PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کبس خنک کننده خوب

FerineFast
08-09-2008, 13:41
سلام
من میخوام یه کیس خوب که در درجه اول بسیار خوب خنک کنه و بعد هم کمی جادار باشه .(قیافه کیس خیلی برام مهم نیست)

سیستم من :
q6600
4870
p5q
320gbsataII
patriot llk 2gb

البته من الان کیس green midi 2002 نصب کردم (کیس قبلیمه ) ولی دما اگر در چپ باز نباشه و کولر روشن نباشه و فن اضافی در سمت چپ نزارم تا سی پی یو 50 و مادربرد 60 بالا میره ؟؟!! البته در شرایطی هم که کولر و فن هست و کار سنگین میکنم دمای سی پی یو به سادگی رو 50 - 55 میره.

حالا شما چه کیسی رو به من پیشنهاد میکنید ( تو حدود 50-70 تومان) یکی بهم magnum+ green رو معرفی کرد، شما چطور ؟ ( پروفسور جان شما هم جواب بده )

Professor Massoud
08-09-2008, 17:26
سلام
من میخوام یه کیس خوب که در درجه اول بسیار خوب خنک کنه و بعد هم کمی جادار باشه .(قیافه کیس خیلی برام مهم نیست)

سیستم من :
q6600
4870
p5q
320gbsataII
patriot llk 2gb

البته من الان کیس green midi 2002 نصب کردم (کیس قبلیمه ) ولی دما اگر در چپ باز نباشه و کولر روشن نباشه و فن اضافی در سمت چپ نزارم تا سی پی یو 50 و مادربرد 60 بالا میره ؟؟!! البته در شرایطی هم که کولر و فن هست و کار سنگین میکنم دمای سی پی یو به سادگی رو 50 - 55 میره.

حالا شما چه کیسی رو به من پیشنهاد میکنید ( تو حدود 50-70 تومان) یکی بهم magnum+ green رو معرفی کرد، شما چطور ؟ ( پروفسور جان شما هم جواب بده )

سلام ! پروفسور وارد میشود !!!:31:

من نظرم کیس پاسیفیک یا TONIQ هست ! SILENT STORM و TRIO هم خوب هستن. شما تو عکسهای پایین هر کدوم رو پسندیدی بگو . همشون تو یه رنج قیمت هستن و دور و بر 75 تا 80 تومن. سایلنت استورم از همه ارزونتره !و 55 تومنه .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تو این عکس مدل پاسیفیک نبود. ولی این شکلیه !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

FerineFast
08-09-2008, 20:01
هیچ مدلی نیست که فن بیشتر و یا فن مثلا 25 سانتی داشته باشه ؟ آخه این تقریبا کیس خودمه یکم قیافش بهتره ؟!!

Professor Massoud
08-09-2008, 20:11
هیچ مدلی نیست که فن بیشتر و یا فن مثلا 25 سانتی داشته باشه ؟ آخه این تقریبا کیس خودمه یکم قیافش بهتره ؟!!

همشون رو دیدی ؟!!:18: شما toniq 3 رو تو اون لینک اول نگاه کن ! ببین چقدر فن داره !:18:

Benygh
08-09-2008, 20:29
سلام
شما بستگی به بودجه اتون از کیس TuniQ 3 که یکی از بهترین های شرکت Tuniq هست و توسط شرکت آینده سیما وارد بازار شده استفاده کنید !
سیستم تهویه خلاقانه ای توی این کسی به کار رفته که در صورت استفاده از حداکثر فضای مفید برای فن میتوانید تا 5 فن را به صورت استاندارد بذارید !
البته من تا 8 تا هم گذاشتم ولی دیگه خیلی مسخره میشه !

FerineFast
08-09-2008, 21:15
نه من منظورم فن 25 سانتی بود یعنی برای خنک کردن بهتر نیست ؟
در ضمن من فن دستی خودم رو جاهای مختلف کیس امتحان کردم در چپ و گوشه پایین و چپ بهترین بازده رو میده !
این تونیک خیلی خوبه ولی کاش فن 25 سانتی داشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

FerineFast
11-09-2008, 01:14
سرانجام من Toniq3 خریدم ولی اگه در کیس رو ببندم با 5 فن هم میره رو 50 مادربرد ولی سی پی یو 35 میمونه !!

becareful
23-09-2008, 21:55
دمای مادر برده بالاست...bios رو آپدیت کن ببین فرق میکنه؟ اگه اورکلاک میکنی باید یه فکری برای دمای مادربرد بکنی...دمای سی پی یوت هم خوب پایینه چه فنی استفاده میکنی؟

vioman
28-09-2008, 23:07
سلام

سیستم من :
q6600
4870
p5q
320gbsataII
patriot llk 2gb

شما بهتره کیس های تمام آلومینیوم تهیه کنید که خود کیس هم به کاهش دما کمک کنه
گرین در این زمینه 2 کیس Swish و Galaxy رو داره که نسبت به کیفیت و کاراییش قیمت خیلی خوبی داره
من خودم Swish دارم ، واقعا عالیه:46:

akbarferdosi
17-10-2008, 20:52
با سلام کیس گرین مدل trio دارای فن 25 سانتیمتری بی صدا دربغل میباشد . کیس خیلی خوبیه که با وجود این فن که میتوانید دور آن را بنا به نیاز تغییر دهید داخل کیسو خنک میکنه در ضمن دوفن 12 سانتی یکی درجلوی کیس و دیگری در پشت کیس برا یتهویه داره کیس محکم وجاداریه درضمن جلوی کیس 3 نمایشگر عقربه ای برای نشان دادن دما و دورفن و صدا داره خودم دارم وبنظرم واقعا ارزش خرید داره

wildhunter
21-10-2008, 21:14
شما بهتره کیس های تمام آلومینیوم تهیه کنید که خود کیس هم به کاهش دما کمک کنه
گرین در این زمینه 2 کیس Swish و Galaxy رو داره که نسبت به کیفیت و کاراییش قیمت خیلی خوبی داره
من خودم Swish دارم ، واقعا عالیه:46:

عکس و قیمت دو تا کیسی که گفتی میزاری؟

Professor Massoud
21-10-2008, 21:25
کیس swish و گالاکسی خیلی گرونقیمت هستن ! اولی 185 و دومی 150 تومنه ! شما چقدر بودجه داری ؟

swish
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

galaxy

اما من کیس دیگه ای رو پیشنهاد میکنم.

4 فن 12سانتی و 2 فن 14سانتیNZXT-TEMPSET=130

wildhunter
22-10-2008, 20:10
ممنون.من فقط میخواستم قیمت و عکسشون رو ببینم که شما لطف کردید گذاشتید

در مورد کیس Nzxt-tempset در اخرین شماره عصر شبکه تست شد ولی نسبت به اون همه فن کارایی

گرمایی متوسطی داشت