PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست یک فایل زیپر قوی

Mohandes_fs
15-09-2008, 22:24
سلام
تازگی ها من فایل هایی رو دیدم که بعد از باز شدن خیلی خیلی بزرگ میشن مثلا یک فایل 2 مگی میشه 4 گیگ
مثلا یه ویندوز ویستا هست که 2 مگه ولی بزرگ میشه ، میشه 4 گیگ لینکش هم اینجا میزارم
فقط نگین الکیه که من هم همین رو می گفتم بهد دیدم درسته

ویندوز ویستا
حجم 2 مگا بایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

هر کی پیدا کرد لطفا اگه می شه اسمشم بگه ممنونش می شم

huti_421
15-09-2008, 23:09
KGB Archiver 2beta :

ولی ما از هر کی پرسیدیم گفت Fake می باشد ...

hadi_balaa
16-09-2008, 09:26
سلام
تازگی ها من فایل هایی رو دیدم که بعد از باز شدن خیلی خیلی بزرگ میشن مثلا یک فایل 2 مگی میشه 4 گیگ
مثلا یه ویندوز ویستا هست که 2 مگه ولی بزرگ میشه ، میشه 4 گیگ لینکش هم اینجا میزارم
فقط نگین الکیه که من هم همین رو می گفتم بهد دیدم درسته

ویندوز ویستا
حجم 2 مگا بایت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهر کی پیدا کرد لطفا اگه می شه اسمشم بگه ممنونش می شم

عزیز می تونی بگی پسوند این فایل های فشرده چیه ؟ واسه من یکی که خیلی عجیبه . فکر نکنم بخوای بگی exe یی که تو لینک هست درسته !!

Mohandes_fs
16-09-2008, 15:26
عزیز می تونی بگی پسوند این فایل های فشرده چیه ؟ واسه من یکی که خیلی عجیبه . فکر نکنم بخوای بگی exe یی که تو لینک هست درسته !!

پسوند فایل .exeاست منم خودم تعجب کردم
ولی بعد دیدم درسته

huti_421
16-09-2008, 18:01
حتما این exe یهو از این رو به اون رو میشه تجزیه میشه میشه msi و از اینا بعد یهو پیکره ی آئرو ی ویندوز ویستا درست میشه بعد کامپیوتر میره رو هوا !!!!!!

گفتم که به احتمال خیلی زیاد ( 99.9% ) Fake هست !!!

Mohandes_fs
16-09-2008, 20:59
ببینم برنامه ای هم هست که از این فشرده تر کنه ؟

Benygh
16-09-2008, 21:07
FAKE نیست !
البته این دو مگیه رو نمیدونم ولی من 70 مگیه رو نصب کردم که هم اصله و هم Ultimate ...
راستی با امضات خیلی حال کردم هوتی ...

Mohandes_fs
22-09-2008, 14:42
KGB Archiver 2beta :

برنامه ي خوبي بود تنها عیبی که داشت سرعت کمش بود برنامه ای دارید که سرعتش زیاد باشه یا از این بیشتر باشه؟

reza,n
22-09-2008, 15:52
دوستان عزیزی که از KGB Archiver 2beta استفاده کردند میخواستم بپرسم این KGB Archiver 2beta چند درصد زیپ میکنه ؟؟؟؟ مثلا" یه فایل 100 مگی رو به چند مگ و طی چه زمانی میرسونه ؟؟؟

huti_421
22-09-2008, 18:21
برنامه ي خوبي بود تنها عیبی که داشت سرعت کمش بود برنامه ای دارید که سرعتش زیاد باشه یا از این بیشتر باشه؟

به این دلیل سرعتش کمه که فشرده سازیش خیلی قویه ....

دوستان عزیزی که از KGB Archiver 2beta استفاده کردند میخواستم بپرسم این KGB Archiver 2beta چند درصد زیپ میکنه ؟؟؟؟ مثلا" یه فایل 100 مگی رو به چند مگ و طی چه زمانی میرسونه ؟؟؟
به اندازه ای که شنیدم office 2007 رو 1.5 مگ کرده