PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارتباط صوتی بین دو کامپیوتر

blue2006
12-09-2008, 04:43
خدمت مهندسین و بزرگواران سلام .
یه سوالی داشتم . اونم اینه که امکان ارتباط صوتی بین دو سیستم که باهم شبکه اند وجود دارد یا خیر ؟ اگه این امکان وجود داره می شه توضیح بدین . در ضمن یکی از سیستم ها ویستا و یکی دیگه xp است .
خیلی ممنون:20::20::20::20::20::20::20::20::20::20: :20::20:

farshif
12-09-2008, 15:41
اگه میشه بیشتر توضیح بدین ؟ منظورتون چیه؟ منظورتون اینه که یه فایلی صوتی رو تو یه کامپیوتری باز کنی و صداش رو از طریق یه کامپیوتر دیگه بشنوی؟یا منظورت چیز دیگه ایه؟؟؟؟

alizshah
12-09-2008, 17:08
فکر کنم منظورشون همون صحبت کردنه

huti_421
12-09-2008, 18:07
چرا از Skype استفاده نمی کنید ؟

با کیفیت بالا و بدون هزینه با هر کامپیوتر در تماس باشید ...

کافیه دو تا یوزر نیم مختلف بسازید بعد به هم کانکت بشید ...

behnam_tr
12-09-2008, 18:23
مگه Skype پولی نیست ؟؟

paranoid_android
13-09-2008, 00:19
مگه Skype پولی نیست ؟؟
اسکایپ سرویس VOIP رو بصورت رایگان فراهم میکنه البته اگر دو طرف ارتباطشون از طریق نرم افزار و کامپیوترهاشون باشه، ولی اگر این ارتباط با استفاده از تلفن معمولی یا موبایل باشه پولیه.
با نصب نرم افزار Skype رو کلاینت ها میشه به سادگی این کار رو انجام داد و نیازی به هزینه اضافی نیست.

blue2006
13-09-2008, 00:24
ببخشید . من با این اینترنت زغالی خیلی کم می تونم کانک بشم .
منظورم همین صحبت کردنه مثل چت کردت صوتی .
راستی در مورد Skype میشه توضیح بدین چی هست ؟

paranoid_android
13-09-2008, 00:47
اسکایپ یکی از مشهورترین سرویس دهندگان تلفن اینترنتی (VOIP) در دنیا هستش که سرویس Instant-messaging و Video Conferencing هم ارائه میده که همین سرویسی که بالا گفتم و خیلی هم پرکاربرد هستش مجانیه. برای استفاده از اون یه کامپیوتر میخوای و یه خط تلفن. نرم افزار رو از سایتش DL کن و بعد یه یوزر و پس درست کن و... به همین سادگی. البته امکان جالبی که اسکایپ داره اینه که میتونی به تلفن طرفت زنگ بزنی با کامپیوتر خودت که اینجاش دیگه پولیه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

blue2006
13-09-2008, 04:48
من دوتا سیستم دارم که توی یه خونه شبکن ولی فاصله شون زیاده . هیچ برنامه ای نیست که چت به صورت صوتی از طریق کابل شبکه بر قرار کنه ؟

اسکایپ یکی از مشهورترین سرویس دهندگان تلفن اینترنتی (VOIP) در دنیا هستش که سرویس Instant-messaging و Video Conferencing هم ارائه میده که همین سرویسی که بالا گفتم و خیلی هم پرکاربرد هستش مجانیه. برای استفاده از اون یه کامپیوتر میخوای و یه خط تلفن. نرم افزار رو از سایتش DL کن و بعد یه یوزر و پس درست کن و... به همین سادگی. البته امکان جالبی که اسکایپ داره اینه که میتونی به تلفن طرفت زنگ بزنی با کامپیوتر خودت که اینجاش دیگه پولیه.

ببین درست فهمیدم .
یعنی میشه بدون این که هزینه اینترنت و تلفن بدم می تونم صحبت کنم.

farshif
13-09-2008, 09:11
من دوتا سیستم دارم که توی یه خونه شبکن ولی فاصله شون زیاده . هیچ برنامه ای نیست که چت به صورت صوتی از طریق کابل شبکه بر قرار کنه ؟

ببین درست فهمیدم .
یعنی میشه بدون این که هزینه اینترنت و تلفن بدم می تونم صحبت کنم.
نه دیگه موقعی که استفاده می کنی پول تلفن و کارت اینترنت(البته اگه دایالاپ) هستش میاد انگار داری از اینترنت معمولی استفاده میکنی . منظور دوستان از مجانی اینه که نیازی نیست پول بدی تا از اسکایپی اکانت بگیری.

paranoid_android
13-09-2008, 15:12
دقیقا دوستمون farshif درست گفتن، اگر نرم افزار skype رو نصب کنین Tab ای هستش با عنوان Call Phones که میتونید شماره گیری کنین و از سرویس های تلفن بین المللی استفاده کنین و SMS ارسال کنین که اگر دقت کنین پائینش نوشته شده: you need skype credit to call ordinary phones. Buy skype credit

blue2006
14-09-2008, 04:41
ممنون از paranoid_android و farshif .
یعنی از طریق کابل شبکه نمی شه چت به صورت صوتی داشت ؟

blue2006
15-09-2008, 00:15
کسی نبود کمک کنه ؟!!!!!

magnetali
18-09-2008, 04:14
کسی نبود کمک کنه ؟!!!!!
دوست عزیز برای این کار شما احتیاج به نرم افزار جداگانه داری. من خودم با Radmin این کارو می کنم. از اینجا دانلودش کن ببین می تونی راهش بندازی؟ نتونستی بگو تا راهنماییت کنم.

masooumi
24-09-2008, 23:18

چرا نباشه دوست من
نرم افزار های زیادی هست مثل همون Radmin که البته این نرم افزار نسخه سرور و کلاینت داره .
من خودم از یک برنامه استفاده میکنم و ازش هم راضیم و خوبیش اینه که اگه حتی یک سیستم عامل لینوکس و دیگری ویندوز باشه هم میشه ازش استفاده کرد و اما اسم نرم افزار :
Outlook LAN Messenger
که البته نسخه فعلیش توی سایت خودش 5 هست ولی من نسخه 4.1 فول (کرک شده ) رو استفاده میکنم .
اینم لینک برای دانلودش:

لینک کمکی:

و اینم پسورد فایل :

واینم لینک سایت سازنده :