PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» خـبــرها و تـحــولات تــیــم مـــلـــی فــوتــبـــال ایـــران

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Ali_k
29-05-2005, 15:40
تيم ملي فوتسال كشورمان در دومين ديدار خود در مرحله‌ي دوم گروهي در چارچوب رقابتهاي قهرماني فوتسال آسيا برابر تيم ملي تايلند متوقف شد.

تيم ملي فوتسال كشورمان امروز در دومين ديدار خود در مرحله‌ي دوم رقابتهاي فوتسال قهرماني آسيا با نتيجه‌ي 3 بر 3 برابر تيم ملي تايلند متوقف شد تا با كسب يك امتياز در رده‌ي سوم گروه خود قرار گيرد.

در ديگر ديدار اين مرحله‌ ژاپن با نتيجه‌ي پنج بر يك تيم ملي چين را از پيش رو برداشته بود.

هم اكنون در اين گروه تيم ملي ژاپن با كسب شش امتياز از دو بازي در رده‌ي نخست است، پس از ژاپن تيم ملي تايلند با كسب چهار امتياز در رده‌ي دوم قرار گرفته و تيم ملي فوتسال كشورمان با يك امتياز در جايگاه سوم ايستاده است.

گفتني است؛ صعود ژاپن به مرحله‌ي نيمه نهايي قطعي شده و از بين دو تيم ايران و تايلند يك تيم ديگر به عنوان دومين تيم جواز حضور در جمع چهار تيم برتر آسيا را كسب خواهد كرد.

تيم ملي كشورمان روز سه شنبه در آخرين ديدار خود به مصاف تيم ملي چين خواهد رفت و در صورت پيروزي پر گل و شكست تايلند توسط ژاپن به مرحله‌ي بعدي صعود خواهد كرد.

من كه ديگه نا اميد شدم :cry:

Ali_k
30-05-2005, 04:17
رييس كميته‌ي فوتسال فدراسيون فوتبال استعفا داد؛
محمدصادق درودگر:
كنار رفتم تا افراد جديد فوتسال ايران را متحول كنند
-----
حمد صادق درودگر رييس كميته‌ي فوتسال فدراسيون فوتبال از سمت خود كناره‌گيري كرد و رسما استعفا داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)،‌ پس از كسب نتايج ضعيف تيم ملي فوتسال ايران در رقابت‌هاي قهرماني آسيا كه با شكست 1 بر صفر برابر تيم ژاپن و تساوي 3 بر 3 مقابل تيم تايلند صورت گرفت، محمد صادق درودگر رييس فدراسيون فوتبال فدراسيون فوتبال از سمت خود استعفا داد.

محمد صادق درودگر دليل پس از استعفاي خود از رياست كميته‌ي فوتسال فدراسيون فوتبال گفت: اين استعفا نشانه‌ي اعتراض به سياست جوانگرايي فدراسيون فوتبال براي تيم ملي فوتسال نيست.

رياست كميته‌ي فوتسال فدراسيون فوتبال در گفت‌وگو با خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، اظهار داشت: من به سياست فدراسيون فوتبال مبني بر جوانگرايي كاملا اعتقاد داشته و به آن پايبند هستم. جوانان حاضر در تيم ملي بازي‌هاي بسيار خوبي را در رقابت‌هاي قهرماني فوتسال آسيا از خود به نمايش گذاشتند و توانستند در برابر حريفان خود به خوبي ظاهر شوند.

درودگر در پايان افزود: دليل استعفاي من تنها رشد و بالندگي فوتسال ايران در قاره‌ي آسيا و كل جهان است، چرا كه اعتقاد دارم با كنار كشيدنم از اين سمت، فرد جديدي با انديشه‌هاي نو وارد سيستم فوتسال ايران خواهد شد و اين امر مي‌تواند باعث تحول و پيشرفت اين رشته ورزشي شود

mahan
30-05-2005, 07:13
علي جان اينو چرا توي اخبار فوتبال ننوشتي
........
اينو قفل ميكنم ... توي اون تاپيك دوباره بنويس

Alireza Taji
06-09-2008, 22:00
میدونم برخی از دوستان از وضع تیم ملی زیاد راضی نیستند اما این دلیل نمیشه بی خیال تیم ملی بشیم و بچسبیم به تیمهای باشگاهیمون...
جای همچین تاپیکی بخصوص در همچین روزهایی که تیم ملی بازیهای حساس داره خالی بود برای همین با رخصت از اقا بابک این تاپیک زده شد....
امیدوارم همین امشب هم تیم ملی کام تمام ایرانی ها را با شکست عربستان شیرین کنه...

Alireza Taji
06-09-2008, 22:07
تيم ملي با پيراهن قرمز به مصاف سفيدپوشان عربستان مي‌رود

تيم ملي فوتبال ايران در مسابقه امشب با پيراهن قرمز مقابل سفيد پوشان عربستان به ميدان مي رود.

جلسه هماهنگي تيم هاي ايران و عربستان شب گذشته با حضور ناظر فيفا در رياض برگزار شد.

با توجه به آخرين تصميمات گرفته شده، تيم ايران امشب با پيراهن قرمز و عربستان با پيراهن سفيد بازي خواهند كرد.

در اين نشست نماينده فوتبال ايران از نماينده تيم ميزبان خواست براي 40 همراه و تعدادي از تماشاگراني ايراني مقيم عربستان، جايگاه مناسبي اختصاص دهند.

در پي درخواست مسئولان ايران جايگاه شماره 39 به تماشاگران ايراني اختصاص داده شد.

rainysky50
06-09-2008, 23:15
بازی چند چنده؟؟؟؟

Majid393
06-09-2008, 23:20
تا دقیقه 30 :

عربستان 1 - ایران 0

Legend
06-09-2008, 23:20
به همه تبريك ميگم...:27::27:
با اين مربي..:2:
گل خورديم...قشنگم بود..:31:

Legend
06-09-2008, 23:32
عجب موقعيتي بود....!!!!!!منتظر باش امين اينجور كه پيش ميره 2 تا سهله...:27:

Alireza Taji
06-09-2008, 23:40
نیمه اول که یک گل عقب هستیم...
تیم اصلا اماده نشون نداد هیچ برنامه ی برای گل زدن نداره...
اما من هنوز امیدوارم!
ستار زارع هم افتضاح هست...

Legend
07-09-2008, 00:28
تبريك ميگم...1-1....
با گل جواد نكونام...:27:

Sharim
07-09-2008, 00:30
من امروز یادم رفت فوتبال تیم ملیه !!
نتیجه نهایی چند شد ؟ ساعت چند بازی بود ؟

Legend
07-09-2008, 00:38
فعلا" 1-1 ...دقيقه 85 ....

23:45 شروع شد..

Hossein Adeli
07-09-2008, 00:47
بالاخره بازی تموم شد و نتیجه همون 1-1

Alireza Taji
07-09-2008, 00:48
بازی 1-1 تمام شد...
تیم ضعف های زیادی داشت اما بازهم به لطف بازیکنان بزرگمون تونستیم یک امتیاز بگیریم!
نمی دونم چرا برای این بازی مجتبی جباری از اول به میدان نیامد با حضورش تیم راه افتاد.

pedramch
07-09-2008, 00:52
و خداوند علی دایی را برای گند زدن به تیم ملی ایران آفرید...

emad64
07-09-2008, 00:58
علیرضا جان، جای همچین تاپیکی خالی بود.. ممنون از زدن تاپیک..
عربستان 1 - 1 ایران
بالاخره تونستیم از این بازی امتیاز بگیریم، اونم به لطف بازیکنای با تجربمون..
من نمیدونم چرا این هاشمیان خودش واسه خودش باید موقعیت می ساخت. چرا واسش موقعیت سازی نمی کردن.. یه سانتر واسش کردن، توپ مرده رو چنان کوبید زمین که دروازبان عربستان جا خورد..
خدارو شکر که تونستیم تو این بازیه خارج خونه امتیاز بگیریم. بازی بعدیمون 24 مهر، با کره شمالی تو ورزشگاه آزادیه.. انشاا.. که از اون بازی بردامون رو شروع میکنیم..
این تیم ملی مال ما هم هست. فقط واسه علی دائی نیست. پس فعلاً ازش حمایت می کنیم تا تیم ملیمون نتیجه بگیره. اگه نتیجه نگرفت اونوقت.........

به امید صعود به جام جهانی..

Alireza Taji
07-09-2008, 01:02
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مرحله مقدماتي جام جهاني 2010 - آسيا
ايران در زمين عربستان يك امتياز با ارزش گرفت
خبرگزاري فارس: تيم ملي ايران در نخستين بازي خود در مرحله دوم مقدماتي جام جهاني در رياض مقابل تيم عربستان به تساوي يك بر يك دست يافت.
به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار از ساعت 45/23 امشب به ميزباني عربستان برگزار شد و دو تيم در پايان 90 دقيقه تلاش به تساوي يك بر يك دست يافتند.
سعد الحرزي در دقيقه 29 براي عربستان گلزني كرد تا ميزبان نيمه اول را به سود خود خاتمه دهد. ضمن اينكه عربستان 2 موقعيت مناسب گلزني را نيز در اين نيمه از دست داد.
با آغاز نيمه دوم تيم ايران عملكرد بهتري نسبت به نيمه اول ارائه كرد و سرانجام در دقيقه 80 كرنر ارسالي از سوي مجتبي جباري با ضربه سر مسعود شجاعي در تير دوم به جواد نكونام رسيد تا هافبك اوساسونا اسپانيا با ضربه سر دروازه عربستان را گشوده و بازي را به تساوي كشاند.
در ادامه نيز رسول خطيبي يك موقعيت خوب را از دست داد تا در نهايت ايران در نخستين بازي مرحله دوم يك امتياز با ارزش در زمين حريف قدرتمند خود كسب كند.
تركيب تيم ايران: مهدي رحمتي، جلال حسيني، هادي عقيلي، ستار زارع، مجيد غلامنژاد، فريدون زندي(مهرزاد معدنچي)،‌ جواد نكونام، آندرانيك تيموريان(مجتبي جباري)، مسعود شجاعي، غلامرضا رضايي(مجتبي جباري) و وحيد هاشميان
سرمربي : علي دايي
در ديگر ديدار اين گروه تيم امارات در زمين خود با نتيجه 2 بر يك مغلوب كره شمالي شد.
در ساير ديدارها نيز قطر با سه گل ازبكستان را شكست داد و ژاپن با نتيجه 3 بر 2 مقابل بحرين به پيروزي رسيد.

Alireza Taji
07-09-2008, 01:07
علیرضا جان، جای همچین تاپیکی خالی بود.. ممنون از زدن تاپیک..
عربستان 1 - 1 ایران
بالاخره تونستیم از این بازی امتیاز بگیریم، اونم به لطف بازیکنای با تجربمون..
من نمیدونم چرا این هاشمیان خودش واسه خودش باید موقعیت می ساخت. چرا واسش موقعیت سازی نمی کردن.. یه سانتر واسش کردن، توپ مرده رو چنان کوبید زمین که دروازبان عربستان جا خورد..
خدارو شکر که تونستیم تو این بازیه خارج خونه امتیاز بگیریم. بازی بعدیمون 24 مهر، با کره شمالی تو ورزشگاه آزادیه.. انشاا.. که از اون بازی بردامون رو شروع میکنیم..
این تیم ملی مال ما هم هست. فقط واسه علی دائی نیست. پس فعلاً ازش حمایت می کنیم تا تیم ملیمون نتیجه بگیره. اگه نتیجه نگرفت اونوقت.........

به امید صعود به جام جهانی..
:46:
مرکز زمین ما کاملا خالی بود جواد نکونام خیلی عقب بود و اصلا جلو نمی امد اندرانیک هم بدتر از او! اگه جباری نیومده بود همون چندتا پاس سالم را که قبل از گل دادیم را هم نمی تونستیم بدیم!
این عربستان افتضاح بود اگه تیم ملی بازیهای مقدماتی جام جهانی 2002 و یا جام ملتهای دوران برانکو را ما داشتیم حداقل سه گل بهشون می زدیم!

emad64
07-09-2008, 01:13
:46:
مرکز زمین ما کاملا خالی بود جواد نکونام خیلی عقب بود و اصلا جلو نمی امد اندرانیک هم بدتر از او! اگه جباری نیومده بود همون چندتا پاس سالم را که قبل از گل دادیم را هم نمی تونستیم بدیم!
این عربستان افتضاح بود اگه تیم ملی بازیهای مقدماتی جام جهانی 2002 و یا جام ملتهای دوران برانکو را ما داشتیم حداقل سه گل بهشون می زدیم!

آره.. این عربستان خودش هم میدونست که زورش به ایران نمیرسه.. بهتر از ما بازی کردن، موقعیت بیشتر داشتن، ولی من موندم چرا بعد از اینکه گل مساوی رو خوردن، واسه زدن گل دوم حمله نمیکردن..
من فکر میکنم که میترسیدن تو ضد حمله گل دوم رو بخورن، واسه همین به تساوی راضی بودن یا روی اتفاق ها میخواستن گل بزنن..

Kianoosh
07-09-2008, 01:19
خداییش الان که فکر می کنم:13:می بینم که علی دایی راست می گفت...
علی کریمی و مهدوی کیا و رحمان رضایی و ....که هیچ!کریس رونالدو هم تو چارچوب تاکتیکی تیم ملی نمی گنجه!!:31:تیم فرا تر از اینهاست....
دیدین 90 دقیقه عربستان تو قوطی بود!!!نا مردا از یه کرنر شانسی زدن تو گل!!!تازه کلی هم نیمه اول موقیعت خراب کردیم!!هماهنگی تیم که عالی بود!!!مسعود رو نگو!همه رو دریبل زد داد به دربازه بانشون.ستار رو فکر کنم رئال جذبش کنه بعد این بازی عالی!!!خطیبی و معدنچی هم انصافا تو خطا کم نزاشتن.فقط یکم رحمتی بد بازی کرد!!!همه اینا به کنار کیفیت پخش بگو!مزدک رو فرستادن اونجا هواخوری!علی دایی هم هرموقع میومد کنار زمین نمی دونم چرا دستش تو شلوارش بود!!!:31::21:از رطوبت هوا بود حتما!!!

در آخر این پیروزی بزرگ رو به ملت شریف و همیشه در صحنه!!!ایران تبریک میگم...

ملی پوشان پیروز باشید....:8:

:11:

پ.ن:این سخنان زاییده ذهن خراب و تخیلات بیمار گونه نویسنده هست لطفا توجه نکنید!:31:

Alireza Taji
07-09-2008, 01:28
آره.. این عربستان خودش هم میدونست که زورش به ایران نمیرسه.. بهتر از ما بازی کردن، موقعیت بیشتر داشتن، ولی من موندم چرا بعد از اینکه گل مساوی رو خوردن، واسه زدن گل دوم حمله نمیکردن..

تو نیمه اول که دفاع ما ابکش بود از هر طرف اشاره میکردند با رحمتی تک به تک می شدند...
شانس هم اوردیم داور نیمه ی اول پنالتی نگرفت... به نظر من که پنالتی بود!

علی دایی هم هرموقع میومد کنار زمین نمی دونم چرا دستش تو شلوارش بود!!!:31::21:از رطوبت هوا بود حتما!!!
:31:
مطمئنن به خاطر همون رطوبت بوده!:46:

emad64
07-09-2008, 01:45
تو نیمه اول که دفاع ما ابکش بود از هر طرف اشاره میکردند با رحمتی تک به تک می شدند...
شانس هم اوردیم داور نیمه ی اول پنالتی نگرفت... به نظر من که پنالتی بود!

دم رحمتی گرم.. خداییش خوب توپ میگرفت تو این بازی..

به نظر منم پنالتی بود.. تو صحنه آهسته، تابلو مشخص بود که غلام نژاد پای راست بازیکن عربستان رو زد، ولی زود پاش رو جمع کرد..

emad64
07-09-2008, 02:03

emad64
07-09-2008, 08:20
فوتبال مقدماتي جام جهاني يك امتياز باارزش براي تيم ملي ايران در نخستين ديدار

نخستين ديدار تيم ملي فوتبال ايران در مرحله مقدماتي جام جهاني ‪۲۰۱۰‬ آفريقاي جنوبي بامداد يكشنبه برابر عربستان سعودي برگزار شد و با نتيجه مساوي يك بر يك به پايان رسيد.

به گزارش خبرنگار ايرنا در اين ديدار كه در ورزشگاه ملك فهد شهر رياض عربستان برگزار شد، سعد الحارثي در دقيقه ‪ ۲۹‬از اشتباه دفاع ايران استفاده كرد و دروازه تيم ايران را گشود. در نيمه نخست برتري نسبي با تيم ميزبان بود اما ايران نيز چند موقعيت داشت كه نتوانست از آنها استفاده كند.

در نيمه دوم تيم ايران بازي بهتري را به نمايش گذاشت و تعويض‌هاي علي دايي نيز كارساز شد تا اينكه در دقيقه ‪ ۸۳‬روي يك ضربه كرنر كه توسط جباري نواخته شد با دخالت مسعود شجاعي و ضربه سر جواد نكونام گل مساوي به ثمر رسيد و ديدار دو تيم با همين نتيجه پايان يافت.

اين يك امتياز در نخستين ديدار اين رقابتها مي‌تواند براي تيم كشورمان باارزش باشد.

در ديگر ديدار گروه دو تيم ملي كره شمالي با نتيجه ‪ ۱ - ۲‬امارات را شكست داد و در صدر اين گروه ايستاد.

در گروه يك ، ژاپن ‪ ۲ - ۳‬بحرين را مغلوب كرد و قطر سه بر صفر ازبكستان را درهم كوبيد.

خبرگزاري فرانسه :علي دايي با گرفتن يك امتياز از سعوديها نفس راحتي كشيد

خبرگزاري فرانسه در گزارشي از دوبي به جمع بندي مسابقات انجام شده در فوتبال مقدماتي جام جهاني پرداخت و در مورد ديدار ايران و عربستان نوشت :
علي دايي سرمربي ايران پس از تساوي يك بر يك تيمش در برابر عربستان و گرفتن يك امتياز بازي از سعوديها كه مي‌كوشند براي پنجمين بار به مسابقات نهايي جام جهاني راه يابند نفس راحتي كشيد.

ايرانيان پس از گل دقيقه سعد الحارثي در دقيقه ‪ ۲۹‬بازي از سعوديها يك بر صفر عقب افتاده بودند ولي گل تساوي جواد نكونام تقسيم امتياز بازي را تضمين كرد.

دايي گفت : براي هردو تيم اين بازي يك بازي دشوار بود چرا كه آنها دو تيم قوي آسيا هستند .

وي افزود : عربستان سعودي در نيمه اول بهتر بود ولي ما پس از وقت استراحت به خود آمده و اختيار بازي را به دست گرفته و فرصت‌هاي زيادي ايجاد كرديم .

خبرگزاري فرانسه مي‌افزايد كه دور مقدماتي جام جهاني در منطقه آسيا روز چهارشنبه نيز ادامه خواهد يافت و استراليا ميهمان ازبكستان و قطر ميزبان بحرين خواهد بود و در عين حال كره شمالي و جنوبي در شانگهاي به مصاف يكديگر خواهند رفت و امارات متحده عربي به استقبال عربستان خواهد رفت .

منبع : ایرنا

emad64
07-09-2008, 08:25
ISN - در صحنه هايى كه من از مسابقه عربستان و ايران ديدم خطاى دقيقه ۲۱ مجيد غلام نژاد روى مهاجم عربستانى پنالتى بود. حتى وقتى اين صحنه به كرات از شبكه الجزيره اسپورت پخش شد به وضوح معلوم بود كه مارك شيلد به اشتباه و به ضرر عربستان يك پنالتى اعلام نكرده است. محمد فنايى، كارشناس و پيشكسوت داورى با بيان اين مطلب به ابرار ورزشى گفت: به نظر من خطاى غلام نژاد پنالتى بود و داور استراليايى حتى در دادن كارت زرد هم اشتباه كرد. اما حتم دارم كه او به خاطر نبود ديد دچار اين اشتباهات پى در پى شد. وى در پايان اظهار داشت: به هر حال اشتباه عجيب مارك شيلد در نگرفتن پنالتى براى عربستان در زمين عربستان براى او امتيازى منفى محسوب مى شود و چه بسا مسئولان فدراسيون عربستان چون نتيجه مطلوب نگرفتند عليه اين داور استراليايى دست به فعاليت بزنند.

منبع : ایران اسپرت

Babak
07-09-2008, 08:40
سلام
فکر نمیکنم هیچ جای دنیا در چنین شرایطی فقط بخاطر ضایع شدن یک فرد ( مربی ) کسی آرزوی باخت تیم ملی کشورش رو داشته باشه .
میدونم که در سطوح بالایی مدیریت ورزش هم همچین دیدی وجود داره و اونجا هم کسانی هستند که برای حذف یک مدیر یک تیم رو و آرزوی یک کشور رو قربانی میکنم .
مثل اون آقا که چند سال قبل مدارکی رو از وضعیت سنی بازیکنان در اختیار فدراسیون اسیا گذاشت و باعث محرومیت تیم ( فکر میکنم جوانان ) فوتبال شد . فقط بخاطر اینکه با مربی وقت مشکل داشت .
روسای مملکت ما از ما هستند و مثل ما .

در شرایط فعلی فکر نمیکنم تعویض مربی فایده ای داشته باشه . حتی اگر انتخاب دایی اشتباه بوده ، الان دیگه دیره برای تغییر . پس اگر دلسوز فوتبال هستید واقعا الان چز حمایت کاری نمیشه کرد . یادتون باشه نوشته هایی مثل این در روز نامه ها رو بازیکنان هم میخونن . و اگه بازیکن ها به مربی شون بی اعتماد بشن ، تمومه . تیمی دیگه وجود نداره .

emad64
07-09-2008, 08:51
منم با گفته ی آقا بابک موافقم..
تیم ملی واسه همست. واسه شخص نیست. علی دایی دیگه انتخاب شده. باید از تیم ملی حمایت بشه.. اگه خدایی نکرده نتیجه نگرفت، اونوقت میشه از تیم ملی یا هر کس دیگه ای انتقاد کرد. فعلاً باید از تیم ملیمون حمایت کنیم.. کاری جز این نمیتونیم انجام بدیم.. اگه تیم ملی به جام جهانی صعود کنه، این ماییم که به ایرونی بودنمون افتخار میکنیم..

saeed_h1369
07-09-2008, 11:35
منم همینطور من از همون اول طرفدار این تیم بودم کاری هم ندارم که مربیش کیه
وای عجب بازی میکرد مسعود شجایی محشر بود به خدا از آسیا فراتر بازی میکنه همشون رو یکی دوبار دریبل کرد دمش گرم شک نکنید بهترین بازیکن آسیا میشه

emad64
07-09-2008, 14:10
سايت گل: خوشحالي دايي از يك امتياز ايران
علي دايي سرمربي تيم ملي فوتبال ايران بعد از جبران يك گل خورده توسط تيمش در مصاف با عربستان سعودي در ديدار شنبه شب در رياض كه نخستين بازي از رقابتهاي مقدماتي جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬در گروه دوم بود، يكي از خوشحال‌ترين افراد كنار زمين بود.

به نوشته سايت فوتبال گل، جواد نكونام با به ثمررساندن گل تساوي در هشت دقيقه مانده به پايان وقت قانوني، پاسخ گل سعد الهراتي در نيمه نخست را داد و منجي ايران شد.

بنابراين گزارش، عملكرد تيم ايران در نيمه دوم بهبود قابل توجهي يافته و پاداش تلاش هايش را گرفت.

دايي در گفت و گو با سايت كنفدراسيون فوتبال آسيا اظهارداشت:-اين مسابقه براي هر دو تيم كه جزو قدرتمندترين تيم‌هاي آسيا هستند، سخت بود، عربستان سعودي در نيمه نخست تيم برتر ميدان بود اما تيم ما توانست بعد از شروع نيمه دوم جريان بازي را به دست گرفته و فرصت‌هاي متعددي براي گلزني ايجاد كند.>
وي ادامه داد:-اگر فكر كنيم كه عملكرد ما خوب نبود يا كمكي به صعود تيم به رقابتهاي جام جهاني نخواهد كرد، منصفانه نيست. ما هنوز ديدارهاي ديگري در پيش داريم كه بايد از هم اكنون به آنها فكر كنيم و به اعتقاد من، تيم ملي براي تحقق اهداف خود آمادگي لازم را دارد.

بنابراظهارات دايي ،كسب نتيجه تساوي در چنين ديدار سختي رضايت بخش است و تيمي كه در خارج از خانه مساوي مي‌كند معمولا بايد به طور منطقي در خانه خود پيروز شود.

بنابراين سرمربي تيم ملي ايران معتقد است:بازي تيم عربستان به هيچ وجه بهتر از ما نبود ولي ما فرصت‌هاي متعددي را در نيمه دوم از دست داديم كه مي توانست نتيجه مسابقه را تغيير داده با پيروزي مبدل كند .

emad64
07-09-2008, 14:13
بازتاب تساوي تيم ملي فوتبال ايران در سايت‌هاي خارجي
اغلب سايت‌هاي خبري خارجي نظير خبرگزاري رويترز، سايت كنفدراسيون فوتبال آسيا و سايت گل، خبر تساوي ايران برابر عربستان در چارچوب رقابتهاي مقدماتي جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬را با تيتر -گل ديرهنگام نكونام ايران را نجات داد> بر روي خروجي‌ها مخابره كردند.

سايت اي.اف.سي از رياض نوشت: -يك ضربه سر ديرهنگام از جواد نكونام به تيم ايران كمك كرد نخستين ديدار از گروه دوم رقابتهاي مقدماتي جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬را با تساوي ‪ ۱-۱‬برابر عربستان در ورزشگاه بين‌المللي شاه فهد به پايان برد.>
به نوشته اين سايت -عربستان تيم برتر بازي در دقايق آغازين بود و اولين فرصت گل را در دقيقه ‪ ۱۶‬با ضربه قدرتمند محمد الشلهوب بدست آورد. ايران چهار دقيقه بعد يك ضربه آزاد بدست آورده و اولين فرصت خود را ايجاد كرد اما تلاش نكونام در مقابل منصور الناجي، دروازه بان عربستان، حاصلي نداشت.

تيم ميزبان حتي ادعاي كسب يك پنالتي را داشت و فيصل السلطان مدعي بود كه در محوطه جريمه توسط مجيد غلام نژاد بر روي او خطا شده اما مارك شيلد داور استراليايي دستور ادامه بازي را صادر كرد.

السلطان چهار دقيقه بعد فرصت داشت كه دروازه ايران را باز كند اما ضربه او توسط سيد مهدي رحمتي مهار شد.

سرانجام تيم عربستان بعد از ‪ ۲۹‬دقيقه با پاس عبدالله شهيل و ضربه الهراتي به گوشه بالاي چپ دروازه ايران، به گل رسيد.

