PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین رم که روی مادربورد Gigabyte 8S648FXP-RZ نصب میشه چیه؟؟

Farshadd
07-09-2008, 01:09
سلام دوستان.

بهترین رم (یا رمهایی) که روی مادر بورد Gigabyte 8S648FXP-RZ سوار میشه چیه؟؟ چند تومنه؟

لازم به ذکر هست رمی که الان داره اینه : KINGSTON 256MB DDR

ممنون:11:

Professor Massoud
07-09-2008, 08:25
سلام دوستان.

بهترین رم (یا رمهایی) که روی مادر بورد Gigabyte 8S648FXP-RZ سوار میشه چیه؟؟ چند تومنه؟

لازم به ذکر هست رمی که الان داره اینه : KINGSTON 256MB DDR

ممنون:11:

شما اگه میخوای رمهای خوب سوار کنی باید لااقل 80 تومن برای یه مادربرد خوب بدی ! این مادربرد فقط از رمهای DDR که از رده خارج هستن پشتیبانی میکنه ! این رم از 3 گیگ رم با باس 266 یا 333 و یا 2 گیگ رم با باس 400 پشتیبانی میکنه که نشون از قدیمی بودنش داره /.

Farshadd
07-09-2008, 11:33
شما اگه میخوای رمهای خوب سوار کنی باید لااقل 80 تومن برای یه مادربرد خوب بدی ! این مادربرد فقط از رمهای DDR که از رده خارج هستن پشتیبانی میکنه ! این رم از 3 گیگ رم با باس 266 یا 333 و یا 2 گیگ رم با باس 400 پشتیبانی میکنه که نشون از قدیمی بودنش داره /.

پس طوری که بوش میاد باید 100 تومن هم مادربرد بخرم.

مرسی از کمکتون.

از چیزی که فکرشو میکردم گرونتر درمیاد. هر وقت پولش جور شد یه تاپیک توی همینجا میزنم تا راهنماییم کنید.

بازم ممنون از کمکتون.:11:

omit
28-12-2008, 00:06
اقا اگر بخواهیم روی همین مدل مادر بردی که جناب فرشاد ذکر کردند بهترین رم و سی پی یو بذاریم چی پیشنهاد میدید؟

Kianoosh
28-12-2008, 00:24
سلام
اصلا پیشنهاد نمی دیم دوست من!چون ارزش نداره شما براش خرج کنید و اصلا اقتصادی نیست!بهترین کار یه ارتقا کلی هست با هزینه نسبتا کم!در ضمن این پردازنده ها و رم های DDR از رده خارج و گرون و کمیاب هستند!!!مادربرد رو هم فرشاد عزیز عوض کنی احتمالا باید پردازنده رو هم عوض کنی چون به مادربرد جدید نم یخوره!و اگه کارت رگافیکت AGP باشه میشه ازراک خرید که بشه اون نگه داشت ارزون قیمت و مناسب هم DDR3-هم DDR2 حدود 50 تومن!رم هم 2 گیگ DDR2-800 mhz میشه 25 تومن از پاتریوت شاید هم کمتر و ...ولی به کیفیت بالاتر می خوای فکر کنی بایواستار و بعدش ایسوز نسبت به قیمت گیگا هم که خیلی گرونه!و اون وقت گرافیک هم باید عوض بشه که هزینه بیشتر میشه و میشه همون ارتقا!ولی خیلی به صرفه هست!البته دوستمون کاربرد رو نگفتن!؟

موفق باشید

omit
28-12-2008, 10:00
سلام
البته دوستمون کاربرد رو نگفتن!؟

کاربرد من کاملآ خانگی معمولی است
هر چند هر از چند گاهی کارهای محیر العقول هم انجام میدیم:31:

پس با این حساب باید کلآ مادربرد وسی پی یو و رم و اینا رو بریزیم سطل اشغال!:13:

والا این سیستم که الان صحبتشو میکنم خیلی ها باهاش سروکار داشتند و کلی خیر رسونده و تا حالا هم مشکل خاصی نداشته به همین خاطر الان یهو شوکه شده که شما میگید قدیمی بیچاره کهنه زاغارت:31:

حالا شما دقیقا بفرمایید ما چیکار باید انجام بدیم با حداقل هزینه و صرف وقت و بهترین بازدهی!
یه جوری هم باشه خودمون بتونیم انجامش بدیم!!!
راستش تا حالا اسمبل نکردم:18::2:

