PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز کردن sub file؟

Amin01
15-09-2008, 04:27
سلام دوستان
من یه برنامه دانلود کردم که به صورت ایمیج هست وپسوند یکی از فایلها ی ایمیج هم sub هستش حالا
با چه برنامه ای می تونم اون رو باز کنم در ضمن با برنامۀ clone cd هم امتحان کردم ولی باز نمیشه
لطفاً برنامۀ مربوطه رو برام بزارید ممنون میشم.

huti_421
15-09-2008, 05:27
سلام دوستان
من یه برنامه دانلود کردم که به صورت ایمیج هست وپسوند یکی از فایلها ی ایمیج هم sub هستش حالا
با چه برنامه ای می تونم اون رو باز کنم در ضمن با برنامۀ clone cd هم امتحان کردم ولی باز نمیشه

sub که پسوند زیر نویس فیلم ها هست ...

hadi_balaa
15-09-2008, 08:16
سلام دوستان

عزیز این حالا این فایل sub که می گی حجمش چقدره ؟ فکر نکنم زیاد باشه تا اصلا بتونی بازش کنی .

usfelme
15-09-2008, 14:16
ایمیجهای clone سه تایی هستن که یکیشون sub هست.
ایمیج اصلی همون img هست شما نیازی به باز کردن sub ندارید.sub احتمالا برای خونده شدن این ایمیج توسط نرم افزارهای دیگس!

Amin01
16-09-2008, 04:27
جمیعاً سلام
حجم این فایل sub که میگم 25 mb هستش حالا نمیدونم بازم که حق با دوستمون آقای usfelme هست یا نه
چون یکی از این 3 تا فایل حجمش فقط 1kbهستش ...
به نظر شما برنامه ای برای باز کردن این فایل وجود نداره؟؟؟

hadi_balaa
16-09-2008, 09:02
دوستمون usfelme درست میگه اما مثل اینکه مورد شما یه مقدار با بقیه فرق داره یعنی عکس موارد دیگه س . اون فایل 1kb رو که ولش . اما فایل های حجم دار رو با iso buster یه امتحانی بکن .