خبرگزاري رويترز نيز نوشت: -هافبك باشگاه اوساسونا در هشتمين دقيقه قبل از سوت پايان ضربه مسعود شجاعي را به گل تبديل كرد تا سهمي از رتبه دوم گروه دو را نصيب ايران كند.>

به نوشته اين خبرگزاري، تيم ايران در سالهاي ‪ ۱۹۹۸‬و ‪ ۲۰۰۶‬نيز به رقابتهاي جام جهاني راه يافته اما نتوانست از مرحله نخست فراتر رود.

emad64
07-09-2008, 14:15
دايي در نشست مطبوعاتي دررياض: نتيجه تساوي در زمين حريف يك امتياز با ارزش است

رياض - سر مربي تيم ملي فوتبال ايران پس از تساوي مقابل عربستان در نشست مطبوعاتي در رياض گفت: نتيجه مساوي براي تيم ملي ايران درزمين حريف يك امتياز قابل قبول و بسيار باارزش است.

علي دايي بامداد امروز /يكشنبه/ پس از انجام ديداري حساس مقابل تيم عربستان سعودي با دشوار خواندن اين بازي افزود: تيم ملي كشورمان در نيمه دوم اين مسابقه سخت و نفس گير توانست توانايي‌هاي خود را به بازيكنان تيم حريف ديكته كند .

وي تصريح كرد: با انجام سه تعويض تاكتيكي بازيكنان ما فرصت‌هاي زيادي را از دست دادند و حتي مي‌توانستند با اندكي دقت پيروز اين ميدان باشند .

در ادامه اين نشست مطبوعاتيپيرنا دستيار ناصر الجوهر ضمن تقدير از نحوه بازي بازيكنان تيم ملي فوتبال عربستان، داور استراليايي اين مسابقه را مسوول شكست تيم ملي عربستان دانست.

وي با عدم رضايت از نتيجه اين بازي افزود: تيم ملي ايران از يك شكست حتمي گريخت و توانست با دست پر اين ديدار حساس را پشت سر بگذارد .

دستيار برزيلي ناصرالجوهر در پاسخ به سووالي پيرامون عدم حضور ياسر قحطاني مهاجم گلزن تيم ملي فوتبال عربستان در تركيب اصلي اين تيم گفت :
قحطاني پس ازگذراندن يك دوره آسيب ديدگي جدي به صحنه فوتبال عربستان برگشه است، لذا نمي‌توانستيم در تركيب اصلي از وي استفاده كنيم .

ديدار حساس دو تيم ملي فوتبال ايران و عربستان درآغاز مرحله مقدماتي جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬افريقاي جنوبي در ورزشگاه ملك فهد عربستان با نتيجه مساوي يك بر يك به پايان رسيد .

گلهاي اين مسابقه را سعد الحارثي از عربستان در دقيقه ‪ ۲۹‬نيمه اول و جواد نكونام هافبك تيم ملي ايران در دقيقه ‪ ۸۳‬اين بازي به ثمر رساندند .

تيم ملي فوتبال ايران دراين دوره ازمسابقات با عربستان سعودي ،كره شمالي ، كره جنوبي و امارات عربي متحده همگروه است.

emad64
07-09-2008, 14:16
سايت فيفا: نبرد غول‌ها ضعيف تر از سطح انتظار

سايت فدراسيون بين‌المللي فوتبال (فيفا) نوشت: در نخستين روز از ديدارهاي مرحله چهارم از رقابتهاي مقدماتي جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬در قاره آسيا، تيم‌هاي غرب اين قاره خبر سازترين تيم‌ها بودند.

بنابراين گزارش، درحاليكه انتظار مي‌رفت ديدار ايران - عربستان نبرد غول ها در خليج باشد،ا اين مسابقه ضعيف تر از حد انتظار برگزار شد..

سايت فيفا در ادامه بررسي نتايج به دست آمده در ديدارهاي مقدماتي قاره آسيا نوشت:تيم تحت رهبري ناصر الجوهر در مراحل آغازين بازي سلطه بيشتري بر مسابقه داشت و سعد الهراتي در دقيقه ‪ ۲۹‬توانست تماشاگران ميزبان را با به ثمررساندن اولين گل به وجد آورد.

فيفا افزود: ايران كه در نيمه نخست توفان حملات سعودي‌ها را مهار كرده بود ، در نيمه دوم تمام توان خود را براي كسب تساوي به كار گرفت، تلاش‌هاي ايران در هشت دقيقه مانده به پايان مسابقه پاسخ داده شد، جواد نكونام با به ثمررساندن اين گل امتيازي ارزشمند را براي تيم تحت رهبري علي دايي به دست آورد.

در ساير ديدارها، تيم ژاپن سرانجام توانست از رقابت ديرينه خود با بحرين پيروز خارج شده و اين تيم را ‪ ۲-۳‬شكست دهد درحاليكه كره شمالي شكستي شگفت انگيز را با نتيجه ‪ ۱-۲‬در دوبي به تيم امارات تحميل كرد و در دوحه نيز تيم قطر ‪ ۰-۳‬ازبكستان را شكست داد.

emad64
07-09-2008, 14:45
انتقاد شديد سلطان بن فهد از قضاوت داور بازي ايران و عربستان

رياض - شاهزاده سلطان بن فهد رئيس سازمان جوانان و ورزش عربستان سعودي از نحوه قضاوت داور استراليايي ديدار شنبه شب تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و عربستان سعودي به شدت انتقاد كرد.

به گزارش خبرنگار ايرنا از رياض، رئيس سازمان جوانان و ورزش عربستان سعودي در اين زمينه تصريح كرد: داور اين مسابقه نتوانست قضاوت قابل قبولي داشته باشد.

وي تاكيد كرد: كميته اجرايي كنفدراسيون فوتبال آسيا بايد داوراني را كه در حد و اندازه اين بازيها هستند، انتخاب كند.

شاهزاده سلطان بن فهد در ادامه اظهارات خود ضمن تمجيد از نحوه بازي بازيكنان تيم ملي فوتبال عربستان تاكيد كرد: بازيكنان ما در نيمه نخست اين ديدار با تسلط كامل بر بازي، چهار فرصت طلايي را از دست دادند.

وي با اشاره به ضعف بازيكنان اين تيم در نيمه دوم اين مسابقه تاكيد كرد:
بازيكنان تيم ملي فوتبال عربستان در اين نيمه نتوانستند در حد شايستگي هاي خود ظاهر شوند.

بردیا
07-09-2008, 15:47
انصافا غلام نژاد هم عمدا نزد،پاش لیز خورد و حتی چمن ورزشگاه هم کنده شد ولی به هر حال پنالتی بود
توی مقدماتی 2002 نیکبخت خیلی زیرکانه یه پنالتی از داور گرفت که اصلا پنالتی نبود و اینجا داور یه پنالتی 100 درصد رو برای عربستان نگرفت.
شانس با ما بود

ایران تو نیمه اول افتضاح بود ولی نیمه دوم بهتر شدن
همشون ترسیده بودن،اصلا جرات کار با توپ و حتی پرس رو هم نداشتن

Alireza Taji
07-09-2008, 18:13
حاشيه هايى از بازى عربستان و ايران

فقط حرص خورديم!

بازى فوتبال تيم هاى عربستان و ايران را در حالى از رسانه ملى ديديم كه يكبار ديگر حساسيت ها و زيبايى هاى فوتبال زير سايه اشتباهات پخش تلويزيونى قرار گرفت.
فقط حرص خورديم
از دقيقه اول بازى جنگ اعصاب آغاز شد. تلويزيون ايران باز هم از شبكه هاى بين المللى در پخش زنده صحنه ها عقب ماند تا ايرانى ها ثانيه هاى آغاز بازى را از دست دهند. اين فقط بخش كوچكى از اين اشتباهات بود چرا كه در حالى صحنه ها روى آنتن شبكه سوم سيما رفت كه صداى مزدك ميرزايى گزارشگر اعزامى صداوسيما به عربستان را نداشتيم و پيمان يوسفى مجبور شد از همان ابتدا بازى را بدون داشتن اسامى گزارش كند. البته چند دقيقه اى گذاشت تا ميكروفن به مزدك ميرزايى در ورزشگاه فهد (رياض) برسد اما چه سود كه با اين كار مشكلات گزارش اين بازى چند برابر شد! آنقدر فاصله ميان پخش صدا و تصوير زياد بود كه مسئولان تصميم گرفتند مجدداً ميكروفن را در اختيار استوديو شبكه سوم قرار دهند و باقى بازى از ايران گزارش شد! حال آنكه اگر فقط چند دقيقه پيش از آغاز بازى سعى مى شد در گزارش اين ديدار بسيار حساس هماهنگى ايجاد شود مشكلى در پخش بازى نمى ديديم و اعصابمان كمتر خرد مى شد.
از كدام شبكه پخش شد؟!
شبكه سوم سيما يكبار ديگر نشان داد هر لحظه مى تواند مخاطبانش را غافلگير نمايد! ديشب و در جريان بازى بارها صحنه ها قطع شد و پس از هر بار كه تصاوير روى صحنه تلويزيون مى آمد آرم شبكه سوم نيز دچار تغيير مى شد. گاهى اين آرم به همراه يك لوگو در سمت چپ تصوير بود و گاهى به سمت راست و بالاى صحنه مى رفت!
بازيكن حرفه اى عربستان
در دقيقه ۲۱ بازى، مارك شيلد يك پنالتى صددرصد را به سود عربستان سوت نزد و حتى به مهاجم عرب ها به دليل تمارض اخطار داد اما اين بازيكن حرفه اى حتى پس از آنكه متوجه شد داور عليه تيمش قضاوت كرده ،كوچك ترين اعتراضى به رأى قاضى ميدان نداشت و اين كار را به عهده حسين عبدالغنى كاپيتان تيمش نهاد.
دايى بدون كت
على دايى در آخرين كنفرانس مطبوعاتى اش در مقابل بيش از ۴۰ خبرنگار گفت تا زمانى كه روى نيمكت تيم ملى مى نشينم مرا با كت و شلوار خواهيد ديد اما ديشب او را بدون كت ديديم كه برايمان جاى تعجب داشت.
جاى خالى ۳ بازيكن در ليست ۱۸ نفره
در ليست ۱۸ نفره تيم ملى چند ابهام وجود داشت، به خصوص روى نيمكت ذخيره ها. ابراهيم صادقى، كيانوش رحمتى، مهرزاد معدنچى، وحيد طالب لو، رسول خطيبى، مجتبى جبارى و محسن بنگر نيمكت نشينان تيم ملى مقابل عربستان بودند كه در نگاه اول جاى محمد نورى هافبك بازيساز و البته آخرين گلزن تيم ملى در ديدار تداركاتى مقابل آذربايجان و ميلاد ميداودى مهاجم سرعتى و سرزن و مورد علاقه على دايى در اين ليست خالى به نظر مى رسيد. همچنين با توجه به اشتباهات مكرر مجيد غلام نژاد در سمت راست خط دفاعى تيم ملى ايران على دايى مى توانست يك مدافع كنارى همچون احمد آل نعمه را نيز در اين پست قرار دهد اما...

Alireza Taji
07-09-2008, 18:16
توی مقدماتی 2002 نیکبخت خیلی زیرکانه یه پنالتی از داور گرفت که اصلا پنالتی نبود و اینجا داور یه پنالتی 100 درصد رو برای عربستان نگرفت.
شانس با ما بود
کلا جلوشون خوش شانسی های اوردیم!
امروز شنیدم که عربها تو ورزشگاه از ترقه استفاده می کردند! تو زمان بازی هم صداش می امد...
انگار این عربها همیشه باید از دنیا عقب باشند کاری را که ما 10 سال پیش بوسیدیم و گذاشتیم کنار را تازه اونها شروع کردند!

Alireza Taji
07-09-2008, 18:40
روزنامه‌ي الرياضه نوشت:
نتيجه‌ي عادلانه چهار بر صفر به نفع عربستان!

رسانه‌هاي عربستاني با رويكردي غير منطقي به توقف تيم‌شان برابر ايران واكنش نشان دادند.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) از رياض، روزنامه‌ي الرياضه با تيتري بزرگ در صفحه‌ي اول خود نوشت: نتيجه‌ي عادلانه چهار بر صفر به نفع عربستان!

اين روزنامه در مطلبي با اين عنوان به موقعيت‌هاي عربستان برابر دروازه‌ي ايران اشاره كرد.

همچنين ديگر روزنامه‌ي ورزشي عربستان با عنوان الرياضي با چاپ عكسي از صحنه‌ي درگيري مجيد غلام‌نژاد با مهاجم عربستاني نوشت كه "مارك شيلد" داور استراليايي به اشتباه از اعلام يك ضربه‌ي پنالتي به سود عربستان غافل مانده است.

ديگر رسانه‌هاي عربستاني نيز انتقادهايي به عملكرد داور بازي وارد كردند.

saeed_h1369
07-09-2008, 18:53
جرات کار با توپ
بابا کار با توپ که دیگه ماشا الله مسعود فقط مونده بود بره مربیشون رو دریبل بزنه فوق العاده بود

Retired User
07-09-2008, 18:56
اي بابا اينا چقدر بي تحملن دي:

Alireza Taji
08-09-2008, 01:30

برتري ژنتيکي به کمک‌مان آمد
ذوالفقار نسب: ساختار دفاعي تيم ملي مشکل دارد

مربي باسابقه کشورمان معتقد است که برتري فيزيکي تيم ملي ايران، عاملي براي تعويض شکست با تساوي بود.

بيژن ذوالفقار نسب در گفت و گو با خبرنگار ورزشي برنا گفت: به نظر من براي بازي اول خارج از خانه مساوي نتيجه خوبي بود. از نظر فني نيز مسابقه دو نيمه متفاوت داشت. در نيمه اول تيم ما خوب بازي نکرد اما در نيمه دوم به دليل برتري فيزيکي مان مسلط بر بازي شديم. بازيکنان ايراني از نظر ژنتيکي برتر از بازيکنان حوزه خليج فارس هستند و همين عامل در ديدار شب گذشته (شنبه) به ياري مان آمد. وي در ادامه گفت: عربستان را تيمي با برنامه ديدم که حرکات ترکيبي و سرعتي را خوب انجام مي داد،اما اين مسئله تداوم نداشت و وقتي پرس صورت مي گرفت آنها شکننده ظاهر مي شدند. ذوالفقار نسب ادامه داد: ساختار دفاعي تيم ملي را ناهماهنگ ديدم و بايد هر چه سريعتر اين ساختار ترميم شود. ضمناً در کارهاي سرعتي فاصله ميان نفرات ما زياد مي شد. در خط هافبک نيز زماني که پرس مي شويم توانايي لازم را نداريم که البته با حضور مجتبي جباري شرايط ما بهتر شد.

Alireza Taji
08-09-2008, 01:39
معدنچي بايد فيکس باشد نه زندي
دين محمدي: اين "عربستان" خيلي ضعيف تر از چند سال قبل بود

هافبک شوتزن تيم ملي در جام جهاني 1998 فرانسه معتقد است عربستاني که شب گذشته مقابل ايران به ميدان رفت به مراتب ضعيف تر از تيمي بود که در مرحله مقدماتي 2002 با ايران ديدار کرد.

"سيروس دين محمدي" در گفت و گو با خبرنگار ورزشي برنا اظهار داشت: درست که بازي شب گذشته عربستان چشم نواز بود اما اين تيم آن تيمي نيست که چند سال قبل مقابل ايران به ميدان رفت و به مراتب ضعيف تر بود.اين تيم را خيلي بزرگ کرده بودند در حالي که در آن اندازه ها نبود. وي افزود: در نيمه اول بد عمل کرديم اما شرايط در نيمه دوم تغيير کرد.تعويض هاي دايي در مجموع عالي بود ولي مي توانست همان ترکيب اواخر بازي را از اول به ميدان بفرستد. به نظرم جاي بازيکني مثل معدنچي در ترکيب تيم ملي خالي است و بايد به جاي زندي او فيکس تيم ملي باشد. دين محمدي با مثبت ارزيابي کردن حضور لژيونرها در ترکيب تيم ملي گفت: آنها خوب کار کردند ولي وحيد هاشميان چيز ديگري بود. او در طول بازي دوندگي بسياري داشت و بارها نظم خط دفاعي عربستان را به هم ريخت.

بردیا
08-09-2008, 11:12
روزنامه الرياض:
مارك شيلد از قضاوت مسابقات عربستان محروم مي‌شود
خبرگزاري فارس: مسئولان عربستاني در حال تهيه گزارشي به فيفا و كنفدراسيون آسيا هستند تا داور استراليايي از قضاوت ديدارهايشان محروم شود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به گزارش خبرگزاري فارس و نقل از الرياض، مسابقه تيم‌هاي عربستان و ايران در مرحله مقدماتي جام جهاني 2010 را مارك شيلد استراليايي در ورزشگاه ملك بن فهد قضاوت كرد. مسئولان فدراسيون فوتبال عربستان به عملكرد وي اعتراض شديدي دارند و مدعي هستد كه شيلد مانع پيروزي آنها شده است.
روزنامه الرياض نوشت: انتظار مي‌رود فدراسيون عربستان با تهيه اعتراض رسمي به كنفدراسيون آسيا درباره نحوه قضاوت مارك شيلد، مانع قضاوت وي در ديدارهاي بعدي شوند. شيلد در ديدار با ايران دو ضربه پنالتي كه يك از آنها در نيمه اول و يك پنالتي ديگر در نيمه دوم رخ داد را نگرفت و مانع پيروزي سفيدپوشان سعودي شد.
روزنامه عربستاني يادآور شد: پيش از اين، شيلد در ديدار پاياني جام ملت هاي 2007 آسيا نيز مسابقه عربستان و عراق را نيز قضاوت كرده و در همان ديدار نيز عملكرد بدي داشت و مانع قهرماني آنها شد. بنابراين، بايد تدابيري انديشيده شود تا اين داور استراليايي ديدارهاي عربستان را قضاوت نكند.
پيش بيني مي شود جمال شريف،‌ ناظر بازي عربستان و ايران با ارسال گزارشي به فيفا و كنفدراسيون آسيا، عملكرد شيلد را به آنها ارائه دهد.

بردیا
08-09-2008, 11:14
بابا کار با توپ که دیگه ماشا الله مسعود فقط مونده بود بره مربیشون رو دریبل بزنه فوق العاده بود

به جز شجاعی کدوم بازیکنی جرات حرکت با توپ داشت؟
تا توپ به یکیشون میرسید سعی میکردن سریع ردش بکنن که اکثرا سوتی میدادن.

این عربا هم شورشو دراوردن،نیمه دوم که پنالتی نبود اون جایی که یارو افتاد زمین.هی دارن از آب گل آلود ماهی میگیرن

Alireza Taji
08-09-2008, 11:24

پرش سه گام در دقيقه ۸۳

آغاز بلندپروازى هاى آقاى دايى

حميد رضا عرب
Hamid Reza Arab

۱- اولين نشانه از تصميم گيرى هاى منطقى اش را مى شد در نوع انتخاب سيستم و انتخاب نفرات مشاهده كرد. دايى همان مردانى را به ميدان فرستاد كه بسيارى پيش از تقابل با عربستان گمانه زنى مى كردند. در چارچوب دروازه و خط دفاع كه تكليف روشن بود، تنها در خط ميانى ترديدهايى وجود داشت كه دايى با انتخاب زوج آندرانيك تيموريان و جواد نكونام به نوعى علاقه اش را به بهره گرفتن از تركيبى با تجربه نشان داد. دايى براساس داشته هاى موجود خطوط هجومى تيمش را به ترتيبى چيدمان كرد كه قابل پيش بينى بود. تركيب اوليه دايى بازى را با ميل به دفاع آغاز كرد و همين انگيزه باعث شد تا دروازه تيم ملى بارها تهديد شود و در نهايت در دقيقه ۳۰ سعودى ها گل برترى را وارد دروازه سيدمهدى رحمتى كنند. پس از آن اشتباه هاى مكرر در جناح چپ و عدم بازيسازى در ميانه ميدان، جاگيرى هاى غلط در خط حمله و پرس از جلوى بى نقص عربستان، ايران را بار ديگر تا آستانه باز شدن دروازه اش پيش برد به شكلى كه اگر شلهوب توپ را چند ميليمتر دقيق تر شليك مى كرد تيم ملى با پذيرفتن ۲ گل به رختكن مى رفت.
۲- تيم دايى از لحظه اى كه خواست گل خورده را جبران كند تا لحظه اى كه گل را به ثمر رساند در فضايى ميان خواستن و نتوانستن قدم زد. فضايى برزخى و نااميدكننده كه حس ترديد را به بيننده تلقين مى كرد. حفره هاى باز در جناحين و قلب دفاع جريان بازى را به نحوى جلو مى برد كه ايران هر گاه به دروازه عربستان نزديك مى شد، ترس عجيبى از ضد حملات برق آساى عرب ها در دل داشت، به همين دليل هيچ گاه جواد نكونام كه تا قبل از به ثمر رساندن گل در محوطه هجده قدم حريف ديده نشد، در مسير بازيسازى قرار نگرفت. اين وضعيت البته براى بك هاى كنارى هم وجود داشت و تا پايان بازى هيچ حركت انسجام يافته درستى از سوى آنها در جهت بازيسازى و مشاركت در كارهاى هجومى ديده نشد. حس تكروى در ساق هاى فريدون زندى و مسعود شجاعى همه حركت هاى رو به جلوى مردان ايران را عقيم و بى ثمر باقى گذاشت و جريان بازى به سمتى پيش مى رفت كه ايران به رغم تمايل فراوانش به گلزنى به جز يك صحنه كه وحيد هاشميان در موقعيت سرزنى قرار گرفت هيچ گاه نتوانست از جانب مهاجمانش دروازه النجم، دروازه بان چغر عربستان را تهديد كند.
۳- جريان بازى به سمت و سويى حركت مى كند كه دست ها آرام آرام به نشانه تسليم در حال بلند شدن است. ورزشگاه ملك فهد، صداى منزجركننده اى كه از بلندگوهاى ورزشگاه شنيده مى شود و صداهاى مهيبى كه هر ازگاهى زمين را مى لرزاند ايرانى ها را تا مرز خفگى پيش مى برد. تابلوى تعويض بالا مى رود، فريدون زندى و غلامرضا رضايى از ميدان بيرون مى آيند، معدنچى و خطيبى وارد ميدان مى شود. اندكى روند حركتى تيم ايران تغيير مى كند اما دايى براى تمام كردن كار، چشم به شاه مهره اش دارد. جبارى جاى تيموريان را مى گيرد و از اين لحظه پرده سوم از بازى آغاز ايران مى شود. آهنگ هجومى تقويت مى شود، مدافعان نفس مى كشند و نكونام از زندان دفاعى آزاد مى شود. اين آخرين حربه دايى براى فرار از لانه زنبور است. تساوى حكم پيروزى را براى ايران دارد و شايد حكم صعود به جام جهانى را! آيا اگر اين استدلال دايى را باور كنيم كه تساوى در بازى هاى خارجى و پيروزى در خانه ما را به سوى جام جهانى سوق خواهد داد مى توانيم حضور چهارباره ايران در جام جهانى را جشن بگيريم جبارى توپ را با شدت سانتر مى كند، شجاعى توپ را با پيشانى اش نوازش مى كند تا جواد نكونام تنفس را پس از ۸۳ دقيقه برگرداند. ايران يك - عربستان يك! اينجا ورزشگاه ملك فهد است. جايى كه على دايى در خط استارت مسير تازه اى از بلندپروازى هايش قرار گرفته است.

درس از نتيجه مساوى

شايد اين جمله كه: «چه خوب نبرديم!» با ذائقه و ميل ما ايرانى ها همخوانى نداشته باشد و حس نامتعارفى را به شنونده منتقل كند اما براى اين جمله كوتاه استدلال صحيحى وجود دارد؛ اگر آن شوت خطيبى به گل تبديل مى شد الان همه اشكالات ريز و درشت تيم ملى به نقطه قوت تبديل مى شد و كادر فنى تيم ملى هيچ گاه به دنبال رفع نقاط ضعف نمى رفت و چون برده بوديم و برنده ميدانى سخت شده بوديم ايرادهايى در انتخاب و گزينش نفرات اصلى و بازى ضعيف در نيمه نخست از ذهن مان دور مى شد. امروز اما به همان اندازه كه فرار از شكست ما را خوشحال مى كند عدم پيروزى هم چنان حسى را به ما منتقل مى كند كه از خود پيروزى شيرين تر است! مرحله مقدماتى بسيار طولانى و فرسايشى است و تيم ايران اگر بخواهد با اين شيوه مقابل حريفان بعدى قرار بگيرد راهى به جام جهانى نخواهد يافت. اين تساوى دست كم اضطراب را در دل دايى و دستيارانش نگه خواهد داشت تا پس از اين بهتر تصميم بگيرند و در جهت رفع ايراد گام بردارند.

Alireza Taji
08-09-2008, 11:31
به جز شجاعی کدوم بازیکنی جرات حرکت با توپ داشت؟
تا توپ به یکیشون میرسید سعی میکردن سریع ردش بکنن که اکثرا سوتی میدادن.

این عربا هم شورشو دراوردن،نیمه دوم که پنالتی نبود اون جایی که یارو افتاد زمین.هی دارن از آب گل آلود ماهی میگیرن
اون شجاعی هم جز چند صحنه در بقیه دقایق توپ لو میداد....
این عربا این همه حق خوری تا حالا کردند حالا یکبار بصورت اتفاقی یک پنالتی براشون نگرفتند ببین چیکار می کنند...
من که با نگرفتن پنالتی خیلی حال کردم بعد از عمری دیدم بالاخره جلوی این عربا داور هم به نفع ما اشتباه کرد...

Alireza Taji
09-09-2008, 01:41
"دايي" ادامه‌ دهنده راه "برانكو"

مفسر تلويزيون الراي گفت: "دايي" همچنان بر تفكرات احتياطي و محافظه كارانه در هدايت تيم ملي ايران اصرار دارد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، مفسر تلويزيون الراي كسب نتيجه مساوي ديدار دو تيم برتر غرب آسيا را يك موفقيت براي تيم ملي ايران و به ويژه علي دايي برشمرد و در تحليلي پيرامون اين ديدار گفت: سعودي‌ها اگرچه در نيمه اول برتر بودند و با پاس‌هاي تك ضرب و ارسال توپ‌هاي بلند پشت سر مدافعان ايراني خود را بر ايران تحميل كردند؛ اما،‌ نتوانستند تيمي آماده براي بازي سنگين با ايران قدرتمند كه تيمي پرقدرت به لحاظ قواي جسماني دارد، راهي ميدان كنند.

مفسر اين تلويزيون عربي منطقه افزود: برخلاف ادعاهاي رسانه‌ها، بازيكنان و مربيان تيم ايران، تيم ملي اين كشور نتوانست در اندازه‌هاي خود حاضر شود و در نيمه‌ي اول تقريبا اسير بازي هوشمندانه و كار گروهي خوب تيم ملي عربستان شد كه حاصل آن نيز پيروزي يك بر صفر مقابل قرمزپوشان ايراني بود.

