PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه نرم افزار براي ويروس بلاستر

alim22952
27-12-2005, 09:02
با عرض سلام از شما ميخوام برام يه آنتي ويروس قوي براي از بين بردو و جلوگيري از نفوذ مجدد ويروس بلاستر به من معرفي كنيد :sad:

Cracki
27-12-2005, 09:49
اگر میخوای که از ورودش جلوگیری کنی باید فایروال نصب کنی و مطمئن بشی که پورت 445 در سیستمت بسته شده.

اما اگر ویروس بلاستر وارد کامپیوترت شده و میخوای که نابود بشه در آن صورت باید آنتی ویروس نصب کنی و همیشه هم
باید به صورت Real-Time فعال باشه.

Firewall

Outpost Firewall Pro 3.0

Kerio Personal Firewall + Rule

AntiVirus Program

Kaspersky Personal Pro 5.0.390

NOD 32 + Ewido Anti Malware 3.5

McAfee Enterprise 8.0i +McAfee AntiSpyware Enterprise 2005

لینک همه شون هم در انجمن وجود داره یک سرچ بکن پیدا میکنی. اگر پیدا نکردی تصمیمیت رو بگیر که چی
میخوای تا لینکشو برات بزارم.

baba barghi
27-12-2005, 11:05
سلام اليم جان
عضويتت رو تبريك مي گم
خب برو سرويس پك 2 نصب كن تازگي ها سرويس پك 3 هم در اومده ولي مال مايكروسافت نيست و فكر مي كنم به درد نمي خوره
بهتره ويندوز سرويس پك 2 نصب كني خيلي بهتره

ممنون
باي

Cracki
27-12-2005, 11:32
دوست عزیز آخه سرویس پک 2 چه ربطی به جلوگیری کردن از ورود ویروس بلاستر داره.

دوست عزیز اگر اطلاعات به کسی میدی سعی کن اطلاعات درست بدی که دوستان دیگه هم گمراه نشن.

مایکروسافت یک پچ داده بیرون که تا حدی میتونه جلوی اجرا شدن بلاستر و رستارت شدن سیستم رو بگیره اما به ریش باباش
خندیده بخواد جلوی ورود ویروس رو از طریق پورت 445 ببنده .

وقتی من میگم پورت 445 باید بسته باشه یک چیزی میدونم که مینویسم و برای دوستان توضیح میدم. جهت اطلاع شما بگم که
شرکت مایروسافت اینقدر به امنیت کاربرانش اهمیت قائل نیست و خودش به صورت مخفیانه با شرکتهای جاسوسی و مخرب قرار داد
میبنده.

برای نمونه شما میتونید برید داخل تنظیمات بخش NetWork و اونجا چک کنید که همین مایکروسافت چطوری سیستم همه را بلا استثنا برای ردو بدل کردن فایل از طریق آی پی آزاد گذاشته . و هکرها فقط با داشتن آی پی آدرس شما میتونند وارد سیستم شوند
و از این همکاری مایکروسافت استفاده لازم رو بکنند.

منظورم از بخش NetWork همان NetBios است.

baba barghi
27-12-2005, 11:57
سلام كركي جان
خوب بلدي كلاس بزاري
ولي حرف من كجاش غلط بود؟؟؟
سرويس پك 2 مگه جلوي بلستر رو نمي گيره؟؟؟؟
مگه سرويس پك 2 بهتر از 1 نيست؟؟؟؟
خب من گفتم سرويس پك 2 رو نصب كن خودش ديگه نمياد و بهتر از 1 هست درسته يا نه؟؟؟
خيلي كلاس مي زاري
اصلا به من چه خودت كمكش كن با كلاس

باي

Cracki
27-12-2005, 13:20
واقعا متاسفم که هنوز تو بین ما ایرانها افرادی هستند که بحث کردن رو با دعوا کردن و یا جنجال اشتباه میگیرند.
دوست عزیز فرض بکن که ما همگی بر سر یک میز روبروی همدیگه نشستیم و داریم در مورد همین موضوعی
که شما به جنجال میخوای تبدیلش بکنیم بحث میکنیم .

خوب نظر من بر اینه که سرویس پک 2 نمیتونه جلوی ورود ویروس بلاستر رو بگیره اما میتونه بعد از ورود آن جلوی اجرا
شدنش رو بگیره . حالا شما اون طرف میز با داد و فریاد میگی که بابا خوب کلاس میزاری... و همین حرفایی که بالا در
مورد من زدی.

اولا که کسانی که منو میشناسن میدونن که من آدمی نیستم بخوام کلاس بزارم اگر میخواستم مطمئن باش مدیر کل
سایت بودن رو به کاربر فعال انجمن نرم افزار ترجیح میدادم. پس بدون که من قصدم فقط و فقط کمک هستش اونم نه
فقط به خاطر دوستان . بلکه اول به خاطر خودم چون کمک کردن یا چیزی رو که میدونم دوست دارم با همه تقسیم کنم
و اگر شما این کار من رو کلاس گذاشتن میدونید خوب نظر خودتونه میتونید هر چیزی که دوست دارید در مورد من بگید اما
به شرطی که توهین در کار نباشه .

