PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تولده خانوممه کمکم میکنید؟

sarmast65_ata
10-09-2008, 15:35
بچه ها کمکم میکنید تولد خانوممه میخوام براش گوشی بخرم خودش این 3 تا گوشی رو خیلی دوست داره میخوام بدونم نظر شما چیه و کدوم رو بخرم؟
نوکیا N81
سامسونگ F400
آیمیت jama
در مورد نوکیا N81 که همه مشخصات و قابلیت ها رو میدونم
در مورد سامسونگ چیزه خاصی نمی دونم میخوام از کسایی که با این گوشی کار کردن و میدونن چطور دراومده که منو کمک کنن و بگن خوب در اومده یا نه چون خانومم خیلی خوشش میاد از این گوشی.
در مورد آیمیت هم اگه بتونید کمکم کنید که خیلی خوب میشه و اینکه کار کردن باهاش راحته یا نه؟
ممنون میشم ازتون

rozysara
10-09-2008, 15:51
بستگی به سلیقه خانوم شما هستش اگه به ظاهر گوشی خیلی اهمیت میده به نظر من یه گوشی موتورلا بردار یا سامسونگ به نظر من گوشی v8 یا v9 موتورلا برای خانوما گوشی بسیار خوبی هستش v8 دوربین 2 داره ظاهر بسیار بسیار زیبا البته باید از نزدیک ببینی تا بفهمی و مموری داخلی 2 گیگ البته جاوا هستش
قیمتش هم فکر کنم حدود 280 تومن باشه

sarmast65_ata
10-09-2008, 16:03
بستگی به سلیقه خانوم شما هستش اگه به ظاهر گوشی خیلی اهمیت میده به نظر من یه گوشی موتورلا بردار یا سامسونگ به نظر من گوشی v8 یا v9 موتورلا برای خانوما گوشی بسیار خوبی هستش v8 دوربین 2 داره ظاهر بسیار بسیار زیبا البته باید از نزدیک ببینی تا بفهمی و مموری داخلی 2 گیگ البته جاوا هستش
قیمتش هم فکر کنم حدود 280 تومن باشه

ممنونم از راهنماییت ولی همونطوری که گفتم میخوام بین این 3 تا گوشی یکی رو انتخاب کنم و اصلآ از تیپ و مدل موتو خوشش نمیاد.

ali racer
10-09-2008, 16:33
بچه ها کمکم میکنید تولد خانوممه میخوام براش گوشی بخرم خودش این 3 تا گوشی رو خیلی دوست داره میخوام بدونم نظر شما چیه و کدوم رو بخرم؟
نوکیا N81
سامسونگ F400
آیمیت jama
در مورد نوکیا N81 که همه مشخصات و قابلیت ها رو میدونم
در مورد سامسونگ چیزه خاصی نمی دونم میخوام از کسایی که با این گوشی کار کردن و میدونن چطور دراومده که منو کمک کنن و بگن خوب در اومده یا نه چون خانومم خیلی خوشش میاد از این گوشی.
در مورد آیمیت هم اگه بتونید کمکم کنید که خیلی خوب میشه و اینکه کار کردن باهاش راحته یا نه؟
ممنون میشم ازتون

زن ذلیلی و هزار دردسر :31:
عطا جان نمی دونستم شما هم عیال واری !

عرض کنم که اگه خانوم شما جزو اون 99% خانوم های ایرانی باشه بهتره که کلا ویندوز موبایل رو بی خیال بشی هم کار باهاش سخته هم هم امکاناتی که داره به دردش نمی خوره
می مونه سامسونگ و نوکیا
هر دو گوشی های خوبی هستند
فقط انتظار شما چیه ؟
اگه قیافه برات خیلی مهمه و راحتی کار چرا نگاهی به محصولات سونی اریکسون نمی ندازی ؟

mstf666
10-09-2008, 16:37
N81 خیلی خوشگله ها !:31:
همینو بگیر خیرشو ببینی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahramcat
10-09-2008, 16:46
من هم با N81 بیشتر موافق هستم .

صفحه بزرگتر 2.4 با کیفیت عالی . سیستم عامل . صدای بلند و قابلیت اجرای بازیهای N-gage .

Atefe_72
10-09-2008, 16:51
imate به نظرم نگیر

Iman_m123
10-09-2008, 18:24
سلام :11:
به نظر من هم شما N81 بگیر اونم از نوع 8 گیگ :31:
من خودم دارم گوشی واقعا عالی و خوبی هست و کار باهاش هم راحت
البته فرق داره
از نظر کار کردن و برنامه و بازی Imate هم خوبه
ولی بستگی داره که حرفه ای باشه یا نه یعنی بخواد استفاده کنه از نظر بازی و برنامه و اینها
اگه این کارا رو بخوار بکنه که معلومه N81 و Imate
ولی اگر حد و حدود این کار پایین تر باشه یعنی خیلی برنامه نخوار استفاده کنه و از این حرفا F400 فکر کنم خوب باشه
در ضمن گوشی K850 هم خیلی خوبه
دوربین 5
3 تا دکمه حسی نه لمسی :27: !
خیلی شیک
جاوا هست
قیمت هم حدود 315 هست که اگر خواستی K850 بگیری سیلورش رو بگیر چون فریمورش جدیده
داداشم داره به نظر من که گوشی خیلی خوبی هست.

poria_mc
10-09-2008, 18:57
به نظر من که سامسونگ رو بگیر :از لحاظ زیبایی از اون دو تای دیگه سرتره!
خانوم ها هم که خودت میدونی معمولا اکثرشون به ظاهر بیشتر از کارآیی اهمیت میدن!

