PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خوابگاه دانشگاه شهید بهشتی

Saeed_TnT
13-09-2008, 18:10
آیا به دانشجویان جدیدالورود در رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی سال87 خوابگاه میدن؟؟؟
آخه تو دفترچه انتخاب رشته نوشته که نمیدن ، ولی بعضیا میگن سرکاری می نویسن تا از شهرستانا کمتر بیان!!
اگه اطلاعات موثقی دارید اینجا بگید ، مرسی

MaaRyaaMi
13-09-2008, 18:32
آیا به دانشجویان جدیدالورود در رشته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی سال87 خوابگاه میدن؟؟؟
آخه تو دفترچه انتخاب رشته نوشته که نمیدن ، ولی بعضیا میگن سرکاری می نویسن تا از شهرستانا کمتر بیان!!
:5:دوست عزیز بهتره زنگ بزنی بپرسی یا بیای اینجا!
اینجوری به قول خودت هر کی یه چیزی میگه...

chessmathter
13-09-2008, 19:11
آره عزیز رفیق من که تجربیه زنگ زد گفتن اینا رو الکی مینویسیم که شهرستانیا کمتر تهرانو انتخاب کنن البته اون دانشگاه تهران بود شهید بهشتیو نمیدونم!.

MaaRyaaMi
13-09-2008, 19:18
آره عزیز رفیق من که تجربیه زنگ زد گفتن اینا رو الکی مینویسیم که شهرستانیا کمتر تهرانو انتخاب کنن البته اون دانشگاه تهران بود شهید بهشتیو نمیدونم!.
دانشگاه تهران که نوشته بود خوابگاه میده!!!!

chessmathter
13-09-2008, 19:50
والا نمیدونم آهان گرفتم تو دفترچه ریا ضی فیزیک نوشته میده ولی برای پزشگی نه!. ولی زنگ رو زده اونا هم اینو گفتن.

Giorgio Armani
13-09-2008, 23:06
دانشگاه تهران که نوشته بود خوابگاه میده!!!!
نه تو دفترچه نوشته در صورت فراهم شدن امکانات به دانشجویان به ترتیب اولویت خوابگاه داده میشه.
دانشگاه شهید بهشتی رو هم که نوشته نمیده.
ولی 1.این حرفا 90% سر کاریه 2.با این وضع بومی سازی تعداد غیر بومی ها تو دانشگاه های تهران اونقدر کم شده که به اون تعداد محدود حتما خوابگاه می دن.:46:

Saeed_TnT
14-09-2008, 00:45
آخه این جوگیر شده نوشته به هیچ وجه به دانشجویان جدیدالورود خوابگاه نمیدیم!!!
میخواستم ببینم راست میگن یا نه!!!!!!!!!!!

M A T I N
14-09-2008, 10:54
پارسال خواجه نصیر هم تو 20 جای دفترچه نوشته بود به هیچ وجه نمیدیم ولی داد .....

ariax77
18-09-2008, 21:18
اقا وقتی نوشته نمیده روی حداقل 1 یا دو ماه ندادن حساب کنین. من دختر خالم پارسال همراه 20 تا دختر دیگه یه ماه توی نمازخونه دانشگاه شهید بهشتی ساکن بودن تا خوابگاه گیرشون بیاد. خواجه نصیرم به دوستم بعد از 2 ماه خوابگاه داده. اما اگه کولی بازی در بیاری زود بهت خوابگاه میدن!!!!!!!!!!!!!

NikYar
20-09-2008, 23:00

تا اونجایی که من شنیدم .... خوابگاه در اختیار دانشجوها قرار داده:10: !!! نمیدونم چرا توی دفترچه اونطور نوشته بود !!! :41:

aaaammmm87
22-09-2008, 17:01
دوست عزيز سلام
زياد جدي نيست معمولا خوابگاه رو ميدن !!! اگه هم خوابگاه ندادن مشكلي نيست ميتوني بري به خوابگاه هاي خودگردان خيلي هم خوبه

dalabad1000000
30-11-2010, 14:38
سلام
من نويسندم! براي آخرين داستانم لازمه كه توصيفاتي از خوابگاه دختران رو تو داستان بگنجونم(فضاي خوابگاه، روابط، شوخي ها و...) به همين خاطر به چند نفر از دانشجويان دختري كه ساكن خوابگاه هستند براي مشورت نياز دارم. اگر كسي مايل به همكاري هست لطفا به ايميل من پيامي ارسال كنه: a.sina2006@gmail.com (a.sina2006@gmail.com)
از تمام دوستان دانشجويي كه به من كمك مي كنن كمال تشكر و قدر داني رو دارم. ايشالا جبران مي كنم
ضمنا خودم تازه فارغ التحصيل رشته مكانيكم و هفت سالي هست كه داستان مي نويسم، اينم براي آشنايي