دوما اگر من قسدم کلاس گذاشتن باشه مطمئن باش هرگز تو این سایت نمیام که هیچ کسی حتی اسم اصلی من رو هم
نمیدونه. میرفتم جایی کلاس میزاشتم که حد اقل چند نفری منو بشناسن و فردا به نفعم تموم بشه . آخه اینجا کلاس گذاشتن
به چه درد من یا شما میخوره که شما فرض میکنید حرفای من کلاس گذاشتن حساب میشه. من که نمیفهمم....

سوما انگاری که شما فروم یا همان انجمن رو که شرط اولش به اشتراک گذاشتن اطلاعات است رو با کشتارگاه یا جای دیگه که
همه ش با فریاد کارهاشون رو میکنند اشتباه گرفتید. ما اینجا گوسفند که سر نمیبریم بخایم به همدیگه بگیم تو بلدی یا بلد نیستی
یا اینکه اصلا به من چه خودت بیا ببرش.... دوست عزیز در انجمنی مثل همین انجمن ما اینجا باید بحث بکنیم نه دعوا.

باور کن گاهی وقتا آدما میتونن اینقدر با همدیگه دوستانه بحث کنند که آخرش به یک نتیجه مثبت و خوب برسند و حتی اگر به نتیجه
هم نرسیدند از اون لحظاتی که با هم داشتن بحث میکردند لذت برده باشند.

حالا خودت قضاوت کن ... من به عنوان فردی که نوشته شما رو دیدم نظرم رو بیان کردم و گفتم که سرویس پک 2 نمیتونه جلوی
ورود ویروس بلاستر رو بگیره ... خوب شما اگر قصدتون بحث کردن باشه میایید با دلیل و حرف تخصصی میگفتید که حرف من اشتباه
هستش . اونوقت هم من چیزی از شما یاد گرفته بودم و تشکر هم میکردم و هم اینکه احترامتون بالا تر میرفت و بیشتر روی
حرفاتون میتونستم حساب کنم. نه لینکه برگردید و جواب نظریه من رو که بر روش با قاطعیت هم صحبت میکنم اینطوری بخواهید
جواب بدید.

بهر حال من خودم شخصا به شما این پیشنهاد زیر رو میکنم.

سرویس پک 2 را بر روی سیستمتون نصب کنید...
هر چی آنتی ویروس و یا فایروال دارید یا غیر فعال کنید و یا کلا پاکشون کنید.
حالا بیاید و ویروس بلاستر رو در سیستمتون اجرا کنید...

جواب چه خواهد بود... از همین الان میتونم حدس بزنم که اون صفحه خنده دار 60 ثانیه ای جلوتون باز شده.
وال که چه لحظه ای هست ... هیجان داره ... حالا چاره ای ندارید جز اینکه نزارید سیستمتون رستارت بشه
مجبورید Shutdown - a رو بزنید .

اما آخرش چی ... دوباره باید سیستم پک 2 رو نصب کنید یا اینکه یک راه اساسی و منطقی تر باید بیاندیشید.
اول باید ویروس رو پاک کنید و دوم باید جلوگیری کنید از ورود دوباره اش به سیستم .

یعنی همون حرفی که اول زدم ... نصب فایروال و بستن پورت 445
شما هم این حرف منو کلاس گذاشتن حساب کردید. واقعا جالبه... خوشم اومد

واقعا حال میکنم با بعضی هاتون...
موفق باشی.

Friend
27-12-2005, 13:50
اگر میخوای که از ورودش جلوگیری کنی باید فایروال نصب کنی و مطمئن بشی که پورت 445 در سیستمت بسته شده.

اما اگر ویروس بلاستر وارد کامپیوترت شده و میخوای که نابود بشه در آن صورت باید آنتی ویروس نصب کنی و همیشه هم
باید به صورت Real-Time فعال باشه.

Firewall

Outpost Firewall Pro 3.0

Kerio Personal Firewall + Rule

AntiVirus Program

Kaspersky Personal Pro 5.0.390

NOD 32 + Ewido Anti Malware 3.5

McAfee Enterprise 8.0i +McAfee AntiSpyware Enterprise 2005

لینک همه شون هم در انجمن وجود داره یک سرچ بکن پیدا میکنی. اگر پیدا نکردی تصمیمیت رو بگیر که چی
میخوای تا لینکشو برات بزارم.
سلام دوست من
کرکی جان خواهش میکنم این آنتی بلاستر رو برای من توی یاهو اتچش کن تا من بتونم داشته باشم
دمت گرم خواهش میکنم
اگر مشکلی داری آی دی من رو اد کن تا بهت یاد بدم
friend_1897@yahoo.com
اگر همین الان بهم بگی ممنون میشم
با تشکر

Harry Potter
27-12-2005, 17:51
این نرم افزار رو خود ماکروسافت برای Blaster ، Sasser و Mydoom درست کرده ...

Microsoft Malicious Software Removal Tool
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم سایتش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]