Legend
10-09-2008, 20:28
سلام....
اوه اوه چه انتخاب سختي..:31:
به نظر من اگه دوست داره همون سامسونگ رو بگير...از 81 فقط يه سيستم عامل كم داره، با يه wlan كه فكر نكنم به كارش بياد...
از اونجا كه سري F سامسونگ هم براي موزيك هست ميتونه با 81 رقابت كنه...
.
پس نظر من با توجه به زيبايي گوشي و اينكه ميگي از اين بيشتر خوشش مياد ميگم سام رو بردار....:20:

شاد باشي:40:

shutdown
10-09-2008, 20:29
من هم میگم ان81 بگبر بخاطر این که اکثر زنها از گوشی های کشویی خوششون میاد......هم این که بازی های جالبی هم داره واسه سر گرمی:دی

sarmast65_ata
10-09-2008, 20:45
زن ذلیلی و هزار دردسر :31:
عطا جان نمی دونستم شما هم عیال واری !

عرض کنم که اگه خانوم شما جزو اون 99% خانوم های ایرانی باشه بهتره که کلا ویندوز موبایل رو بی خیال بشی هم کار باهاش سخته هم هم امکاناتی که داره به دردش نمی خوره
می مونه سامسونگ و نوکیا
هر دو گوشی های خوبی هستند
فقط انتظار شما چیه ؟
اگه قیافه برات خیلی مهمه و راحتی کار چرا نگاهی به محصولات سونی اریکسون نمی ندازی ؟

اولآ که از همه شما ممونم به خاطر راهنماییا
دومآ آره یه 5 سالی هست که زن ذلیلم:31:
در مورد ایمت خودش خوشش میاد و اونطوری که میدونم میتونه از پسش بر بیاد و فکر نمیکنم کار کردن براش سخت باشه.
انتظار اون از گوشی اینه که پخش موزیک خوب باشه که هم سامسونگ این مزیت رو داره هم N81 و اینکه بتونه بازیهای انگیج رو بازی کنه:20:چون تا همدیگرو میبینیم گوشیمو میگیره میره تو انگیج و میشینه بازی میکنه که این هم N81 داره ولی این مورد زیاد زیاد مهم نیست یعنی اگه گوشی هم انگیج نداشته باشه مهم نیست و هم اینکه توی انتخاب قیافه خیلی سخت گیره که از بین این همه گوشی فقط از قیافه این 3 تا گوشی خوشش اومده مخصوصآ از سامسونگ ولی تا الان نه من نه خودش دستش نگرفته تا ببینیم چطوریه مثلآ سامسونگ مدل i450 رو دستش گرفت خوشش نیومد مخصوصآ از دکمه هاش حالا نمی دونم این F400 هم دکمه هاش همینطوریه یا نه.
در مورد سونی اریکسون هم اصلآ نه:31:آنتی سونی اریکسونه:46:
بازم ازت ممنونم به خاطر راهنمایی امیدوارم بتونم با کمک شما بچه ها یه انتخاب خوب براش داشته باشم

sarmast65_ata
10-09-2008, 20:51
سلام :11:
به نظر من هم شما N81 بگیر اونم از نوع 8 گیگ :31:
من خودم دارم گوشی واقعا عالی و خوبی هست و کار باهاش هم راحت
البته فرق داره
از نظر کار کردن و برنامه و بازی Imate هم خوبه
ولی بستگی داره که حرفه ای باشه یا نه یعنی بخواد استفاده کنه از نظر بازی و برنامه و اینها
اگه این کارا رو بخوار بکنه که معلومه N81 و Imate
ولی اگر حد و حدود این کار پایین تر باشه یعنی خیلی برنامه نخوار استفاده کنه و از این حرفا F400 فکر کنم خوب باشه
در ضمن گوشی K850 هم خیلی خوبه
دوربین 5
3 تا دکمه حسی نه لمسی :27: !
خیلی شیک
جاوا هست
قیمت هم حدود 315 هست که اگر خواستی K850 بگیری سیلورش رو بگیر چون فریمورش جدیده
داداشم داره به نظر من که گوشی خیلی خوبی هست.

از شما هم ممنونم
اگه N81 براش بگیرم که نوع سادش رو میگیرم چون فکر نمیکنم بیشتر از 2 گیگ احتیاج داشته باشه ولی از نظر اینکه بخواد برنامه یا بازی بریزه درست مثل ماهاست و برنامه و بازی و مخصوصآ انگیج براش نسبتآ مهمه ولی اگه این آخری هم نباشه زیاد ناراحت نمیشه بیشتر براش قیافه و راحتی استفاده از دکمه های گوشی مهمه که بین این همه گوشی فقط این 3 تا گوشی رو پسندیده.در مورد F400 باید بگم بیشتر روی این گوشی نظر داره اونم به خاطر قیافش ولی شایدم از جلو ببینتش خوشش نیاد و دکمه های شماره گیرش راحت نباشه درست مثل i450 که خوشش نیومد بیشتر میخوام بدونم کسایی که با F400 کار کردن چطور دیدنش.در مورد سونی اریکسون هم همونطوری که گفتم ضده سونیه و اصلآ خوشش نمیاد.
از شما هم بازهم تشکر میکنم

sarmast65_ata
10-09-2008, 20:58
سلام....
اوه اوه چه انتخاب سختي..:31:
به نظر من اگه دوست داره همون سامسونگ رو بگير...از 81 فقط يه سيستم عامل كم داره، با يه wlan كه فكر نكنم به كارش بياد...
از اونجا كه سري F سامسونگ هم براي موزيك هست ميتونه با 81 رقابت كنه...
.
پس نظر من با توجه به زيبايي گوشي و اينكه ميگي از اين بيشتر خوشش مياد ميگم سام رو بردار....:20:

