PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرق بين fedora core 3 و fedora core4

محمد امين
27-12-2005, 16:13
سلام دوستان
من توي لينوكس تازه كارم. يعني هنوز كاري نكردم ;) :laughing:
حالا يه كاري پيش اومده كه بالاخره كار ما به لينوكس افتاد كه البته خوشحالم بهانه اي پيدا شد تا با اين سيستم عاملي كه اين همه ازش تعريف ميكنن كار كنم. يكي دوستان توزيع فدورا رو پيشنهاد كردن ولي خودشون تا حالا فقط با redhat كار كرده بودن حالا من رفتم فدورا رو دانلود كنم ديدم كه core2 و core3 و core4 اون هست.
كاري هم كه من دارم نصب نرم افزار NS2 هست كه براي شبيه سازي شبكه ها مورد استفاده قرار ميگيره. البته هنوز نميدونم كه با Virtual Machine از لينوكس توي ويندوز استفاده كنم يا جداگونه؟ :rolleye:
حالا فقط به من بگين كه از كدوم core استفاده كنم و چه فرقي ميكنه؟ يعني منظورم اينه كه يه وقت بتا و اين حرفا نباشه البته هر چي امكانات بهتري داشته باشه خوب بهتر!
ممنون

rootnt
27-12-2005, 16:50
سلام دوست عزیز
خوب طبیعتا فرقشون اینه که یکسری مشکلاتش حل میشه و بسته های موجود در اون جدید تر هست
شما هم سعی کن همیشه جدیدترین ورژن رو دریافت و نصب کنی
اگر هم بتایی باشه بتای ۵ هستش و فدورا کور ۴ نسخه استیبل داره

mahmood-gt2
29-01-2006, 19:04
معمولاً ورژن های جدید fedora تا داریور های سخت افزاریش پیدا بشه، آدم رو بیچاره می کنه. الان core 3 جا افتاده تره و درایورهاش راحت تر پیدا می شن.

m a j r i x
30-01-2006, 02:17
معمولاً ورژن های جدید fedora تا داریور های سخت افزاریش پیدا بشه، آدم رو بیچاره می کنه
درایورهای سخت افزار به هیچ نوع توزیعی وابستگی نداره
درایورهای سخت افزار در خود کرنل وجود داره
پس نتیجه میگیرم هر توزیعی که از کرنل جدیدتر استفاده کن مشکلی با سخت افزار نداره

GiGida
30-01-2006, 03:45
ميشه چندتا سايتم براي پيدا كردن درايور معرفي كنيد؟

rootnt
01-02-2006, 13:48
ميشه چندتا سايتم براي پيدا كردن درايور معرفي كنيد؟
دوست عزیز شما پست بالایی رو می خوندی دیگه این رو نمی گفتی
درایور سخت افزار ها معمولا در خود کرنل هستش و احتیاج به نصب درایور نداره
من فقط وین مودم ها و بعضی از کارتهای گرافیک رو دیدم که به درایور احتیاج داشته اند و نصب
3d accelerator