PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك سوال فني

salsado
25-12-2005, 17:38
چگونه ميشه توword يك فونتي را كه نداري ايجاد كرد

مثلآ من فونت نازنين رو ميخواهم ولي ندارم

Elfin-D
25-12-2005, 17:43
سلام
اگه منظورتون ثبت فونت جديد هست كه بايد به c:/windows/fontبريد و اونجا فونتتون رو كپي پيست كنيد.
اگه منظورتون ايجاد فونت جديد هست كه من فكر نميكنم بتونيد با ورد اين كار رو كنيد.

goldfish
25-12-2005, 22:21
درسته منم فک نکنم بشه تو ورد فونت ایجاد کرد

roohoravan
30-12-2005, 14:22
با سلام.من يك بازي نصب كرده بودم و وقتي سي دي را درآوردم وبازي را شروع كردم اخطاري داد ومن اخطار را از بين بردم و كنسل دادم واز آن به بعد هر وقت رايانه را ريستارت ميكنم همان اخطار را ميدهد.ويندوز را مجددا نصب كردم ولي باز درست نشد.سي دي را هم داخل گذاشتم و درست نشد.چه كنم؟ متن اخطار را در زير ميگذارم. Reader-sl.exe-nodisk there is no disk in drive .please insert a disk into drive/device/harddisk3/dr5

Amir_P30
30-12-2005, 19:45
ويندوز رو دوباره نصب كرديد بعدش بازي را هم نصب كرديد؟

سعي كنيد برنامه ها را از طريق Add Remove Progeram حذف كنيد تا ردپاي آنها كمتر باشد

roohoravan
30-12-2005, 20:48
با سلام.نميدانم چه بازيي بوده و درAdd Remove Progeram اثرش نمانده است وهمه روشها را امتحان كردم.نشد كه نشد.لطفا مرا راهنمايي كنيد.با تشكر فراوان

Elfin-D
30-12-2005, 22:35
سلام
شما ويندوزت رو عوض كردي؟؟؟هاردت رو فرمت كردي؟؟؟اين كارها رو بكن انشالا كهدرست ميشه!!!

M.R.M
31-12-2005, 09:55
سلام دوست عزيز.
به احتمال بسيار زياد بازي شما از نوعي بوده است كه فايلهاي آن در حالت فشرده ابتدا بر روي هارد ديسك ريخته ميشوند و سپس از روي آن اقدام به نصب صورت ميگيرد و اين عمل انتقال فايلها به صورت كامل بر روي هارد شما صورت نگرفته و فايلهاي خاصي از بازي درايو مربوطه را روي هارد ديسك شما تبديل به مرجع نصب در نظر گرفته است.
اگر شما دقيقا ميتوانستيد نوع بازي را ( نه نام آن را ) و اينكه مراحل نصب آن به چه شكل بوده اند ، به خاطر بياوريد ما بيشتر ميتوانستيم شما را راهنمايي كنيم.
اما براي شروع بهتر است شما ابتدا پوشه استارت آپ ويندوز و همچنين قسمت استارت آپ را ( از طريق msconfig ) بررسي نماييد و ببينيد آيا فايل مشكوكي در آن وجود دارد يا خير. در صورتي كه آن را يافتيد و مطمئن شديد كه اين فايل مرتبط با بازي ميباشد كه شما نصب كرده ايد ميتوانيد آن را حذف نماييد ( البته در صورتي كه بلافاصله پس از بالا آمدن ويندوز اين پيغام خطا ظاهر ميشود ) ، در اين صورت مشكل برطرف خواهد شد.
قبل از انجام مراحل بالا توصيه ميكنم ابتدا به درايوي كه فايلهاي بازي را در آن نصب كرده ايد مراجعه كرده و تمام فايلهاي مربوط به بازي را به صورت دستي حذف نماييد.
سپس يك بار سيستم را Restart نماييد ، اگر كماكان با پيغام خطا مواجه شديد در آن صورت مراحلي را كه ذكر كردم انجام دهيد.
با حذف كردن فايلهاي ناقص بازي به احتمال بسيار زياد مشكل شما برطرف خواهد شد ، بررسي پوشه StartUp نيز كمك بسيار زيادي به شما خواهد كرد.
ضمنا در بسياري از موارد نرم افزار Bootvis نيز كمك شاياني در رفع چنين مشكلاتي به كاربران نموده است. شما ميتوانيد پس از انجام عمليات قبل ( توجه داشته باشيد پس از كارهايي كه گفتم ) با اجراي نرم افزار Bootvis و رفتن به قسمت Trace و انتخاب گزينه optimise system سعي در رفع مشكل نماييد. البته من توصيه ميكنم اگر واقعا نياز به استفاده از اين نرم افزار بود از آن استفاده كنيد و اگر مشكل با همان مراحل برطرف شد نيازي به استفاده از آن نيست ( زيرا اين برنامه در كنار حسن هاي فراواني كه دارد معايب خاص خود را نيز دارد ;) )
شاد و پيروز و موفق باشيد :happy: .