شاد باشي:40:

سلام یونس جان ممنونم که تو هم داری منو راهنمایی میکنی
خودم هم بیشتر روی سامسونگ نظر دارم ولی میترسم بعد از مدتی سیستم عاملش خستش کنه چون اهل عوض کردن گوشی نیست و میخوام اگه دارم یه چیزی براش میگیرم تا چند سال براش خوب کار کنه.N81 بیشتر این قابلیت رو داره فکر کنم چون سیستم عاملش بیشتر این اجازه رو به کارب میده ولی فکر میکنم از نظر قیافه و راحتی کار سامسونگ باید جلوتر باشه فقط تنها چیزی که میمونه اینه که سامسونگ رو از جلو ببینه و خوشش بیاد مخصوصآ از دکمه هاش که میخواد راحت باشه و موقع تایپ کردن صدا نده چون i450 سامسونگ براش راحت نبود و از دکمه هاش خوشش نمی اومد توی سایت gsmarena هم رفتم درباره F400 چیزی ننوشته تا ببینم چه معایب و مزایایی داره.بازم امیدوارم بتونم با کمک همه شما یه انتخاب خوب داشته باشم

Majid393
10-09-2008, 21:19
با این تفاسیر همون ان81 بهترین گزینس عطا جان ....
به نظر من 8گیگشو بگیر .... بالاخره یه روزی اون 8گیگ لازم میشه .....

Legend
10-09-2008, 21:21
سلام یونس جان ممنونم که تو هم داری منو راهنمایی میکنی
خودم هم بیشتر روی سامسونگ نظر دارم ولی میترسم بعد از مدتی سیستم عاملش خستش کنه چون اهل عوض کردن گوشی نیست و میخوام اگه دارم یه چیزی براش میگیرم تا چند سال براش خوب کار کنه.N81 بیشتر این قابلیت رو داره فکر کنم چون سیستم عاملش بیشتر این اجازه رو به کارب میده ولی فکر میکنم از نظر قیافه و راحتی کار سامسونگ باید جلوتر باشه فقط تنها چیزی که میمونه اینه که سامسونگ رو از جلو ببینه و خوشش بیاد مخصوصآ از دکمه هاش که میخواد راحت باشه و موقع تایپ کردن صدا نده چون i450 سامسونگ براش راحت نبود و از دکمه هاش خوشش نمی اومد توی سایت gsmarena هم رفتم درباره F400 چیزی ننوشته تا ببینم چه معایب و مزایایی داره.بازم امیدوارم بتونم با کمک همه شما یه انتخاب خوب داشته باشم

خب اينكه كاري نداره برو تو يه مغازه بگو هر دوتاشو بت بده تست كن ببين راحته يا نه...رو N78 هم ميتوني فكر كني...معايب رو هم تحقيق ميكنم ميام ميگم بت انشالله...:10:

sarmast65_ata
10-09-2008, 21:23
با این تفاسیر همون ان81 بهترین گزینس عطا جان ....
به نظر من 8گیگشو بگیر .... بالاخره یه روزی اون 8گیگ لازم میشه .....

به دلیل اطلاعات ناقص پست رو ویرایش کردم .
بیشتر از 350 تا 370 نمی تونم دم به خاطر همین اگه n81 بگیرم ساده رو میگیرم بعد فوقش چند وقت دیگه اگه احتیاج پیدا کرد رم 8 میندازیم توش

mstf666
10-09-2008, 21:23
همون n81 رو بگیر....8 گیگ

من چند سال پیش با چند تا گوشی سامسونگ کار کردم اصلا دیگه بدم میاد از سامسونگ.
دسترسی به منوهاش خیلی سخت بود و برای تنظیمات کلی باید میگشتم تا پیدا میکردم.

sarmast65_ata
10-09-2008, 21:26
خب اينكه كاري نداره برو تو يه مغازه بگو هر دوتاشو بت بده تست كن ببين راحته يا نه...رو N78 هم ميتوني فكر كني...معايب رو هم تحقيق ميكنم ميام ميگم بت انشالله...:10:

آره باید همین کار رو بکنم و تستش بکنم
در مورد قیمت N78 چیزی نمیدونم الان توی تاپیک قیمت پست دادم چون بیشتر از 350 تا 370 نمیتونم بدم.
اگه بتونی در مورد معایب و مزایای F400 چیزی پیدا کنی شرمندم میکنی چون با N81 کار کردم و گوشی نسبتآ راحتی هستش.

sarmast65_ata
10-09-2008, 21:42

منم خودم به شخصه تا الان با گوشی های سامسونگ کار نکردم و نمدونم کار باهاشون راحته یا نه به خاطر همین بیشتر دوست دارم با خصوصیات F400 آشنا بشم الان داشتم یه Reviewداشتم از این گوشی میخوندم از دوربین و پخش موزیکش خیلی خیلی تعریف کرده فقط درباره دکمه ها و راحتی کشویی این گوشی چیزی ننوشته که به احتمال زیاد باید خودم تست کنم

Legend
10-09-2008, 21:45
اين يه لينك عطا جان...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من يكمشو خوندم زده دكمه هاش خوبه...عكساشم كه من ميبينم خوبه...فيلمشم 240x320 در 15 فريم هست كه بد نيست...

