر سرعت در حد بالایی قرار داره
تازه امین خان . همه آره شما هم آره !
من خودم از کسایی بودم که به هزار زحمت میگفتم که سرعت LeechGet الکیه و اصلا دایال آپ نمی تونه اینقدر دانلود داشته باشه . حالا یعنی ما اینقدر بیسواد شدیم که گول عددی رو که نشون میدن رو بخوریم
من فقط و فقط از یک راه میفهمم که کی سریعتره
زمان اتمام دانلود رو نگاه میکنم . نه چیزه دیگه رو
اینم که میگم فلان برنامه خیلی خوبه دلیلش اینه
بازم خود دانید

Amin
02-01-2006, 14:32
آقا من غلط بكنم كه همچين جسارتي به شما بكنم
راستش وسط اين بحث ياد يه نفر افتادم كه خيلي از ليچ گت دفاع ميكرد ;) چون ميدونستم اينجا مهموني مياد ميخواستم حالشو بگيرم
ممنون به خاطر راهنمايي
من اين برنامه رو هم امتحان ميكنم

justmp3
02-01-2006, 14:55
عزيز شما كه اينجور داري صحبت ميكني adsl داري اين دوستمون dialup داره فكر نكنم خط dialup از 5 الي 6 كيلو بايت بيشتر تجاوز كنه حالا شما هر دانلود منجري كه بگي كه خط هاي معمولي رو سرعتش رو بيشتر نميكنه
من اصلآ چیزی نگفتم که کاری به dialup یا adsl داشته باشم ولی میگم اگر دانلود منیجری خارج از ایران جواب میده داخله ایرانم جواب خواهد داد ... مثلآ اگر دانلود منیجری روی Dialup خوب جواب داده باشه چه خارج از ایران باشه چه داخل خوب جواب میده...یک نکته ی دیگه ای که گفتم این بود که امکان نداره دانلود منیجری سرعت را 300 برابر کنه!!!!

من که بعید میدونم حتی بتونن سرعت را 2 برابر کنند چه برسه به 300 برابر!!!!

Mehdi_Best
02-01-2006, 15:37
سلام
در تاييد حرفهاي justmp3 عزيز بايد بگويم كه مودم ها سرعت خاصي را ساپورت مي كنند كه اكثر آنها 56 كيلو بيت بر ثانيه يا به عبارتي 7 كيلوبايت بر ثانيه مي باشد. حالا هر چقدر هم كه دانلود منيجر سرعت را بيشتر كند ديگر از اين سرعت بيشتر نمي شود چون مودم اصلا بيشتر از آن را ساپورت نمي كند.

boys_won
03-01-2006, 08:15
مهدي جون من 7 كيلو هم شك دارم با dialup ولي justmp3 عزيز شما سرعت خارج از ايران رو با داخل ايران اصلا" مقايسه نكن
شما فكر ميكني چرا سايتهاي آپلود مجاني براي آپلود محدوديت تعيين كردند چون غير از ايران جاهاي مثل كانادا به 1 مگ در ثانيه هم ميرسه حالا من حداقل را گرفتم

پس اگه قراره هر دانلود منجري سرعت اينترنت رو افزايش بده ماله خارج از ايران رو خيلي بهتر ساپورت ميكنه تا داخل ايران رو تازه با اين isp هايي كه ما داريم كه ديگه هيچي

MARTIN
04-01-2006, 02:01
flashget عاليه چون فايل و صد در صد سالم تحويلت ميده و خوراکش لينکه درب و داغونه در صد پشتيباني resume اين هم از همه بيشتره من شش هفت تا نرم افزارو امتحان کردم و اخرش به اين نتيجه رسيدم flashget بهترينه به نظر من تو dialup سرعت معني چنداني نداره همون 4 يا 5(البته واقعي) گرفتي بايد کلاتو بندازي هوا

RONN!E
04-01-2006, 11:49
درسته flashget دانلود منجر خوبیه.اما!!!!!!!

:blink:

jarooo_khakandaz
04-01-2006, 12:12
اقا فقط دپ اونم ورژن 8

Amin
04-01-2006, 12:45
درسته flashget دانلود منجر خوبیه.اما!!!!!!!

