PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسی می تونه دقیق راهنمایی کنه ؟

DAN271
07-09-2008, 01:14
سلام ،
وسط کار با سیستم یه مشکلی پیش اومد ( صفحه سیاه شد & هنگ ) بعد که سیستم رو مجدداً راه اندازی کردم دیدم تو پس زمینه لوگوی برند مادربورد که مراحل پست بایوس رو مخفی می کنه ( ASUS P5GD2-X ) خط های عمودی سفید ( سه تا سه تا کنار هم ) ایجاد شده و سیستم تا مرحله Load Status bar ویندوز بالا میاد و بعد صفحه سیاه می شه و هیچ اتفاقی نمی افته. البته این خط ها همچنان وقتی وارد بایوس میشی و تو قسمت Load Status Bar ویندوز به صورت کم رنگ تر وجود داره... من احتمال میدم یا از Mainboard باشه و یا از کارت گرافیک. و چون کارت گراف یدک نداشتم نتونستم تعویض کنم، می خوام مطمئن بشم بعد ببرم گارانتی... کسی می دونه مشکل کجاست؟

کارهایی که انجام دادم و جواب نداد:

کارت گراف رو از اسلات در اوردم و دوباره جا زدم
بایوس رو لود دیفالت کردم
بایوس رو Clear کردم ، باطریشم در اوردم دوباره جا زدم

Arsa Persian
07-09-2008, 15:55
من فکر کنم از کارت گرافکت باشه
چون کارت گرافیکت میتونه تصاویر 8 بیتی رو بده بیرون (توی محیط داس) اما در موقع ورود به ویندوز چون تصاویر 32 بیتی میشه نمیتونه تصاویر رو پردازش کنه.
اون خط ها هم میتونه به دلیل خراب شدن کارت گرافیکت باشه

:11:

montazermandeh
08-09-2008, 05:18
آره منم یک مشکل مشابه داشتم با تعویض کارت گرافیک درست می شه .

hardware2000
09-09-2008, 02:12
نظر من هم گرات گرافیکه میتونی بگی مارکش چی بوده ممنون میشم و ایا ریمارک بود یا جنس اصلی البته این سوال جهت اطلاع عمومی خودمه چون زیاد سر کار داشتم؟

DAN271
09-09-2008, 19:42
سلام
از کارت گراف بوده... ممنونم

نظر من هم گرات گرافیکه میتونی بگی مارکش چی بوده ممنون میشم و ایا ریمارک بود یا جنس اصلی البته این سوال جهت اطلاع عمومی خودمه چون زیاد سر کار داشتم؟
بله حتماً
Asus EN6200TC 512/256M اصلی

jigmal2222
14-09-2008, 14:57
ehtiaj be komak daram.salam.man webkamamo vaghti vasl mikonam safeye siahe barfaki miad fekr mikonam ke vasle chon vaghti webo tekon midam safeye barfaki ham balao pain mire va begam man cdro nasb nakardam chon az aval cd nadasht ke vaslesh konam.markesh zeith e
lotfan komak monid momkene tanzimatesho eshtebah kardam.mersi.age mishe be in mile javab bedid.mamnon misham
b_p34@yahoo.com

jigmal2222
14-09-2008, 15:01
albate age injaham javab dadid moshkeli nadare miam chek mikonam in ghesmato.bazam manonam.hamoni hastam ke moshkele web dashtam

Dr.hardware
15-09-2008, 08:35
این دیگه چه فوروم مسخره ای هستش؟ کلی از پاسخ هام پاک شدن ! واقعا واستون متاسفم !

Arsa Persian
15-09-2008, 18:27
لطفا فینگلش ننویسید مگه قوانین رو نخوندید!
در جواب سوالتون باید عرض کنم
اشکال شما در حدود 1% نرم افزاری و 99% سخت افزاریه
نرم افزاری باید با یه بار تعویض ویندوز و یا درایور جدید وبکم حل بشه
سخت افزاری باید کابل وبکم رو چک کنید ببینید پارگی نداره (برای امتحان در حالی که تصویر وبکم رو مشاهده می کنید نقطه به نقطه سیم رو خم کنید ببینید آیا تصویر تغییر میکنه یا نه)
در غیر اینصورت خود لنز وبکم دارای مشکل هستش که باید بفرستینش گارانتی

:40::11::40:

hardware2000
16-09-2008, 03:26
اگر مشکلتونو تو یک تا پیک جدا مطرح کنید و فارسی بنویسید سریع تر به جواب میرسید تا تو تاپیکی که موضوش چیز دیگستست بدبد.