ضمنا" يه نكته آموزشي: براي تشكر از دكمه تشكر استفاده كنيد!:31:

Iman_m123
11-09-2008, 10:41
به دلیل اطلاعات ناقص پست رو ویرایش کردم .
بیشتر از 350 تا 370 نمی تونم دم به خاطر همین اگه n81 بگیرم ساده رو میگیرم بعد فوقش چند وقت دیگه اگه احتیاج پیدا کرد رم 8 میندازیم توش

خب یه رو 8 گیگ که 17 تومن مثل 2 گیگ نیست که . حداقل 40 تومن میخوای بدی قیمتشم ارزون نمیشه ولی من وقتی گوشی N81 8GB گرفتم قیمتش 360 تومن بود که چند وقت بعد رفتم پرسیدم گفت N81 8GB هم داریم 345 تومن که الان احتمالا 330-40 میتونی بخری
در ضمن به نظر من N78 هم که یونس جان گفت خیلی خوبه فقط یکمی کار با کلید هاش سخته !

در مورد F400 :
دوربین 3 با قابلیت اتوفوکوس
حافظه داخلی 24 مگابایت
صفحه نمایش 2.2 و TFT 256.000
رادیو FM
و سیستم عامل جاوا هست که من قبلا D500 داشتم :31: اصلا وااسه برنامه و از این حرفا بدرد نمیخورد ( اصلا ) یعنی مثل سونی اریکسون نبود که خیلی راحت برنامه ها رو نصب بشه کرد و اجرا
برای همین من نتونستم ازش استفاده کنم و دیگه عوضش کردم با گوشی مامانم که گوشیش K510 بود :31:

ضمنا" يه نكته آموزشي: براي تشكر از دكمه تشكر استفاده كنيد! :31: :31:

majid_king69
11-09-2008, 11:02
به نظر من که n81 بگیری خیلی بهتره

sarmast65_ata
11-09-2008, 12:52
خب یه رو 8 گیگ که 17 تومن مثل 2 گیگ نیست که . حداقل 40 تومن میخوای بدی قیمتشم ارزون نمیشه ولی من وقتی گوشی N81 8GB گرفتم قیمتش 360 تومن بود که چند وقت بعد رفتم پرسیدم گفت N81 8GB هم داریم 345 تومن که الان احتمالا 330-40 میتونی بخری
در ضمن به نظر من N78 هم که یونس جان گفت خیلی خوبه فقط یکمی کار با کلید هاش سخته !

در مورد F400 :
دوربین 3 با قابلیت اتوفوکوس
حافظه داخلی 24 مگابایت
صفحه نمایش 2.2 و TFT 256.000
رادیو FM
و سیستم عامل جاوا هست که من قبلا D500 داشتم :31: اصلا وااسه برنامه و از این حرفا بدرد نمیخورد ( اصلا ) یعنی مثل سونی اریکسون نبود که خیلی راحت برنامه ها رو نصب بشه کرد و اجرا
برای همین من نتونستم ازش استفاده کنم و دیگه عوضش کردم با گوشی مامانم که گوشیش K510 بود :31:

ضمنا" يه نكته آموزشي: براي تشكر از دكمه تشكر استفاده كنيد! :31: :31:

ممنونم به خاطر راهنمایی آحه من درباره قیمتا زیاد نمی دونستم ولی دیشب که پرسیدم خیلی باز بهتر شد چون فکر میکردم N81 حالا چه سادش چه 8 گیگش و N78 باید خیلی گرون تر از اینا باشه.
من خودم نظرم نوکیاست چون هم برنامه و بازی بهتر میگیره هم اینکه تا چند سال دیگه براش میمونه چون همون طوری که گفتم اهل عوض کردن نیست خودشم که هم N81 و N78 رو خوشش میاد فقط میخوام بدونم کسایی که با N78 کار کردن چه نظری دارن و این گوشی بهتره یا N81 هم از لحاظ راحتی کار و هم اینکه اگه خودشون بخوان بین این 2تا گوشی انتخاب کنن کدوم رو انتخاب میکنن؟

Iman_m123
11-09-2008, 16:54
من خودم که N81 دارم میگم N78 بهتره !
چون N81 فقط صداش بهتر و بلند تر از N78 هست و N-Gage که نمیشه ازش گذشت ولی البته تا یه مدت دیگه هم N78 , N-gage میگیره ولی N81 2 تا دکمه مخصوص بازی N-gage داره که من باهاش حال میکنم ولی N78 :
دوربین 3.2
اف ام ترنسمیت
سیمبین 9.3
و ... :31:

موفق باشی :11:

S A M S U N G
11-09-2008, 17:00
سلام دوست عزیز .