وي اضافه كرد: تيم عربستان هماهنگ‌تر از ايران بود، پاس‌هاي بازيكنان ايراني اغلب پس از پاس دوم لو مي‌رفت اما، سعودي‌ها با وجود اين كه ستاره‌اي در ميدان نداشتند از آهنگ مناسبي براي حمله به دروازه ايران تا دقيقه 60 بازي برخوردار بودند.

مفسر تلويزيون الراي، دايي را بر حفظ تفكرات احتياطي و محافظه‌كارانه متهم كرد و گفت: او همچنان سعي مي‌كند در تيم ملي ايران روش مربيان كروات به ويژه برانكو را ادامه دهد.

وي اذعان داشت كه ايران با توجه به ظرفيتي كه در اين ديدار داشت مي‌توانست با سرعت دادن به بازي و با استفاده از خستگي سعودي‌ها در دقايق پاياني اين ديدار به گل‌هاي پيروزي بخش نيز دست پيدا كند.

وي همچنين به ضعف‌هاي دفاعي تيم ايران نيز در اين ديدار اشاره كرد و افزود: تيم ملي ايران فاقد بازيكنان پا به توپ تكنيكي در اين ديدار بود و فقط شجاعي در نيمه دوم اندكي از تكنيك‌هاي ناب فوتبال ايران در آسيا را به نمايش گذاشت.

اين مفسر عرب همچنين از نبود بازيكناني همچون مهدوي‌كيا، كريمي و كاظميان در تركيب تيم ملي ايران ابراز تعجب كرد.

pedramch
11-09-2008, 15:10
خیلی دلم میخواد علی دایی همینجوری بدون مهدوی کیا و کریمی بازی کنه و بعد ببازه...

Alireza Taji
11-09-2008, 17:17

قدماتي جام جهاني 2010- گروه B آسيا
صدرنشيني مشترک عربستان و کره شمالي

پس از پايان روز دوم مرحله مقدماتي جام جهاني 2010 در قاره آسيا،تيمهاي عربستان و کره شمالي در صدر گروه دوم اين رقابتها قرار گرفتند.
[
"به گزارش سرويس ورزشي برنا" در ادامه مرحله دوم دور مقدماتي جام جهاني 2010 در قاره آسيا،چهارشنبه شب دو ديدار در گروه دوم برگزار شد.
در ورزشگاه "محمد بن زيد" تيم امارات ميزبان عربستان سعودي بود که در پايان شاگردان "برونو متسو" متحمل دومين شکست خانگي خود شدند.اماراتي ها که در نخستين ديدار خود مغلوب کره شمالي شده بودند،اين بار نيز با حساب 2 بر يک نتيجه را به عربستان واگذار کردند.
ابتدا "سبيت خاطر" با گل دقيقه 23 خود ميزبان را پيش انداخت اما در ادامه شاگردان "ناصر الجوهر" دو بار به وسيله عاطف(68) و فريدي(73) گلزني کردند تا پس از تساوي روز نخست در مقابل ايران، به يک پيروزي ارزشمند دست يابند.
کره شمالي و جنوبي برگزار کننده ديگر ديدار اين گروه بودند که در پايان دو تيم به تساوي يک بر يک رضايت دادند. ژو(68-پنالتي) براي کره شمالي و يوئنگ(69) براي کره جنوبي گل زدند تا در پايان امتيازات تقسيم شود.
اين بازي در شهر شانگهاي چين و به ميزباني کره شمالي برگزار شد.
با اين نتايج،عربستان و کره شمالي با 4 امتياز از دو بازي مشترکاً در صدر قرار گرفتند. ايران،کره جنوبي و امارات نيز به ترتيب با يک،يک و بدون امتياز سوم تا پنجم هستند.

Alireza Taji
20-09-2008, 21:31
ايده آل تيم ملى چه كسى است

در دفاع چپ غصه فراوان است

حميد رضا عرب
Hamid Reza Arab
اين روزها انتقادهاى بسيارى متوجه خط دفاع تيم ملى است كه عمده انتقادهاى مطرح شده به رسوخ پذيرى جناح چپ اختصاص دارد، هرچند كه در جناح راست هم -جايى كه مجيد غلام نژاد بازى مى كند - تيم ملى از قوام لازم برخوردار نيست و بى ترديد بايد منتظر تغييرات تازه در اين جناح بود. تيم ملى در جناح راست هيچ گاه با كمبود بازيكن روبه رو نبوده است. حضور حسين كعبى و شايد در آينده اى نزديك بازگشت مهدوى كيا بتواند نگرانى ها در اين جناح را از بين ببرد اما در عين حال در بك چپ به دليل نبود نبوغ و استعداد كافى عنصرهاى فراوانى وجود دارد و به نوعى كج سليقگى هاى مربيان تيم ملى در استفاده از بازيكنان غيرتخصصى همچون ستار زارع به ضعف هاى موجود دامن زده است به طورى كه امروز مى بينيم تيم ملى پس از گذشت بيش از ۴ سال بازى با روش دفاع خطى هنوز در جناح چپ مهره اى قابل اطمينان نداشته است. در گذشته به دفعات برانكو ايوانكوويچ جناح چپ را دچار تغييرات مى كرد. گاهى بازى به محمد نصرتى مى رسيد، گاهى ستار زارع و در مقطعى هم نيكبخت به اين جناح آورده شد كه هيچ يك از اين گزينه ها نتوانست ضعف و خلأ موجود را برطرف كند. حتى بازيكنى مثل على بداوى كه از پاى چپ هنرمندى هم برخوردار است نتوانست به لحاظ روانى خود را آماده مقابله با بازى در شرايط سخت كند. داستان تلخ مشكلات تيم ملى در اين جناح از ۵-4 سال پيش تا به امروز در مسير صعود گام برداشته به شكلى كه تيم ملى در اولين گام ضعف و نقصان بزرگى در اين جناح احساس مى كند كه مى توان به واسطه شرايط موجود به انتظار تغييرات تازه اى در پست تخصصى بك چپ نشست و روزهايى را به انتظار نشست كه على دايى از ميان مهره هاى موجود به دنبال يك گزينه ايده آل مى گردد.
۱- ستار زارع: بازيكن مورد علاقه برانكو ايوانكوويچ به نظر مى رسد خيلى زودتر از حد تصور از قاب چشمان دايى دور و به نيمكت تيم ملى زنجير شود. على دايى پس از اين روى ستار زارع به عنوان يك بازيكن جانشين حساب خواهد كرد. او اولين گزينه اى است كه دايى پس از اين نام او را جلوتر از همه مدعيان قرار گرفتن در بك چپ، از تركيب اصلى بيرون خواهد آورد، پس نمى توان شانس زيادى براى او قايل شد.
۲- محسن بنگر: بازيكن ايده آلى است. از قد و قواره خوبى برخوردار است، روى هوا تسلط خوبى دارد و ارسال هاى بلندش مى تواند زهر حملات حريفان را خنثى كند. تنها اشكال بنگر سرعت او است كه شايد نتواند نيازهاى على دايى را در جناح چپ برآورده كند. بازى در بك چپ ويژگى هاى خاص به خودش را دارد كه در كمتر بازيكنى مى توان يافت. بنگر البته براى دفاع ميانى يك گزينه مطلوب محسوب مى شود.
۳- محمد نصرتى: حدود ۳۰ بازى ملى را در اين پست بازى كرده و همواره انتقادهاى بسيارى را به دنبال خود داشته است. نصرتى از سرعت مطلوبى برخوردار است اما عدم تشخيص و ره گيرى مناسب در پاس هاى ارسالى توسط بازيكنان باعث شده گاه و بى گاه در ساده ترين موقعيت هاى حريف هم مغلوب شود. شايد اگر بخواهيم شانسى براى او قائل شويم نصرتى را هم يكى از گزينه هاى دفاع ميانى محسوب مى كنيم.
۴- مجتبى شيرى: با وجود آنكه در استقلال اهواز مدافع وسط بود اما پرسپوليس او را براى دفاع چپ به خدمت گرفت و به رغم تأخيرهاى متعدد در بازگشت اما توانست اعتماد قطبى را به خود جلب كند. شيرى كه جايى در ليست ۱۸ نفره دايى ندارد و تنها در تمرينات آتى تيم ملى - اگر دعوت شود - مى تواند شانس حضور خود در اين جناح را افزايش دهد اما بعيد است با توجه به گرايش نداشتن دايى به چنين بازيكنانى او هم شانس بالايى داشته باشد!
۵- احمد آل نعمه: در ميان همه نام هايى كه مقابل ديدگان ما قرار مى گيرد شايد او از شانس بيشترى براى قرار گرفتن در جناح چپ برخوردار باشد. قد بلند، عضلات به هم پيچيده، پاى چپ تخصصى و سرعت مطلوب از آل نعمه يك بازيكن ايده آل ساخته است. دايى كه اين گزينه را هم در بازى با عربستان روى سكو نشاند و در بازى هاى غرب آسيا به اين بازيكن ميدان داد قطع به يقين در آينده با چشم خريدارتر به او نگاه خواهد كرد. آيا او مهره گمشده تيم ملى است

جست وجوهاى تازه در ليگ برتر
دايى به طور قطع نگاه نافذى به ليگ برتر هم خواهد داشت. او كه درهاى تيم ملى را باز نگه داشته است از اين پس براى برطرف كردن معضل دفاع چپ جست وجوى دقيقى را آغاز خواهد كرد. در ميان گزينه هاى موجود در ليگ برتر كه هم چپ پا هستند و هم توانايى بازى در اين جناح را دارند مى توان به مرتضى اسدى (صباباترى)، محسن نيسانى (مقاومت)، جلال اكبرى (سپاهان)، هاشم بيك زاده (استقلال) و حتى على بداوى (فولاد) اشاره داشت كه تعداد اندك اين گزينه ها به خودى خود نشان دهنده ضعف عمومى فوتبال ايران در داشتن بازيكن چپ پاى تخصصى است. البته دايى به گزينه هاى ديگر هم فكر خواهد كرد چرا كه ضعف هاى عميق در جناح چپ كه مركز خط دفاعى را هم رسوخ پذير كرده موضوعى نيست كه بى توجهى به آن تيم ملى را در بازى هاى آتى با مشكلات بسيار روبه رو نكند. به زعم بسيارى از كارشناسان تيم ملى با اين دفاع ره به جايى نخواهد برد و چه بسا در بازى هاى خانگى هم همچون بازى با عربستان غافلگير شود !

Alireza Taji
20-09-2008, 21:32
آناليز مخفيانه ديدارهاى ايران در آلمان

به نظر مى رسد على دايى براى صعود ايران به مرحله نهايى جام جهانى تدابير ويژه اى اتخاذ كرده و علاوه بر مسائل فنى، مى خواهد از تمام نفوذ خود نيز براى نيل به اين هدف بهرمند شود زيرا به خوبى مى داند رهنمون ساختن ايران به جام جهانى اعتبار وى را به طرز قابل توجهى در دنياى فوتبال افزايش خواهد داد.دايى معتقد است علاوه بر تيم ملى ايران بايد نگاه بسيار خاصى هم معطوف به رقبا كرد و از سيستم بازى آنها اطلاعات دقيقى كسب نمود زيرا در غير اينصورت قطعاً ادامه راه با مشكلات عديده اى مواجه مى شود. روى همين اصل براى آناليز بازيهاى آنان تدابير بسيار خاصى انديشيده است. براساس خبرى كه عصر پنج شنبه به ما رسيد، سرمربى تيم ملى از چند مربى و آناليزور حاضر در آلمان كه رابطه خوبى با وى دارند درخواست كرده تا فيلم بازيهاى ايران را تماشا كنند و مشكلات تيم ملى را برايش آناليز نمايند تا در اردوهاى بعدى زمينه اى براى رفع آن فراهم شود. وى همچنين از دوستان آلمانى خود خواسته تا علاوه بر مسابقات ايران تقابل رقباى ما را هم زير ذره بين برده و نقاط ضعف و قوت حريفان را نيز شرح دهند. ظاهراً نوار ديدارهاى كره شمالى- كره جنوبى ، امارات، عربستان و جدال ايران مقابل عربستان اوايل هفته آينده به همين منظور به سرزمين ژرمن ها ارسال مى شود تا مورد بازبينى قرار بگيرد.

بردیا
22-09-2008, 00:06
دایی داره یه سری تحرکاتی رو میکنه
الحق و الانصاف با اینکه مخالف زیادی داره ولی اون اعتبارشو گذاشته روی تیم و مطمئن باشید برای موفقیت تیم ملی هر کاری حاضره بکنه چون به حیثیت خودش بستگی داره.

bleu2u4u
26-09-2008, 05:59
دایی داره یه سری تحرکاتی رو میکنه
الحق و الانصاف با اینکه مخالف زیادی داره ولی اون اعتبارشو گذاشته روی تیم و مطمئن باشید برای موفقیت تیم ملی هر کاری حاضره بکنه چون به حیثیت خودش بستگی داره.

كدوم حيثيت .فيلمرو ميگي؟

بردیا
26-09-2008, 11:08
كدوم حيثيت .فيلمرو ميگي؟

انتظار بیشتر ازین نمیره
لازم نیست که با حرفای نامربوط این تاپیک بره جاده خاکی

Alireza Taji
27-09-2008, 00:34
بی خیال لطفا اون بحث را ادامه ندید...

من فکر میکنم تنها کسی که در داخل کشور می تونه تیم ملی را به جایی برسونه این علی دایی باشه تو ایران برای موفقیت باید کسی بر سر قدرت باشه که اگر هیچی هم حالیش نباشه اما زور باشه یعنی به کسی باج نده به خاطر بازیکن، طرفدار و یا فدراسیون از چیزی که میدونه درست هست کوتاه نیاد...

بردیا
27-09-2008, 23:06
دقیقا خصوصیات دایی
به همین خاطر هستش که خیلیا باش خوب نیستن چون باج به کسی نمیده.خیلی قلدره
زیاد خوب نیست این خصوصیت ولی تو ایران آدم باید اینجوری باشه

Alireza Taji
08-10-2008, 06:16
فهرست بازيكنان تيم ملي فوتبال ايران براي ديدار با كره شمالي اعلام شد

كادر فني تيم ملي فوتبال ايران عصر سه شنبه، اسامي بازيكن را براي دومين ديدار اين تيم در مرحله مقدماتي رقابت‌هاي جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬مقابل كره شمالي اعلام كرد.
تيم ملي فوتبال ايران روز ‪ ۲۴‬مهرماه جاري در دومين ديدار خود درمرحله مقدماتي جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬آفريقاي در ورزشگاه آزادي تهران ميزبان تيم كره شمالي خواهد بود.
در فهرست اعلام شده، مهدي مهدوي كيا بازيكن ايراني شاغل در تيم اينتراخت فرانكفورت آلمان پس از ‪ ۱۴‬ماه به تيم ملي دعوت شده است.
به گزارش ايرنا، اسامي نفرات دعوت شده به شرح زير است:
سيد مهدي رحمتي، وحيد طالبلو، رحمان احمدي، پژمان منتظري، هادي عقيلي، سيد جلال حسيني، پيروز قرباني، ستار زارع، مجيد غلام نژاد، حسين كعبي، آندرانيك تيموريان، جواد نكونام، فريدون زندي، احسان حاج صفي، مسعود شجاعي، مهدي مهدوي كيا ، مهدي كريميان، مجتبي جباري، محمد نوري، رسول خطيبي، غلامرضا رضايي، سيد صالحي و محمدرضا خلعتبري.
برپايه اين گزارش اسامي بازيكنان پيروزي تهران و ابومسلم خراسان بعد از بازي فردا، اعلام خواهد شد.
وحيد هاشميان نيز جزو دعوت‌شدگان به اردو بود كه به دليل مصدوميت قادر به همراهي تيم ملي نيست.
تمامي بازيكنان منتخب بايد فردا ( ‪ ( ۸۷/۷/۱۷‬راس ساعت‪ ۱۲‬خود را در هتل المپيك به مربيان تيم ملي معرفي كنند.

franch
08-10-2008, 17:21
ايران دو پله نزول كرد

به گزارش خبرگزاری مهر، در تازه‌ترین رده‌بندی فیفا که امروز اعلام شد، فوتبال ایران با 619 امتیاز و دو پله نزول نسبت به ماه گذشته در رده چهل و هشتم جهان قرار گرفت. در این رده‌بندی تیم‌های ژاپن و استرالیا با 747 و 737 امتیاز در رده‌های اول و دوم آسیا قرار دارند.

رده بندی 10 تیم برتر آسیا به این شرح است:

1- ژاپن 747 امتیاز
2- استرالیا 737 امتیاز
3- ایران 619 امتیاز
4- عربستان سعودی 589 امتیاز
5- کره جنوبی 552 امتیاز
6- ازبکستان 468 امتیاز
7- بحرین 465 امتیاز
8- عراق 443 امتیاز
9- قطر 436 امتیاز
10- عمان 380 امتیاز

Alireza Taji
09-10-2008, 02:47
تصميم دايي
علي كريمي به تيم ملي ايران دعوت شد
خبرگزاري فارس: هافبك تيم فوتبال پرسپوليس با تصميم كادر فني براي ديدار با كره شمالي به تيم ملي ايران دعوت شد.
به گزارش خبرگزاري فارس،علي كريمي پس از درخش در تيم فوتبال پرسپوليس از سوي كادر فني تيم ملي به اردوي تيم ملي دعوت شد تا براي ديدار با كره شمالي از مرحله مقدماتي جام جهاني 2010 آماده شود.
علاوه بر كريمي، مازيار زارع و پژمان نوري نيز به اردو فراخوانده شدند.

Alireza Taji
09-10-2008, 20:00
در نامه‌اي به رئيس فدراسيون
علي كريمي رسما از تيم ملي فوتبال خداحافظي كرد
خبرگزاري فارس: علي كريمي در نامه‌اي به رئيس فدراسيون فوتبال، رسما از تيم ملي خداحافظي كرد.
به گزارش خبرگزاري فارس،‌ علي كريمي، هافبك تيم فوتبال پرسپوليس پس از دعوت به تيم ملي پس از پايان بازي مقابل ابومسلم، صبح امروز در نامه‌اي به رئيس فدراسيون، رسما خداحافظي كرد.
وي دلايل خداحافظي خودش از تيم ملي را اتفاقات چند ماه اخير كه مانع حضور در تيم ملي شد، حفظ آرامش و تمركز تيم و جو حاكم بر تيم ملي و رسانه‌ها عنوان كرده است.
وي براي موفقيت و حضور تيم ملي در جام جهاني 2010 آرزوي موفقيت كرده است.
طبق اعلام كفاشيان، قرار است جلسه‌اي با حضور علي كريمي و مهدي تاج رئيس كميته تيم‌هاي ملي، ابتداي هفته آينده در محل فدراسيون برگزار شد.

mehdi_vsgh
09-10-2008, 20:13
در نامه‌اي به رئيس فدراسيون
علي كريمي رسما از تيم ملي فوتبال خداحافظي كرد
خبرگزاري فارس: علي كريمي در نامه‌اي به رئيس فدراسيون فوتبال، رسما از تيم ملي خداحافظي كرد.
به گزارش خبرگزاري فارس،‌ علي كريمي، هافبك تيم فوتبال پرسپوليس پس از دعوت به تيم ملي پس از پايان بازي مقابل ابومسلم، صبح امروز در نامه‌اي به رئيس فدراسيون، رسما خداحافظي كرد.
وي دلايل خداحافظي خودش از تيم ملي را اتفاقات چند ماه اخير كه مانع حضور در تيم ملي شد، حفظ آرامش و تمركز تيم و جو حاكم بر تيم ملي و رسانه‌ها عنوان كرده است.
وي براي موفقيت و حضور تيم ملي در جام جهاني 2010 آرزوي موفقيت كرده است.
طبق اعلام كفاشيان، قرار است جلسه‌اي با حضور علي كريمي و مهدي تاج رئيس كميته تيم‌هاي ملي، ابتداي هفته آينده در محل فدراسيون برگزار شد.
ایول خیلی با کریمی حال کردم....
دمش گرم

Alireza Taji
11-10-2008, 03:50
تنها مشکلی لیست تیم ملی نبود خسرو حیدری هست که الان بهترین هافبک راست کشور هست.
دعوت نشدنش عجیب هست.
دعوت غلام نژاد و رحمان احمدی خیلی مسخره هست.

علی کریمی هم همان بهتر که دعوت نشد تیم ملی از نبودش نتنها ضرر نمیکنه سود هم میکنه!

Alireza Taji
11-10-2008, 15:52
دايي بازي را تمام کرد
تا روزي که سرمربي باشم، کريمي به تيم ملي دعوت نمي شود

علي دايي اعلام کرد تا زماني که وي سرمربي تيم ملي است، علي کريمي به اين تيم دعوت نخواهد شد.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" علي دايي سرمربي تيم ملي در پايان تمرين صبح امروز(شنبه) گفت: تا زماني که من سرمربي تيم ملي هستم تحت هيچ عنوان علي کريمي دعوت نخواهد شد. حضور در تيم ملي لياقت مي خواهد و من براي اين تيم به بازيکناني نياز دارم که مثل سرباز آماده خدمت باشند.

دايي افزود: من به عنوان سرمربي تيم ملي وظيفه داشتم از آماده ترين ها دعوت کنم.
وي در انتها گفت: مربيان بعدي تيم ملي درباره انتخاب علي کريمي مختار هستند اما من ديگر او را دعوت نمي کنم.

Alireza Taji
11-10-2008, 15:55
مصدوميت قرباني در تمرين تيم ملي

کاپيتان تيم استقلال تهران در تمرينات تيم ملي دچار آسيب ديدگي شد.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" در تمرينات صبح امروز(شنبه) تيم ملي پيروز قرباني از ناحيه مچ پا دچار مصدوميت شد.

بنا بر گزارش‌هاي دريافتي اين احتمال وجود دارد که قرباني ديدار برابر کره شمالي را از دست بدهد.

تيم ملي کشورمان در دومين مصاف خود در مرحله مقدماتي جام جهاني روز چهارشنبه اين هفته به مصاف کره شمالي مي رود.

Alireza Taji
12-10-2008, 22:06
دروازه بان اول تيم ملي سه‌شنبه معرفي مي شود
مصدوميت رحمتي در آستانه ديدار با كره شمالي
خبرگزاري فارس: دروازه بان اصلي تيم ملي فوتبال ايران در آستانه ديدار با كره شمالي دچار مصدوميت از ناحيه مچ پا است.
به گزارش خبرگزاري فارس، مهدي رحمتي كه در ديدار اول تيم ملي عربستان در تركيب اصلي تيم ملي قرار داشت. در آستانه مسابقه با كره شمالي دچار مصدوميتي جزيي از ناحيه مچ پا است.
اين دورازه بان در ديدار تداركاتي برابر پيكان حدود 40 دقيقه در ميدان حضور داشت؛ اما در هفته گذشته چند نوبت به فيزيوتراپي پرداخته است.
بهزاد غلامپور مربي دروازه‌بان هاي تيم ملي در اين خصوص به خبرنگار فارس گفت: فوتباليستي كه درد نداشته باشد فوتباليست نيست؛ اما دروازه‌بان اصلي تيم در مسابقه با كره شمالي را روز سه شنبه اعلام مي كنيم.

mahdi.a81
13-10-2008, 09:41
سلام
داور بازي ايران -عربستان چندوقت پيش خودش از داوري كناره گيري كرد .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مارك شيلد داور صاحب نامي بود كه اين بازي رو قضاوت كرد و اشتباهش در نگرفتن پنالتي براي تيم عربستان خيلي تاثير گذار بود
قبلا اگه يادتون باشه يه داور استراليايي ديگه بازي ايران - عربستان در بازيهاي مقدماتي جام جهاني 2002 روقضاوت كرد و در اون بازي يه پنالتي به اشتباه به نفع ايران گرفت . بعد ازاون پنالتي اون داور محو شد .
اينا رو گفتم تا بدونيد نفوذ عربها و خصوصا عربستان تو فيفا چقدر زياد هست
ضمنا اينا رو از برنامه اي كه ساعت 10 شب از راديو جوان يكشنبه ها پخش ميشه گفتم .
به عبارتي مارك شيلد با آبرو داري خودش كناره گيري كرد .

franch
13-10-2008, 14:08
ادعاي عجيب و غريب دايي

على دايى سرمربى تيم ملى فوتبال ايران در جريان مصاحبه مطبوعاتى پيش ازظهر يكشنبه خود با نمايندگان رسانه هاى گروهى اعلام كرد كه بى حاشيه ترين مربى تيم ملى فوتبال ايران تا به امروز بوده است ،حرفى كه مشخص نيست كه دايى آن را براساس استناد به چه مدرك و دليلى به زبان آورده است. ادعاى عجيب وغريب دايى در حالى مطرح شد كه براى پاسخ به آن زياد نبايد به عقب برگشت.
گويا دايى فراموش كرده است كه در ابتداى كارش با مسئولان فدراسيون فوتبال سرشاخ شد و اعلام كرد كه تصميم گيرنده اول وآخر در تيم ملى اوست و هيچ كس نمى تواند در كارهاى او دخالتى داشته باشد. گويا دايى فراموش كرده است كه برنامه ريزى بازى هاى تداركاتى تيم ملى هم از ديگر مسائلى بود كه به دليل تغييرات پى در پى براى تيم ملى ودايى حاشيه ايجاد كرد. همان بازى هايى كه برخى از آنها به دستور او لغو شد تا بازى تداركاتى خوب تيم ملى در مقابل ازبكستان انجام نشود.موضوع عدم دعوت از بازيكنانى چون ايمان مبعلى، مهرزاد معدنچى، مهدى مهدوى كيا، رحمان رضايى، على كريمى و... از جمله موضوعاتى بود كه تيم ملى را در حاشيه بسيار قرار داد.همزمانى هدايت ۲ تيم ملى و سايپا توسط دايى درست در روزهايى كه تيم ملى به يك سرمربى تمام وقت نياز داشت باز حرف و حديث هاى بسيارى را در اطراف او به راه انداخت و به نوعى آرامش را از تيم ملى گرفت.
دايى همچنان در خصوص تهديد على كريمى به عدم دعوت از او تا زمانى كه سكان هدايت تيم ملى را او برعهده دارد، حاشيه هاى بسيارى را براى تيم ملى فوتبال ايران ايجاد كرد و دهها مورد ديگر كه شايد جاى پرداختن به آنها در اين مقال نباشد. البته خيلى ها نمى دانند كه تعبير دايى از حاشيه وحاشيه سازى چيست اما هرچه كه باشد اين روش برخورد با بازيكنان و نمايندگان رسانه هاى گروهى به هيچ وجه پذيرفتنى نيست، چرا كه تداوم اينگونه برخوردهاى چكشى قطعاً دايى را اسير حاشيه هاى بسيارى خواهد كرد كه رهايى از آن براى دايى چندان آسان نخواهد بود.
سرمربى تيم ملى ايران در چنين روزهايى كه همه چشم ها به بازى تيم ملى ايران با كره شمالى معطوف شده است بهتر است كمتر به مسائل حاشيه اى اينچنينى بپردازد واجازه ندهد كه مسائل حاشيه اى اطراف او زيادتر از اين شود، چرا كه اگر چنين شود، ديگر كنترل تيم ملى و مسائل آن به نوعى از دست او رها خواهد شد.