:blink:
سلام
اينا به تبليغات برنامه در حالتي كه رجيستر نشده مربوط ميشه
البته تو ورژن 1.71 ديگه همچين مشكلي وجود نداره

RONN!E
04-01-2006, 12:55
ورژن FlashGetمن 1.71 هست.رجیستر هم شده.
هر چی بیشتر برنامه دانلود کنی بیشتر هم میشه.

Master
04-01-2006, 16:05
فلش گت 1.71 واقعا عا لیه . سر عتشم نسبت به version ها ی قبلی بهتر شده

Master
04-01-2006, 16:06
من اصلآ چیزی نگفتم که کاری به dialup یا adsl داشته باشم ولی میگم اگر دانلود منیجری خارج از ایران جواب میده داخله ایرانم جواب خواهد داد ... مثلآ اگر دانلود منیجری روی Dialup خوب جواب داده باشه چه خارج از ایران باشه چه داخل خوب جواب میده...یک نکته ی دیگه ای که گفتم این بود که امکان نداره دانلود منیجری سرعت را 300 برابر کنه!!!!

من که بعید میدونم حتی بتونن سرعت را 2 برابر کنند چه برسه به 300 برابر!!!!

شما رو چه حسابی این حر فو می زنی عزیزم . شما نباید خطهای زنگ زده ی فکیتنی ما تو ایران رو با فیبر های نوری یا سیمهای مسی که بعضی جاها ازش استفاده می کنن مقایسه کنید . یک فیبر نوری ظر فیت 50000 رشته سیم تلفن معمولی رو داره . حالا وقتی که شما با این خطا ی فکستنی و احتما لا مودم دایال اپ 120 سرعت دن لو دتونه فکر می کنید سرعت یه فیبر نوری اگه بهینه بشه چقدر می شه . در ضمن این اعاد و ار قام کیلو یی نیست . شما اگه به خو دتون زحمت بدین و یه سر به سایتهای مثل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pcworld.com و.... بزنی متو جه می شی.

*Batman*
04-01-2006, 16:29
موضوع تحت بررسي معرفي بهترين Download Manager هست.پس از موضوع خارج نشيد.
من IDM رو خيلي قبول دارم.باتوجه به شكل زير نظر شما در رابطه با سرعتش چيه(البته DialUp)
اين آزمايش مربوط به نسخه 5.02 ميباشد. :rolleye:

تازه بعضي وقتا بالاتر هم ميره.ولي ثابت نميمونه.

Mehdi_Best
04-01-2006, 17:13
مهدي جون من 7 كيلو هم شك دارم با dialup ولي justmp3 عزيز شما سرعت خارج از ايران رو با داخل ايران اصلا" مقايسه نكن
شما فكر ميكني چرا سايتهاي آپلود مجاني براي آپلود محدوديت تعيين كردند چون غير از ايران جاهاي مثل كانادا به 1 مگ در ثانيه هم ميرسه حالا من حداقل را گرفتم

پس اگه قراره هر دانلود منجري سرعت اينترنت رو افزايش بده ماله خارج از ايران رو خيلي بهتر ساپورت ميكنه تا داخل ايران رو تازه با اين isp هايي كه ما داريم كه ديگه هيچي

دوست خوبم سلام
با توجه به اينكه قسمتي از پهناي باند مربوط به آپلود مي باشد و با توجه به مشكلات خطوط ايران حداكثر 5 كيلوبايت به واقعيت نزديكتر است.

من IDM رو خيلي قبول دارم.باتوجه به شكل زير نظر شما در رابطه با سرعتش چيه(البته DialUp)

دوست عزيزم سلام
من از IDM استفاده مي كنم. متاسفانه سرعتي كه مي نويسه خيلي دقيق نيست. اولا كه خيلي بالا و پايين مي ره. ثانيا من ساعت گرفتم و ديدم كه اوني كه مي نويسه خيلي راست نيست و در عمل كمتر هست. اما IDA دقيقا اوني كه مي نويسه واقعيت داره. البته من هر 2 رو قبول دارم.

malekashtar
04-01-2006, 23:29
هيچي مس دانلود نميشه اينو كه ميدونيد

MARTIN
05-01-2006, 01:29

دوست عزيز من نسخه 5.01 رو نصب كردم و چنين صحنه هايي رو تقريبا ديدم ولي شما ميتوانيد برايه سنجش دقيقتر به قسمت downloaded(همين بالايه transfer rate ) نگاه کنيد و به مقدار اضافه شدن به اون رو مشاهده کنيد فکر نميکنم اون وقت با سرعت 8 موافق باشيد البته امکان داره شما هم درست بگيد به هر حال من منتظر جواب شما هستم