من نمیگم کدوم رو بخری یا نخری ، چیزی که در مورد F400 میدونم رو میگم .

F400 طراحی و ساخت B&O هستش و سامسونگ این وسط نقش تولید رو داشته ( مثل Gorgio Armani )

B&O تولیدکننده چیپ صدا هستش پس این اولین مورد که در مورد صدا خیالت راحت باشه ( کیفیت )

بیشتر طراحی این شرکت به صورت اسلاید 2 طرفه هستش که اسلاید بالا رو فقط اسپیکر پوشانده ، پس در مورد بلندی صدا هم خیالت راحت باشه .

وقتی اسلاید بالا باز میشه مستقیم میره توی ویدیو ، موزیک پلیر و آلبوم .

دروغ چرا تا وقتی i450 هستش من به F400 نگاه هم نمیکنم . تمام اون امکانات در I450 هم هستش و البته با سیمبیان .

نظر من اول i450 هستش و بعد F400 . هیچ کدوم رو نخواستی برو سراغ N81 .

یکی از بچه های انجمن سامسونگ F400 رو گرفته میتونی اطلاعات بیشتری ازش بگیری .
مخلصیم .

waterpolo
11-09-2008, 20:50
n81 بهتره شما 8gb بگير به صرفص

sarmast65_ata
12-09-2008, 15:40
من خودم که N81 دارم میگم N78 بهتره !
چون N81 فقط صداش بهتر و بلند تر از N78 هست و N-Gage که نمیشه ازش گذشت ولی البته تا یه مدت دیگه هم N78 , N-gage میگیره ولی N81 2 تا دکمه مخصوص بازی N-gage داره که من باهاش حال میکنم ولی N78 :
دوربین 3.2
اف ام ترنسمیت
سیمبین 9.3
و ... :31:

موفق باشی :11:

ممنونم ازت
به احتمال زیاد نوکیا میگیرم حالا یا N81 یا N78 فقط چون N78 رو تا الان دستش نگرفته نمی دونم شاید خوشش نیاد باید با خودش برم امتحان بکنه و اگه خوشش بیاد N78 رو بگیرم چون من خودم هم نظرم بیشتر روی N78 هستش چون هم دوربینش بهتره و هم سیستم عاملش قوی تر و جدید تره بازم ازت ممنونم

Legend
12-09-2008, 15:52
ممنونم ازت
به احتمال زیاد نوکیا میگیرم حالا یا N81 یا N78 فقط چون N78 رو تا الان دستش نگرفته نمی دونم شاید خوشش نیاد باید با خودش برم امتحان بکنه و اگه خوشش بیاد N78 رو بگیرم چون من خودم هم نظرم بیشتر روی N78 هستش چون هم دوربینش بهتره و هم سیستم عاملش قوی تر و جدید تره بازم ازت ممنونم

منم ميگم 78 بگير....درسته دكمه هاش يكم ريزن و زياد مناسب بازي نيست...ولي خب خانومت مثل ما بازي خور كه نيست...:31: ميتونه باش سر كنه...78 اصلا" يه كلاس ديگه اي داره...:10:

Gahir
12-09-2008, 15:54
به نظرم آیفون بخری بهتره (گوشی های شرکت آیفون)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sarmast65_ata
12-09-2008, 15:58
سلام دوست عزیز .

من نمیگم کدوم رو بخری یا نخری ، چیزی که در مورد F400 میدونم رو میگم .

F400 طراحی و ساخت B&O هستش و سامسونگ این وسط نقش تولید رو داشته ( مثل Gorgio Armani )

B&O تولیدکننده چیپ صدا هستش پس این اولین مورد که در مورد صدا خیالت راحت باشه ( کیفیت )

بیشتر طراحی این شرکت به صورت اسلاید 2 طرفه هستش که اسلاید بالا رو فقط اسپیکر پوشانده ، پس در مورد بلندی صدا هم خیالت راحت باشه .

وقتی اسلاید بالا باز میشه مستقیم میره توی ویدیو ، موزیک پلیر و آلبوم .

دروغ چرا تا وقتی i450 هستش من به F400 نگاه هم نمیکنم . تمام اون امکانات در I450 هم هستش و البته با سیمبیان .

نظر من اول i450 هستش و بعد F400 . هیچ کدوم رو نخواستی برو سراغ N81 .

یکی از بچه های انجمن سامسونگ F400 رو گرفته میتونی اطلاعات بیشتری ازش بگیری .
مخلصیم .

ممنونم ازت
من توی پستای پیش درباره i450 گفتم رفتیم یه مغازه و امتحان کرد از دکمه هاش خوشش نیومد چون موقع تایپ کردن صدا میداد چون دوست داره دکمه های گوشی راحت باشه و یه مشگل دیگه هم که داشت و خوشش نیومد این بود که کشویی گوشی زیاد جالب نبود و راحت بالا پایین نمی اومد نمی دونم با e65 کار کردی یا نه اگه کار کنی میبینی کشویی گوشی چقدر راحته و چقدر راحت باز و بسته میشه i450 اینطوری نبود وگرنه من خودم هم از اول روی i450 نظر داشتم.
خانومم اهل عوض کردن گوشی نیست به خاطر همین نمی دونم سامسونگ اگه بگیرم می تونه مثلآ 2 سال بعد هم دستش بگیره یا نه چون اکثر گوشی های نوکیا این قابلیت رو دارن و تا چند سال جواب میده ولی اینو نمی دونم که سامسونگ هم همینطوریه یا نه؟من خودم تا الان اصلآ با گوشی های سامسونگ کار نکردم نمی دونم کار با منو های این گوشی چطوریه میتونی بگی کار باهاشون راحته یا نه؟و برنامه های جاوا راحت روش نصب میشه یا نه؟
بازم به خاطر راهنمایی ازت ممنونم