Alireza Taji
13-10-2008, 23:23
بازی تیم ملی چهارشنبه
ساعت 17:00
در ورزشگاه ازادی

ایران --کره شمالی

امیدوارم تهرانی ها غیرت کنند و حداقل نصف ورزشگاه را پر کنند!

بردیا
13-10-2008, 23:39
قبلا اگه يادتون باشه يه داور استراليايي ديگه بازي ايران - عربستان در بازيهاي مقدماتي جام جهاني 2002 روقضاوت كرد و در اون بازي يه پنالتي به اشتباه به نفع ايران گرفت . بعد ازاون پنالتي اون داور محو شد .
داور اون بازی استرالیایی نبود و عرب بود.

Alireza Taji
14-10-2008, 00:39
اون بازی که استرلیایی نبود استرالیایی ها کمتر از 5 سال هست که به اسیا اومدند.

مارک شیلد هم اعلام کرد که به خاطر خانوادش فوتبال را کنار گذاشته.
عرب ها در اسیا نفوذشون خیلی زیاد هست اما در فیفا ادم هم حسابشون نمی کنند بر عکس ژاپنی ها در فیفا خیلی نفوذ دارند! علتش اینه که شرکتهای بزرگ ژاپنی از اسپانسرهای اصلی فیفا هستند.

به هر حال دمه مارک شیلد گرم این همه این عربها حق ما را خوردند بذار یکبار هم حق اونها خورده بشه!

Alireza Taji
14-10-2008, 22:06
كفاشيان در گفت و گو با فارس:
بايد مشكل پخش مسابقه ايران و كره‌شمالي تا امشب حل شود
خبرگزاري فارس: رئيس فدراسيون فوتبال ايران گفت: پخش مسابقه تيم ملي مقابل كره شمالي يك از مباحث ملي است و بايد اين مشكل تا امشب حل شود.
علي كفاشيان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، در مورد عدم توافق نهايي Afc با صدا و سيما براي پخش مسابقه تيم هاي ملي ايران و كره شمالي در مرحله مقدماتي جهامي جهاني 2010 اظهار داشت: بعد از جلسه هماهنگي بازي، با ناظر مالزيايي صحبت كرديم و بدون شك با صحبت هاي نهايي حاج شنكر كمر الدين و مديران صدا و سيما، اين مشكل امشب حل خواهد شد.
وي ادامه داد: به هر حال تيم ملي در شرايط حساس قرار دارد و بايد مسابقات اين تيم از تلويزيون پخش شود، بنابراين مي‌بايستي اين مشكل بر طرف شود.
رئيس فدراسيون فوتبال عنوان كرد: مذاكرات بين ناظر Af، مديران صدا و سيما و مسئولان فدراسيون در حال پيگيري است و اطمينان دارم كه فردا مسابقه تيم ملي با كره شمالي پخش خواهد شد.

Alireza Taji
14-10-2008, 22:08
این چند روز خبری از مسعود شجاعی نخوندم!
به تیم ملی اومده؟

بعد از درخشش فوتسالی ها خدا کنه فوتبالی ها هم بترکونند.

Alireza Taji
14-10-2008, 22:13
گزارش AFC از شرايط تيم ملي ايران
غيبت کريمي، بازگشت مهدوي کيا را تحت تاثير قرار داد

عليرغم رويارويي با حريفي ناشناخته، علي دايي مربي ايران تاکيد کرد که بازيکنانش با آمادگي کامل در ورزشگاه آزادي با کره شمالي روبرو مي شوند.

"به گزارش سرويس ورزشي برنا" و به نقل از سايت رسمي کنفدراسيون فوتبال آسيا، کره شمالي که اينک با 4 امتياز صدرنشين گروه دوم است فقط بدليل تفاضل بهتر بالاتر از عربستان قرار گرفته، هر چند موفقيت روز چهارشنبه ايران مي تواند وضعيت گروه را بهم بريزد.

دايي که هرگز نخواست حريف را دست کم بگيرد گفت: "بازي با کره شمالي حساس است. ما هر سه امتياز را لازم داريم چون در خانه بازي مي کنيم."

ايران در اولين بازي در عربستان به تساوي مهمي رسيد و با حساب 1-1 يک امتياز بدست آورد. کره شمالي هم که در امارات توانسته بود 2-1 برنده باشد در بازي دوم در شانگهاي با کره جنوبي 1-1 مساوي کرد.

سرمربي ايران ادامه داد: "آنها در بازيهاي قبلي نشان دادند که حريف آساني نيستند اما من مطمئن هستم که نمي توانند بهتر از ما ظاهر شوند."

دايي با تاکيد به قدرت کره شمالي در ضد حمله ها به سه بازيکن خطرناک آنها هونگ يونگ جو، مون اين گوک و ان يونگ هاک اشاره دارد و مي گويد: "به همه بازيکنان تاکيد کردم که نبايد در دام ضد حمله آنها بيفتند."

مربي ايران پس از ديدن سه بازي آخر کره شمالي معتقد است که حريف با چينش 1-6-3 به ميدان مي آيد و در دفاع بسته اش هر لحظه امکان بروز ضدحمله وجود دارد.

فردا ساعت 17 به وقت تهران دو تيم در وضعيتي براي چهاردهمين بار مقابل هم قرار مي گيرند که ايران هيچوقت بازنده اين جدال نبوده است.

در اين بازي "آندرانيک تيموريان" و "وحيد هاشميان" مصدوم هستند اما نبود علي کريمي بازيکن سابق بايرن مونيخ بيش از هرنام ديگري خبرساز بوده است.

او که در بازگشت به ليگ ايران در دو هفته اخير چهره ديگري نشان داد و با زدن 4 گل محبوبيت دوباره اي پيدا کرد تا بلافاصله به تيم ملي دعوت شد اما ناگهان در نامه اي رسمي به رئيس فدراسيون فوتبال اعلام خداحافظي کرد تا همه را با سوال بزرگي روبرو کند.

سوالي که علي دايي مي توانست جواب اصلي آنرا بدهد. او درباره خداحافظي کريمي به خبرنگاران گفت: "او خوب بازي کرد و به تيم ملي دعوت شد. اگر من جاي او بودم به تيم ملي مي آمدم و بازي مي کردم. اما به هرحال تيم ما وابسته به هيچ نفر خاصي نيست و ما با يازده نفر در داخل زمين ظاهر مي شويم."

غيبت کريمي حتي آمدن مهدوي کيا را هم زير سايه برد و اتفاق مهم بازگشت کاپيتان تيم ملي با 103 بازي ملي را تحت تاثير قرار داد.

مهدوي کيا با برگشتن به تيم ملي ميانگين تجربه تيمي را که به شدت پايين افتاده بود بالا برد.

mahdi.a81
15-10-2008, 09:39
داور اون بازی استرالیایی نبود و عرب بود.

چيزايي كه گفتم از راديو شنيدم
به همين دليل مطمئنم
در مورد نفوذ اعراب خيلي صحبت كردند و گفتند كه اونا يه داور جوانشون رو به مسابقات جام جهاني فرستادند در حاليكه شايسته تر از اون داور خيلي ها بودند .

بردیا
15-10-2008, 10:08
نه بابا
عربا پیش فیفا هیچ پخی نیستن.البته شاید جدیدا شده باشن ولی کلا کشورای جنوب شرقی آسیا مثل ژاپن و کره نفوذ بیشتری دارن روی فیفا.
ولی بازم میگم که داور بازی ایران عربستان توی 2002 عرب بود نه استرالیایی

pedramch
15-10-2008, 16:03
دقیقا!
منم به دلم 3-1 افتاده!!:دی

ali...
15-10-2008, 19:29
دقیقا!
منم به دلم 3-1 افتاده!!:دی

یه دونه اضافه افتاده 2-1 شد

ali_ranger22
15-10-2008, 19:43
میتونستیم با گل های بیشتر ببریم
تنبلی کردن بچه ها !! :دی

بردیا
15-10-2008, 20:17
ماشالله رحمتی
3-4تا توپ خیلی خطری رو گرفتا
دمشون گرم که لو ندادن
کره هم خیلی قوی شده(البته اینا هم یه کم شل گرفتن)
خطیبی بد بازی کرد.

emad64
15-10-2008, 20:32
ماشالله رحمتی
3-4تا توپ خیلی خطری رو گرفتا
دمشون گرم که لو ندادن
کره هم خیلی قوی شده(البته اینا هم یه کم شل گرفتن)
خطیبی بد بازی کرد.

تأیید میشه...

elham_007
15-10-2008, 20:39
مهم اینه که بردیم .... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hoomaan
15-10-2008, 21:38
انتخاب بازیکنا و ارنج تیم خیلی ایراد داره . همش از روی لجبازی و نظرات شخصیه . دوتا از کوتاه قد ترین بازیکنا رو گذاشته فوروارد هی دارن سانتر سانتر سانتر میکنن.
خداییش یکی بگه برنامه و تاکتیک تیم چی بود ؟ بابا من یه پرسپولیسیم ولی حق رو باید گفت زمان قلعه نوعی حداقل یه برنامه یه تاکتیک به برنامه ریزی داشتیم .
برگشتیم به 15 سال پیش .هر کی توپو بر میداره یه سری مالیات از توپ میگیره بعد لوش میده .
میگفتن علی کریمی پاس نمیده و تکروی می کنه . این مسعود شجاعی چقدر شل و بد بازی کرد .
این رسول خطیبی حتما باید یه روزی فحش بخوره تو آزادی تا بازی نکنه ؟ یعنی نیکبخت و برهانی و کاظمیان و فرهاد مجیدی و ... اندازه این خطیبیه نیستن . چقدر باید توپ خراب کنه ؟ اگه رحمتی آماده نبود که الان مصیبت بود .

franch
15-10-2008, 22:04
واقعا كه خطيبي خيلي بازيش مضخرفه. شماره 10 هم براش گنده هست.

Alireza Taji
15-10-2008, 22:08
من بازهم نتوسنتم بازی را ببینم.
این دانشگاه باعث شده حسابی تو خماری بازیها بمونم.

پس بردیم تبریک میگم....
این علی دایی بازهم که در کنفرانس مطبوعاتی جنجال کرده!

10781234
15-10-2008, 22:18
خدا رو شکر که بازی رو بردیم .

ولی اصلا خط حمله خوب نبود .

Alireza Taji
15-10-2008, 22:21
از پيروزي مقابل كره شمالي
مهدوي كيا: راه سختي براي صعود به جام جهاني داريم
خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم ملي فوتبال ايران گفت: كره جنوبي و عربستان رقباي اصلي ما هستند و راه سختي براي صعود به جام جهاني در پيش داريم.
به گزارش خبرگزاري فارس، مهدي مهدوي كيا پس از پيروزي دو بر يك برابر كره شمالي در جمع خبرنگاران گفت: از كسب اين برد خوشحالم. از قبل هم پيش بيني مي كرديم كره شمالي حريف سر سختي باشد و توانستيم با انسجام بيشتر سه امتياز شيرين كسب كنيم. اين برد را به مردم تبريك مي گويم.
مهدوي كيا در خصوص دوري چندماهه از تيم ملي و درخشش در اين ديدار كه باعث شد بهترين بازيكن ميدان شود، گفت: برايم فقط موفقيت تيم ملي مهم است نه بهترين بازيكن ميدان شدن. هر وقت به تيم ملي دعوت شوم با تمام وجود براي تيم بازي مي كنم و مثل يك سرباز در خدمت تيم هستم.
مهدوي كيا در خصوص رقباي تيم ملي در اين گروه گفت: پيروزي در اين ديدار خيلي مهم بود؛ اما عربستان و كره جنوبي رقباي اصلي ما هستند. هر چند نبايد كره شمالي و امارات را دست كم گرفت.
كاپيتان تيم ملي تاكيد كرد: راه سختي براي صعود به جام جهاني در پيش داريم، البته در صورت برد مقابل امارات در ديدار آينده و با توجه به اين كه عربستان و كره جنوبي با يكديگر بازي دارند مي توانيم خود را به بالاي جدول برسانيم.

Alireza Taji
15-10-2008, 22:25
پس از باخت 2 بر يك در تهران
هون: از شكست برابر ايران ناراضي نيستم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي كره شمالي گفت: از شكست برابر ايران ناراضي نيستم و اين باخت يك امتياز براي ما محسوب مي شود.
به گزارش خبرگزاري فارس، تيم جون هون پس از شكست دو بر يك برابر ايران در جمع خبرنگران گفت:ايران تيم بسيار قدرتمندي است و شكست دو بر يك برابر ايران براي ما يك ويژگي داشت، زيرا در خانه حريف باختيم و از اين شكست ناراضي نيستم.
وي افزود:در نيمه دوم موقعيت هاي گل زيادي به دست آورديم كه از دست رفت. با وجود انجام سه مسابقه باز هم بازيكنان ما بايكديگر هماهنگ نشده اند، البته اگر در نيمه اول مثل نيمه دوم بازي مي كرديم نتيجه مسابقه غير از اين بود.
هون تاكيد كرد: به هر حال من حرف زيادي براي گفتن ندارم و بهتر است از علي دايي بيشتر سوال كنيد.

Alireza Taji
15-10-2008, 22:27
پس از پيروزي برابر كره شمالي
دايي: بدون بازي تداركاتي به پيروزي رسيديم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت: در شرايطي كره شمالي را شكست داديم كه بازي تداركاتي برگزار نكرده بوديم.
به گزارش خبرگزاري فارس، علي دايي پس از پيروزي دو بر يك برابر كره شمالي در جمع خبرنگاران گفت: ابتدا بايد از مسئولان ورزشگاه آزادي تشكر كنم كه سالن خوبي را براي مصاحبه تدارك ديده اند. از مردم هم سپاسگذارم كه 90 دقيقه تيم را تشويق كردند.
سرمربي تيم ملي در خصوص اين كه چرا تيم ملي در نيمه دوم بازي دفاعي انجام داد، اظهار داشت:چرا از نكات منفي شروع مي كنيد. مهم سه امتياز مسابقه بود كه گرفتيم. در نيمه نخست فرصت هاي گلزني زيادي به دست آورديم و در نيمه دوم هم يك گل ديگر زديم و طبيعي بود كه حريف به بازي تهاجمي روي آورد.اين خصوصيت فوتبال است. مهدي رحمتي هم درون دروازه درخشيد و با وجود آنكه يك گل خورد؛ اما بازي خوبي از خود ارائه كرد.
وي افزود: از خط دفاع هم راضي هستم. عمق دفاع مشكلي نداشت و ما روي سانتر و با ضربه سر گل خورديم. كره شمالي تيم بزرگي است. اين تيم امارات را شكست داده است و برابر كره جنوبي به نتيجه مساوي دست پيدا كرد. اين مسابقه سخت ترين بازي ما بود.
كاپيتان سابق تيم ملي فوتبال ايران در خصوص مهدوي كيا گفت: او بازي خوبي انجام داد و مثل ساير بازيكنان براي تيم ملي و كسب پيروزي زحمت كشيد.
داييدر مورد اين كه چرا مجيد غلام نژاد را در تركيب اصلي قرار نداد، عنوان كرد: زماني كه به اين بازيكن ميدان دادم ايراد گرفتيد كه چرا او را به ميدان فرستادم و حالا مي گوييد چرا از او استفاده نكردم. در ديدار با عربستان حسين كعبي دو اخطاره بود و نمي توانست بازي كند، بنابراين در اين مسابقه كه او حضور دارد و آماده است چرا نبايد از اين بازيكن با تجربه استفاده كنم؟
سرمربي تيم ملي ايران در مورد حضور چهار تيم چهار امتيازي در اين گروه اظهار داشت: بعد از مراسم قرعه كشي گفتم كه اين گروه بسيار سخت است، البته ما يك بازي برابر امارات داريم كه اين مسابقه را حتما مي بريم و در صورت شكست كره جنوبي وضعيت تيم ما خوب مي شود. از امشب ديگر به بازي با كره شمالي فكر نمي كنم و ذهنم مشغول بازي با امارات است. اگر در مسابقات ليگ هم بازيكني را شايسته تيم ملي ديدم او را به تيم ملي دعوت مي كنم.
وي افزود: در دو گلي كه زديم همه بازيكنان سهيم بودند. روي گلي هم كه خورديم همه مقصر هستند. نمي توانم در مورد نتايج تيم ملي معجزه كنم. بدون بازي تداركاتي به پيروزي رسيديم؛ اما برخي بيرون گود همچنان انتقاد مي كنند.
دايي در مورد رسول خطيبي و شباهتش به سرمربي تيم ملي گفت: از اين بازيكن راضي هستم. شما هم بايد از وي تشكر كنيد. نمي دانم چرا اين سوال ها را مي پرسيد و هدفتان چيست؛ اما هيچكس را با من مقايسه نكنيد. هر بازيكني خصوصيات خاص خودش را دارد.

Maziar_69
15-10-2008, 22:28
بابا این چه بازی بود؟
گال دوم هم که مرده خوری زدیم. اگه دروازه بان جلو نمی اومد که گل نمیشد.

تازه بدجوری شانس آوردیم که رحمتی 2-3 تا شوت رو گرفت وگر نه....

خلاصه با این وضعیت خط حمله به هیچ جا نمیرشیم.
2 تا هافبک گل زدن !!!!!!!!!!!!!!

MoJtaBa.R
15-10-2008, 22:43
شجاعي هم در حد خودش نبود !!!

خدا شانس بده که علي دايي يکي رو دوست داشته باشه : فعلا خطيبي با گندترين بازي بهترين بازيکن نزد داييه

خطيبي هميشه آفسايد امروز توي آفسايد نبود ولي به عنوان فوروارد که 2 تا موقعيت رو نزد باز هم تو کما يا آفسايد بود

علي دايي باز هم با اون لحن تو کنفرانس نشون داد که شخصيت متزلزلي داره و غرور از سر و روش ميباره

بهتر بود با منطق از عملکرد شماره 10 تيم ملي دفاع ميکرد نه ....

شانس آورديم به کره ي شمالي نباختيم . وقتي گل بخوريم ميگن دفاع و دروازبان ولي امروز خطيبي يه علامت سواله با اون شماره 10 اي که يدک ميکشه

MoJtaBa.R
15-10-2008, 22:47
کره شماليها هم نشون دادن ضعف بزرگي تو دفاع داريم

اگه رحمتي اون 2 شوت وحشتناک رو نميگرفت الان دايي لاي منگنه بود

جاي تعجبه که با اين نوع موقعيت حدر دادن اين خطيبي چرا توي زمين بود ؟؟؟

يعني اين مردک چندبار موقعيت ميخواست که شايد يکي رو بزنه به ديرک !!!

بردیا
15-10-2008, 23:43
شماره10 که زمان قلعه نوعی داده شد به خطیبی و دایی هم وقتی اومد دیگه ازش نگرفت شماره رو که بگن حتی توی شماره هم میخواد انحصار طلبی خودشو داشته باشه
ولی خب مسلما وقتی هاشمیان باشه،جایی برای بازی خطیبی نیست

بردیا
15-10-2008, 23:47
اگه رحمتي اون 2 شوت وحشتناک رو نميگرفت الان دايي لاي منگنه بود
خب مجتبی جون اونو گذاشتن دروازه که بگیره توپارو
اگر نمیگرفت که به درد جرز لای دیوار هم نمیخورد.:دی
پست مورد علاقه خود من هم دروازبانیه.خودم هم تا اسفند بودم
علاقم هم به این خاطره که بعضی وقتا آخرین نفریه که میتونه یه ملت رو نجات بده.

MoJtaBa.R
15-10-2008, 23:56
اين همه بازي تو كوچه كردم به بار رفتم توي گل اونم بازي با كوچه كناري حيثيتي بود
خلاصه 2 تا تك به تك گرفتم كلي ذوق كردم ولي ديگه وفت نشد بزرگ شديم كوچه ول شد

ايران بد نبود ولي خطيبي بدرد نميخوره حتي برهاني يا هر كي ديگه همين فضلي بايد يكي بياره كه بتونه براي 2 سال ديه روش كار كنه نه اين يارو

آخه تو 90 پررو پررو ميگه که من 10 سال تو تيم ملي ام و ...

اي کاش اصلا از اول دعوت نميشد

خب مجتبی جون اونو گذاشتن دروازه که بگیره توپارو
اگر نمیگرفت که به درد جرز لای دیوار هم نمیخورد.:biggrin:

خوب درست اين ديالوگ به نظرم آشناست :11: ولي در کل دفاع تيم لگن بود

خدا کنه خليلي يا هاشميان زودتر برگرده : با اين خط حمله ...:41:

Pejvak61
18-10-2008, 12:34
اصلاً من نمي دونم اين خطيبي چطوري تو تيم ملي اومده. براساس كدوم عملكرد درخشانش برگزيده شده؟
تو هر مسابقه اي مثل مبتدي ها موقعيت ها رو از دست ميده.
بابا اين همه جوون تو فوتبال مملكت هستن كه قابليت رشد دارن ولي نمي دونم چرا نمي خوان دست از سر اين بابا بردارن.
من از همون اولي كه اونو به تيم ملي دعوت ميكردن حالم از بازيش به هم مي خورد. من نمي دونم به واسطه كدوم كارنامه درخشانش به تيم دعوت ميشه. تازه دايي هم ميگه بازي به بازي بهتر ميشه!!

واقعاً مسخرست.

Kianoosh
18-10-2008, 14:50
اصلاً من نمي دونم اين خطيبي چطوري تو تيم ملي اومده. براساس كدوم عملكرد درخشانش برگزيده شده؟
تو هر مسابقه اي مثل مبتدي ها موقعيت ها رو از دست ميده.
بابا اين همه جوون تو فوتبال مملكت هستن كه قابليت رشد دارن ولي نمي دونم چرا نمي خوان دست از سر اين بابا بردارن.
من از همون اولي كه اونو به تيم ملي دعوت ميكردن حالم از بازيش به هم مي خورد. من نمي دونم به واسطه كدوم كارنامه درخشانش به تيم دعوت ميشه. تازه دايي هم ميگه بازي به بازي بهتر ميشه!!

واقعاً مسخرست.

کاملا تائید میشه!

شما اگه دیدی فردا اوس اکبر! تو تیم ملی داشت بازی می کرد زیاد تعجب نکن!پارتیش کلفته!:31:ا ...ببخشید یعنی عملکردش درخشان بوده!و می تونه به تیم ملی کمک کنه!و از این چرندیات!
بهترینها!؟......:13:

:11:

hoomaan
18-10-2008, 19:09
جالبه ! آقا بعد از این همه خ.م که پاشو برو بازیهارو ببین پاشده دقیقه 30 رفته بازی اس اس و برق .
انگار مهمونی شب دعوتش کردن که دیر میره که همه مهمونا اومده باشن !!!!

franch
19-10-2008, 12:47
ايران 98 مقابل بزرگان دنيا

بازيكن سابق تيم ملي فوتبال كشورمان در حال مذاكره براي دعوت از يك تيم خارجي و برگزاري بازي خداحافظي براي تيم ملي جام جهاني 98 است.
مهرداد ميناوند بازيكن سابق تيم ملي فوتبال كشورمان در حال مذاكره براي دعوت از يك تيم خارجي و برگزاري بازي خداحافظي براي تيم ملي جام جهاني 98 است.
ميناوند بازيكن اسبق پرسپوليس و تيم ملي كه سابقه بازي در مسابقات جام جهاني فوتبال 98 فرانسه را دارد، در حال رايزني با چند باشگاه مطرح اروپايي است تا يك بازي خداحافظي براي 22 بازيكن جام جهاني 98 فرانسه را برگزار كند. ميناوند گفت:‌ تا اين لحظه چندين رئيس فدراسيون عوض شده‌اند، اما هيچيك براي بازيكنان بزرگي مثل دايي، عابدزاده، زرينچه، منصوريان، شاهرودي، استيلي و ... بازي خداحافظي برگزار نكرده است و ما هم قصد داريم بازي خداحافظي بازيكنان جام جهاني 98 فرانسه را مقابل تيمي بزرگ برگزار كنيم

franch
24-10-2008, 15:02
سايت فيفا: مهدوي كيا، كهنه كاري كه دوباره در تيم ملي بازي مي‌كند

سايت فيفا طي گزارشي در مورد بازيكنان كهنه كار فوتبال آسيا كه دوباره در عرصه مسابقات ملي ظاهر شده اند، نوشت: فوتبال دوستان حتما پيروزي تيم ملي فوتبال ايران مقابل آمريكا در جام جهاني ‪ ۱۹۹۸‬و مهدوي كيا را به ياد مي آورند. يكي از گلزنان تيم ملي فوتبال ايران در آن روز تاريخي كسي نبود به جز مهدي مهدوي كيا.
او دوران درخشاني را در بوندسليگا سپري كرده كه با بازي در بوخوم شروع شد و پس از آن با هشت سال عضويت در هامبورگ ادامه يافت.
مهدوي كيا در اين مدت جايگاه خود را در تيم ملي فوتبال ايران نيز حفظ كرده و نقش به سزايي در صعود اين تيم به جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬آلمان داشت.
اين بازيكن ‪ ۳۱‬ساله براي ديدار ايران مقابل كره شمالي در دور پاياني مقدماتي جام جهاني ‪ ،۲۰۱۰‬براي نخستين بار از ماه فوريه توسط علي دايي به تيم ملي دعوت شد و پاسخ اعتماد دايي را با گل زود هنگامي كه با ضربه زيباي سر به ثمر رساند، داد.
مهدوي كيا هم از اينكه دوباره به تيم ملي دعوت شده بسيار خوشحال است، اما آيا كار كردن براي او زير نظر مربي كه زماني هم تيمي‌اش بوده، سخت است؟ وي كه در حال حاضر در عضويت اينتراخت فرانكفورت قرار دارد، در اين‌باره گفت: با اين مسئله مشكلي ندارم.
مهدوي كيا همچنين به تغييراتي كه در تيم ملي روي داده صحبت كرد و افزود:

تيم جوان تر شده است، اميدوارم تيم به جام جهاني صعود كند تا اين بازيكنان بتوانند پيشرفت كنند.

franch
24-10-2008, 15:04
علي كريمي: ديگر براي تيم ملي بازي نمي‌كنم

سايت گل نوشت: علي كريمي ستاره فوتبال ايران بار ديگر تاكيد كرد كه دوباره براي تيم ملي بازي نخواهد كرد. بهترين بازيكن سال ‪ ۲۰۰۴‬آسيا بعد از مدتي نيمكت نشيني توسط علي دايي سرمربي تيم ملي فوتبال ايران براي ديدار با كره شمالي در مقدماتي جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬دعوت شد، اما اين دعوت را رد كرد.
كريمي كه مدتي قبل به خاطر اظهارات انتقاد آميز نسبت به فدراسيون فوتبال ايران، از تركيب بازيكنان تيم ملي حذف شده بود بعد از پيروزي تيم پرسپوليس مقابل برق شيراز ضمن ديدار با دايي گفت: قبلا گفته ام كه تصميمم را در مورد خداحافظي از تيم ملي گرفته ام، به آقاي دايي و تيم ملي احترام مي‌گذارم و بهترين آرزوها را براي آنها دارم.
وي در مورد بازي با تيم برق هم كه بالاخره ركورد شكست ناپذيري‌اش به دست قهرمان ليگ برتر ايران شكسته شد، افزود: اين تيم، تيم خوبي است و من به خاطر بازي خوبي كه به نمايش گذاشتند، به بازيكنانش تبريك مي‌گويم.
اين بازيكن ادامه داد: در مجموع پرسپوليس با شايستگي ديدار برابر برق را برد و من بسيار خوشحالم.

