PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش زبان آلمانی

arty125
14-09-2008, 10:41
یه آموزش توپ و عالی واسه اونهایی که هیچ آشنایی با زبان آلمانی ندارند. با این مجموعه آموزشی می تونید از صفر به سطح متوسط برسید. واقعا عالیه حیف که از دست بدید.این محموعه تو ۴ بخش ارائه میشه که هر بخش شامل ٢۶ درس است. که به مرور دروس را در این مسیر قرار خواهم داد.
لینک دسترسی به فایلهای آموزشی برای دانلود :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پسورد ورود :‌ Mylilian

Giorgio Armani
14-09-2008, 10:52
آقای arty125 خیلی ممنون از اینکه این تاپیک رو ایجاد کردین.من خودم عاشق آموزش زبان هستم.
البته برای دانلود اقدام کردم ولی میگه password اشتباهه.لطفا راهنمایی کنین.
راستی این لینکی که واسه دانلود گذاشتین شامل فقط بخش اول از 4 بخشه یا درس اول از بخش اول؟
لطفا هرچه سریعتر جواب بدین.:19:

arty125
14-09-2008, 10:57
دوست عزیز این پسوردی هست که خودم بر روی لینک فولدری که در اکانت رپیدم درست کردم قرار دادم. امکان نداره اشتباه باشه. مطمئنی حروف بزرگ و کوچک رو درست نوشتی؟ فعلا 13 درس از سطح یک رو قرار دادم که انشاا... هر روز چند درس به اون اضافه می کنم. در ضمن اگه با دانلود از رپید مشکل دارید می تونید نرم افزار دانلود نامحدود از رپید رو از وبلاگ من دانلود نمایید. ادرس وبلاگ در امضای من هست. بازم اگه سوالی بود در خدمت شما هستم

BehzadKiNG
14-09-2008, 14:29
منم دو هفته ای است که افتادم تو خط یادگیری آلمانی ! دوستانی که می خواهند یاد بگیرند این tell me more german رو هم بگیرند خیلی خوبه . . .
بازم خیلی ممنون ، هرچند من که باید برم از کافی نت دانلود کنم همشو ...

Marichka
14-09-2008, 14:37
سلام

آموزش های الکترونیکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید

s.g
02-01-2009, 10:53
چه جالب بود خیلی ممنون من دنبالش بودم

احمد ترابی
20-05-2009, 18:35
من دانلودش کردم
میگم یاد گرفتنش آسونه؟
چطوری باید کار کنم؟
من انگلیسی بلدم.آیا تو مایه های انگلیسیه؟