sarmast65_ata
12-09-2008, 16:07
منم ميگم 78 بگير....درسته دكمه هاش يكم ريزن و زياد مناسب بازي نيست...ولي خب خانومت مثل ما بازي خور كه نيست...:31: ميتونه باش سر كنه...78 اصلا" يه كلاس ديگه اي داره...:10:

ببین پست های قبلی رو نگاه نمیکنی همین میشه دیگه من مجبور میشم دوباره همه چیو بگم:31:
میگم خانومم تا منو میبینه گوشیمو میگیره میشینه انگیج بازی میکنه بعد میگی بازی خور نیست؟دوست داره که گوشیش انگیج رو هم ساپورت کنه راستی نمی دونی N78 کی بازیهای انگیج روش نصب میشه؟

Legend
12-09-2008, 16:39
ببین پست های قبلی رو نگاه نمیکنی همین میشه دیگه من مجبور میشم دوباره همه چیو بگم:31:
میگم خانومم تا منو میبینه گوشیمو میگیره میشینه انگیج بازی میکنه بعد میگی بازی خور نیست؟دوست داره که گوشیش انگیج رو هم ساپورت کنه راستی نمی دونی N78 کی بازیهای انگیج روش نصب میشه؟

:31::31:
پس به نظرم اگه انقدر دوست داره همون 81 رو بگير...البته بازم يه ضعف داره كه چيپ نداره...:41:
اين قضيه چيپ رو براش تعريف كن...ببين مهمه يا نه...شايد گير داد 95 8 گيگ بگيري:27::31:

starry night
12-09-2008, 16:52
به نظر من اگر با قیمت 500 تومان مشکل نداری ! بدون شک گوشی Nokia E71 پیشنهاد می کنم !

صفحه کلیدشم یک روز کار کنی ! دیگه با هیچ صفحه کلید موبایلی عوض نمی کنی !

sarmast65_ata
12-09-2008, 17:02
به نظر من اگر با قیمت 500 تومان مشکل نداری ! بدون شک گوشی Nokia E71 پیشنهاد می کنم !

صفحه کلیدشم یک روز کار کنی ! دیگه با هیچ صفحه کلید موبایلی عوض نمی کنی !

آره باهاش کار کردم میدونم در چه حدیه ولی همونطوری که گفتم بیشتر از 350 تا حتی 400 نمی تونم بدم

Iman_m123
12-09-2008, 23:20
سلام
خانومتون تولدش هنوز شروع نشده یا تموم شده ؟ :31:

به هر حال من میگم N81 بگیر ولی کیبوردش وقتی تایپ میکنی یه کم صدا میده :31:
ولی N78 هم خوبه ولی فعلا انگیج نداره
در ضمن خودت گوشیت چیه ؟؟؟

elendil
13-09-2008, 11:13

با اینکه خودم به طور کامل سامسونگ نداشتم ولی اون چند روزایی که سامسونگ دوستم دستم بوده واقعا چیز گندیه منوهاش وحشتناکه هنوز هم با اینکه با سامسونگ چند روزی کار کردم قاط میزنم

sarmast65_ata
13-09-2008, 14:45
سلام
خانومتون تولدش هنوز شروع نشده یا تموم شده ؟ :31:

به هر حال من میگم N81 بگیر ولی کیبوردش وقتی تایپ میکنی یه کم صدا میده :31:
ولی N78 هم خوبه ولی فعلا انگیج نداره
در ضمن خودت گوشیت چیه ؟؟؟

به احتمال زیاد N78 میگیرم چون هم جدیدتره هم فکر میکنم قابلیت هاش بیشتر از n81 هستش
از یونس پرسیدم میگه از طریق هک میشه بازیهای انگیج رو انجام داد.
من گوشیم الان E65 هستش و برای بازی کردن انگیج هم هیچ مشگلی ندارم اگه فقط بتونه دکمه های کوچیک N78 رو تحمل کنه فکر نمیکنم برای بازی کردن هم مشگلی داشته باشه.
راستی یادم رفت تولد خانومم آخر این ماهه.
بازم ازت ممنونم:10:

rainysky50
13-09-2008, 14:50
شرکت الجی و محصولات زیباشو فراموش کردید !گوشیهای جدید الجی مانند سری kf رو هم میتونی روشون حساب باز کنی!

sarmast65_ata
13-09-2008, 14:52
با اینکه خودم به طور کامل سامسونگ نداشتم ولی اون چند روزایی که سامسونگ دوستم دستم بوده واقعا چیز گندیه منوهاش وحشتناکه هنوز هم با اینکه با سامسونگ چند روزی کار کردم قاط میزنم

آره منم این موضوع رو از بچه ها شنیدم چون خودم هم تا الان با سامسونگ کار نکردم نمی دونستم.
به احتمال زیاد n78 میگیرم.
از راهنمایی شما هم ممنونم

sarmast65_ata
13-09-2008, 14:58
شرکت الجی و محصولات زیباشو فراموش کردید !گوشیهای جدید الجی مانند سری kf رو هم میتونی روشون حساب باز کنی!

