PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طرح های : Milo

Milo22
07-09-2008, 16:01
سلام به همه دوستان خوبی که در P30World زحمت می کشند و انجمن ها به نحو احسن اداره می کنند ...
من به سفارش یکی از دوستان اومدم و اینجا عضو شدم . امیدوارم من رو هم به عنوان یه عضو کوچولو بپذیرید .

گفتم بهتره اولین پستم در مورده طرح هام باشه ! می خوام همه ایرادات کارهام رو بگیرم ، ممنون میشم نظرات سازنده و خوبتون رو بیان کنید ... :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hadi665
07-09-2008, 16:05
سلام

طرح واقعا زیبایی شده
افکت هایی که به کار بردی خیلی عالی و به بوده
من خیلی خوشم اومد

میتونست روی عکس یه متنی کوچیک نوشته بشه خیلی ساده و کوچیک

در کل عالیه منتظر طرح های بعدیتم هستیم میلو

aram_nfs
07-09-2008, 17:43
سلام دوست عزیز

به دنیای بزرگ p30world خوش اومدید

کاری که گذاشتید بسیار زیباست مخصوصا سایه روشنی که برای خورشید توی آسمون ایجاد شده خیلی قشنگه

بازم ادامه بده

راستی توی سایت manotoo فعالیت می کنی؟

شاد باشی و آرام

Milo22
07-09-2008, 22:19
سلام دوست عزیز

به دنیای بزرگ p30world خوش اومدید

کاری که گذاشتید بسیار زیباست مخصوصا سایه روشنی که برای خورشید توی آسمون ایجاد شده خیلی قشنگه

بازم ادامه بده

شاد باشی و آرام

TanQ :11:

بله ، با اجازه شما ... :46:

Saeed kmss-D
08-09-2008, 16:14
سلام دوست عزیز...
منم عضویتتون رو تبریک میگم.

طرح خیلی زیبایی زدید!
با نظر هومن جان موافقم که میتونستید متن کوچیکی بهش اضافه کنید.
زاویه و سایه روشن کار خیلی خوبه.
ممنون،

موفق باشی♥♥♥

MAX X
09-09-2008, 00:16
سلام
ورودتو به p30world تبریك میگم

طرحت خیلی خوب شده ، من كه اشكالی ندیدم

ادامه بده
موفق باشی

Milo22
09-09-2008, 11:50
میسی جناب ئه Saeed kmss-D و جناب ئه MAX XL ، ممنون از لطف همگی ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببخشید واسه من دکمه TanQ نداره ، اینه که پست ئه TanQ میدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

huti_421
10-09-2008, 21:01
سلام دوست عزیز...
منم عضویتتون رو تبریک میگم.

طرح خیلی زیبایی زدید!
با نظر هومن جان موافقم که میتونستید متن کوچیکی بهش اضافه کنید.
زاویه و سایه روشن کار خیلی خوبه.
ممنون،

موفق باشی♥♥♥

با نظر هومن جان موافقم

یـــــــــــــا پیغمبر !!! :18::18::18:

آقا سعید من نیستم روحم اینجاس ؟؟؟؟؟ :18::18::18:

تاپیک کاراتونو زدین یا محل احضار رواح ؟ :18:

رعایت کنین بابا قبضه روح شدم !!! :18:

بگذریم ...

کارتون رو دیدم خیلی خوشم اومد ( عشق وکتورم )

فقط یه مساله من Brightness مانیتورم رو بالا بردم قسمت تحتانی کارتون یه خورده نیاز به burn کاری داشت ... هر چند تو حالت عادی حرف نداره ...

sps
11-09-2008, 23:55
خیلی طرح قشنگیه!
اگه میشه با سایز 1280*1024 هم بذارید (البته با ذکر اسمتون تو عکس) برای بکگراند!خیلی طرح قشنگیه!

Milo22
12-09-2008, 00:08
یـــــــــــــا پیغمبر !!! :18::18::18:

آقا سعید من نیستم روحم اینجاس ؟؟؟؟؟ :18::18::18:

تاپیک کاراتونو زدین یا محل احضار رواح ؟ :18:

رعایت کنین بابا قبضه روح شدم !!! :18:

بگذریم ...

کارتون رو دیدم خیلی خوشم اومد ( عشق وکتورم )

فقط یه مساله من Brightness مانیتورم رو بالا بردم قسمت تحتانی کارتون یه خورده نیاز به burn کاری داشت ... هر چند تو حالت عادی حرف نداره ...

ممنون از نظر لطفتون ، باید بگم بله درست می گید ، من خودم نوره مانیتورم کمه واسه همین یه کمی ایراد داره توی اون قسمتهایی که تیره تر هستش ، ممنون درستش می کنم :11:

خیلی طرح قشنگیه!
اگه میشه با سایز 1280*1024 هم بذارید (البته با ذکر اسمتون تو عکس) برای بکگراند!خیلی طرح قشنگیه!

