PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی که با هاش بشه به اینترنت وصل شد ؟؟؟

hardware2000
16-09-2008, 15:36
با سلام
من می خوام یک گوشی ساده بگیزم واسه اینکه نوت بوک رو وصل کنم بهش یک خط ایرانسل هم دارم.
حالا گوشی که می خرم باید چه مشخصاتی داشته باشه .
منو راهنمایی کنید ...

e.khafan!
16-09-2008, 16:15
حدود قیمت رو بده برات بزاریم ...

ببین اگر میخوای فقط بری توی اینتر ، پیشنهاد میکنم سفارش بدی برات از دبی ازین gsm مودم usb بیارن ، که کوچولو و مفیده ، ولی سفارش دادنش کمی ریسکه
حالا اگر گوشی میخوای باید امکان edge داشته باشه که هر گوشی که این امکان رو داره حتما یو اس بی و اتصال به اینترنت با اون رو هم داره ...

حدود قیمت بدی بهت میگم ، توی گوشیای ارزون میشه 5310 نوکیا و n70 رو مثال زد ، 810 هم هست ، دست دوش ولی سونی اریکسون توی سرعت یک ذره مشکل داره بهتره نوکیا بگیری

hardware2000
16-09-2008, 18:29
نه برا نوت بوک می خوامو می خوام مسافرت که میرم اینترنت داشته باشم حالا یک گوشی می خوام ببینم چه خصوصیاتی داشته باشه یکیش که میدونم gprs هستش باید usb خور هم باشه؟ دیگه چی می خواد؟ gprs تنها مگه کافی نیست.

shahshahani
16-09-2008, 19:28
سلام
باید گوشیت که قابلیت GPRS داره بتونه به نوت بوک وصل بشه دیگه....
این اتصال هم باید از طریق USB باشه.پس گوشیت باید امکان اتصال از طریق USB به کامپیوتر هم داشته باشه.
ارزون ترین گوشی به نظر من تو این رنج همون W810 هست که edge هم داره.
موفق باشی.

e.khafan!
16-09-2008, 19:54
نه برا نوت بوک می خوامو می خوام مسافرت که میرم اینترنت داشته باشم حالا یک گوشی می خوام ببینم چه خصوصیاتی داشته باشه یکیش که میدونم gprs هستش باید usb خور هم باشه؟ دیگه چی می خواد؟ gprs تنها مگه کافی نیست.
یعنی شما یک گوشی دیگه هم دارید ، و اینو فقط برای نوت بوک میخوای ... بهتره بری تو بازار بگردی یه کارت gsmmodem برای لپ تاپت بخری ( اگر جا داره ، که اکثرا دارن ) مگرنه ، یه گوشی که قابلی edgeداره رو پیدا کن و بخر ، حتما به کامپیوتر وصل میشه شک نکن ،
( edge یک نسل جدید تر از gprs هست و سرعت انتقال اطلاعات در اون به 270 کیلوبیت و بعضی زا گوشی ها 293 میرسه ، که تو ایران میتونی بین سرعت 36 تا 190 کیلوبیت حساب باز کنی ، که سرعت قابل قبولیه ، ولی gprs ح داکثر میتونه با 48 کیلوبیت دانلود داشته باشه به همراه یه سری محدودیت که عمرا سرعتشو بتونی از 2 کیلوبایت بر ثانیه بالاتر ببری .)

بهترین انتخاب نوکیا هست حالا هر چی که باشه ، بعد از اون سونی اریکسون ، حتما بین این دو برند یکیرو انتخاب کن ، سامسونگ و بقیه زیاد جالب نیستن

e.khafan!
16-09-2008, 19:58
من اینو پیدا کردم از قیمتشم خبر ندارم ولی فکر کنم ارزون ترین گوشی جدیدیه که تو جی اس ام آرنا بود و edge هم داشت ( نوشته Downlink only نمیدونم منظورش چیه )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و + اینکه یو اس بی نداره ، باید بزاری با بلوتوث کار کنه

بهترین انتخاب : ( یا 810 )

