PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در خریده ویندوز ویستا(ممنون میشم یکم سریعتر )

Gilopa
09-09-2008, 07:56
سلام بردوستانه گلم در انجمنه ویندوزه ویستا..عزیزان من امروز میخوام برم Dvd ویندوز ویستا رو بخرم به نظره شخصیه شما کدوم نسخه رو بخرم ... یه اطلاعاته خلاصه در مورده خریدشه این وبندوز به من بدید.. فکر کنید اصلا در این مورد اطلاعی ندارم .. پس میخوام از تجربه شما استفاده کنم..

این مشخصاته سیستمه منه :

رم:2 گیگابایت
سی پیو :amd athlon 64x2 dual-core processo 4400
مادربورد: asus m2n-x
کارت گرافی;:7200gs

فکر کنم سیستمم قدرته اجراش رو به راحتی داره! درسته؟:11:

Gilopa
09-09-2008, 08:00
راستی دوستان میشه ویستا رو تو درایوه ntfs نصب کرد.. درایوه c من حجمش کمه الان وقته پارتیشن بندی ندارم.. کلا 14 گیگابایت فضا داره..مشکلی که پیش نمیاد؟

aaaammmm87
09-09-2008, 08:02
دوست عزيز سلام
فكر ميكنم ويندوز ويستا فعلا فقط يه دونه sp هست و sp هاي سري دو و .... فعلا نيومده در ضمن ميتوني يه كينگ نرمافزاري بخري كه تمام نرم افزار ها رو داشته باشه مثل كينگ لرد با قيمت 12 هزار تومن عاليه

hesamjm
09-09-2008, 08:21
سلام بردوستانه گلم در انجمنه ویندوزه ویستا..عزیزان من امروز میخوام برم Dvd ویندوز ویستا رو بخرم به نظره شخصیه شما کدوم نسخه رو بخرم ... یه اطلاعاته خلاصه در مورده خریدشه این وبندوز به من بدید.. فکر کنید اصلا در این مورد اطلاعی ندارم .. پس میخوام از تجربه شما استفاده کنم..

این مشخصاته سیستمه منه :

رم:2 گیگابایت
سی پیو :amd athlon 64x2 dual-core processo 4400
مادربورد: asus m2n-x
کارت گرافی;:7200gs

فکر کنم سیستمم قدرته اجراش رو به راحتی داره! درسته؟:11:

راستی دوستان میشه ویستا رو تو درایوه ntfs نصب کرد.. درایوه c من حجمش کمه الان وقته پارتیشن بندی ندارم.. کلا 14 گیگابایت فضا داره..مشکلی که پیش نمیاد؟

صد در صد نسخه (windows vista ultimate sp1
64 بیت سرعت بیشتری داره بهتره موقع خرید از فروشنده بخوای نسخه 64 بیت ویستا رو بهت بده
بهتره قبل از نصب حجم درایو c رو به 25 تا 30 گیگ افزایش بدی
ویستا فقط فرمت ntfs میشناسه و fat براش مفهومی نداره پس قبل از نصب فرمت درایوهات باید همهntfs باشه
بله قدرت اجراش رو بخوبی داره

hesamjm
09-09-2008, 08:22
-----------------------

Newboys20
09-09-2008, 19:25
ویندوزت 64 بیتی باشه اگه اورجینال بگیری که خیلی خوبه. ultimate نصب کن چون کاملترین ورژنه.اگه نرم افزار های برای ویستای کینگ یا شرکت های دیگه هم بگیری خوبه. در ضمن شاید مربوط به تاپیک نشه ولی برای باز کردن فایل های ویدیوی و ogg وغیره همچنین فایل 3gp فیلم های موبایل و.... از نرم افزار The KMPleyer استفاده کنید معذرت می خوام اگه به این موضوع ربطی نداشت. موفق باشی:10:

ORIGINAL
09-09-2008, 20:19
Ultimate SP1 رو همونطور که بقیه دوستان گفتند انتخاب کن...در مورد ntfs هم که hesamjm عزیز توضیح داد
فقط یه چیزی که15gig اصلا واسه ویستا خوب نیست...حداقلش 25 یا 30 گیگ نیاز داری چون خود ویندوز در حدود 12gig میگیره.....

mstf666
09-09-2008, 20:43
نظرات دوستان تایید میشه !
ultimate قابلیت های زیادی داره .مثلا الان یک قطعه ویدئو خوشگل رو به عنوان Background گذاشتم که حالشو میبرم.

در ضمن 14 گیگ خیلی کمه !
درایو C من چهل گیگه.
با اینکه سعی کردم دانلودهام و برنامه های حجیم مثل Office رو توی درایوهای دیگه نصب کنم اما بازم الان 23 گیگ از درایوم پر شده.

only number one
11-09-2008, 13:42
نظرات دوستان تایید میشه !
ultimate قابلیت های زیادی داره .مثلا الان یک قطعه ویدئو خوشگل رو به عنوان Background گذاشتم که حالشو میبرم.

