PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك برنامه مي خواهم براي بالا بردن سرعت اينترنت.

jarooo_khakandaz
27-12-2005, 23:15
فقط كار كنه.

jarooo_khakandaz
28-12-2005, 09:44
اصلا همچين برنامه اي وجود داره.

*Batman*
29-12-2005, 02:32
جيگر برنامه ها زيادن . ولي همش فيلمه.
من خودم اولا تو اين كار بودم. ولي همش سراب بود.
اگه از Dial Up استفاده ميكني . دوشاخه رو برعكس بزن به پريز شايد سرعتت يه تكوني بخوره

Harry Potter
29-12-2005, 04:15
این تاپیک رو ببین نرم افزار خوبیه.
فقط دنبال کرک یا نسخه فول نگرد که نیست.
نسخه 30 روزه رو دانلود کن و تمام...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

payam2005
29-12-2005, 14:14
Surfboost كه 15 روزه مجاني است + يك Back up بسيله Norton Ghost يا Acronisقبل از نصب برنامه .

برنامه ايچنيني با zip كردن عكس و متن و ... حجم صفحه مورد نظر رو كم ميكنه.در نتيجه با همون سرعت اينترنت

قبلي صفحه سريعتر ديده ميشه.(ّبراي Download فايل كارايي نداره) اين مزايا + يك ف ي ل تر ش ك ن كامل و خوب.

Back up هم براي اينه كه بعد از 15 روز Back up رو Restore كني و يه 15 روز ديگه با يك Register جديد از سايت

Surfboost استفاده كني.

justmp3
29-12-2005, 18:08
فقط كار كنه.
گشتم نبود . نگرد نیست!!

koochooloo
29-12-2005, 22:54
برنامه ای عالی برای افزایش سرعت ارتباط شما تا 3 برابر در اینترنت که با هر ISP کار میکنه و البته نیازی به سخت افزار خاصی هم نداره! :biggrin:

:blink: click to view onspeed homepage

ساير توضيحات:در صفحه جدید روی دکمه Free کلیک کنید و سپس منتظر بمانید تا شمارش معکوس در خطهای آخر صفحه تموم بشه و بعد روی لینک ظاهر شده کلیک کنید! :tongue:

حجم: 2.8 مگ
دانلود:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کرک:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
YAAAAAAAA
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

koochooloo
29-12-2005, 22:59
من دنبال این برنامه بودم. :ohno: ..به شما هم پیشنهاد می کنم...اینطور که معلومه حدود۳۰۰٪ تو بالا بردن سرع :blink: ت اینترنت نقش ایفا میکنه! :blink:

حجم 2.5 مگابایت :biggrin:

سریال:VJK4Q-FFF8J-YNUSQ-GRXB2-N2YJC

دانلود کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*Batman*
30-12-2005, 00:44
من كه هيچكدوم رو قبول ندارم.

*Batman*
30-12-2005, 05:53
كوچولو لينك دانلود خرابه

Master
01-01-2006, 16:21
عزيزان . جوش نز نيد بخار مي شيد ما تو ايران با همين سر عتي هم كه داريم شاهكاريم شما از اين خطهاي فكستني چه انتظاري دارين . اصل دنوده اگه برنا مه اي گير اور دين كه سرعت دنلودتون رو تو ايران بالا مي بره يه چيزي و گر نه بجاي اينتر نت اكسپلورر از FirFox و Opera استفاد ه كنيد . البته اگه يه Tune Up 2006 هم داشته باشين بد نيست . Tune up رو مي تو نيد از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دنلود كنيد . سريالشم اينه:NAME:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] COMPANY:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
SERIAL:6AAD61LKAEFCXETG3YVWGU5Y7MTSKU

اينم يه سر يال ديگه :NAME:Q8fox cOMPANY: Q8fox Online
serials:VMT83L6QPWG3D7B1NMMEM46KWAJAKU

در ضمن نر م افزار Myproxy هم خو به .نه, عاليه براي دنلود بريد به : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]