از تو هم ممنونم که اومدی اینجا میدونم توی lg کلی سر رشته داری:20:
جدی اگه میخوای منو راضی به lg کنی مدل گوشی رو بگو با قیمت همین چون آخه همونطوری که گفتم از 400 بیشتر نمی تونم بدم منم توی قیمت lg نیستم و اگه باهاشون کار کردی و میدونی چه قابلیتهایی داره بگو دمت گرم:46::10:

rainysky50
13-09-2008, 15:07
کشویی میخواد یا تاشو یا ساده؟؟؟؟

rainysky50
13-09-2008, 15:08
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برو این لینکو ببین!خیلی زیباست!

sarmast65_ata
13-09-2008, 15:20
کشویی یا ساده زیاد مهم نیست فقط کار با دکمه هاش راحت باشه و کلآ گوشیه راحتی باشه مثلآ همین لینکی که شما دادین گوشیه کشویی هستش نمی دونم حالت کشویی بودنش چطوریه و راحت باز و بسته میشه یا نه مثلآ یه چیزی در حد E65 ایی که خودم دارم چون مثلآ هفته پیش با خودش رفتم i450 سامسونگ رو دید خوشش نیومد

SALAMONALEYKOM
14-09-2008, 16:35
ان81 من رفتم از نزدیک دیدم و اصلا خوب نیست

همون سامسونگ رو بگیر

Iman_m123
14-09-2008, 20:13
ان81 من رفتم از نزدیک دیدم و اصلا خوب نیست

همون سامسونگ رو بگیر

:16:
شما جوکی میگی واسه خودتا :16:

شاید شما خوشتون نیاد و به نظر من سامسونگ رو نگیر :27:
شما برو همون N81 یا N78 رو بگیر از همشون بهتره

N-Gage II هم میشه گوشی رو هک کنی و تموم :10:

موفق باشی :11: :40:

sarmast65_ata
14-09-2008, 20:25
:16:
شما جوکی میگی واسه خودتا :16:

شاید شما خوشتون نیاد و به نظر من سامسونگ رو نگیر :27:
شما برو همون N81 یا N78 رو بگیر از همشون بهتره

N-Gage II هم میشه گوشی رو هک کنی و تموم :10:

موفق باشی :11: :40:

امرور رفتیم n78 رو از نزدیک دستش گرفت و دید از دکمه هاش بدش نیومد و گفت میشه راحت باهاش کار کرد ولی میگه از قیافش خوشم نیومده مخصوصآ از پشتش کلآ باید یه چند ماهی بگردیم تا یه چیزی که میخواد پیدا کنه:31:نمیدونم والا چیکار کنم درست شده مثل قضیه گوشی خریدن خودم که چند ماهی داشتم تحقیق!!! میکردم آخرم اینو خریدم:19:

Neo
17-09-2008, 18:29
سلام
منم مشكل مشابه شما رو دارم براي يكي از نرم تنان!! سوني z610 گرفته بودم و خدائيش خيلي شيك و پيك بود و حسابي هم ازش راضي بود ولي متاسفانه ازدستش افتاده تو جوب!! حالا هم ميخواد همونو براش بگيرم ولي هرجا ميرم پيدا نميكنم و موندم چيكار كنم ازدوستان اگه كسي گوشي تو همون حد و مشخصات بخصوص قشنگي سراغ داره به ما هم بگه تا از شر نق زدنا راحت شيم اينم عكس مرحوم!

shahramcat
17-09-2008, 18:44
سلام
منم مشكل مشابه شما رو دارم براي يكي از نرم تنان!! سوني z610 گرفته بودم و خدائيش خيلي شيك و پيك بود و حسابي هم ازش راضي بود ولي متاسفانه ازدستش افتاده تو جوب!! حالا هم ميخواد همونو براش بگيرم ولي هرجا ميرم پيدا نميكنم و موندم چيكار كنم ازدوستان اگه كسي گوشي تو همون حد و مشخصات بخصوص قشنگي سراغ داره به ما هم بگه تا از شر نق زدنا راحت شيم اينم عكس مرحوم!

جایگزین مدل Z610 این مدل هست Z750 ...

تو مشخصات برتری داره نصبت به 610 اما قیافش تقریبا همونه ! قیمتش اما بالا هست . تا چه قیمتی میخای ؟

این مدل هم هست که جدید اومده :

Z555
قیمت : 155 تومن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Neo
17-09-2008, 19:58
سلام وممنون از پاسخت شهرام جون
اين Z750 قيمتش چقدره و چه برتريهائي داره؟

shahramcat
17-09-2008, 22:05
سلام وممنون از پاسخت شهرام جون
اين Z750 قيمتش چقدره و چه برتريهائي داره؟

خواهش میکنم دوست من ....

برتریها 750 به 610 :

جدیدتر / کیفیت صفحه بهتر و رزولوشن بالاتر با کیفیت TFT / رم داخلی بالاتر / باتری قویتر
این دو مدل عینا شبیه هم هستن حتی تو اندازه ...