Alireza Taji
04-11-2008, 00:24
داور چهارم بازي ايران و امارات تغيير كرد
ديدار تيم‌هاي فوتبال ايران و امارات در چارچوب رقابتهاي مقدماتي جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬درحالي برگزار مي‌شود كه از سوي فدراسيون بين‌المللي فوتبال / فيفا / داور چهارم اين بازي تغيير كرد.
به گزارش ايرنا، ديدار دوتيم در حالي ‪ ۲۹‬آبان ماه در ورزشگاه آل مكتوم دبي برگزار مي‌شود كه صبحخدين موحد صالح از مالزي به عنوان داور وسط قضاوت اين ديدار را برعهده دارد.
دانوم بوركت از تايلند به عنوان كمك داور اول، ياكسين مو از چين تايپه به عنوان كمك داور دوم و ساتوپ تونگخان از تايلند به عنوان كمك داور چهارم قضاوت مسابقه فوق را برعهده دارند.
پيش از اين لي مين هو قرار بود داور چهارم بازي باشد.
مسابقه ايران و امارات ساعت ‪ ۱۹:۱۵‬به وقت امارات برگزار مي‌شود.

Alireza Taji
04-11-2008, 23:14
تقويم مسابقات تيم ملى

چهارشنبه ۲۹/۸/۸۷
امارات- ايران (ابوظبى)
عربستان- كره جنوبى (جده)
كره شمالى استراحت مى كند
چهارشنبه ۲۳/۱۱/۸۷
كره شمالى- عربستان (سئول)
ايران- كره جنوبى (تهران)
امارات استراحت مى كند
دور برگشت
شنبه ۱۰/۱/۸۸
ايران- عربستان (تهران)
كره شمالى- امارات (سئول)
كره جنوبى استراحت مى كند
چهارشنبه ۱۴/۱/۸۸
كره جنوبى- كره شمالى (سئول)
عربستان- امارات (جده)
ايران استراحت مى كند
شنبه ۱۸/۳/۸۸
امارات- كره جنوبى (ابوظبى)
كره شمالى- ايران (سئول)
عربستان استراحت مى كند
چهارشنبه ۲۲/۳/۸۸
ايران- امارات (تهران)
كره جنوبى- عربستان (سئول)
كره شمالى استراحت مى كند
چهارشنبه ۲۹/۳/۸۸
عربستان- كره شمالى (جده)
كره جنوبى- ايران (سئول)
امارات استراحت مى كند

بردیا
05-11-2008, 18:07
نگاه ها به قلم دايى
بازتاب دعوت باقرى و برهانى در سايت گل
سايت فوتبال گل دعوت از كريم باقرى و آرش برهانى به تيم ملى فوتبال ايران براى ديدار روز ۲۹ آبان ماه برابر امارات در چارچوب رقابت هاى مقدماتى جام جهانى ۲۰۱۰ را از جمله تغييرات مهم و قابل توجه در اين تيم عنوان كرد. به نوشته سايت گل، كريم باقرى، هافبك اسطوره اى فوتبال ايران كه در اوج آمادگى قرار دارد و با هفت گل زده و چهار پاس گل در رقابت هاى فصل جارى ليگ برتر ايران جزو بهترين گلزن هاست، بعد از شش سال مجدداً به اردوى تيم ملى ايران دعوت شده است. برهانى نيز يكى ديگر از چهره هاى جديد تيم ملى است كه بعد از گلزنى هاى اخير و قرار گرفتن در صدر جدول گلزنان با هشت گل در ۱۳ مسابقه، مورد توجه سرمربى تيم ملى ايران قرار گرفته است. على دايى سرمربى تيم ايران قرار است روز جمعه ليست ۲۵ نفره را براى ديدار دوستانه با قطر و سپس مصاف با امارات در رقابت هاى مقدماتى جام جهانى اعلام كند.

بردیا
05-11-2008, 18:07
او در ليست تيم ملى است
وحيد مى آيد
ايران ورزشى- وحيد هاشميان مهاجم ملى پوش كشورمان كه به دليل مصدوميت در بازى مقابل كره شمالى غايب بود، براى ديدار با امارات در ليست ۴۷ نفره على دايى قرار گرفت. در ليست جديد تيم ملى نام وحيد هاشميان به عنوان مهاجم درج شده و با توجه به رفع مصدوميت او، هاشميان مى تواند تيم ملى را در ديدار مقابل امارات همراهى كند. هاشميان در بازى هفته گذشته تيم بوخوم ۶۴ دقيقه مقابل دورتموند به ميدان رفت و نشان داد كه مصدوميتش برطرف شده است البته اين بازيكن هنوز به بازيكن نود دقيقه اى در بوندس ليگا تبديل نشده اما سير بهبود او تا پيش از بازى با امارات تكميل خواهد شد.

بردیا
05-11-2008, 18:08
دايى كدام گزينه را انتخاب مى كند
زوج سازى در دفاع تيم ملى

امير اسدى

در روزهاى اخير و پس از مصدوميت هادى عقيلى، مصائب على دايى بيش از گذشته به نظر مى رسد. عقيلى كه يكى از بازيكنان اصلى خط دفاعى تيم ملى به شمار مى رود با توجه به آسيب ديدگى مينيسك، دورى دو ماهه اى از ميادين خواهد داشت و به اين ترتيب ذهن سرمربى تيم ملى را براى يافتن جانشينى مناسب مشغول كرده است. خط دفاعى تيم ملى كه در بازى هاى گذشته به نوعى پاشنه آشيل تيم ملى به شمار مى رفته حالا و در غياب عقيلى روزگار سختى را در پيش خواهد داشت. البته در اين ميان على دايى مى تواند با به كار بردن راهكارهايى بر اين مشكل عميق فائق آمده و تيم ملى را به موفقيتى ديگر رهنمون سازد. در حال حاضر مدافعان حاضر در ليگ برتر و مدعى حضور در تيم ملى روزگار چندان مناسبى در تيم هاى خود ندارند و همين موضوع انتخاب جانشينى مناسب براى عقيلى مصدوم را به معضلى به ظاهر غيرقابل حل براى سرمربى تيم ملى بدل كرده است. در روزگارى كه تيم هاى ليگ برترى از نبود مدافعان آماده رنج زيادى به جان خود مى خرند على دايى اميدوار است از بين مدافعان آماده يكى از آنها را در قالب خط دفاعى تيم ملى در كنار سيد جلال حسينى قرار دهد يا اينكه از يك زوج مناسب ديگر در خط دفاعى تيم ملى بهره ببرد.

۱- محسن بنگر:
در اين فصل با مدافعى كه طى يكى دو سال گذشته نمايش هاى فوق العاده اى ارائه مى داد تفاوت بسيارى دارد. بنگر كه در اين فصل با مصدوميت هاى بسيارى نيز مواجه بوده از آمادگى آرمانى براى حضور در تركيب اصلى تيم ملى به دور است اما تجربه حضور در اردوهاى تيم ملى طى ساليان گذشته و انجام چند بازى براى تيم ملى در كنار حسينى شايد سرمربى تيم ملى را به استفاده از اين مدافع شمالى در قلب خط دفاعى تيم ملى مجاب كند، بنگر در بازى هاى گذشته سپاهان پس از بهبود مصدوميت نمايش هاى ايده آلى ارائه نداد اما على دايى بر روى او به عنوان يكى از گزينه هاى جايگزينى عقيلى حساب ويژه اى باز كرده است هرچند كه بازى نكردن او ممكن است در نهايت راى دايى را بزند.
۲- محمد نصرتى:
اگر تمام مدافعان مدعى، آماده بودند نامى از نصرتى به ميان نمى آمد چرا كه بازى هاى ضعيف او طى يكى دو سال اخير به حدى بوده كه ديگر كسى منتظر شنيدن نام او در فهرست مدعوين تيم ملى نيست. البته شايد براى بازى مقابل امارات تجربه حضور چندين ساله او در تيم ملى به كار دايى آمده و سرمربى تيم ملى اين مدافع را در كنار حسينى در قلب خط دفاعى تيم ملى قرار دهد. البته نصرتى كه با مشكلات بسيارى در باشگاه النصر دست و پنجه نرم مى كند به تازگى از مصدوميت رهايى يافته و به نظر مى رسد استفاده از او در بازى مقابل امارات ريسك بزرگى از سوى دايى باشد.
۳- پژمان منتظرى:
در اين فصل بازى هاى خوبى از خود ارائه كرده و روند رو به رشدى داشته است. به نظر مى رسد سرمربى تيم ملى هم علاقه ويژه اى به خصوصيات بازى اين بازيكن دارد. البته جوان است و تجربه حضور درتركيب تيم ملى را ندارد اما در اين برهه زمانى قادر خواهد بود بسيارى از مشكلات دايى در قلب خط دفاعى را حل كند. منتظرى با توجه به خصوصيات بازيش مى تواند مكمل خوبى براى سيد جلال در خط دفاعى تيم ملى باشد. البته به نظر مى رسد دايى براى ديدار مقابل امارات عنصر تجربه را به جوانى و اشتياق بازى ترجيح داده و از عناصر باتجربه اى براى حضور در تيم ملى استفاده كند.
۴- مجتبى شيرى:
برخلاف يكى دو سال گذشته كه هميشه جايگاهى ثابت در جمع مدعوين به تيم ملى داشت در دوره گذشته جايى در بين آنها نداشت. شيرى كه به عنوان يكى از باهوش ترين و مستحكم ترين مدافعان كشور در ابتداى فصل به پرسپوليس پيوست تاكنون نتوانسته در اين تيم پرطرفدار در جايگاه واقعى اش قرار گيرد و در بازى هاى اين تيم در پست هاى مختلف به خصوص مدافع چپ و هافبك دفاعى به بازى گرفته شده و اندكى از آمادگى آرمانى دور شده است. سرمربى تيم ملى آشنايى كاملى با خصوصيات بازى شيرى دارد ولى حضور وى در قلب خط دفاعى تيم ملى با توجه به دورى اين مدافع از بازى در پست تخصصى خود كمى دور از ذهن و بعيد به نظر مى رسد.
۵- پيروز قربانى:
كاپيتان باتجربه استقلال با توجه به خصوصيات دفاعى اش مشكل بتواند در قالب دفاع چهارنفره انجام وظيفه كند. قربانى كه در اين فصل علاوه بر بازى هاى خوب در خط دفاع گلزن موفقى نيز نشان داده اميدوار است از سوى دايى در بين مدعوين به تيم ملى قرار گيرد. البته استفاده از قربانى در خط دفاعى چهار نفره ريسك پذيرى بالايى را مى طلبد چرا كه اين مدافع باتجربه و متعصب آشنايى كاملى با وظايف مدافعان ميانى در اين سيستم ندارد و به نظر مى رسد در تفكرات سرمربى تيم ملى جايى براى حضور قربانى در تركيب اصلى وجود ندارد مگر اينكه ...
زوج پژمان منتظرى- پيروز قربانى:
نزديك به يك سال و نيم است كه در كنار يكديگر در ساختار خط دفاعى استقلال انجام وظيفه مى كنند و به نوعى درك متقابلى از بازى يكديگر دارند، البته به نظر مى رسد جاى سيد جلال حسينى درتركيب تيم ملى بسيار مستحكم است اما با توجه به بازى هاى ضعيف اين مدافع در ديدارهاى سايپا اين احتمال وجود دارد تا على دايى دست به ريسك بزرگى زده و از نام سيد جلال گذشته و از اين مدافعان در قلب خط دفاعى تيم ملى سود ببرد. البته اين احتمال كمى ضعيف به نظر مى رسد اما به كلى منتفى نيست.

بردیا
05-11-2008, 18:09
رييس كميته تيم هاى ملى به جاى كفاشيان تكذيب مى كند

هر كارى دايى بخواهد، انجام مى دهيم

ايران ورزشى- رييس كميته تيم هاى ملى فدراسيون فوتبال با قبول مسووليت حذف تيم جوانان از رقابت هاى قهرمانى آسيا سعى مى كند تا زمانى كه تيم به ايران بازنگشته فضا را قدرى آرام كند. مهدى تاج با اعلام اين موضوع فرصت را مناسب مى بيند تا درباره برنامه هاى آتى تيم ملى فوتبال كه اين روزها مخاطبان تيم ملى به شدت دنبال زمان قطعى آن هستند توضيحات كاملى ارائه كند تا شايد سيل سوالات تكرارى از او دچار كاهش شود.

امروز در خبرها آمده بود احتمال لغو بازى با تيم منتخب باسك وجود دارد.
چنين موردى دردستور كميته تيم هاى ملى نيست، نمى دانم اين اخبار از كجا منتشر مى شود.
اما اين خبر از قول رييس فدراسيون منتشر شد، او در مصاحبه با يكى از خبرگزارى هاى رسمى چنين موضوعى را مطرح كرد.
دروغ است، متاسفانه برخى دوستان ما و همكاران شما در برخى مصاحبه ها زياده روى مى كنند و بدون آنكه با من يا آقاى كفاشيان صحبت كنند حرف هاى ما را منتشر مى كنند، الان آقاى كفاشيان در عربستان است و تلفنش را جواب نمى دهد حالا نمى دانم چطور از قول او نوشته اند كه بازى با باسك لغو مى شود.
سرانجام تكليف اين بازى چه مى شود، آيا تيم ملى در اسپانيا اردو مى زند كه اين بازى انجام شود.
ما هنوز فرصت نكرديم اين بازى را در كميته به طور دقيق بررسى كنيم به احتمال زياد اين اردو در زمان مقرر انجام مى شود اما زمانى مى توان انجام آن را قطعى دانست كه در كميته تيم هاى ملى مورد تاييد قرار بگيرد.
تيم ملى چه زمانى راهى قطر مى شود.
به احتمال ۹۹ درصد روز شنبه صبح از فرودگاه امام خمينى (ره) به دوحه مى رويم تا آماده بازى با تيم ملى قطر شويم.
اسامى بازيكنان دعوت شده چه زمانى به طور رسمى اعلام مى شود
گمان مى كنم روز جمعه بعد از بازى هاى هفته چهاردهم ليگ برتر اين اسامى از سوى سرمربى تيم ملى اعلام شود.
زمان سفر تيم به قطر مشخص است اما برنامه هاى بعدى هنوز مشخص نشده كى اعلام رسمى مى شود
ما تا پايان آذرماه و اوايل بهمن ماه مى دانيم تقويم اردوهاى تيم ملى به چه شكل است. تيم ملى صددرصد تا روز دوشنبه ۲۱ آبان ماه درشهر دوحه قطر به سر خواهد برد، اگر دست اندركاران و كادر فنى صلاح بدانند ما سه روز ديگر در دوحه اردوى خود را ادامه مى دهيم اگرنه به كويت مى رويم تا تيم ملى فوتبال به مدت سه روز خود را با شرايط آب و هوايى تطبيق دهد اما اينكه ما از تهران به امارات برويم يا از جاى ديگر هنوز مشخص نيست، مطمئنا براى اين موضوع نظر دايى بسيار مهم است و هر چه او بخواهد همانگونه عمل مى كنيم.
تيم ملى از امارات چه زمانى به تهران برمى گردد
طبق برنامه ريزى انجام شده در كميته تيم هاى ملى ما روز پنج شنبه سى ام آبان ماه از دبى راهى تهران مى شويم.
اردوى بعدى تيم ملى چه تاريخى تشكيل مى شود
ما بايد روز ۲۶ آذر در تورنمنت عمان به ميدان برويم، از اين رو به احتمال زياد اردوى تيم ملى از روز چهارشنبه ۲۰ آذر ماه بعد از عيد سعيد قربان برپا مى شود و تا روز ۲۹ آذر ماه كه مسابقات عمان انجام مى شود ادامه دارد و با فرا رسيدن ۳۰ آذر ماه تيم ملى دوباره به تهران برمى گردد. برابر برنامه مصوب ما پس از اين اردو دوباره خود را آماده مى كنيم تا براى بازى با تايلند آمادگى كامل را براى برترى داشته باشيم.

emad64
05-11-2008, 22:58
اسامی دعوت شده های تیم ملی رو میخوام..
برهانی و باقری رو میدونم :31: بقیه رو میخوام بدونم..

Alireza Taji
07-11-2008, 20:13
بازگشت كاپيتان پرسپوليس
فهرست تيم ملي فوتبال ايران اعلام شد
خبرگزاري فارس:فهرست 22 نفره تيم ملي فوتبال ايران براي ديدار برابر تيم قطر از سوي كادر فني اعلام شد و نام كريم باقري نيز در بين دعوت شدگان ديده مي شود.
به گزارش خبرگزراي فارس و به نقل از پايگاه خبري فدارسيون فوتبال، از سوي كادر فني تيم ملي فوتبال بزرگسالان، اسامي 22 بازيكن جهت حضور در ديدار دوستانه قطر اعلام شد.
وحيد طالب لو، سيد مهدي رحمتي، محمد محمدي، سيد جلال حسيني، پيروز قرباني ، پژمان منتظري:18:، حسين كعبي، مجيد غلام نژاد، ستار زارع، احمد آل نعمه، كيانوش رحمتي، مازيار زارع، احسان حاج صفي، محمد رضا خلعتبري، مهدي كريميان، كريم باقري، محمد نوري، ميثم بائو، سيد مهدي سيد صالحي، سيد جلال رافخايي، غلام رضا رضايي و عليرضا نيكبخت نفراتي هستند كه بامداد شنبه راس ساعت 30/13 خود را به كادر فني در هتل المپيك بايد معرفي كنند.
ملي پوشان ساعت 4 صبح روز شنبه 18 آبانماه تهران را به مقصد قطر ترك مي كنند.

بردیا
07-11-2008, 20:53
به غیر از لژیونرها هستن اینا

Alireza Taji
08-11-2008, 02:33
به عنوان یک استقلالی واقعا تعجب میکنم چرا پژمان منتظری به تیم ملی دعوت شده!
در این فصل خیلی بد کار کرده و شایستگی لباس تیم ملی را اصلا در حال حاضر نداره.

دعوت نکردن برهانی با انگیزه هم سوال بزرگ من هست:13:
با بازگشت باقری من به شدت مخالف هستم.
باقری مطمئنن نیمکت نشین نخواهد شد و جای جوانانی را که باید برای جام جهانی اماده بشند را در ترکیب تیم ملی خواهد گرفت و این در اینده به ضرر ما خواهد بود.

franch
09-11-2008, 16:39
فوتبالي ها امشب منتظر پخش زنده نباشند !

هورا اسپرت : بازی دوستانه تیم ملی فوتبال ایران مقابل قطر پخش مستقیم نخواهد شد.

سخنگوی فدراسیون فوتبال ایران با اشاره به درخواست سرمربی تیم ملی قطر گفت: بازی امشب ایران مقابل قطر به صورت مستقیم از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش نخواهد شد.

"مهدی تاج" همچنین لغو بازی دوستانه ایران با تیم منتخب باسك را رد و تاكید كرد: این بازی در وقت اعلام شده برگزار خواهد شد و شایعات لغو این بازی صحت ندارد

r4pbr4p
09-11-2008, 18:59
الان رادیو اعلام کرد پخش میشه : دی

vahid_civil
09-11-2008, 19:36
کی بازیه ؟
ساعت ؟

Alireza Taji
09-11-2008, 19:45
بازی ایران و قطر ساعت 20:00 امشب هست.

bleu2u4u
09-11-2008, 21:29
بازی ایران و قطر ساعت 20:00 امشب هست.

اون كه بازي ايران نيست بازيه سايپاست
مربيش مربيه سايپاست,بازيكناش بازيكنايه سايپان, از همه مهمتر پشت لباساشونم نوشته سايپا

Majid393
09-11-2008, 21:38
غلامرضا رضایی گل زد ......

Majid393
09-11-2008, 22:00
ایران برد ......

Majid393
09-11-2008, 22:28
هشدار به امارات با شكست شاگردان متسو
تيم فوتبال ايران، قطر را شكست داد

تيم ملي فوتبال ايران در ديداري تداركاتي تيم قطر را شكست داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران ‌(ايسنا)، تيم فوتبال ايران از ساعت 20 امشب در ديداري تداركاتي كه در ورزشگاه السد قطر برگزار شد، به مصاف تيم ملي قطر رفت و موفق شد ميزبان خود را با تك گل غلامرضا رضايي شكست دهد.

در نيمه نخست اين بازي تيم ايران با تركيب مهدي رحمتي، حسين كعبي، پيروز قرباني، ستار زارع، محمد نوري، مازيار زارع، كريم باقري، محمدرضا خلعتبري، جلال رافخايي و غلامرضا رضايي به ميدان رفت.

در اين نيمه هر دو تيم بازي متعادلي انجام دادند تا در پايان نيمه اول به تساوي بدون گل رضايت دهند. با آغاز نيمه دوم تيم قطر تركيب خود را دستخوش تغيير كرد و تا دقايقي دروازه ايران را تحت فشار قرار داد. اما با تعويض‌هاي تهاجمي علي دايي، شرايط بازي به سود تيم ايران تغيير كرد و غلامرضا رضايي توانست در دقيقه 73 بازي گل برتري ايران را وارد دروازه قطر كند. تلاش‌هاي مهاجمان قطري در ادامه بازي سودي نداشت و در نهايت اين بازي با برتري تيم فوتبال ايران پايان يافت.

به گزارش ايسنا، در نيمه دوم اين بازي وحيد طالب‌لو، مهدي سيد صالحي، ميثم بائو، احمد آل نعمه، مجيد غلام‌نژاد و كيانوش رحمتي براي تيم ايران به ميدان رفتند.

تيم ملي فوتبال ايران در سومين ديدار از مرحله نهايي راهيابي به جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي، 29 آبان‌ماه به مصاف تيم ملي امارات مي‌رود.

mehdi30nema
10-11-2008, 08:02
وقتي تيم ملي صاحب نداشته باشه وضعيتش ميشه اين . آخه يكي نيست به دايي بگه مگه تيم ملي باشگاهه كه رو لباسش تبليغه سايپا رو ميكنه . من كه تو هيچ جاي دنيا نديدم روي لباس تيم ملي تبليغ باشه .

ashe
10-11-2008, 08:53
بابا این چه وضعشه چرا روی پیراهن اصلی تیم ملی تبلیغ چسبوندن با این کارا آبروی خودمونو میبریم...هیچ جای دنیا تبلیغات روی پیراهن های ملی به کار نمیره...اگه هم تبلیغات باشه روی گرمکن ها و لباس های تمرینی تیم باید باشه نه به اون گندگی رو لباس اول تیم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
معمولا اکثر تیم های ملی با تولیدی های معتبر لوازم ورزشی قراردادهای طولانی مدت به عنوان اسپانسرشون میبندند اما ما فقط در جامهای جهانی اونم از سر اجبار فیفا این کار رو میکنیم...این در حالی که از این قراردادها سود زیادی نصیب اونا میشه...

franch
10-11-2008, 12:33
ديگه هيچ حرفي براي گفتن نبود گير دادين به تبليغ پشت پيراهن تيم ملي!!:13:

Alireza Taji
10-11-2008, 19:13
واقعا متاسفم
تیمی که صاحب نداشته باشه همین میشه!
لباس تیم ملی حکم پرچم کشور را داره اون وقت اقایون برای پول بیشتر به خودشون جسارت دادند که روی اون تبلیغات کنند!
متاسفم برای این تیم و مسئولینش...

V A H I D
10-11-2008, 19:15
شما دیگه ته پروفوسرید بابا !! اون موقع که ایرانول روی لباسا بود شما خواب بودید یهو بیدار شدید ؟؟؟

B L A S T E R
10-11-2008, 19:19
مگه دیشب رو لباس یران تبلیغ داشت؟؟؟؟؟؟؟؟

V A H I D
10-11-2008, 19:20
مگه دیشب رو لباس یران تبلیغ داشت؟؟؟؟؟؟؟؟
نه اصلا !!! :دي

B L A S T E R
10-11-2008, 19:39
نه اصلا !!! :دي
من بازیو ندیدم خوب: دی

Alireza Taji
10-11-2008, 19:49
شما دیگه ته پروفوسرید بابا !! اون موقع که ایرانول روی لباسا بود شما خواب بودید یهو بیدار شدید ؟؟؟

ایرانول یک زمان اسپانسر تیم بود اما اسمش بزرگش فقط روی گرمکن ها و یا کاپشنهای تیم بود هیچوقت به صورت ابعاد بزرگ به شکلی که تبلیغ سایپا دیشب روی لباس تیم ملی بود نبود.

Alireza Taji
10-11-2008, 20:02
این لباسهای تیم ملی در زمانی هست که ایرانول اسپانسر تیم بود
این لباس اصلی تیم بود:

و این هم لباسی بود که تیم در تمرینات می پوشید:

تو جهان تنها ارم تولیده کننده لباس تیم هست که روی لباس تیم ملی وجود داره و در این حد مشکلی نیست اما اینکه به شکلی که در شب دیدیم روی لباس تیم ملی تبلیغ بشه یک توهین هست.

Alireza Taji
10-11-2008, 20:11
و این لباس تیم ملی در بازی دیشب:
من نمیدونم این لباس سایپا هست و یا لباس تیم ملی ایران!

bleu2u4u
11-11-2008, 04:08
ديگه هيچ حرفي براي گفتن نبود گير دادين به تبليغ پشت پيراهن تيم ملي!!:13:

نه اتفاقا حرف كه زياده ولي دلمون خون شده از بس كه گفتيم و كسي اهميت نداد!!:41:

90 دقيقه جلوي يه مشت عرب ____ بازي كنن فقط يه موقعيت گل داشته باشن اونم روگيج بازي مدافع اونا نه كار تيمي

بعد از اين نتيجه ميان با پررويي تمام ميگن بازي تداركاتي بود و دستاورد هاي خوبي داشتيم.