در ضمن 14 گیگ خیلی کمه !
درایو C من چهل گیگه.
با اینکه سعی کردم دانلودهام و برنامه های حجیم مثل Office رو توی درایوهای دیگه نصب کنم اما بازم الان 23 گیگ از درایوم پر شده.

مگه چقدر چیز میز نصب کردی!!! الان سیستمت وضعیتش عادیه؟؟!

mstf666
11-09-2008, 13:58
مگه چقدر چیز میز نصب کردی!!! الان سیستمت وضعیتش عادیه؟؟!
:31::31::31::31:

فکر میکنم خیلی از حجم درایو C رو آپدیت های خود ویندوز تشکیل داده.
من تمام آپدیت های مهم و اختیاری رو دانلود کردم.

برنامه هم که تا دلت بخواد نصبه.

سرعتش سیستمم عادیه و مشکلی ندارم.فقط سرعت بالا اومدن ویندوز کم شده.

only number one
11-09-2008, 17:28
:31::31::31::31:

فکر میکنم خیلی از حجم درایو C رو آپدیت های خود ویندوز تشکیل داده.
من تمام آپدیت های مهم و اختیاری رو دانلود کردم.

برنامه هم که تا دلت بخواد نصبه.

سرعتش سیستمم عادیه و مشکلی ندارم.فقط سرعت بالا اومدن ویندوز کم شده.

بله یک عکس از برنامه هات گذاشته بودی , میگم با اون همه نرم افزار که تو نصب کردی اگه سرعت بالا اومدنت تغییر نمی کرد جای سوال داشت!!

Gilopa
11-09-2008, 21:42
دوستانه گلم واقعا ممنونم.. به یه مشکله عجیب برخوردم متاسفانه در نصبه ویستا تو همون اولین قسمتش رو عکسی که باید لود بشه گیر میکنه ..اصلا به صفحه نصب نمیرسه؟ مشکل چیه؟

mstf666
11-09-2008, 23:11
دوستانه گلم واقعا ممنونم.. به یه مشکله عجیب برخوردم متاسفانه در نصبه ویستا تو همون اولین قسمتش رو عکسی که باید لود بشه گیر میکنه ..اصلا به صفحه نصب نمیرسه؟ مشکل چیه؟

از چه طریقی سعی داشتی نصب کنی ؟
از طریق ویندوز فعلی یا از طریق بوت شدن DVD ؟

روی یه سیستم دیگه همین DVD رو تست کن ببین اونجا میتونی وارد نصب بشی یا نه .

Gilopa
12-09-2008, 01:33
از چه طریقی سعی داشتی نصب کنی ؟
از طریق ویندوز فعلی یا از طریق بوت شدن DVD ؟

روی یه سیستم دیگه همین DVD رو تست کن ببین اونجا میتونی وارد نصب بشی یا نه .

من از طریقه بوت میخواستم نصب کنم.. جالبه تویه همون فورشگاهی که خریدمم همینطور بودش..اونجام همین مشکل بودش .. 3 تا پک رو امتحان کرد هر 3 پک همینجور بودند..اما مشتریهایی که این پک رو خریده بودند مشکلی نداشتند .. واسه اطمینان طرف بهم از یه شرکته دیگم داد باز هم دقیقا رو عکس هنگ میکنه... نمیدونم مشکل چیه! خودمم موندم دیگه.. انقدر باهاش ور رفتم خسته شدمم.. هیچ دلیله منطقیی نمیتونم پیدا کنم که چرا تو این 2 تاسیستم(سیستمه خودم و فروشنده) این مشکل با نصبه ویستا وجود داره.. لازم به ذکره که درایو C, d به طوره کامل fِDisk شده بود .. واسه اطمینان تمامه هاردم رو ntfs کردم.. البته قبلش یه بک آپ از fat32 هام گرفته بودم

hosein66
12-09-2008, 11:16

دي وي دي شما کپي هست؟ اگه کپي باشه با سرعت بالا رايت شده و به خاطر همين مي باشد

ORIGINAL
13-09-2008, 22:29
من از طریقه بوت میخواستم نصب کنم.. جالبه تویه همون فورشگاهی که خریدمم همینطور بودش..اونجام همین مشکل بودش .. 3 تا پک رو امتحان کرد هر 3 پک همینجور بودند..اما مشتریهایی که این پک رو خریده بودند مشکلی نداشتند .. واسه اطمینان طرف بهم از یه شرکته دیگم داد باز هم دقیقا رو عکس هنگ میکنه... نمیدونم مشکل چیه! خودمم موندم دیگه.. انقدر باهاش ور رفتم خسته شدمم.. هیچ دلیله منطقیی نمیتونم پیدا کنم که چرا تو این 2 تاسیستم(سیستمه خودم و فروشنده) این مشکل با نصبه ویستا وجود داره.. لازم به ذکره که درایو C, d به طوره کامل fِDisk شده بود .. واسه اطمینان تمامه هاردم رو ntfs کردم.. البته قبلش یه بک آپ از fat32 هام گرفته بودم

میگم خب به یه فروشگاه دیگه سر بزن ;)