قیمتش رو دقیق نمیدنم اما یادم هست دوروبره 260 بود اما بهتر هست که از جمهوری قیمت بگیری ... اگر برات زیاد هست قیمتش مدل Z555 رو بگیر فقط دوربین 1.3 داره بجای 2 مگ .

مدل W380 هم سری موزیک هست که اونم جدید هست با قیمت 170 تومن چیز خوبیه ... اگر خوشت اومد بگو مشخصات کاملش رو بهت بگم .

W380 :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

G G Game
18-09-2008, 02:29
سلام
از 4 تا انتخاب اولت منصرف نشدی؟که 4 تا ش رو دیدم همش مردونه است که بابا :دی
بالا غیرتآ و خلاصه انتخاب بین اینها رو به خودت واگذار میکنم:
ویندوز موبایل یک بحث دیگه است اما فون های زیر:
n81
n78
g700
w960
6220 , 6210

behzadn
18-09-2008, 10:39
تجربه نشون داده که گوشی های تاشو بین خانم ها محبوبیت بیشتری داره...کلا توی مغازه هر خانمی وارد میشه اولین گوشی که نظرشو جلب میکنه یه گوشی تاشو هست ...ولی امارها هم نشون میده گوشی کشویی شکلات ال جی یکی از بیشترین فروشها بین خانمها حداقل در ایران داشته....

Neo
18-09-2008, 14:24
مخلص آقا شهرام
نه همون زد 750 فكر كنم خوب باشه فقط تو بازار هست ديگه؟چون اينجائي كه ما هستيم زياد پيداش نيست!!

shahramcat
18-09-2008, 16:45
مخلص آقا شهرام
نه همون زد 750 فكر كنم خوب باشه فقط تو بازار هست ديگه؟چون اينجائي كه ما هستيم زياد پيداش نيست!!

کوچیکم ...

آره هست اما باید به نسبت بقیه گوشیها بیشتر دنبالش بگردی کم هست .....

sarmast65_ata
20-09-2008, 14:46
سلام

سلام عزیز من یکی دوروز نبودم
شما تهران هستید؟توی پاساژ پایتخت سر میرداماد طبقه دوم 2تا مغازه گوشی فروشی هستش که من هفته پیش اونجا بودم z610 رو هر 3 رنگشو داشت قیمت نکردم ولی اگه خواستی یه سر بزن.
موفق باشی

Neo
20-09-2008, 18:29
قربون مرام دوستان
نه بابا بدبختي اينه كه تهران نيستيم وگرنه حل بود
يكي از عزيزان مي تونه كه من پولو به حسابش واريز كنم و اون زحمت خريدشو بكشه و برام بفرسته؟

shahramcat
20-09-2008, 18:57
قربون مرام دوستان
نه بابا بدبختي اينه كه تهران نيستيم وگرنه حل بود
يكي از عزيزان مي تونه كه من پولو به حسابش واريز كنم و اون زحمت خريدشو بكشه و برام بفرسته؟

به شما پیغام خصوصی دادم .....

Neo
22-09-2008, 09:46
به شما پیغام خصوصی دادم .....

خيلي مخلصيم ممنون:11:

Mr.ahad
22-09-2008, 10:53
سلام من بهتون motorola v3i D&G پیشنهاد می کنم که یه زمانی بهترین گوشی از لحاظ زیبایی و ... از طرف خانوم ها انتخاب شده ! و وقیمتش ( 2هفته ی پیش توی علاودین 210 هزار تومن بود )

اینم چندتا عکس از این گوشی :

ayoob bahal
22-09-2008, 14:08
با سلام خدمت همگی. این خرید کادو برای تولد خانوما هم خیلی سخته. البته برای محک زدن سلیقه مردا خوبه. از نظر من n81 بگیری خیلی بهتره. چون از لحاظ زیبایی، راحتی کار، سیستم عامل، ظرفیت مموری و ... خیلی بهتره. اگه رفتی برای سونی اریکسون من z610 رو بهت پیشنهاد می کنم. :31:

admiral_cavandish
22-09-2008, 20:50
man farsi nadashtam ke bezanam amma baram jalebe ke in bahss inghadar toolani shode amma age hanooz tavalodesh nagzashte hamoon F400 samsung ro begir va N81 ham khoobe amma ba F400 rahattareh amma nokteye jaleb ine ke bachehaa ba vojoode inke shoma gooshihato entekhaab kardy baaz tosiye mikonand ke ino begir oono begir valli az nazare man zibatarin gooshi baraye khanooma Samsunge

SANR
23-09-2008, 08:20
از بین این مدل هایی که خودتون عرض کردین ان 81 بهترین امکانات رو داره با توجه به سیستم عاملی از نسل سری های جدید.

اگه قیمت مورد نظرتون رو می گفتین می تونستم گوشی های خیلی بهتری رو بهتون معرفی کنم.

EASPORTS-FIFA
24-09-2008, 13:18
هنوز برا زنت نخریدی؟

G G Game
24-09-2008, 15:34
'گوشی میخرید حداقل انتخاب نهایی تون رو مشخص کنید تا سایر کاربران از نتایج این تاپیک استفاده کنند.

EASPORTS-FIFA
26-09-2008, 03:36
من میگم نوکیا از اون 2 تا بهتره.
البته اول اریکسونه.
بعد نوکیا.
همونو بگیر قال قضیه رو بکن.