Kianoosh
28-12-2008, 13:46
سلام
یعنی اینترنت و موسیقی و فیلم و ...
بازی و نرم افزار سنگین نه!؟
خب همین سیستم هم تو زمان خودش خیلی خوب بوده ولی الان دیگه فرسوده محسوب میشه!
بعضی ها که کار ساده دارن برای اکسل و ورد و ...نگه داشتن این سیستم ها بد نیست ولی الان نگه داری بعدا دیگه ازت نم یخرن!باید به موزه تقدیم کنی!
شما حداکثر بودجه رو مشخص کنید و کل قطعاتی که نیاز دارید!
اسمبل هم کار خیلی سختی نیست!اگه نه به هزینه خیلی کم (نصب ویندوز+)اسمبل انجام میشه تو تقریبا همه خدمات کامپیوتری ها!

omit
29-12-2008, 23:47
سلام
یعنی اینترنت و موسیقی و فیلم و ...
بازی و نرم افزار سنگین نه!؟
خب همین سیستم هم تو زمان خودش خیلی خوب بوده ولی الان دیگه فرسوده محسوب میشه!
بعضی ها که کار ساده دارن برای اکسل و ورد و ...نگه داشتن این سیستم ها بد نیست ولی الان نگه داری بعدا دیگه ازت نم یخرن!باید به موزه تقدیم کنی!
شما حداکثر بودجه رو مشخص کنید و کل قطعاتی که نیاز دارید!
اسمبل هم کار خیلی سختی نیست!اگه نه به هزینه خیلی کم (نصب ویندوز+)اسمبل انجام میشه تو تقریبا همه خدمات کامپیوتری ها!

والا الان که با اون مشکلی که تو بخش نرم افزار مطرح کردم روبرو شدم
که شاید تصمیم برای تغییر وتحول در همین روزها دور از انتظار نباشه

خب...
با این اوصاف
یه مادربرد پدر مادر دار یه سی پی یو و یک رم مناسب پیشنهاد بدید

راستی یه چیزی
اخیرآ با سر وصدای کیس هم مشکل داشتیم
یه راهی هم برا این بذارید که یه جوری صدا ها رو به حداقل برسونیم(اون تاپیکای موجود رو خوندم کاربردی تر بگیدلطفا)

مرسی

Kianoosh
30-12-2008, 14:32
یه چیز مهم !!!
حداکثر بودجه!

به قدرت خدا تمام مادربرد های بازار ما فقط مادر دارند!!!!!(یه جورایی مقدسند!!!)(توهین به مذهب نشه!شوخی می کنم!گارانتی/وارد کننده معتبر کم نیست!)

منم با تحول موافقم!

تمیز کردن همه قطعات+فن ها و روغن کاری فنها .اگه درست نشد لگد تو کیس!!(ممکنه فنت دیگه مرخص شده باشه!)

اصلا صدای چی هست!؟صدای موتور براوو برا ی هارد هست معمولا(اونم بیشتر مکستور!)

صدای جت مال فن پردازنده هست و البته گرافیک
و ....
بیشتر توضیح بده!
(کاربردی بود!!؟؟)

omit
30-12-2008, 21:56
یه چیز مهم !!!
حداکثر بودجه!

محدودیتی نیست
اما از زیاده روی حالم بهم میخوره:13:

به قدرت خدا تمام مادربرد های بازار ما فقط مادر دارند!!!!!(یه جورایی مقدسند!!!)(توهین به مذهب نشه!شوخی می کنم!گارانتی/وارد کننده معتبر کم نیست!)

پس بریم تو مغازه یارو بگیم چشتو ببند یه چیزی بکش بیرون...همشون ننه اند:20:

اگه درست نشد لگد تو کیس
با این بیشتر موافقم:27:

اصلا صدای چی هست!؟صدای موتور براوو برا ی هارد هست معمولا(اونم بیشتر مکستور!)
والا یه بار که دره کیس باز بود دقیق گوش کردم بیشتر از فن سی پی یو بود گویا...:2:

(کاربردی بود!!؟؟)

شک نکن
:11:

playstation 3
31-12-2008, 07:50
Asrock P43 twins1600-------------------------------79 for motherboard
HIS ATI HD 4850 ----------------------------------230 for graphic
E5200--------------------------------------------------80 for cpu
25------------ram:2*1G transend or patriot DDR2-800