ميگم اقا خدا كنه تيم ببازه با اين دايي نره جام جهاني
ميگن پس كو اون حس ناسيوناليستيت پس كو غيرتت چون دايي مواضعش بر ضد استقلاله داري اينو ميگي

ميگم نه بخدا اتفاقا بخاطر تعصب به ميهنم دارم اينو ميگم
ميگم اگه اينجا اتفاقي بيفته كه نريم بالا بهتره تا بريم جام جهاني بدون امتياز و با 10 تا گل خورده و بدون گل زده
سرافكنده بشيم.بشيم اسباب بازي تيمهاي بزرگتر .بشيم مالديو اونا و بعد برگرديم بگيم بازي تداركاتي نداشتيم
وگرنه قهرمان جام جهاني ميشديم

Alireza Taji
11-11-2008, 10:05
من هنوز هم میگم تیم ملی با هر مشکلی باید به جام جهانی بره!
من حاضرم تیمم در جلوی تیمهای مثل مکزیک و پرتقال زنگ تفریح بشه تا اینک جلوی یک مشت عرب شکست بخوره و سر افکنده از مسابقات کنار بره!
در ضمن تیم ما تو مسابقات جهانی نشون داده اگه کمی خوش شانس باشه و فقط کمی بهتر روش کارش بشه می تونه مثل تیم فوتسال شگفتی ساز بشه.
نباید نیمه ی اول بازیمون جلوی مکزیک را فراموش کنیم تیم ما نشون داد میتونه غول کش باشه.

بازی با قطر ملاک خوبی برای مشخص کردن عیار تیم نبود! نباید از تیمی که یک هفته هست کنار هم جمع شدند انتظار بازی خوب داشت.
از طرفی خیلی از این بازیکنان اولین بارشون بود در تیم بازی می کردند.
این بازی تنها برای پیدا کردن تیم دوم خوب بود.

franch
12-11-2008, 16:01
تازه‌ترين رده‌بندي فيفا منتشر شد؛
ايران چهار پله صعود كرد

در تازه‌ترين رده‌بندي تيم‌هاي فوتبال جهان،‌ تيم ملي ايران با چهار پله صعود، در مكان چهل‌و چهارم دنيا قرار گرفت.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در رده‌بندي ماه نوامبر فيفا، تيم ملي فوتبال ايران با 642 امتياز پس از استراليا و ژاپن در مكان سوم آسيا و چهل و چهارم دنيا قرار گرفت.
تيم ملي ايران در اين رده‌بندي نسبت به ماه قبل، چهار پله صعود داشت.
همچنين در اين رده‌بندي تيم آلمان نسبت به ماه پيش با يك پله صعود جاي ايتاليا را در مكان دوم گرفت.
رده‌بندي پنج تيم برتر آسيا به شرح زير است:

1- استراليا 739
2- ژاپن 722
3- ايران 642
4- عربستان 590
5- كره جنوبي 589

Retired User
12-11-2008, 16:02
به خاطر لباس محروم نميشيم؟آخه مخالف قوانين فيفايه

Alireza Taji
12-11-2008, 17:53
کاری که ایران کرد خلاف قوانین هست تو قوانین فیفا به پیشنهاد اسپانیا اومده که هیچ تیمی حق نداره روی لباسش تبلیغ کنه!
حتی شنیدم تازگی ها سختگیر تر هم شده و گفته حتی روی لباسی که تیم در تمرینات هم میپوشه نباید تبلیغی باشه!

اگر این لباس را ایران در یک بازی رسمی پوشیده بود مطمئنن ایران بدجور جریمه میشد اما چون بازی تداکاراتی بوده بعید بدونم که فیفا سخت بگیره.

bleu2u4u
13-11-2008, 20:36
به فيفا چه ربطي داره ما خودمون بايد مقصرين رو تنبيه كنيم
(علي لول , كفاشيان , تاج)

راحت ترين كار فحش دادن بهشون تو ورزشگاه

بردیا
14-11-2008, 00:19
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mahdi.a81
14-11-2008, 07:28
به فيفا چه ربطي داره ما خودمون بايد مقصرين رو تنبيه كنيم
(علي لول , كفاشيان , تاج)

به نظرر دوستمون راحت ترين كار بهترين كار هست
جالبه
تازه ميدونه كي اين دستور رو داده
يه خورده با دليل حرف بزنيد بد نيست .

bleu2u4u
14-11-2008, 09:33
به نظرر دوستمون راحت ترين كار بهترين كار هست
جالبه
تازه ميدونه كي اين دستور رو داده
يه خورده با دليل حرف بزنيد بد نيست .

از دست منو تو كاري بر نمياد جز اين تو كار بهتري ميدوني بگو ما قبول ميكنيم

در منظور من از فحش دادن توهين به اينها نبود
بلكه نشان دادن اينكه ما با شما نيستيم بود

درضمن چيو با دليل حرف بزنم چه كسي جز اين 3 كله پوك ميتونه باعث پوشيدن اون پيراهن باشه
تو ميشناسي بيا با مدرك به ما بشناسشون

بردیا
14-11-2008, 15:38
در منظور من از فحش دادن توهين به اينها نبود
بلكه نشان دادن اينكه ما با شما نيستيم بود

تو دهات ما وقتی بخوان به یکی نشون بدن که باهاش نیستیم بهش فحش نمیدن و با حمایت نکردن ازش یا... اینو بهش نشون میدن ولی انگار توی شهر شما از هر کی خوششون نمیاد بهش فحش میدن.

bleu2u4u
14-11-2008, 16:11
برديا جان دهات ما همين ايرانه كه وقتي (سر بازي ملي) ساكت ميري تو استاديوم ميشينه
فرداش ميان ميگن اين همه تماشاگر اومدن مارو تشويق كردن و شما عناصر نفوذي شيطان بزرگ ما رو تخريب ميكنيد ...

m2stech
16-11-2008, 20:48
بجای قرار داد با puma که به فدراسیون پول میداد اومدن با دایی قرار داد بستن به شرط اینکه فدراسیون به دایی به ازای لباسا پول بده و بعدم اومدن رو لباسا سایپا یعنی تیم جون جونی دایی را نوشتن ... فکر کنم چند وقت دیگه عکس و پوستر خود دایی را بزنن... :2:

Alireza Taji
18-11-2008, 18:05
در گفت و گو با خبرنگار اعزامي فارس به دبي
مطر(جوجه اردک زشت:27:): برابر ايران از حيثيت فوتبال امارات دفاع مي‌كنيم
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم ملي فوتبال امارات گفت: مي خواهيم در مسابقه فردا مقابل ايران از حيثيت فوتبال كشورمان دفاع كنيم.

اسماعيل مطر در گفت و گو با خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس به دبي، درباره رويارويي با تيم ملي ايران گفت: بارها برابر اين تيم بازي كرده ام و شناخت خوبي از ايران دارم. حريف ما از تيم هاي قدتمند فوتبال آسيا است و بازي كردن برابر آن همواره دشوار است؛ اما بايد بر اين تيم غلبه كنيم.
وي ادامه داد: پيش بيني نتيجه اين مسابقه براي هيچكس كار راحتي نيست، بنابراين از حالا نمي توانم در مورد نتيجه بازي اظهار نظر كنم؛ اما در سه مسابقه اخير نتوانستيم در حد پتانسيل موجود فوتبال امارات بازي كنيم و اين بار مي خواهيم شرايط را تغيير دهيم.
مطر گفت: به نتيجه پاياني ديدار با ايران خيلي خوشبين هستم و مي دانم كه بازيكنان تيم ملي امارات براي شكست دادن ايران در وضعيت روحي و رواني خوبي قرار دارند.
وي تاكيد كرد: براي گرفتن 3 امتياز نيازمند حمايت همه جانبه هواداران، مسئولان و تلاش مضاعف همه بازيكنان هستيم. اميدوارم هواداران ما فردا تا آخرين دقايق مسابقه تيم ملي كشورشان را تشويق كنند.
انتهاي پيام/

Alireza Taji
18-11-2008, 18:06
حميدرضا آصفى: 800 بليت به ايرانى ها مى رسد

در حالى كه پيش از اين صحبت از اختصاص ۱۰۰۰ بليت به تماشاگران ايرانى در دبى بوده سفير جمهورى اسلامى ايران در ابوظبى مى گويد: حداكثر ۸۰۰ بليت در اختيار ايرانى هاى علاقه مند به تماشاى بازى تيم ملى فوتبال ايران و امارات قرار خواهد گرفت . هنوز بليتى فروخته نشده است كه بحث اشكالات در فروش را مطرح كرده اند.بازى روز چهارشنبه برگزار مى شود و نماينده فدراسيون فوتبال بايد بليت هاى مخصوص ايرانى ها را تحويل بگيرد ؛ استاديوم امارات مثل استاديوم آزادى ۱۰۰ هزار گنجايش ندارد و حداكثر ۱۵ هزار تماشاگر در ورزشگاه آل مكتوم مى توانند بازى را تماشا كنند . حميدرضا آصفى ادامه مى دهد: طبق مقررات فيفا ۵ تا ۱۰ درصد ورزشگاه به تماشاگران حريف تعلق مى گيرد و اگر بشود ۷۰۰ تا ۸۰۰ بليت به ايرانى ها برسد براى كشورمان مطلوب است. سفارت يا كنسولگرى مسؤوليت توزيع بليت را ندارد و فدراسيون با نماينده سفارت در ارتباط است و بليت ها در اختيار نماينده فدراسيون قرار گرفت. ايرانى ها براى تهيه بليت متكى به سفارت و كنسولگرى نباشند چون سفارت وظيفه تهيه و فروش بليت ندارد

Alireza Taji
18-11-2008, 18:13
بازی تیم ملی فردا هست اما جایی ندیدم ساعت بازی را زده باشه.
کسی می دونه ساعت بازی چند هست؟

Alireza Taji
18-11-2008, 18:29
اردوگاه ملى

سختگيرى دايى در اولين تمرين در دبى
ايران ورزشى - ملى پوشان فوتبال كشورمان كه يكشنبه ظهر وارد دبى شده بودند، پس از استراحتى چند ساعته در هتل محل اقامتشان، اولين جلسه تمرينى شان را به مدت ۲ ساعت و در زمين شماره ۲ ورزشگاه الوصل برگزار كردند. در اين تمرين سنگين و فشرده ملى پوشان به مرور كارهاى تاكتيكى براى ديدار مقابل امارات پرداختند. در جريان اين تمرين على دايى با سختگيرى خاصى از ملى پوشان مى خواستند تا برنامه هاى تاكتيكى ويژه تيم ملى را براى بازى فرداشب پياده كنند. سانتر از كناره ها، كارهاى تاكتيكى، حفظ توپ در فضاى محدود و شوت به دروازه از مهمترين بخش هاى تمرين يكشنبه شب تيم ملى بود.

تمرين با حضور كيا و هاشميان
ايران ورزشى - دومين تمرين تيم ملى ديشب و از ساعت ۱۹ به وقت تهران در باشگاه النصر برگزار شد. در اين تمرين مهدوى كيا و هاشميان هم حضور داشتند. همچنين آخرين تمرين تيم ملى را امشب در ورزشگاه آل مكتوم دبى برگزار مى كنند.
لژيونرها آمدند، خسته اما مصمم

امروز مشت دايى باز مى شود

ايران ورزشى - تيم ملى كشورمان ديروز در حالى دومين روز اقامت خود را در كشور امارات پشت سر گذاشت كه لژيونرها هم به اردوى تيم ملى ملحق شدند تا دايى تمام بازيكنانش را براى بازى با امارات در اختيار داشته باشد. مهدى مهدوى كيا و هاشميان ديروز صبح به ملى پوشان ملحق شدند و قرار بود شجاعى و نكونام هم در آخرين ساعت ديشب به اردوى تيم ملى ملحق شوند تا تيم ملى امروز اولين تمرينش را با تمامى ملى پوشان برگزار كند. تمرين تيم ملى امروز با حضور همه بازيكنان انجام مى شود اين يعنى كه دايى تركيب اصلى اش را محك خواهد زد. امروز تيم ملى فرصت خواهد داشت دقايقى با تركيب اصلى خود آشنا شود. آيا دايى مشت خود را باز خواهد كرد يا اينكه تا فردا صبر مى كند.

Kianoosh
18-11-2008, 20:48
بازی تیم ملی فردا هست اما جایی ندیدم ساعت بازی را زده باشه.
کسی می دونه ساعت بازی چند هست؟

18:45

ای متن کوتاه بلند شو!!!:31:

Alireza Taji
18-11-2008, 21:48
تلویزیون بازی را ساعت 19:00 زده بود.

Retired User
19-11-2008, 14:43
چنده بلاخره؟

h_starboy
19-11-2008, 15:10
تلویزیون بازی را ساعت 19:00 زده بود.

اولش ۱۹ زده بود بعدش درستش کرد. بازی ساعت ۱۸:۴۵ شروع میشه.

00990099
19-11-2008, 19:11
من دقیقا یادم نیست ایران در مرحله مقدماتی در گروه جدیدش چه نتایجی کسب کرده . بازی با عربستان و کره شمالی رو فقط یادم هست :دی

اگر ممکن هست یکی از دوستان زحمتش رو بکشند و بنویسند .

میزبان و مهمان بودن رو هم اگر ممکن هست مشخص کنید .

امير موسر
19-11-2008, 19:40
دایی تیم رو خراب کرده ! وسط زمین دست اماراتی هاست ! باقری نمیتونه اونجا خوب کار کنه ! ابروریزی شده !
ولی از روی رفاقت که با دایی داره , داره اونجا بازی میکنه ! بعد اونوقت علی کریمی رو با لجبازی از تیم کنار گذاشت !

keshish
19-11-2008, 19:56
من که وقت خودمو نمی ذارم نیمه دوم رو نگاه کنم.حیف نیست بری ببینی فقط میزنن زیر توپ؟
میشنم یه دست بازی میزنم حال می کنم.الآن هم نیمه دوم شروع شده

راستی من نمی دونم وحید هاشمیان و زارع برای چی دعوت می شن تیم ملی؟چه کار شاخصی این چند وقته انجام دادند؟من خودم پرسپولیسی هستم اما خدایی آرش برهانی چی کمتر از رضایی یا هاشمیان سالخورده داره؟اصلاً آخرین گل هاشمیان برای تیم ملی چند سال پیش زده شد؟

MORINIO
19-11-2008, 20:55
به خدا من نمیدونم این دایی چرا اینقدر رو شانسه:2:

امارات قشنگ باید بازی رو 4-0 یا 5-0 میبرد! خداییش غیر از اینه؟؟؟؟؟؟؟

این بازی بود ایران کرد؟ با این بازی شاید تیم چهارم گروه بتونن بشن!:27:

کل بازی ورد و دعا داشتن میخوندن که نبازن به امارات:27:

tina salehe
19-11-2008, 20:55
يك بر يك به نفع ايران:31:

MORINIO
19-11-2008, 20:56
باقری نمیتونه اونجا خوب کار کنه

تیم ملی این مساوی رو مدیون باقری و رحمتیه!

يك بر يك به نفع ايران

اتفاقا هیچم به نفع ایران نیست ! امارات به سه تیم دیگه تو این گروه باخته بود ولی داشت ایرانو میبرد!:27:

keshish
19-11-2008, 21:05
خدا وکیلی شانس آوردیم.تیم اگه دست جلال طالبی بود بهتر بازی می کرد.حالا مگه میشه ادعای دایی رو جمع کرد.مطمئن هستم میگه در کل ما بهتر بودیم.

Kianoosh
19-11-2008, 21:06
به خدا من نمیدونم این دایی چرا اینقدر رو شانسه:2:

امارات قشنگ باید بازی رو 4-0 یا 5-0 میبرد! خداییش غیر از اینه؟؟؟؟؟؟؟

این بازی بود ایران کرد؟ با این بازی شاید تیم چهارم گروه بتونن بشن!:27:

کل بازی ورد و دعا داشتن میخوندن که نبازن به امارات:27:

120% تائید میشه!

MORINIO
19-11-2008, 21:07
خدا وکیلی شانس آوردیم.تیم اگه دست جلال طالبی بود بهتر بازی می کرد.حالا مگه میشه ادعای دایی رو جمع کرد.مطمئن هستم میگه در کل ما بهتر بودیم.

آره حالا میاد میگه شایسته برد بودیم:27:

تو این چند سال بازی به این ضعیفی از ایران ندیده بودم!

sudotux
19-11-2008, 21:07
در مجموع خیلی بد بازی کردیم ! ولی من فکر می کنم اگر از اول بازی از جوون هایی مثل معدنچی و غلام نژاد استفاده می کرد , خیلی بهتر بازی می کردیم و حتی بازی رو میبردیم !

واقعا نمیدونم چرا افرادی مثل ستار زارع به تیم ملی دعوت میشن ! دوره ی بازیکنانی مثل مهدوی کیا و هاشمیان ( !! ) هم دیگه تموم شده و باید بازیکنایی مثل جواد کاظمیان دعوت بشن به تیم ملی ...

رحمتی هم ستاره ی بازی بود و یک امتیاز رو مدیون رحمتی هستیم ...

کریم باقری هم خوب بازی کرد و با گلی که زد جواب محکم و قاطعی به منتقدین دعوت او به تیم ملی داد !!

Alireza Taji
19-11-2008, 21:13
تاکتیک علی دایی برای این بازی: 100 بار صلوات 1000 بار الله اکبر!

افتضاح بودیم.
چه بازی بود کردیم انصافا حقه اماراتی ها بودند پیروز بشند اگر ما رحمتی را نداشتیم چیکار می کردیم؟
تیم ملی به نظر من تحقیر شد.
هیچ تاکتیکی نداشتیم بازیکنانمون کاملا غریزی بازی می کردند.
خاک بر سر غلام رضا رضایی کنم اون دقیقه اخر چه گندی بود زد؟
با یک بغل پا توپ گل بود.
پنالت هم اصلا نبود!
کریم باقری در طول بازی زیاد خوب نبود به نظر من میل به حملش باعث شده بود نکونام در جلوی دفاع تیم تنها باشه و همین هم باعث میشد به دفاع بیشتر فشار بیاد.
اما تجربه ی کریم به داد تیم رسید من مطمئنم هرکس دیگری جای کریم اون ضربه را میزد توپ گل نمیشد.
پیروز قربانی با اینکه محبوب ترین بازیکن من در استقلال هست اما در این بازی خوب بازی نکرد کاملا مشخص بود که استرس داره و با ترس بازی میکرد.
با این شیوه بازی جلوی کره جنوبی به مشکل می خوریم.

MORINIO
19-11-2008, 21:23
تا موقعی که علی دایی شانس میاره هیچ نگران نباشید ایران میره جام جهانی :27:

امير موسر
19-11-2008, 21:26
تیم ملی این مساوی رو مدیون باقری و رحمتیه!

:27:

رحمتی 100 درصد ولی باقری نه !

m1367m2006
19-11-2008, 21:28
120% تائید میشه!
120چیه 200
دیدید وقتی گل زدیم دایی چه قدر ذوق کرد انگارتیم به برزیل گل زده
انگار نه انگار قبل این بازی اصلن نتونسته بودن بمون گل بزنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi.a81
19-11-2008, 21:33
يادمون باشه كه دو مدافع مركزي ما مصدوم بودند(هادي عقيلي و محسن بنگر ) و ما از اينجا موقعيت هاي زيادي به امارات داديم.
آندرانيك تيموريان نبود ، مجتبي جباري هم مصدوم بود .فريدون زندي هم نبود .نيكبخت هم نبود .
ولي همه ديدند كه چقدر افتضاح بوديم . واقعا شانس آورديم كه خيلي بدجور به اين تيم نباختيم .
به قول دوستمون 4-0 يا 5-0
بهترين ما هم كه رحمتي بود و كريم باقري هم با گلي كه زد تو تيم خودشو جا انداخت .دم هر دوشون گرم

4039
19-11-2008, 21:49
کسی نمیدونه بازی عربستان با کره چند چند شده؟

Alireza Taji
19-11-2008, 22:05
باید امشب امیدوار باشیم کره جنوبی و عربستان مساوی بکنند.
جدول گروه ایران با توجه به مساوی ایران:

Kianoosh
19-11-2008, 22:16
تاکتیک علی دایی برای این بازی: 100 بار صلوات 1000 بار الله اکبر!

افتضاح بودیم.
چه بازی بود کردیم انصافا حقه اماراتی ها بودند پیروز بشند اگر ما رحمتی را نداشتیم چیکار می کردیم؟
تیم ملی به نظر من تحقیر شد.
هیچ تاکتیکی نداشتیم بازیکنانمون کاملا غریزی بازی می کردند.
خاک بر سر غلام رضا رضایی کنم اون دقیقه اخر چه گندی بود زد؟
با یک بغل پا توپ گل بود.
پنالت هم اصلا نبود!
کریم باقری در طول بازی زیاد خوب نبود به نظر من میل به حملش باعث شده بود نکونام در جلوی دفاع تیم تنها باشه و همین هم باعث میشد به دفاع بیشتر فشار بیاد.
اما تجربه ی کریم به داد تیم رسید من مطمئنم هرکس دیگری جای کریم اون ضربه را میزد توپ گل نمیشد.
پیروز قربانی با اینکه محبوب ترین بازیکن من در استقلال هست اما در این بازی خوب بازی نکرد کاملا مشخص بود که استرس داره و با ترس بازی میکرد.
با این شیوه بازی جلوی کره جنوبی به مشکل می خوریم.

من شمردم 999 تا الله اکبر بود!چون گلو که زدیم دیگه بیخیال شد!(رو تاکتیک خودش بود!)
فراتر از حد افتضاح!!!!!
خب میشه گفت اونا هم شانس خودشون رو کم کردن با از دست دادن چند موقیعت گل.بیشتر دعا می کردیم!
کمی!
غریزه ستار:به کمک داور اخم کن!
.........
بابا کریم نبود که دیگه هیچی!
برای بار اول خوب بود.
منظورت اینه که سوراخ سوراخ میشیم!؟
:41:

sudotux
19-11-2008, 22:31
کسی نمیدونه بازی عربستان با کره چند چند شده؟

عربستان 0 - 2 کره جنوبی

MORINIO
19-11-2008, 22:35
خوب پس دیگه باید منتظر باخت دایی به کره در تهران باشیم:27:

4039
19-11-2008, 22:38
عربستان 0 - 2 کره جنوبی
ممنون الان خبرشو تو سایت گل دیدم .این نتیجه به نفع ایران شد هرچند که تساوی بهتر بود .مطمئنا عربستان در مقابل کره شمالی هم دچار مشکل میشه .همیشه تیمهای عربی در مقابل تیمهای شرق آسیا کم میارن .
اگه ایران بتونه در مجموع 15 امتیاز کسب کنه از این گروه صعود میکنه .

keshish
20-11-2008, 00:42
عربستان 0 - 2 کره جنوبی

اوه اوه بد بخت شدیم عربستانی که ایران رو پیچونده بود به کره دو هیچ باخته.ما چکار می کنیم مقابل کره.الفاتحه

بردیا
20-11-2008, 10:08
افتضاح بودیم ولی انصافا وقتی تازه تعویضا انجام شد تیم جون گرفت
ای رضایی خدا بگم چیکارت بکنه که اگه1بغل پا زده بود برده بودیم بازی رو.

Alireza Taji
20-11-2008, 10:30
معمولا ما جلوی کره جنوبی خوب بازی کردیم و پیروزی کره جنوبی در مقابل عربستان بهترین نتیجه برای ایران بود. (البته اگر مساوی میشد بهتر بود.)
بازی بعدی ایران در ازادی و جلوی کره جنوبی در 23 بهمن هست.

بردیا
20-11-2008, 10:41
در حاشيه بازى امارات - ايران

رحمتى بهترين شد
مهدى رحمتى كه در بازى برابر امارات ۶ بار توانست دروازه ايران را در برابر مهاجمان اماراتى محافظت كند پس از پايان بازى به عنوان بهترين بازيكن زمين شناخته شد .
تدابير شديد امنيتى
پليس امارات به دليل حضورجمعى از مقامات سياسى اين كشور در ورزشگاه تدابير امنيتى شديدى را براى ورود و خروج تماشاگران اعمال كرده بود.
وليعهد امارات در ورزشگاه
وليعهد امارات و برادران شيخ خليفه آل نهيان و جمعى از خاندان سلطنتى امارات ديروز در ورزشگاه آل مكتوم از نزديك نظاره گر بازى بودند.
۲۰ خبرنگار و عكاس ايرانى در دبى
نزديك به ۲۰ خبرنگار و عكاس ايرانى در ورزشگاه حضور داشتند و به ثبت وقايع و حواشى اين ديدار پرداختند.
ساچى از امارات رفت
آريگو ساچى مشاور ايتاليايى تيم فوتبال امارات شب گذشته پس از ارائه نظرات فنى خود به كادر فنى، امارات را به مقصد ايتاليا ترك كرد.
بازى جوانمردانه اماراتى ها
يكى از نكات قابل توجه بازى ديشب بازى جوانمردانه اماراتى ها بود كه پس از پيش افتادن از ايران مانند بيشتر تيم هاى عربى رو به وقت كشى نياوردند.
چهره هاى سرشناس در جايگاه ويژه
حميدرضا آصفى سفير و اعضاى سفارت ايران، همچنين كيومرث هاشمى معاون سازمان تربيت بدنى، نبى دبيركل فدراسيون فوتبال، حميد استيلى، فرانك پاگلزدورف سرمربى سابق تيم هامبورگ، لوكا بوناچيچ و شيتر سرمربيان تيم هاى النصر و العين، از جمله تماشاگران ويژه اين ديدار بودند.
دور افتخار اماراتى ها
اعضاى تيم هاى نوجوانان و جوانان امارات نيز در ورزشگاه حضور داشتند كه بازيكنان تيم فوتبال جوانان امارات ۵ دقيقه پيش از آغاز بازى با جام قهرمانى جوانان آسيا در ورزشگاه النصر، دور افتخار زدند.
حجازى كارشناس دبى اسپورت شد
ناصر حجازى پيش از بازى در استوديو شبكه دبى اسپورت حاضر شد و به عنوان كارشناس درباره اين بازى صحبت كرد.

