PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پوشه هایی که با فرمت کردن هم پاک نمیشن !!

yahoda
10-09-2008, 14:47
سلام به اساتید محترم

من چند تا پوشه (که باز هم نمیشن) توی یکی از درایهام دارم که پاک نمیشن .درایو رو فرمت هم کردم که فرمت نشد . چطوری میتونم اونا رو پاک کنم ؟؟

micropersian
10-09-2008, 15:47
اگه پوشه ها اسمشون new folder هست که اصلا پوشه نیستن ویروسن اما اگه 100 درصد مطمئنی که پوشه هستن و exe نیستن باید ببینی کدوم نرم افزار روی ویندوزت داره ازشون استفاده میکنه که بعد فرمت بر حسب نیاز دوباره این پوشه ها رو میسازه اما اگه حتی با عوض کردن ویندوز هم خوب نشد مطمئن باش مشکل سخت افزاری هارد دیسکته

nw_nk
10-09-2008, 15:59
سلام به اساتید محترم

من چند تا پوشه (که باز هم نمیشن) توی یکی از درایهام دارم که پاک نمیشن .درایو رو فرمت هم کردم که فرمت نشد . چطوری میتونم اونا رو پاک کنم ؟؟

اسمشون چیه؟

برنامه Unlocker برای این موارد مناسبه.

می تونید باهاش ببینید یک فایل, فلدر یا درایو توسط چه پردازشی در حال استفاده است و اونرو آزاد کنید.

hosein66
11-09-2008, 07:25
می تونید از برنامه Tuneup Utilities نیز استفاده کنید

اینطور که می گی باز نمیشن منو یاد system volume information میندازه به هر حال بهتره یه تصویری از فایلها بذاری

yahoda
11-09-2008, 15:23
بخاطر راهنماییهاتون ممنونم .
پوشه فوق ویروس نیست و با نرم افزارهای یاد شده هم امتحان کردم ولی متاسفانه جواب نداد .

nw_nk
11-09-2008, 16:25
پوشه فوق ویروس نیست و با نرم افزارهای یاد شده هم امتحان کردم ولی متاسفانه جواب نداد .

اسم پوشه رو نگفتید؟ Unlocker چه پردازشی رو به عنوان استفاده کننده نشون داد؟

*Batman*
11-09-2008, 17:59
درایو رو فرمت هم کردم که فرمت نشد
سلام.
احتمالا ویندوز شما با درایور مورد نظر تعامل داره که شما نتونستید اون درایو رو فرمت کنید.
لذا عنوان پوشه هایی که با فرمت کردن هم پاک نمیشن صحیح نیست.
==========================

شما 2008 Paragon Hard Disk Manager Recovery CD را تهیه کنید.

CD را داخل CD-Drive قرار دهید.سیستم را restsrt کنید.
وقتی سیستم با CD بوت شد وارد محیط اصلی Hard disk manager شوید.(Normal Mode)
در آنجا روی درایو مورد نظر کلیک کنید و کلید CTRL+F4 را فشار دهید.
حالا میتوانید لیست تمام پوشه های موجود در درایو مربوطه را ببینید.
پوشه مورد نظر را انتخاب کرده و Delete کنید.

Paragon Recovery CD Image

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aaaammmm87
14-09-2008, 10:58
يه سي دي بوت بزار تو سي دي رام و سپس فرمت كن

Hossein bandarie
14-09-2008, 17:15

يه سري پوشه وجود داره كه مخصوص ويندوزه و با فرمت كردن مجددا ساخته ميشه مثل System Volume Information . اگه اسم پوشه ها رو بگي راحت تر ميشه قضاوت كرد .

aaaammmm87
14-09-2008, 17:21
يه سري پوشه وجود داره كه مخصوص ويندوزه و با فرمت كردن مجددا ساخته ميشه مثل System Volume Information . اگه اسم پوشه ها رو بگي راحت تر ميشه قضاوت كرد .
تاييد ميشه در ضمن اگه اسم دو تا پوشه RECYCLER يا System Volume Information بود اينا مال خود ويندوزه

montazermandeh
16-09-2008, 06:16
اول ببین unlucker چه عکس العملی واسه فرمت کردن انجام می ده ؟ این طوری نوع پوشه رو هم می تونی بفهمی .

arashf
16-09-2008, 22:17
دوست عزیز بهترین روش برای فرمت کردن اینکه از نرم افزار های تحت dosاستفاده کنی چون این نرم افزار ها براحتی متونن مشکلات مربوط به پارتیشنها رو برطرف کنند . اگر هارد مکستور استفاده می کنی نرم افزار مکس بلاس ، اگر از هاردهایی چون سامسونگ - وسترن - استفاده می کنی بهتره از cd های شرکت MRT استفاده کنی چون نرم افزار فرمت این سه مدل هارد رو روی خودش داره - اگر دسترسی نداری از نرم افزار پارتیشن مجیک استفاده کن باز اگر نشد از نرم افزار پارتیشن کامندر استفاده کن .
موفق باشی