PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار فیلم برداری (خواهش می کنم خیلی ضروریه)

sogol241
12-09-2008, 21:30
سلام
من دنبال یه نرم افزار می گردم که باهاش بتونم وقتی دارم بازی می کنم از محیط بازیم فیلم برداری کنم.
چند تا برنامه داشتم ولی موقع ضبط سرعت رو کم می کنه و آهسته ضبط می کنه و یک برنامه به این اسم دارم و کار کردن باهاش رو بلد نیستم ZD Soft Game Recorder :37:

چیکار کنم با چه برنامه ای ضبط کنم؟ خواهش می کنم جواب بدید

Gahir
12-09-2008, 22:13
سلام
من دنبال یه نرم افزار می گردم که باهاش بتونم وقتی دارم بازی می کنم از محیط بازیم فیلم برداری کنم.
چند تا برنامه داشتم ولی موقع ضبط سرعت رو کم می کنه و آهسته ضبط می کنه و یک برنامه به این اسم دارم و کار کردن باهاش رو بلد نیستم ZD Soft Game Recorder :37:

چیکار کنم با چه برنامه ای ضبط کنم؟ خواهش می کنم جواب بدید
می تونید از Snag It استفاده کنید :

SnagIt 9.0
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
21.41 MB

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ضمن این طبیعیه که حین بازی ضبط تصویر باعث کندی میشه ؛ چون هر دوتاشون رم خورند .

sogol241
12-09-2008, 22:49
سلام دوست عزیز ممنونم از راهنمایی

یعنی هیچ راهی یا نرم افزاری نیست که سرعت رو کم نکنه؟
راستی ممنون می شم طرز کار این برنامه Snag It رو بفرمائید و یا برنامه ZD Soft Game Recorder البته برنامه Fraps رو هم دارم ولی طرز کار هیچ کدوم رو نمی دونم:41:
تو رو خدا راهنمایی کنید خیلی ضروریه برام

huti_421
12-09-2008, 23:33
Techsmith Camtasia Studio نرم افزار حرفه ای در زمینه فیلم برداری از دسکتاپ / تمامی ورژنها در این تاپیک :

کار باهاش خیلی راحته امتحان کنید ...

Gahir
13-09-2008, 10:50
سلام دوست عزیز ممنونم از راهنمایی

یعنی هیچ راهی یا نرم افزاری نیست که سرعت رو کم نکنه؟
راستی ممنون می شم طرز کار این برنامه Snag It رو بفرمائید و یا برنامه ZD Soft Game Recorder البته برنامه Fraps رو هم دارم ولی طرز کار هیچ کدوم رو نمی دونم:41:
تو رو خدا راهنمایی کنید خیلی ضروریه برام
نرم افزار نمیخواد دوست من سخت افزار میخواد (یعنی برای این جور کارا مستلزم سیستم قدرتمند هستید)
دوستمون تاپیکی رو معرفی کرده و کار با این جور نرم افزار ها خیلی آسونه .... (فقط لازمه برنامه رو داشته باشه )

sogol241
13-09-2008, 17:15
دوستان ممنونم از کمکتون راستش حجم این برنامه ها خیلی بالا هست و اینترنت من معمولیه و می ترسم بگیرم و نتونم باهاشون کار کنم می خواستم بدون طرز کار این برنامه رو بلدید: ZD Soft Game Recorder حجمش 2 مگ نیست و دارمش ولی بلد نیستم چطوری باهاش کار کنم!
می شه راهنمایی کنید؟
ممنون

huti_421
13-09-2008, 17:22
دوستان ممنونم از کمکتون راستش حجم این برنامه ها خیلی بالا هست و اینترنت من معمولیه و می ترسم بگیرم و نتونم باهاشون کار کنم می خواستم بدون طرز کار این برنامه رو بلدید: ZD Soft Game Recorder حجمش 2 مگ نیست و دارمش ولی بلد نیستم چطوری باهاش کار کنم!
می شه راهنمایی کنید؟
ممنون

این نرم افزار که برای فیلم گرفتن از محیط بازی بود که نه ؟ :21:

دوستان تو این بخش میتونن کمکتون کنن :

یه تاپیک بزنید بگید طرز کار نرم افزار رو می خواید ...