PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود 100% از راپیدشیر و مگاآپلود

zavf
08-09-2008, 05:56
سلام . از همه دوستانی که بهترین ها را معرفی می کنند متشکرم از جمله NoneForce ، ولی بعد نیست که دوستان بیشتر راهنمایی کنید (در بخش دانلود فایل ها).

پست های NoneForce واقعا حرف ندارد اما بزرگترین مشکلی که دارد این هست که فایل (کامپوننت ها ، نرم افزارهای آموزش )روی سرور RapidShare است و بیشتر کاربران با دانلود فایل ها مشکل دارند .

حالا من هم این کار رو با بهترین برنامه که واقعا کار می کنه تمام می کنم .

برنامه CryptLoad که با 2005 net. نوشته شده (پس باید Net SP 2 حتما روی سیستم شما نصب باشد )
من خودم تقریبا 1 ماه است که از این برنامه بدون هیچ محدودیتی استفاده می کنم .

لینک دانلود ها:

CryptLoad_1.1.4.part01.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
CryptLoad_1.1.4.part02.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
CryptLoad_1.1.4.part03.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
CryptLoad_1.1.4.part04.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
CryptLoad_1.1.4.part05.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
CryptLoad_1.1.4.part06.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
CryptLoad_1.1.4.part07.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
CryptLoad_1.1.4.part08.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
CryptLoad_1.1.4.part09.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اندازه هر فایل ۱.۴۴ مگابایت (همه فایل ها باید دانلود شوند)

دنلود مستقیم از شرکت سازنده (نرم افزار در سرور راپید شیر است !!!)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راستی اگر تمایل داشتید یه سری هم به وبلگ من و دوستانم بزنید .

با تشکر از همه دوستان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alizali
13-09-2008, 12:38
قضیه پوینت جمع کردن نیست که خدایی نکرده
آخه پارتهای 1 مگی مشکوکن همیشه

alizali
13-09-2008, 12:42

zavf
13-09-2008, 13:49

اصلا از این قضیه خبر ندارم !!!

فقط می خواستم به دیگران هم کمک کنم . من خودم از این برنامه استفاده می کنم .

beginner63
13-09-2008, 14:11
اما من دانلود كردم و نشد

beginner63
13-09-2008, 14:17
اين هم عكس error ي كه ميده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zavf
13-09-2008, 14:20
خوب شما اگر فایل های 1.44 مگابایتی را دانلود کرده اید یه سری به این فایل بزنید , برنامه هایی را که من دانلود کردم رو آدرسشون رو نوشته :

log\dllogi.txt

من به شما دروغ نمی گم:

این برنامه در صورتی که فایل در حال دانلود شدن باشد و ترافیک شبکه سنگین باشد در بازه های 5 دقیقه بعضا 50 ، 30 و .. ثانیه ای صبر می کند .

zavf
13-09-2008, 14:24
دوست عزیز اگر نتونستی دانلود کنی آدرس فایلت رو بده دانلود کنم و بعد برات جایی دیگه آپلود کنم (کمتر 10 مگابایت)

beginner63
14-09-2008, 09:34
این برنامه در صورتی که فایل در حال دانلود شدن باشد و ترافیک شبکه سنگین باشد در بازه های 5 دقیقه بعضا 50 ، 30 و .. ثانیه ای صبر می کند .
توي شبكه اي كه من كار ميكنم ترافيك دانلود از رپيدشير ديوانه كننده هست. شايد هر 2 روز يك بار بتوني از rapid دانلود كني. اين برنامه دقيقا زماني به من جواب نداد كه خود سرور رپيد برام آزاد بود!

دوست عزیز اگر نتونستی دانلود کنی آدرس فایلت رو بده دانلود کنم و بعد برات جایی دیگه آپلود کنم (کمتر 10 مگابایت)
متاسفانه بيشتر از 5 گيگا بايت هست!!!