بردیا
20-11-2008, 10:42
خوش خدمتى سوبخيدين به اماراتى ها

مديون رحمتى ، ممنون كريم

چهارشنبه ۲۸ آبان ،۱۳۸۷ ساعت: 18:45، ورزشگاه: آل مكتوم دبى، مسابقه سوم از مرحله مقدماتى جام جهانى در گروه دوم منطقه آسيا، تماشاگر: 15 هزار نفر
امارات يك
گل: عبدالرحيم جمعه (۲۲)
ايران يك
گل: كريم باقرى(۸۱)
داور: مهد صالح سوبخيدين (مالزى)
اخطار:حيدر علو على،احمد معاضه، اسماعيل مطر(امارات) غلامرضا رضايى (ايران)
اخراج:-

تركيب

امارات
ماجد ناصر، عبدالرحيم جمعه، فارس جمعه، عادل عبدالعزيز، محمد قاسم، عبدالله ملالا(احمد على ۸۷)، حيدر علوعلى، نواف مبارك(احمد معاضه۷۹)، محمد الشهى(احمد خليل۶۸)، اسماعيل حمادى و اسماعيل مطر
سرمربى: دومنك باتنى
ايران
سيد مهدى رحمتى، سيدجلال حسينى، پيروز قربانى، ستار زارع(مهرزاد معدنچى۷۵)، حسين كعبى، جواد نكونام، كريم باقرى، مسعود شجاعى، مهدى مهدوى كيا(مجيد غلام نژاد۵۶)، غلامرضا رضايى و وحيد هاشميان(سيد مهدى سيد صالحى۷۲)
سرمربى: على دايى

ايران ورزشى- امارات هيچ گاه حريف دست و پا گيرى مقابل تيم ملى ايران نبوده اما حداقل در ۴۵ دقيقه ديدار حساس عصر ديروز اين مسأله در ورزشگاه آل مكتوم ديده نشد. هيچ كس نمى توانست تصور كند ۱۱ ستاره قرمزپوش تيم ايران در قالب يك تيم متوسط فرو بروند و مقابل يك تيم فوتبال متوسط آسيايى چيزى براى ارائه نداشته باشند.
تركيب تيم ايران همان تركيب پيش بينى شده بود با سيستمى كه مدت ها است از سوى دايى به كار گرفته مى شود؛ ۲-4-4. كريم باقرى و نكونام زوج اصلى خط ميانى تيم ملى را تشكيل دادند اما در طول نيمه نخست هيچ نشانى از روزهاى رؤيايى دو بازيكن ديده نشد. تيم ايران آشفته، به هم ريخته و نامنظم فوتبال بازى كرد به طورى كه در طول ۴۵ دقيقه حتى يك موقعيت صد در صد گل هم به دست نياورد. مدافعان كنارى در كار دفاع هم وامانده بودند چه برسد به حمله. هافبك ها بازيسازى نمى كردند و تعداد پاس هاى سالم ملى پوشان ايرانى به ۳ نمى رسيد. خط حمله تيم ما متشكل از هاشميان و رضايى تنها به عقب مى آمدند اما باز هم توپى نصيب شان نمى شد.
در عوض اماراتى ها خوب و با حوصله توپ را در تمام نقاط زمين مى چرخاندند و در چندين نوبت تا آستانه گلزنى پيش رفتند كه مى شود گفت برترى يك گله بدون شك حق مسلم آنها بود. اسماعيل حمادى در دقيقه ۵ اولين خطر را ايجاد كرد و با دريبل دو سه بازيكن تيم ايران توپ را به آسمان زد. محمدالشهى در دقيقه ۱۲ باز هم با ضربه اى آرام توپ را به رحمتى سپرد. كريم باقرى كه مى توانست دوباره در قامت گلزن تيم ملى مقابل امارات ظاهر شود در دقيقه ۱۸ تعلل كرد و موقعيت را از دست داد. 4 دقيقه بعد سلسله پاسكارى هاى جالب اماراتى ها در نهايت با ضربه تمام كننده عبدالرحيم جمعه كاپيتان شماره ۲ امارات به گل برترى ميزبان مبدل شد.
با وجود عقب افتادگى يك گله باز هم روند حركتى تيم ملى بهتر نشد. پس از اينكه هاشميان موفق نشد از ضربه ايستگاهى مهدوى كيا استفاده كند، رحمتى ضربه ايستگاهى نواف مبارك را دفع كرد تا شكست تيم ايران سنگين تر نشود. امارات در دقايق ۳۷ و ۴۱ و ۴۲ هم موقعيت هاى مناسبى را از روى تعلل مدافعان تيم ايران به دست آورد اما رحمتى و بى دقتى مهاجمان اين تيم مانع تغيير نتيجه شدند. در دقيقه پايانى اين نيمه باز هم كرنر مهدوى كيا كه از مقابل حمله وران تيم ملى گذشت حاصلى را به بار نياورد تا بازى ضعيف ملى پوشان ايرانى با يك شكست يك - صفر به پايان رسيد.
نيمه دوم:
با وجود اينكه انتظار مى رفت در نيمه دوم روند حركتى بهترى از تيم ايران ببينيم اما باز هم اين اتفاق نيفتاد. بعد از آنكه ضربه ايستگاهى اسماعيل مطر فضاى بالاى دروازه را شكافت و غلامرضا رضايى توپ را به مهاجمان خودى كوبيد، اشتباهات بازيكنان خط دفاعى باز هم امارات را تا آستانه گل پيش برد.
اشتباه ستار زارع با ضربه اسماعيل مطر و دفع تماشايى سيد مهدى رحمتى گل نشد و لحظاتى بعد نيز شوت نواف مبارك به دروازه ما نرسيد.
در دقايق ۵۸ و ۶۱ هاشميان و باقرى در زدن ضربات نهايى ناكام ماندند تا تيم ايران هم موقعيت هاى نصف و نيمه اى داشته باشد. با تعويض هاى على دايى و حضور مجيد غلام نژاد، مهرزاد معدنچى و سيد مهدى سيد صالحى شكل حملات ايران بهتر شد تا جايى كه بعد از دقيقه ۷۰ تازه تيم ايران راه افتاد هر چند كه حملات منظم و با كار تيمى همراه نبود اما مى شد پيش بينى كرد كه ملى پوشان به گل تساوى خواهند رسيد. با وجود آنكه تكل سيد جلال حسينى يك گل ديگر را از امارات گرفت اما مسعود شجاعى هم با ضربه ايستگاهى خود تن باتنى را لرزاند.
سرانجام در دقيقه ۸۰ سانتر زيباى شجاعى و ضربه سر محكم و چكشى كريم باقرى، تبديل به گل تساوى تيم ملى شد تا تيم على دايى بازهم شكست ناپذير بماند.
در ۱۰ دقيقه باقى مانده هر دو تيم فوتبال احساسى را به نمايش گذاشتند تا جايى كه هر دو تيم موقعيت هاى مسلمى را به هدر دادند.بعد از اينكه سيد مهدى رحمتى موقعيت تك به تكى را از عبدالرحيم جمعه گرفت غلامرضا رضايى هم در محوطه جريمه حريف و در مصاف تك به تك با دروازه بان امارات سرنگون شد اما داور مالزيايى پنالتى مسلم را به سود ايران اعلام نكرد تا مسابقه با نتيجه تساوى يك - يك به پايان برسد

بردیا
20-11-2008, 10:48
درگيرى سرمربى تيم ملى با پليس امارات

دايى: نيمه نخست خيلى بد بوديم

ايران ورزشى- سرمربى تيم ملى پس از پايان بازى وقتى قصد داشت زمين مسابقه را ترك كند با پليس امارت درگير شد به همين دليل كنفرانس دايى با تاخيرى چند دقيقه اى برگزار شد.على دايى در جمع خبرنگاران حاضر در كنفرانس مطبوعاتى ضمن انتقاد از بازى بازيكنانش در نيمه نخست گفت: بازيكنان ما در نيمه نخست نمايش ضعيف و بدى داشتند اما در نيمه دوم توانسيتم نتيجه شكست را با تساوى عوض كنيم و با يك امتياز به تهران بازگرديم. سرمربى تيم ملى درخصوص درگيرى اش با پليس امارات توضيح داد: من به هيچ كسى بى احترامى نمى كنم اما زمانى كه شاهد بى احترامى پليس امارات به حسين كعبى بودم به دفاع از اين بازيكن با پليس درگير شدم. وى در پايان گفت: نمى دانم از دست دشمنان تيم ملى چه كار كنم، درست در روز بازى يكى از روزنامه هاى تهران با درج مطلبى روحيه بهترين بازيكن مرا خراب كرد، واقعا نمى دانم براى موفقيت تيم ملى بايد به فكر مبارزه با حريفان باشم يا حاشيه سازان داخلى!
تيم ملى بامداد امروز برگشت
تيم ملى كشورمان پس از بازى با امارات ساعت يك بامداد امروز دبى را به مقصد تهران ترك كرد.

بردیا
20-11-2008, 10:49
كره جنوبى صدر نشين شد

ايران ورزشى- ديشب در ساير بازيهاى مرحله مقدماتى جام جهانى در منطقه آسيا كره جنوبى در رياض توانست به عربستان كه از دقيقه ۵۸ با اخراج شلهوب ده نفره شده بود ۲ گل بزند و بازى ۲ بر صفر تمام شد . در گروه يك نيز استراليا باگل دقيقه نود توانست بحرين راشكست دهد و ژاپن در دوحه با سه گل از سد قطر گذشت تا با ۷ امتياز پس از استراليايى ۹ امتيازى قرار بگيرد . در گروه دو هم كره جنوبى با ۷ امتياز صدر نشين است ايران با ۵ امتياز در جاى دوم قرار دارد و عربستان به همراه كره شمالى ۴ امتيازى است.

Alireza Taji
20-11-2008, 11:36

گزارش خبرنگار اعزامي فارس - دوبي/
اماراتي‌ها با چشم‌هاي گريان زمين بازي را ترك كردند

خبرگزاري فارس: بازيكنان تيم ملي امارات پس از تساوي اين تيم مقابل ايران،‌ با چشماني اشك آلود زمين مسابقه را ترك كرد.
به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس از دوبي، مسابقه تيم‌هاي ملي امارات و ايران در مرحله مقدماتي جام جهاني 2010 با تساوي يك بر يك به پايان رسيد.
امارات تا اواسط نيمه دوم ايران را با نتيجه يك بر صفر شكست داده بود؛ اما با گل كريم باقري بازي را به تساوي كشاند تا اماراتي‌ها همچنان در گروه بي مسابقات بدون كسب پيروزي در قعر جدول حضور داشته باشند.
اماراتي‌ها كه با عدم پيروزي مقابل ايران بخت چنداني براي صعود به جام جهاني ندارند، در پايان مسابقه بسيار غمگين بودند و تعدادي از بازيكنان اين تيم با چشم‌هايي اشك‌آلود زمين مسابقه را ترك كردند.
*در پايان مسابقه تيم‌هاي امارات و ايران هواداران اماراتي بلافاصله ورزشگاه النصر را ترك كردند؛ اما ايراني ها كه بيش از 2 هزار نفر بودند در ورزشگاه مانده و بازيكنان تيم ملي را تشويق كردند.
* وينفرد شفر سرمربي تيم العين هنگامي كه علي دايي مي خواست وارد سالن نشست مطبوعاتي شود با وي رو به رو شد و احوال پرسي كرده و با گفتن اين جمله كه "چقدر چاق شده اي" به شوخي با دايي پرداخت.

lindows
20-11-2008, 13:16
اوه اوه بد بخت شدیم عربستانی که ایران رو پیچونده بود به کره دو هیچ باخته.ما چکار می کنیم مقابل کره.الفاتحه

تا علي دائي را داريم غصه نخور

Fusi0n
20-11-2008, 14:54
بی انصافی نکنیم واقعا اون دقیقه اخر ایرانی جوری بازی کرد کرده من تو این چند سال همچنین بازی از ایران ندیده بودم
اگر همین تکیب دقایق اخر مقابل کره بریم به نظر من براحتی میشه بورد و به نظر من رضایی به جاش باید کمی مناسب تر بزاریم
شما هم قبول دارید ؟

mobin_mcdc2000
20-11-2008, 15:23
اگه ایران در مقابل کره ی جنوبی بازی رو ببره ما در دوره ی اول//// اول هستیم حتی اگه عربستان کره رو ببره یا کره عربستان ببره اگه ما بتونیم کره جنوبی رو ببریم اول هستیم.

Alireza Taji
20-11-2008, 16:54
نباید از تیمی که یک هفته هست جمع شده و لژیونرهای تیم کمتر از 48 ساعت هست که به تیم پیوستند انتظار یک بازی رویایی داشت.

تو این بازی وحید هاشمیان و مهدویکیا نشون دادند به اخر خط رسیدند.

اگر همین تکیب دقایق اخر مقابل کره بریم به نظر من براحتی میشه بورد و به نظر من رضایی به جاش باید کمی مناسب تر بزاریم
شما هم قبول دارید ؟
به نظر من رضایی بهترین بازیکن این چند ماه اخیر تیم ملی هست.
تو این بازی مهارش کرده بودند.
تو همون صحنه اخر که می تونست گل بزنه فوق العاده خوب خودش را به توپ رسوند.
اگر اون صحنه را ببینید یک بازیکن اماراتی در حدود 5 متر نسبت به رضایی به توپ نزدیک تر بود اما رضایی تونست با سرعت خوبش ردش کنه.
تو این بازی هافبک های تیم خوب تغذیه اش نکردند اگر جباری را در خط هافبک داشتیم خیلی به نفعمون بود.

XMAN9
20-11-2008, 17:23
فعلا كه مهاجمهاي ما هنوز گل نزدن!!!

بردیا
20-11-2008, 17:34
جایزه ویژه برای رحمتی

فوتبال- همشهري آنلاين:
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی به دنبال درخشش سیدمهدی رحمتی در بازی مقابل امارات و توجه به ارزش‌ها و اصول اخلاقی، جایزه‌ای ویژه را به او اختصاص داد.به گزارش واحد مركزي خبر، سیدمهدي رحمتی دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان در مقابل امارات یکی از بهترین چهره‌های میدان بود تا با واکنش‌های عالی خود چندین موقعیت خوب را از مهاجمان حریف بگیرد.
رحمتی همچنین در این بازی با رعایت نکات اخلاقی و ارزشی چهره‌ای ویژه به عملکرد خود داد تا در پایان نیز خدای بزرگ را از بابت تساوی خارج از خانه در یک بازی سخت و فشرده شکر کند.
محمد علی آبادی به پاس درخشش رحمتی مبلغ 50 میلیون ریال به وی اختصاص داد.
در پایان این بازی سید مهدی رحمتی بعنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد. در این دیدار تیم ملی فوتبال ایران با درخشش رحمتی و کریم باقری به تساوی 1 بر 1 با امارات رسید تا با 5 امتیاز بعد از کره جنوبی 7 امتیازی در رده دوم جدول قرار بگیرد.

Alireza Taji
20-11-2008, 20:05
فعلا كه مهاجمهاي ما هنوز گل نزدن!!!
اگر اشتباه نکنم گلمون در جلوی عربستان را همین غلام رضا رضایی زد.

بردیا
20-11-2008, 20:11
اگر اشتباه نکنم گلمون در جلوی عربستان را همین غلام رضا رضایی زد.

نچ
جواد نکونام بود.
جلوی کره شمالی هم بازم نکونام و مهدوی کیا بودن
آخرین مهاجمی که گل زد اگر اشتباه نکنم رضایی توی بازی با کویت بود که اونم درست خاطرم نیست.

Alireza Taji
20-11-2008, 22:45
نچ
جواد نکونام بود.
جلوی کره شمالی هم بازم نکونام و مهدوی کیا بودن
آخرین مهاجمی که گل زد اگر اشتباه نکنم رضایی توی بازی با کویت بود که اونم درست خاطرم نیست.
درست میگید.
کلا تو فوتبال ما به خصوص در چند سال اخیر همیشه خط هافبکمون بهتر گل زدند.
نکونام هم دیروز فوق العاده بود و به نظر من بعد از رحمتی بهترین بازیکن ما بود.

Retired User
21-11-2008, 10:04
دوستان به نظر شما دايي از زارع چي ديده كه همش فيكسه؟

unartig
21-11-2008, 10:13
دوستان به نظر شما دايي از زارع چي ديده كه همش فيكسه؟
زارع ازلحاظ دفاعی بازیکن خوبیه وفقط ازلحاظ تهاجمی اون هم به خاطراینکه چپ پای تخصصی نیست مشکل داره .کلابه خاطرحرف گوش کن بودنش همه مربیهابه تیم ملی دعوتش میکنند.
ایران وآسیا (به جز استرالیا) درجناح چپ مشکل دارند .برای اینکار ژاپنیها بازیکن جناح چپشونو بااستفاده ازتابعیت گرفتن انتخاب میکننداما به دلیل تعصب الکی که ماداریم نمی خواهیم این ضعفو قبول کنیم ویک بازیکن خوب رابه تابعیت خودمون دربیاریم .

Retired User
21-11-2008, 10:19
زارع ازلحاظ دفاعی بازیکن خوبیه وفقط ازلحاظ تهاجمی اون هم به خاطراینکه چپ پای تخصصی نیست مشکل داره .کلابه خاطرحرف گوش کن بودنش همه مربیهابه تیم ملی دعوتش میکنند.
ایران وآسیا (به جز استرالیا) درجناح چپ مشکل دارند .برای اینکار ژاپنیها بازیکن جناح چپشونو بااستفاده ازتابعیت گرفتن انتخاب میکننداما به دلیل تعصب الکی که ماداریم نمی خواهیم این ضعفو قبول کنیم ویک بازیکن خوب رابه تابعیت خودمون دربیاریم .

آخه همش گند ميزنه مثلا چرا زندي رو نميذاره يا يكي ديگه مثه نصرتي؟

m2stech
21-11-2008, 10:53
آخه همش گند ميزنه مثلا چرا زندي رو نميذاره يا يكي ديگه مثه نصرتي؟

مبعلی هم هست که تو پست چپ هم میتونه بازی کنه و پارسالم بهترین بازیکن خارجی امارات شناخته شد...ولی اون تکلش رو دایی از تیم ملی محرومش کرده...:42:

Alireza Taji
21-11-2008, 11:12

من اصلا زارع را قبول ندارم اتفاقا زارع در کارهای هجومی خیلی ضعیف تر هست
بازی با امارات زارع حتی در دفاع هم ضعیف کار کرد و و خیلی راحت جا می موند
گلمون را هم از همون نقطه خوردیم.
به نظر من الان که وضع بازیکنان پا چپمون اینطور هست بهتره ادر این پست از یک بازیکن پا راست استفاده کنیم من مطمئنم خیلی بهتر از زارع بازی خواهد کرد.

Alireza Taji
21-11-2008, 12:05

Alireza Taji
21-11-2008, 12:10
در گفت‌وگو با فارس
نكونام: بازي خوبي مقابل امارات انجام نداديم
خبرگزاري فارس: هافبك تيم ملي فوتبال گفت: در ديدار مقابل امارات عملكرد خوبي نداشتيم؛ اما به كمك تجربه كريم باقري نتيجه خوبي كسب كرديم.

جواد نكونام در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، در مورد ديدار مقابل امارات اظهار داشت: در ورزشگاه آل مكتوم بازي خيلي سختي را پشت سر گذاشتيم. امارات به دليل شكست در سه مسابقه اخير چيزي براي از دست دادن نداشت و نوع دوندگي بازيكنان حريف نشان داد كه فقط براي كسب پيروزي برابر ايران به ميدان آمده اند.
هافبك تيم فوتبال اوساسونا خاطرنشان كرد: به دليل حملات زياد حريف يك گل دريافت كرديم؛ اما خوشبختانه با تجربه خوب كريم باقري به گل تساوي رسيديم.
وي تاكيد كرد: معتقدم با توجه به حساسيت جدول، تساوي در اين مسابقه نتيجه بدي نيست و گرفتن امتياز در ورزشگاه النصر براي ما ارزشمند است.
نكونام گفت: بايد اعتراف كنيم بنا به دلايل مختلف در اين ديدار، بازي خيلي خوبي انجام نداديم و نبايد از عملكردمان در داخل ميدان راضي باشيم؛ اما نتيجه رضايت‌بخش است.

Alireza Taji
22-11-2008, 12:07
شفر: ايران صعود نمى كند!

ايران ورزشى- پس از پايان ديدار تيم هاى ايران- امارات و درحالى كه توجه خيلى ها معطوف به درگيرى دايى با پليس ورزشگاه آل مكتوم و كل كل حسين كعبى با اسماعيل مطر بود، خبرنگار ايران اسپورتس پرس نظرات هومن افاضلى و چند نفر از بازيكنان ديگر تيم ملى را راجع به دومين تساوى خارج از خانه تيم ملى جويا شد.
افاضلى:2:: احساس خاصى ندارم!
هومن افاضلى دستيار دايى در پاسخ به اينكه چه احساسى از كسب پنجمين امتياز تيم ملى دارد گفت: «احساس خاصى ندارم. نيمه دوم خيلى بهتر بازى كرديم و برترى ما باعث شد گل تساوى را به ثمر برسانيم. تعويض دايى بسيار كاربردى بود و در بهترين زمان انجام شد.»
افاضلى كه بسيار آرام به نظر مى رسيد ادامه داد: «قبل از بازى درباره تركيب خيلى با دايى صحبت كرديم و تصميم گرفتيم مهرزاد خارج از تركيب باشد. شايد در بازى هاى بعدى يكى دو تغيير در تركيب تيم داشته باشيم. همه چيز بستگى به شرايط بازى دارد.»
شجاعى: خيلى افتضاح بودم!
مسعود شجاعى برخلاف سيدصالحى كه از عملكردش راضى بود گفت: بسيار بد بازى كردم. اصلا از بازى خودم راضى نيستم. نمى دانم چرا اين طورى شد ولى احساس مى كنم كار مفيدى انجام ندادم. نمايشم در اين بازى افتضاح بود. اميدوارم در بازى هاى بعدى بتوانيم بهتر بازى كنيم و نتيجه ضعيف مان در اين ديدار را جبران كنيم.
شفر:شك دارم ايران جهانى شود
وينفرد شفر هم كه از تماشاگران ويژه اين ديدار بود درباره احتمال صعود ايران از اين گروه گفت: «شك دارم ايران بتواند به جام جهانى صعود كند. ايران در اين ديدار خوب كار نكرد و اگر بخواهد به همين بازى هاى ضعيف ادامه دهد، برابر كره جنوبى و كره شمالى به مشكل مى خورد.»

XMAN9
22-11-2008, 13:56
شفر هموني نيست كه سر قضيه سرمربي گريش تو تيم ملي خيلي بحث بود.

FOURTH RETURN
22-11-2008, 21:45
علی دایی به کربلا رفت
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از بازی مقابل امارات، ملی پوشان را در بازگشت به کشورمان همراهی نکرد و از دبی به کربلا رفت.
به گزارش مهر، تیم ملی فوتبال کشورمان در حالی ساعاتی پس از بازی مقابل امارات به تهران بازگشت که علی دایی، سرمربی این تیم همراه دیگر مربیان و بازیکنان نبود.
او که تیمش تا کمتر از سه ماه دیگر مسابقه‌ای نخواهد داشت، از فرصت استفاده کرد و برای زیارت عتباب عالیات به عراق رفت.
دایی تا اواسط هفته جاری از عراق به ایران بازمی گردد تا برنامه‌های تیم ملی برای دیدارهای آینده را تدوین کند.

Alireza Taji
15-12-2008, 01:49
اتفاقى كه ختم به خير شد

اولتيماتوم جدى دايى به فدراسيون فوتبال

ايران ورزشى - شايد اين مسأله در نگاه نخست يك شوخى بى مزه تلقى شود اما بايد با صراحت بيان كرد بهترين فدراسيون سال ۲۰۰۸ قاره كهن در حساب هاى بانكى اش پول كافى ندارد.
بدون ترديد اگر ناظران كنفدراسيون فوتبال آسيا بامداد يكشنبه چهره برافروخته سرمربى تيم ملى مقابل هتل المپيك را مشاهده مى كردند و حرف هاى او درباره نبود پول سفر به عمان را مى شنيدند هرگز نمره ايده آل درآمدزايى را به فدراسيون فوتبال ايران اعطا نمى كردند كه بااضافه شدن آن به مجموع امتيازات تنديس برترين فدراسيون قاره كهن به ايران تعلق گيرد.
هر چند سكنه خيابان دوازده مترى سوم سئول جنوبى ديروز شاهد رفت و آمد كارمندان حوزه رياست فدراسيون تا پاسى از شب بودند اما على كفاشيان موضوع جنب و جوش فدراسيون براى هزينه سفر تيم ملى به عمان و دغدغه هاى به وجود آمده را تكذيب مى كند تا كسى متوجه اتفاقى كه رخ داد نشود.
بنابه اعتراف كسانى كه كفاشيان آنها را به دروغ گويى و شايعه سازى متهم مى كند، تيم ملى در حالى كه ثانيه اى تا انجام پرواز به مسقط پيش رو داشت هزينه سفر را تحويل گرفت، مسؤولان فدراسيون كه تا ساعت ۴ بامداد نتوانستند هزينه سفر تيم ملى به مسقط را فراهم كنند سرانجام ساعت ۴:30 دقيقه ارز مورد نياز تيم ملى را در فرودگاه امام خمينى (ره) به احمد ابراهيمى سرپرست تيم ملى تحويل دادند.
ديركرد مديران فدراسيون در پرداخت هزينه سفر اعصاب سرمربى تيم ملى را حسابى به هم ريخت تا او پس از ناراحتى به دليل ارسال فهرست بازيكنان تيم ملى بدون هماهنگى با او براى دومين بار ظرف يك روز از كوره در برود و سخنانى تند و تيز خطاب به دست اندركاران بيان كند. دايى كه سابقه درگيرى كلامى با على كفاشيان را در كارنامه اش به ثبت رسانده بود بامداد يكشنبه دوباره به سيم آخر زد تا بحران مالى فدراسيون كاملا علنى شود.
احمد ابراهيمى كه اصلا دوست نداشت اين اتفاقات بالا بگيرد سعى كرد دايى را از خروج ناگهانى از اردوى تيم ملى منصرف سازد اما عصبانيت دايى با حرف هاى ابراهيمى فروكش نكرد تا اينكه مهدى تاج با پا درميانى باعث ايجاد آرامش در اردوى تيم ملى شد.
سرپرست تيم ملى تلاش مى كند بازيكنان از اين جريان باخبر نشوند غافل از اينكه تمام بازيكنان در جريان جزييات اين موضوع هستند. پس از اين مناقشه تيم ملى راهى فرودگاه امام خمينى (ره) شد تا سفر به مسقط انجام شود. زمزمه هاى پنهانى در طول مسير هتل المپيك تا فرودگاه امام خمينى (ره) ديده مى شود، على دايى در رديف جلو با قيافه اى كاملا متفاوت نشسته است.
هر چند هيچ كس جرات نكرد با سرمربى تيم ملى همكلام شود اما با اين حال يك خبر نگاه ها را به سرمربى تيم ملى تغيير داد، مى گفتند دايى به تاج گفته است من به خاطر شما و بازيكنانى كه به اردو آمده اند به مسقط مى روم اما بدون ترديد اگر ۳۰ آذرماه كه تيم به تهران برمى گردد پول لازم براى سفر به اسپانيا فراهم نشود ديگر از من توقع سكوت نداشته باشيد.
با پرواز هواپيماى تيم ملى به سوى مسقط دست اندركاران و همراهان تيم ملى نفس راحتى مى كشند كه اين معضل عجيب به خير گذشت اما سؤال اينجاست كه تا روز ۳۰ آذرماه مشكلات مالى بهترين فدراسيون قاره آسيا حل مى شود يا دايى قيد همكارى با تيم ملى را مى زند.

