PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا راهنمايي كنيد

يا هو
15-09-2008, 02:08
با سلام خدمت همه دوستان و اساتيد گرامي.
راستش من ميخوام كه توي اين هفته گوشي Nokia N82 رنگ مشكي بخرم ولي توي بازار تهران اينقدر حرفهاي مختلف هست كه آدم گيج ميشه حالا ميخواستم از شماها كمك بگيرم.
حقيقتش اينه كه توي پاساژ علائدين ميگن كه گوشي هاي نوكيا كه با گارانتي اصلي خود نوكيا هم هست همشون ديگه ساخت كشور هاي چين و كره هستند و ديگه ساخت كشور فلاند نيستند البته هم فروشندگان و هم روابط عمومي خود نوكيا يعني همون شماره تلفن 23013 ميگن كه گوشي هاي ساخت چين و كره هم براي نوكيا هستند وتحت ليسانس نوكيا و از لحاظ كيفيت هيچ فرقي با گوشي هاي ساخت فلاند ندارند.راستش من يه سري هم به فروشگاه مركزي اتصالات كه توي خيابان بهشتي هست زدم و اونا هم اين حرفو تاييد كردند ولي گفتند كه اگه گوشي Nokia N82 ساخت كشور فلاند بخواي داريم ولي با گارانتي خودمون يعني همون اتصالات و اگه با گارانتي اصلي خود نوكيا بخواي ساخت كشور چين هستش حالا ميخوام بدونم كه من بايد كدومو بخرم و اگه شماها جاي من بوديد كدومو انتخاب ميكرديد؟
در ضمن ميشه يه راهنمايي بكنيد كه موقع خريد بايد به چه چيزهايي توجه كنم تا سرم كلاه نره و از كجا بدونم كه گوشي كه دارم ميخرم با فريمور جديده البته اگه براي Nokia N82 اومده باشه در كل منظورم اينه كه از آخرين سري هاي Nokia N82 باشه.
فقط اگه ميشه زود تر جوابمو بديد.
با تشكر از مه شما عزيزان.

MehranVB
16-09-2008, 09:31
N82 اگه خواستی بخری فقط و فقط فنلاند بگیر. ژاپن رو نمیدونم، اما به هیچ وجه چینی نگیر چون ممکنه ازون چینیهای معروف گیرت بیاد! اما اگه از نمایندگی اتصالات بگیری دیگه نیازی نیست نگران چیزی باشی! من پیشنهادم اینه که یکم پول بیشتر بدی و از همون نمایندگی بگیری.

omid444141
16-09-2008, 15:49
[FONT="Tahoma"][FONT="Arial Black"]به نظر من که نگیر . کلیداش مسخره . وقتی بااش کار میکنی انگشت هات درد میگیره . به نظر من 95 N معمولی یا 8گیگ بگیر . خیلی باهاله . من دارم . خیلی توپه . خیلی امکاناتش بالاست . کلی نرم افزار جالب براش هست . برو حاشو ببر