PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز نشدن فرم !

mtakami2
16-09-2008, 00:12
سلام دوستان ! من در لب تاپم يه برنامه دارم كه توش از يه سري ocx مثل XPControls.ocx استفاده كردم { از سالها } تا يكي دوروز قبل درست كار مي كرد و مشكلي نداشت و اما الان وقتي پروژه رو توي وي بي باز مي كنم ،‌ كد فرمها رو نشون ميده اما روي فرم كه مي رم ارور مي ده و كلا از وي بي خارج مي شه . توضيحات ديگه به اين شرحه :1- روي لپ تاپ ويژوال بيسيك و آفيس رو كلا uninstall كردم و دوباره نصب كردم ولي باز همون عمل اتفاق مي افته . 2- فرمهاي اين برنامه عينا روي كامپيوتر pc خونه بدون هيچ خطاي ديده مي شه . (‌وقتي فولدر برنامه رو از روي لپ تاب به كامپيوتر خونه مي ريزم . ، هيچ مشكلي نداره .3- برنامه هائي مثه ريجستري كلينر رو هم روي لپ تابم اجرا كردم 4- روي لپ تاپم آنتي ويروس كاسپر اسكاي آپ ديدت شده (‌ خريداري شده) نصب شده و سيستم ويروسي نيست . خودم فكر مي كنم كه بايد ايراد از ويندوزم باشه . بخاطر همين سعي در اصلاح ويجستري (‌مرحله سوم بالا)‌ كردم اما فايده اي نداشت . بخاطر برنامه هاي مفيد و اطلاعاتي كه روي لپ تاب دارم ، نمي تونم ويندوز رو عوض يا دوباره نصب كنه . مي خواسم راهنمائي م كنيد كه بتونم از لپ تابم استفاده كنم ممنون وبا تشكر محمد

majj
16-09-2008, 08:08
در نهایت اگه هیچ روشی جواب نداد یک پروژه جدید بسازین و کل فرمها و ماژولهاتون و... رو تو اون add کنیدفکر کنم مشکل حل بشه
این مشکل احتمالا به خاطر این ایجاد شده که شما فایلهای فرم که با پسوند frm ذخیره میشن رو یک جای دیگه ذخیره کردین و بعد پاکشون کردین و یا شاید فایل vbw خراب شده اون رو هم یک بار پاک کنید و مجدد برنامه رو run کنید ممکنه مشکل حل بشه اگه از بانک اکسس 2003 استفاده نکردین و کنترل دیتا دارین نه ado سرویس پک 6 میکرو سافت رو هم نصب کنید

moein_nasa
22-09-2008, 17:03
اینطور که من حدس میزنم فایلهای ocx شما در جایی یجز system 32 بوده و در هنگام اجرا error میده.

معمولا فایلهای ocx باید در syste 32 قرار داشته باشند.