PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه interior ساختم لطفا ببينيد نظر بديد

kiano_rivs
16-09-2008, 12:35
تمام مدلينگ رو در مكس 8 انجام دادم . رندر هم با vray 1.5 rc3 در ضمن رندرش 10 ساعت طول كشيده .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو رو خدا نظر يادتون نره .

saeed_cpu_full
16-09-2008, 12:40
عالیه آفرین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط متریال مبل خوب نیست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CG Art
16-09-2008, 12:44
لطفا وایر فریم رو قرار بدید.

/.,mnb
16-09-2008, 12:47
خیلی عالیه.
1)پره یه مقدار غیر طبیعی شده.
2) زمین نباید اینقدر روشن باشه و باید یه مقدار رفلکت به صورت محو داشته باشه.
3) تکسچر مبل خوب نیست.
4پایه ی میز یه مقدار باریکه.
در کل عالی.........

hadi665
16-09-2008, 13:01
آفرین خیلی زیبا شده
رندر و مدلینگ عالیه

اما مطابق قوانین برای هرکاری لینک وایر فریم کارو حتما توی پسته اول اضافه کنید لطفا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hesam_g59
16-09-2008, 13:42
مبلت هم خيلي بزرگ شده نسبت به اشيا....
عالي شده

kiano_rivs
16-09-2008, 14:11
آقا من اصلا نمي‌دونم به چه دردي مي‌خوره وگرنه حتما براتون مي‌گذاشتم .
در ضمن من يه سوال دارم . من نميدونم چه جوري مي‌شه مثلا يه عكس پشت پنجره گذاشت كه از اون نور بتابه مثل وقتي كه نور از حياط مياد تو خونه و همه رفلكت ها شكل حياط رو نشون ميدن

CG Art
16-09-2008, 14:33
خوب در مورد وایر فریم باید بگم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما میتونی فایلتو تو مکس باز کنی و وقتی داری کار میکنی کلید Print Screen رو بزنی و از صفحه نمایشت عکس بگیری بعد بری تو Paint و CTRL + V رو بزنی تا عکست اونجا بیاد و بالاخره Save اش کنی و بعدم مثه همین عکس آپلودش کنی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد سوالتم باید بگم که :

یه پلان درست کن و به اون متریال Vray Light رو اعمال کن و در متریال Vray Light روی Bitmap کلیک کن و یه عکس انتخاب کن. حالا شدت نورش رو میتونی تنظیم کنی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hrgh2
16-09-2008, 16:36
آفرین رفیق خوبه
اما علاوه بر تکسچر مبل اندازه مبل هم اشکال داره خیلی بزرگه

kiano_rivs
16-09-2008, 17:14
من براي تصوير تلويزيون هم از همين روش استفاده كردم ولي اگه بخوام پشت شيشه اينكارو بكنم اولا كه نور به اندازه كافي نميشه ثانيا سايه پنجره مثل نور خورشيد جهت نداره ثالثا اگه بخوام نورشو اونقدر زياد كنم كه طبيعي بشه تصوير پشت پنجره كاملا سفيد ميشه .
در مورد واير فريم هم اينكه حالا فرض كنيد اون تصوير رو گذشتم اينجا چه فايده اي داره براي شما مگه ميشه باهاش كاري كرد؟

CG Art
16-09-2008, 17:16
من براي تصوير تلويزيون هم از همين روش استفاده كردم ولي اگه بخوام پشت شيشه اينكارو بكنم اولا كه نور به اندازه كافي نميشه ثانيا سايه پنجره مثل نور خورشيد جهت نداره ثالثا اگه بخوام نورشو اونقدر زياد كنم كه طبيعي بشه تصوير پشت پنجره كاملا سفيد ميشه .
در مورد واير فريم هم اينكه حالا فرض كنيد اون تصوير رو گذشتم اينجا چه فايده اي داره براي شما مگه ميشه باهاش كاري كرد؟

چقدر بحث میکنید دوست من.
قوانینه اینجا اینجوریه.:11:

hadi665
16-09-2008, 19:30

دوسته عزیز شما لطف کن زود تر وایرو بزار ، تا تاپیک بسته نشه !

..................
از دوستان هم خواهش میکنم که موضوع نظر خواهی تاپیکو کلا به وایرو این حرفا نکشونند
ممنونم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M eysa M
16-09-2008, 19:49
آفرین رندر خیلی خوبه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط مبل غول پیکر شده...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SSS_HHH_OOO
17-09-2008, 00:15
خوب کارت خیلی طبیعی رندر شده...مبل خیلی بزرگه...

s.hidden
17-09-2008, 02:02
خوب در مورد وایر فریم باید بگم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شما میتونی فایلتو تو مکس باز کنی و وقتی داری کار میکنی کلید Print Screen رو بزنی و از صفحه نمایشت عکس بگیری بعد بری تو Paint و CTRL + V رو بزنی تا عکست اونجا بیاد و بالاخره Save اش کنی و بعدم مثه همین عکس آپلودش کنی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد سوالتم باید بگم که :

یه پلان درست کن و به اون متریال Vray Light رو اعمال کن و در متریال Vray Light روی Bitmap کلیک کن و یه عکس انتخاب کن. حالا شدت نورش رو میتونی تنظیم کنی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عزیزان سلام.
ممنون از این توضیحات ولی اگه یکی می خواست با منتال ری کار کنه چه گلی به سرش بگیره؟؟؟؟