PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست یک کد !

Bill Gates
08-09-2008, 18:59
سلام
یه کدی میخواستم که بتونم وقتی که رو یه دکمه یا هرچی کلیک کردم بیاد z-index یک لایه رو هرچی که خواستم بزارم

تشکر//

Bill Gates
08-09-2008, 19:05
سرعتم اومد پایین اینو اشتباه دادم ( پست شماره 2 )

peyman1987
09-09-2008, 10:56
نمیدونم همینو میخوای یا نه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Bill Gates
13-09-2008, 12:18
سلام
مرسی دستت درد نکنه من یه کدی میخوام که از هرجای صفحه روی یه لینکی کلیک شد بره فایل pdf رو دانلود کنه نه اون رو نمایش بده

اگر هم بگید چطور تو هاستم اینکار رو کنم که اصلا کلا فایل های pdf رو فقط دانلود کنه ممنون میشم

تشکر//

peyman1987
13-09-2008, 16:49
سلام
مرسی دستت درد نکنه من یه کدی میخوام که از هرجای صفحه روی یه لینکی کلیک شد بره فایل pdf رو دانلود کنه نه اون رو نمایش بده

اگر هم بگید چطور تو هاستم اینکار رو کنم که اصلا کلا فایل های pdf رو فقط دانلود کنه ممنون میشم

تشکر//

متاسفانه این موضوع ارتباطی با کد نداره و مربوط به تنظیمات مرورگر کاربره. یعنی اگه تنظیم کرده باشه که باز کنه باز میکنه و اگه تنظیم کرده باشه که دانلود کنه دانلود میکنه و از دست شما هم کاری بر نمیاد جز بیخیال شدن :27:

تنها کاری که میشه کرد اینه که بجای لینک مستقیم از PHP استفاده کنی و موقع فرستادن فایل برای یوزر هدر Force Download رو هم بفرستی. برای اینم سرچ کن پیدا میشه.

Bill Gates
13-09-2008, 16:56
سلام
نه امین یه کدی داشت یادمه :31:

eAmin
13-09-2008, 17:36
سلام
نه امین یه کدی داشت یادمه :31:
سلام.

( من که چیزی یادم نیست! )!!!!!

دقیقا حرفهای پیمان رو تائید می کنم!!!

تنها راهش استفاده از یه زیون سرورساید هست، اصل کار همون هدره ست.

منم یه جا کدش رو دیدم ولی یادم نیست.

pezhman32
14-09-2008, 01:15
ببخشید پا برهنه اومدم وسط بحثتون, ولی منم فکر کنم نمیشه یه فایل رو که خود مرورگر میتونه بخونه با برنامه نویسی کلاینت ساید کاربر رو مجبور به دانلود کرد (!) البته شاید با آجاکس بشه که باید امتحان کنی ولی کد php ش:

Bill Gates
14-09-2008, 23:45
سلام
مرسی دستتون درد نکنه اگر عنوان رو یه چیز دیگه بزارید ممنون میشم چون از یکی گذشت :31:

من از چه راهی میتونم کاری کنم که حروف های بزرگ انگلیسی رو نتونند تو تکست باکس وارد کنند؟

pezhman32
15-09-2008, 21:24
سلام
مرسی دستتون درد نکنه اگر عنوان رو یه چیز دیگه بزارید ممنون میشم چون از یکی گذشت :31:

من از چه راهی میتونم کاری کنم که حروف های بزرگ انگلیسی رو نتونند تو تکست باکس وارد کنند؟
با استفاده از خاصیت onchange در تکست باکستون یه تابع رو آدرس بدید که در اون تابع از تابع toLowerCase برای کوچک کردن حروف استفاده شده باشه, مثلا"