چشم در اصرع وقت حتما این کار رو می کنم ، خوشحالم که دوستش می دارید :35:

Milo22
12-09-2008, 00:29
حالا یه نیگاهی کنید ببینید بهتر شد ؟ ( جناب ئه sps سایز عکس رو هم زیاد کردم اسمم هم روش نوشتم ;) )

huti_421
12-09-2008, 00:48
حالا اون مشکل حل شد :دی

2 تا مشکل دیگه :

سمت راست تصویر یه خط صاف وجود داره اون چیه ؟

گرادینت پله پله شده !!! که میتونه دو دلیل داشته باشه :

خودآگاه : برای کم کردن حجم تصویر برای نمایش در اینجا

ناخوداگاه : سیو کردن با کیفیت پایین که این عواقب رو به همراه داره !!!

شرمنده من دارم گیر میدما خودتون گفتید ... می خوام ایرداتون گرفته بشه که از اینی که هست جالب تر بشه !!!

Milo22
13-09-2008, 21:19

2 تا مشکل دیگه :

سمت راست تصویر یه خط صاف وجود داره اون چیه ؟

کدوم خط صاف ؟ :question:

2 تا مشکل دیگه :

گرادینت پله پله شده !!! که میتونه دو دلیل داشته باشه :

این یکی رو هم متوجه نمی شم ! میشه روی تصویر جاهاش رو علامت بگذارید تا ببینم دقیقا کجا ها رو می گید ؟:31:

Milo22
09-12-2008, 11:31
غروب در دریا ...

سلام به دوستان :
میدونم ایراد زیاد داره ، میشه لطفا ایراداتش رو بفرمایید :10:

hadi665
09-12-2008, 11:42
آفرین خیلی قشنگ شده
یکمی خلوته اما به نظرم عالی شده

موفق باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Maggy_P
09-12-2008, 15:30
با اجازه ... طرح چند تا ايراد اساسي داره كه اگه درست بشه جلوش بهتر ميشه

1. اول از همه رنگش به غروب نميخوره يعني بايد حداقل كمي به نارنجي بزنه ( نارنجي خيلي كمرنگ مايل به زرد )

2. انعكاس قايق ها مورد داره يعني بايد كاملا مستقيم و مثل آينه عمل كنه ولي اگر كمي دقت كنيد ميبينيد كه انعكاسشون كج شدن ( مثل سايه عمل كرده كه اين اشتباهه )

3. انعكاس پرنده ها حذف بشه خيلي بهتره چون از اون فاصله ي به اون زيادي انعكاسي ازشون توي آب نميمونه

به كارهات ادامه بده ، موفق باشي :46::20:

roohi_rsh
09-12-2008, 21:46
من که نفهمیدم یعنی میخواید بگید اینارو با فتوشاپ درست کردید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من فکر میکنم که با دست کشیده شده والا من که نفهمیدم گیج میزنم آی کیوم هم پرید !!
حالا بگید چطوری ؟

Milo22
16-12-2008, 16:08
با اجازه ... طرح چند تا ايراد اساسي داره كه اگه درست بشه جلوش بهتر ميشه

1. اول از همه رنگش به غروب نميخوره يعني بايد حداقل كمي به نارنجي بزنه ( نارنجي خيلي كمرنگ مايل به زرد )

2. انعكاس قايق ها مورد داره يعني بايد كاملا مستقيم و مثل آينه عمل كنه ولي اگر كمي دقت كنيد ميبينيد كه انعكاسشون كج شدن ( مثل سايه عمل كرده كه اين اشتباهه )

3. انعكاس پرنده ها حذف بشه خيلي بهتره چون از اون فاصله ي به اون زيادي انعكاسي ازشون توي آب نميمونه

به كارهات ادامه بده ، موفق باشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون از نظره درستتون ... :11: درستش میکنم . درسته یکمی که نه زیاد بی دقتی کردم :27:

من که نفهمیدم یعنی میخواید بگید اینارو با فتوشاپ درست کردید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من فکر میکنم که با دست کشیده شده والا من که نفهمیدم گیج میزنم آی کیوم هم پرید !!
حالا بگید چطوری ؟

بله ، خوب با ps ساخته شده . با براش و استفاده از ماسک و چند تا ----- ! زیاد طول نکشید ! حدوده 3 ساعت . :20:
البته از تصاویره آماده ام استفاده کردم ( مثله سنگها قایق ها ) ولی چیدمانش رو خودم انجام دادم .
میسی از نظرتون ...

Libra
18-12-2008, 20:00
تصویر اول رنگ بندی شیک و ساده ای داره , البته عکس رو بزرگ نمایی نکردم اما به هر حال قشنگه

تصویر دوم ، سایه پرنده ها باید حذف بشه , هم از نظر فیزیک سایه مشکل داره ، هم به دلیل غیر طبیعی بودن ذهن بیننده رو درگیر میکنه

رنگش هم خیلی مرده است , به قول دوستمون باید کمی نارنجی تر باشه

hamed9
02-02-2009, 23:47
جالب شده...