5310

hardware2000
17-09-2008, 08:30
یعنی شما یک گوشی دیگه هم دارید ، و اینو فقط برای نوت بوک میخوای ... بهتره بری تو بازار بگردی یه کارت gsmmodem برای لپ تاپت بخری ( اگر جا داره ، که اکثرا دارن ) مگرنه ، یه گوشی که قابلی edgeداره رو پیدا کن و بخر ، حتما به کامپیوتر وصل میشه شک نکن ،
( edge یک نسل جدید تر از gprs هست و سرعت انتقال اطلاعات در اون به 270 کیلوبیت و بعضی زا گوشی ها 293 میرسه ، که تو ایران میتونی بین سرعت 36 تا 190 کیلوبیت حساب باز کنی ، که سرعت قابل قبولیه ، ولی gprs ح داکثر میتونه با 48 کیلوبیت دانلود داشته باشه به همراه یه سری محدودیت که عمرا سرعتشو بتونی از 2 کیلوبایت بر ثانیه بالاتر ببری .)

بهترین انتخاب نوکیا هست حالا هر چی که باشه ، بعد از اون سونی اریکسون ، حتما بین این دو برند یکیرو انتخاب کن ، سامسونگ و بقیه زیاد جالب نیستن

یه گوشی که قابلی edgeداره رو پیدا کن و بخر ، حتما به کامپیوتر وصل میشه شک نکن ،

با کابل وصل میشه اگر این قابلیت داشته باشه دیگه یوسبی نمی خواد؟

بهتره بری تو بازار بگردی یه کارت gsmmodem برای لپ تاپت بخری ( اگر جا داره ، که اکثرا دارن )

gsmmodem حالا اگه خریدم بعد باید گوشیم قابلیت edge داشته باشه و گر نه با این مدمی که شما میگی نمیشه درسته؟

shahshahani
17-09-2008, 09:12
با کابل وصل میشه اگر این قابلیت داشته باشه دیگه یوسبی نمی خواد؟

gsmmodem حالا اگه خریدم بعد باید گوشیم قابلیت edge داشته باشه و گر نه با این مدمی که شما میگی نمیشه درسته؟

سلام
منظورش از کابل همون Usb هست دیگه.یه سرش Usb هست که به کامپیوتر وصل میشه و سر دیگه بستگی به نوع گوشیت مدلش فرق میکنه.اکثرا تو جعبه آکبند همه گوشی ها کابلش رو هم میزارن.

اگه gsmmodem خریدی و به لپتاپت وصل کردی دیگه گوشی لازم نیست بخری.سیمکارت رو میزاری تو لپتاپ و مستقیما بدون گوشی وصل میشی به اینترنت.
موفق باشی.

hardware2000
17-09-2008, 12:54
gsmmodem انوقت قیمتش چنده؟
به نظرتون از لحاظ کیفیت وقیمت کدوم به صرفه تره؟
الان به چه گزینه ای در این لپ تاپ باید نگاه کنیم که سیم کارت خور هست یا نه یا gsmodem میخوره یا نه.

e.khafan!
17-09-2008, 13:34
دوست عزیز لپ تاپ شما پورت pcmcia داره که میتونی روش وصل کنی ، من قیمتارو نمیدونم ولی حدودش رو میگم از 80 هزار تومن ( جدید ترین مودم یو اس بی ) تا 160 تومن ( که تو ایران دیدم ویکمی بزگه و با کابل وصل میشه )

hardware2000
17-09-2008, 20:12
دوست عزیز لپ تاپ شما پورت pcmcia داره که میتونی روش وصل کنی ، من قیمتارو نمیدونم ولی حدودش رو میگم از 80 هزار تومن ( جدید ترین مودم یو اس بی ) تا 160 تومن ( که تو ایران دیدم ویکمی بزگه و با کابل وصل میشه )

یک سوال دیگه مثلا میگن خطوط gprs
حالا این تکنولوژی Edge هم باید بجای خطوط gprs خطوط Edge بگیرم
یا رو همین خطوط gprs کار میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟
:11:

hardware2000
18-09-2008, 13:34
دوستان کسی نبود جواب ما رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hardware2000
20-09-2008, 15:39
قسمت انجمن موبایل چه خلوته الا تو قسمت سخت افزار یک پست بدی 10 دقیقه بعدش میره صفحه دوم ...