*Batman*
05-01-2006, 06:16
من متوجه منظورتون نميشم.لطفا واضح تر بگيد.
قسمتDownloaded روند پيشرفت عمليات رو نشون ميده و ارتباطي به سرعت نداره.
يه توصيه اي هم داشتم واون اينكه سعي كنيد حداكثر 8 اتصال موازي با سرور داشته باشيد.چون بيشتر از اون زيان آوره.چون به دفعات قطع و وصل ميشه كه منجر به كاهش سرعت دانلود ميشود.(البته اين توصيه در مورد كاربران Dialup صدق ميكنه)

jarooo_khakandaz
05-01-2006, 09:15
اقا فقط دپ اونم ورژن 8بتا

blue2006
05-01-2006, 16:23
Internet Download Accelerator

support farsi

Soda
05-01-2006, 17:17

سلام عزيز
محض خنده اين عكسو اينجا گذاشتي ديگه ؟ ;)
آخه يكم آي كيو بسوزوني هم بد نيست
خط دايال آپ حداكثر با 6.2 KByte /Sec ميتونه دانلود داشته باشه كه اونم رويايي هست
يعني شما بايد بتوني با 56 kb وصل بشي تا بتوني در بهترين شرايط خط محل خودتون با 6.2 KB/SEC دانلود كني
56KBit/Sec=7KByte/Sec
خوب نظرت چيه ؟
IDM و خيلي هاي ديگه يه اشتباه محاسباتي دارن همين و بس

*Batman*
06-01-2006, 01:28
آخه يكم آي كيو بسوزوني هم بد نيست
IDM و خيلي هاي ديگه يه اشتباه محاسباتي دارن همين و بس

من انچه رو كه ديدم گفتم.علم غيب هم كه نداشتم.
يه كم انصافم بدنيست.اينجا بعضيها منتظرن تا يكي نظر بده كه زود خراب بشن روش.آدم جرات نظر دادن هم نداره. :angry:

MARTIN
06-01-2006, 02:43
من متوجه منظورتون نميشم.لطفا واضح تر بگيد.
قسمتDownloaded روند پيشرفت عمليات رو نشون ميده و ارتباطي به سرعت نداره.
يه توصيه اي هم داشتم واون اينكه سعي كنيد حداكثر 8 اتصال موازي با سرور داشته باشيد.چون بيشتر از اون زيان آوره.چون به دفعات قطع و وصل ميشه كه منجر به كاهش سرعت دانلود ميشود.(البته اين توصيه در مورد كاربران Dialup صدق ميكنه)
اقا خودت داري ميگي روند پيشرفت پس اگر شما با سرعت 8 كيلوبايت داري دانلود ميكني خوب در هر ثانيه هم بايد 8 كيلو بايت به قسمت downloaded اضافه بشه يعني در هر ثانيه به حجم فايل دانلود شده که در قسمت downloaded نشان داده ميشود بايد 8 کيلوبايت اضافه بشود که عملا به ندرت به 4 يا 5 ميرسد(که بيشتر اوقات به اين حد هم نميرسه) چه برسه به 8

*Batman*
06-01-2006, 02:49
سلام
آقايان محترم منو ببخشيد.بنده غلط كردم كه از Idm حمايت كردم.
به قول طغرل:خدايا توبَه!!!

Master
06-01-2006, 08:16
اینم سریال flashget1.71 برای رجیسار کر دنش:fgc-k770z766j00nl830c266l023c516l354x780x780

Soda
06-01-2006, 13:38
سلام
آقايان محترم منو ببخشيد.بنده غلط كردم كه از Idm حمايت كردم.
به قول طغرل:خدايا توبَه!!!
سلام عزيز
به خدا شرمنده
من قصد نداشتم كه كار به اينجا كشيده بشه
جدي ميگم
نه ما قصد پريدن به كسي رو نداريم
فقط مي خواستيم براتون اين قضيه روشن بشه
قبول دارم بايد يكمي نيش صحبت رو كم مي كردم
در هر صورت آيا نظرات ما را تست كردي ببيني آيا صحت داره يا نه ؟