تاج و كفاشيان در دفتر على آبادى
درست چند ساعت پس از مجادله لفظى دايى با دست اندركاران فدراسيون فوتبال، رييس و نايب رييس فدراسيون فوتبال به ديدار رييس سازمان تربيت بدنى رفتند.
درخصوص اين جلسه گفته شد على كفاشيان و مهدى تاج رييس و نايب رييس فدراسيون فوتبال پس از جلسه اى كه صبح ديروز با حضور تعدادى از كارشناسان و صاحب نظران پيرامون تيم اميد برگزار كردند،راهى سازمان تربيت بدنى شدند تا درباره برخى مسائل فوتبال و به ويژه آينده تيم اميد با محمد على آبادى به گفت و گو بپردازند اما برخى ديگر مدعى بودند موضوع اصلى جلسه با على آبادى طرح مشكلات مالى فدراسيون و تهديد دايى است.

Alireza Taji
15-12-2008, 01:52
اسامى تيم ملى را چه كسى نوشت

تيمى كه دايى بازيكنانش را انتخاب نكرد

فارس- على دايى بعد از ظهر روز شنبه و پس از بازگشت از سفر حج، با مسؤولان فدراسيون فوتبال تشكيل جلسه داد. او از آنچه در مدت نبودنش در ايران گذشته، گلايه داشت. درحالى كه دايى در حج به سر مى برد، اسامى تيم ملى اعلام شد. نكته جالب توجه اينكه اسامى بازيكنان ابتدا از سوى يك سايت عربى اعلام شد. سايت الكوره روز جمعه اسامى را اعلام كرد. همان روز احمد ابراهيمى، سرپرست و هومن افاضلى مربى تيم ملى، عنوان كردند نام بازيكنان شنبه شب اعلام خواهد شد اما مشخص نيست وقتى فهرست تيم ملى به عمان ارسال شده، پنهان كارى مسؤولان و فدراسيون فوتبال به چه دليل بوده است. ماجرا وقتى جالب تر مى شود كه بدانيم در فهرستى كه سايت الكوره منتشر كرده، نام ۲۷ بازيكن وجود داشت اما در نهايت، ۲۳ بازيكن به عمان پرواز كردند. على دايى از اينكه فهرست زودتر از موعد مقرر اعلام شده، گلايه كرده و اين موضوع را روز گذشته در جلسه با مسؤولان فدراسيون بيان كرده است. در غياب سرمربى، فهرست تيم ملى از سوى ۳ نفر تنظيم شد. دو نفر از اعضاى كادر فنى به اضافه يكى از مسؤولان عالى رتبه فدراسيون، نفرات را براى حضور در تورنمنت عمان انتخاب كرده اند. عدم حضور لژيونرها و دعوت نكردن از كريم باقرى، موضوعى است كه خشم دايى را برانگيخته است. اگرچه باقرى اعلام كرده با هماهنگى دايى در اردو شركت نمى كند اما ظاهرا سرپرست تيم ملى و يكى از مسؤولان اين هماهنگى را انجام داده اند و دايى چندان تمايلى به اين كار نداشته است.

Alireza Taji
18-12-2008, 02:08
تورنومنت چهارجانبه عمان
تيم ملي ايران مقابل اكوادور شكست خورد

خبرگزاري فارس: تيم ملي فوتبال ايران در اولين مسابقه‌اش در تورنومنت چهارجانبه عمان مقابل تيم ملي اكوادور شكست خورد.

به گزارش خبرگزاري فارس تيم ملي فوتبال ايران در ورزشگاه سلطان قابوس و در حضور بيش از 500 هوادار ايراني مقابل تيم ملي اكوادور با نتيجه يك بر صفر شكست خورد و از رسيدن به ديدار پاياني باز ماند.
فيدل مارتينز در دقيقه 51 دروازه سيد‌مهدي رحمتي را گشود تا ايران برابر نماينده آمريكاي جنوبي شكست را تجربه كند.
عبدالله الحارثي، داور عماني در اين مسابقه با دادن كارت‌هاي زرد و قرمز بازيكنان دو تيم را جريمه كرد. حسين كعبي، مازيار زارع، مجيد غلام‌نژاد (دو كارت) از ايران و ايوان هرتادو از اكوادور با كارت‌هاي زرد جريمه شدند. در دقيقه 90 + 3 مجيد غلام‌نژاد با دريافت كارت زرد دوم و كارت قرمز از زمين مسابقه اخراج شد.
بازيكنان تيم ملي ايران: سيد‌مهدي رحمتي، سيد‌جلال حسيني، پيروز قرباني (محسن بنگر)، محمد نوري (كيانوش رحمتي)، حسين كعبي (مجيد غلام‌نژاد)، حسن اشك‌جاري (جلال راف خائي)، مازيار زارع، آرش برهاني (سيد‌مهدي سيد صالحي)، احمد جمشيديان، احسان حاج صفيه و غلامرضا رضايي بودند.
در ديدار اول نيز تيم ملي عمان با نتيجه 3 بر 1 تيم ملي چين را شكست داد تا در ديدار پاياني تيم هاي ملي عمان و اكوادور با يكديگر ديدار كنند. در مسابقه رده بندي روز جمعه ساعت 30/17 به وقت تهران تيم‌هاي ملي ايران و چين با يكديگر ديدار مي‌كنند.
انتهاي پيام/ز

Retired User
18-12-2008, 12:51
تورنومنت چهارجانبه عمان
تيم ملي ايران مقابل اكوادور شكست خورد

خبرگزاري فارس: تيم ملي فوتبال ايران در اولين مسابقه‌اش در تورنومنت چهارجانبه عمان مقابل تيم ملي اكوادور شكست خورد.

به گزارش خبرگزاري فارس تيم ملي فوتبال ايران در ورزشگاه سلطان قابوس و در حضور بيش از 500 هوادار ايراني مقابل تيم ملي اكوادور با نتيجه يك بر صفر شكست خورد و از رسيدن به ديدار پاياني باز ماند.
فيدل مارتينز در دقيقه 51 دروازه سيد‌مهدي رحمتي را گشود تا ايران برابر نماينده آمريكاي جنوبي شكست را تجربه كند.
عبدالله الحارثي، داور عماني در اين مسابقه با دادن كارت‌هاي زرد و قرمز بازيكنان دو تيم را جريمه كرد. حسين كعبي، مازيار زارع، مجيد غلام‌نژاد (دو كارت) از ايران و ايوان هرتادو از اكوادور با كارت‌هاي زرد جريمه شدند. در دقيقه 90 + 3 مجيد غلام‌نژاد با دريافت كارت زرد دوم و كارت قرمز از زمين مسابقه اخراج شد.
بازيكنان تيم ملي ايران: سيد‌مهدي رحمتي، سيد‌جلال حسيني، پيروز قرباني (محسن بنگر)، محمد نوري (كيانوش رحمتي)، حسين كعبي (مجيد غلام‌نژاد)، حسن اشك‌جاري (جلال راف خائي)، مازيار زارع، آرش برهاني (سيد‌مهدي سيد صالحي)، احمد جمشيديان، احسان حاج صفيه و غلامرضا رضايي بودند.
در ديدار اول نيز تيم ملي عمان با نتيجه 3 بر 1 تيم ملي چين را شكست داد تا در ديدار پاياني تيم هاي ملي عمان و اكوادور با يكديگر ديدار كنند. در مسابقه رده بندي روز جمعه ساعت 30/17 به وقت تهران تيم‌هاي ملي ايران و چين با يكديگر ديدار مي‌كنند.
انتهاي پيام/ز

خسته نباشيد به علي دائي

r4pbr4p
18-12-2008, 14:24
کاش میدونستم دلیل حضور این تیم تو این مسابقات چی میتونه باشه

m2stech
18-12-2008, 15:16
تبریک به دایی با این تیم امید که میخواد بره جام جهانی!

Alireza Taji
18-12-2008, 15:29
تو این تورنمنت بازی بعدیمون با چین برای سومی و چهارمی هست.
تیممون جلوی اکوادور نه خوب بود و نه بد.

vahid_civil
18-12-2008, 15:52
کاش میدونستم دلیل حضور این تیم تو این مسابقات چی میتونه باشه

پول.......

Kianoosh
18-12-2008, 16:26
اینم عیدی از طرف علی دایی و جوونای تیم ملی!!

Alireza Taji
19-12-2008, 02:24
رقابت تيم ملي فوتبال ايران و منتخب ايالت باسك اسپانيا انجام نمي‌شود

مادريد - رقابت فوتبال ميان تيم ملي ايران و تيم منتخب ايالت باسك اسپانيا كه قرار بود به مناسبت تعطيلات كريسمس برگزار شود، انجام نخواهد گرفت
در جلسه‌اي كه ديروز در بخش دورانگو با حضور نمايندگان فدراسيون فوتبال ايالت باسك، فوتباليستها و مقامات دولتي برگزار شد، طرفين پس از ‪ ۳‬ساعت مذاكره تصميم به لغو اين ديدار گرفتند. روزنامه گارا ايالت باسك روز پنجشنبه (امروز) در اين‌باره گزارش داد:
بازيكنان فوتبال ايالت باسك به سركردگي برخي از ملي گرايان افراطي اعلام كرده‌اند كه از حضور در تيم منتخب باسك به نام تيم فوتبال ائوسكادي كه از طرف فدراسيون فوتبال تعيين شده است ، خودداري مي‌كنند .
اين رقابت قرار بود روز سه شنبه آينده بر گزار شود، اما اختلاف موجود ميان طرفين درگير در ايالت باسك تاييد و يا لغو آن را تا انجام جلسه ديشب به تعويق انداخته بودند.
بنابر گزارشهاي دريافتي، طرفين درگير امروز مواضع خود را در اين مورد در مصاحبه‌هاي مطبوعاتي اعلام خواهند كرد.
پيش از اين نيز سيد داود صالحي سفير جمهوري اسلامي ايران در مادريد برگزاري اين ديدار را مورد انتقاد وترديد قرارداد و گفت: در اين مورد فدراسيون فوتبال با سفارت هماهنگي نكرده است .
سفير جمهوري اسلامي ايران برگزاري اين ديدار را در دور از شان تيم ملي فوتبال كشورمان دانسته و اظهارداشت: تيم ملي فوتبال ايران بايد با تيم ملي اسپانيا بازي كند و با انجام هماهنگي‌هاي لازم اين امر امكان پذير خواهد بود.

Alireza Taji
19-12-2008, 02:55
ویرایش شد
تکراری

Alireza Taji
19-12-2008, 03:02
به نظر من نصف این انتقادهای که بعضی از دوستان می کنند فقط به خاطر تنفر از دایی و لجاجت با او هست!
تیم ما پوست انداخته و از طرفی با تیمی که یک هفته در دستت باشه کاری بیشتر از این نمی توان انجام داد.
در ضمن در بازی با اکوادور تیم ایران فقط بازیکن لیگ را داشت که اونها هم در حدود یک هفته با هم تمرین کرده بودند و خیلی هاشون بازیکن چهارم و پنجم تیم ایران بودند که اگر بازیکن لژیونر به تیم ما اضافه بشند اصلا به تیم ملی دعوت نمی شوند!
به نظر من تیم ما در بازی با اکوادور بازی متوسطی انجام داد.
مطمئنم اگر مهاجمان تیم کمی دقت میکردند بازی را برده بودیم.

m2stech
19-12-2008, 19:30
به نظر من نصف این انتقادهای که بعضی از دوستان می کنند فقط به خاطر تنفر از دایی و لجاجت با او هست!

این بخاطر تنفر و لجاجت دایی با بعضی از بازیکنا هست!

Alireza Taji
19-12-2008, 20:15
تورنمنت چهارجانبه عمان تيم ملي ايران با غلبه بر چين مقام سوم را كسب كرد
خبرگزاري فارس: تيم ملي فوتبال ايران در ديدار رده بندي تورنمنت چهار جانبه عمان با نتيجه 2 بر صفر چين را شكست داد و به مقام سوم رسيد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم هاي ملي ايران و چين در ديدار رده بندي تورنمنت چهارجانبه عمان با يكديگر روبرو شدند.در پايان اين ديدار ايران با نتيجه 2 بر صفر بر حريف غلبه كرد و مقام سومي تورنمنت عمان را به دست آورد.
دروازه بان چين در دقيقه 44 روي غلامرضا رضايي خطايي انجام داد و داور عماني يك ضربه پنالتي به سود ايران اعلام كرد. سيد مهدي سيد صالحي اين پنالتي را تبديل به گل كرد.
پژمان نوري در دقيقه 72 گل دوم ايران را به ثمر رساند تا تيم ملي با برتري 2 بر صفر چين را شكست داده و عنوان سومي را به دست آورد.
حسين كعبي، محسن بنگر، كيانوش رحمتي و پيروزقرباني از ايران و هائو ژون، چوي پنگ و وو هائو از چين با كارت زرد جريمه شدند.
تيم ملي چين در ديدار اول برابر عمان با نتيجه 3 بر يك شكست خورد و ايران با نتيجه يك بر صفر برابر اكوادور مغلوب شده بود.
بازيكنان تيم ملي ايران: وحيد طالب لو، پيروز قرباني، محسن بنگر، حسين كعبي(پژمان منتظري)، مازيار زارع(كيانوش رحمتي)، محمد نوري، احمد جمشيديان(ميثم بائو)، غلامرضا رضايي(رضا خالقي فر)، محمدرضا خلعتبري(پژمان نوري)، حسن اشجاري و سيد مهدي سيد صالحي(آرش برهاني).
بازيكنان تيم ملي چين: ژونگ لي، دوو ووي، هو آنگ بوون، دوو ژن(ژيا تينگ)، لي يو ژيان(دو ونهوي)، هائو ژون(چوي پنگ)، ژوئو ژي يا اوفي، كائو يانگ(ژيانگ لين)، جائو يانگ(وانگ دونگ)، وو هائو(هائو ليانگ) و ژو هاي.

Alireza Taji
19-12-2008, 20:21
امروز ایران خیلی خوب بازی کرد در مجموع چین یک حمله جدی هم روی دروازه ایران نداشت و بازی گروهی تیم خیلی بهتر شده بود.

این بخاطر تنفر و لجاجت دایی با بعضی از بازیکنا هست!

من در خیلی زمینه ها اخلاق دایی را قبول ندارم و در کل اصلا ازش خوشم نمیاد
اما الان مربی تیم ملی هست و باید ازش حمایت کرد این دلیل خوبی نیست که چون بازیکن تیم مورد علاقمون را دعوت نمیکنه به خاطر باختن تیمش که تیم کشورمون هست خوشحال بشیم.

Majid393
21-12-2008, 23:09
تیم ملی7 دی به دیدار " گالی چیا" می رود/ غرامت 150 هزار دلاری از باسک

تیم ملی فوتبال کشورمان چهارشنبه هفته جاری به منظور برپایی اردویی آماده سازی و برگزاری یک دیدار تدارکاتی راهی اسپانیا خواهد شد.

به گزارش خبرنگارمهر، دور جدید تمرینات تیم ملی فوتبال کشورمان از فردا دوشنبه در محل کمپ تیم های ملی آغاز خواهد شد و ملی پوشان کشورمان پس از دو روز استراحت از بعدازظهر فردا تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی پیگیری خواهند کرد.

بنابراعلام کمیته تیم های ملی تمرینات تیم ملی فوتبال تا روزچهارشنبه صبح و عصر ادامه خواهد داشت و تیم کشورمان ساعت 14 روز چهارشنبه 4 دی ماه از طریق فرانکفورت عازم شهر لاکرونیای اسپانیا خواهد شد.

طبق برنامه تیم کشورمان پس از لغو دیدار برابر باسک ، روز 27 دسامبر (7 دی ماه) در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم "گالی چیا" اسپانیا می رود.

تیم کشورمان بامداد روز8 دی ماه پس از پشت سرگذاشتن اردویی 4 روزه به کشور مراجعت خواهد کرد.

همچنین فدراسیون فوتبال بابت لغو دیدار با تیم ایالت باسک مبلغ 150 هزار دلار به عنوان غرامت دریافت خواهد کرد که مکاتبات لازم از سوی فدراسیون فوتبال با همتای اسپانیایی در حال پیگیری است.

franch
24-12-2008, 13:22
روته مولردر گفت‌و‌گو با سايت dfb:
من مشاور تيم ملي هستم
ايران را در جام جهاني 2010 ببينيد

اريش روته مولر گفت:علي دايي از من خواست تا به عنوان مشاور تيم ملي از ماه ژانويه كار خود را آغاز كنم.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، مشاور تيم ملي فوتبال ايران در گفت وگو با سايت فدراسيون فوتبال آلمان اظهاركرد: در ماه دسامبر مذاكرات بسيار خوبي با فدراسيون فوتبال ايران داشتم. علي دايي سرمربي تيم ملي مي ‌خواست تا من به عنوان مشاور او از ماه ژانويه كار خود را آغاز كنم من از اين پيشنهاد استقبال كرده و به دنبال اين وظيفه‌ي خوشايند و هيجان‌انگيز بودم.

روته مولر ادامه داد: در صورتي كه ايران به جام جهاني صعود كند تا پايان جام جهاني 2010 براي فدراسيون فوتبال اين كشور كار خواهم كرد. در اين صورت گفت‌وگوهاي بيشتر با فدراسيون فوتبال ايران انجام خواهد گرفت.علاقه‌ي من تنها به تيم ملي معطوف مي‌شود. شروع ايران در رقابت هاي مقدماتي اميدوار كننده بود. كاملا واقع گرايانه‌ است كه بگوييم ايران در جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي حضور خواهد داشت.

وي در پايان درباره وضعيت فوتبال ايران گفت: فوتبال ايران پيشرفت فوق العاده‌يي داشته است. مربيان به خوبي آموزش ديده‌اند و فوتبال ورزش نخست كشور ايران است. به اضافه اينكه فدراسيون فوتبال ايران يكي از پيشتازان كنفدراسيون فوتبال آسيا است.

Alireza Taji
24-12-2008, 23:39
وقتی قلعه نویی مربی تیم بود اگر یک همچین رفتاری را با باشگاهها میکرد دارش می زدند اما این دایی .... زاده با اون پارتی کلفتش باعث شده صدای هیچکس در نیاد!

اینجا حق با باشگاهها هست و باشگاهها خیلی راحت می تونند شکایت کنند اما امان از فوتبال دولتی!

============
كوه، موش مى زايد!
۴۰ ساعت بى خوابى به احترام گاليسي
حميد رضا عرب
اگرچه على دايى در مقام مربى تيم ملى سعى مى كند از برنامه اردويى و سفر به اسپانيا حمايت كند اما ترديدى وجود ندارد كه اگر امروز على دايى خود سرمربيگرى تيم ملى را در دست نداشت، در صف اول منتقدان اين برنامه اردويى قرار مى گرفت و ۴۰ ساعت بى خوابى براى سفر به اسپانيا و بازگشت به تهران را به تمسخر مى گرفت. سفر خسته كننده و فرسايشى به اسپانيا و ايالت گاليسيا را بايد يكى از معدود برنامه هاى عجيب تيم ملى لقب داد چرا كه تيم ملى بالاجبار بايد در كمتر از ۴ روز خود را به اسپانيا، شهر موردنظر رسانده، با ايالت گاليسيا بازى كند و پس از آن به سرعت عازم تهران شود تا بازيكنانش در لباس باشگاهى تنها يك روز پس از بازگشت مقابل حريفان قرار بگيرند. به يقين مى توان گفت ملى پوشان كشورمان از لحظه اى كه وارد فرودگاه خواهند شد ولو اگر به طور مستقيم به فرانكفورت و از آنجا به مادريد يا نزديك شهر به گاليسيا سفر كنند دست كم ۲۰ ساعت از زمان خود را براى رسيدن به اين شهر از دست خواهند داد و طبيعى است كه در بازگشت هم چنين شرايطى را تجربه خواهند كرد. اگرجاى قلعه نويى بودى... تصور كنيد على دايى امروز در جايگاه كسى قرار داشت كه به واسطه عدم حمايت رسانه اى و شايد فدراسيون فوتبال تيم ملى را از دست داد و بالاجبار حضور در مس كرمان و پس از آن استقلال را كه تجربه كرد در شرايط مشابه چه واكنشى نسبت به برنامه و زمانبندى هاى تيم ملى نشان مى داد. آيا على دايى اگر امروز مربى سايپا بود و امير قلعه نويى در مقام مربى تيم ملى، دست به برگزارى چنين اردوى طاقت فرسايى مى زد او زمين و زمان را به هم نمى دوخت و بسيارى را به مخالفت هاى جهت دار با خودش محكوم نمى كرد على دايى در زمانى كه مربيگرى سايپا را برعهده داشت به واسطه مشكلات معمول چندبار اطرافيان را به دست هاى پشت پرده محكوم كرد به ياد داريم وقتى قلعه نويى مربى تيم ملى بود تا چه حد رعايت باشگاه ها را مى كرد و سعى مى كرد برنامه هاى تيم ملى را طورى تنظيم و تدوين كند كه هيچ كس متضرر نشود. اما به نظر مى رسد رفاقت دايى با همكارانش اتوبان يكطرفه اى است كه خيلى زود به بن بست خواهد خورد و چالش هاى تازه اى ميان او و مربيان باشگاهى ايجاد خواهد كرد. چندان بيراه نيست كه ادعا كنيم ادامه اين رويه خودمحورى، باشگاه ها را به زودى عليه تيم ملى خواهد كرد و آنها را مقابل على دايى قرار خواهد داد... پيرو فيفا يا پيرو منافع ملى قوانين فدراسيون جهانى فوتبال مشخص و واضح است. فيفا مى گويد: «بازيكنان ملى پوش باشگاهى حداكثر ۷۲ ساعت قبل از هر بازى مى توانند اردوى باشگاهى را ترك كنند و با تيم ملى باشند و همين بازيكنان «بايد» حداقل ۴۸ ساعت قبل از بازى باشگاهى از اختيار تيم ملى درآيند!» همين قوانين در فوتبال ايران تحت هيچ شرايطى اجرايى نمى شود چون على دايى استدلال خاص خودش را دارد: «اينجا ايران است و ما بايد قبول كنيم كه در ايران زندگى مى كنيم!» باشگاه ها از سفر تيم ملى چقدر متضرر مى شوند استقلال قرار است بدون طالب لو، قربانى و برهانى مقابل سپاهانى بازى كند كه جمشيديان، بنگر و حاج صفى را در اختيار ندارد. براى صبا بازى كردن در غياب محمد نورى و غلامرضا رضايى ساده نيست و همين زجر را ذوب آهن بى وجود خلعتبرى و اشجارى مى برد. باشگاه ها متضرر مى شوند. نتايج آنها در گرو اما و اگرها قرار مى گيرد و البته وقتى مى بينند كادر فنى تيم ملى در قبال وضعيت آنها بى تفاوت است، سرانجام يك راه حل بيشتر نخواهند داشت. چنگ زدن به قوانين فدراسيون جهانى! اگر استقلال، صبا، سپاهان، ذوب آهن و پرسپوليس براساس قوانين فيفا حاضر نشوند بازيكنان را تا ۷۲ ساعت قبل از بازى هاى رسمى به تيم ملى بدهند، چه كارى از دست تيم ملى برمى آيد چرا اسپانيا چرا گاليسيا ! جاده يكطرفه به كجا مى رسد تصور كنيد اتوبانى صاف و هموار و ۵ بانده از تهران تا اصفهان كشيده ايد كه فقط راه رفت دارد... آيا حاضريد در حالى كه مى دانيد در آن بازگشتى نيست رانندگى كنيد ! داستان زندگى تيم ملى و باشگاه ها همين شده است. على دايى تيمش را به اسپانيا مى برد. يك روز در رفت، يك روز در بازگشت، يك روز براى بازى و قاعدتا يك روز باقى مانده هم صرف تمرينى سبك مى كند! اما قرار است در اسپانيا به چه چيزى برسيم تطبيق آب و هوايى اسپانيا با كجا تمرين براى شكست دادن كدام تيم در حالى كه بايد در تهران با سنگاپور پيكار كنيم، چرا بايد اسپانيا مقصد نهايى شود ! جاده يكطرفه با آسفالت بى برنامگى و لجاجت ساخته مى شود. على دايى به خوبى مى داند تضرر باشگاه ها به معنى سقوط كيفيت ليگ است و سقوط كيفيت ليگ در نهايت افت تيم ملى را در پى خواهد داشت. آيا دايى نبايد در شكل برنامه نويسى تيم ملى تجديدنظرى داشته باشد او ناخواسته و غيرمستقيم به خودش ضربه مى زند!اگر فردا تيم هاى باشگاهى سرسختانه مقابل درخواست تيم ملى بايستند و بازيكنان شان را تا فاصله ۲۷ ساعت پيش از مسابقه آزاد نكنند على دايى چه واكنشى نشان خواهد داد اين حق طبيعى باشگاه ها است.

franch
25-12-2008, 14:06
روته مولر: من مشاور تيم ملى هستم

اريش روته مولر عضو كادر فنى تيم ملى كشورمان طى اظهارنظرى گفت:على دايى از من خواست تا به عنوان مشاور تيم ملى از ماه ژانويه كار خود را آغاز كنم. وى همچنين اظهاركرد: در ماه دسامبر مذاكرات بسيار خوبى با فدراسيون فوتبال ايران داشتم. على دايى سرمربى تيم ملى مى خواست تا من به عنوان مشاور او از ماه ژانويه كار خود را آغاز كنم من از اين پيشنهاد استقبال كرده و به دنبال اين وظيفه خوشايند و هيجان انگيز بودم. روته مولر ادامه داد: در صورتى كه ايران به جام جهانى صعود كند تا پايان جام جهانى ۲۰۱۰ براى فدراسيون فوتبال اين كشور كار خواهم كرد. در اين صورت گفت وگوهاى بيشتر با فدراسيون فوتبال ايران انجام خواهد گرفت.علاقه من تنها به تيم ملى معطوف مى شود. شروع ايران در رقابت هاى مقدماتى اميدوار كننده بود. كاملاً واقع گرايانه است كه بگوييم ايران در جام جهانى ۲۰۱۰ آفريقاى جنوبى حضور خواهد داشت. وى در پايان درباره وضعيت فوتبال ايران گفت: فوتبال ايران پيشرفت فوق العاده اى داشته است. مربيان به خوبى آموزش ديده اند و فوتبال ورزش نخست كشور ايران است. به اضافه اينكه فدراسيون فوتبال ايران يكى از پيشتازان كنفدراسيون فوتبال آسيا است.

Alireza Taji
27-12-2008, 01:36
گزارش خبرنگار اعزامي فارس به اسپانيا/ آشنايي بيشتر با حريف اسپانيايي ايران
خبرگزاري فارس: تيم ملي ايران در شمال غرب كشور اسپانيا به مصاف تيم غير رسمي گاليسيا مي رود.

به گزارش خبرنگار اعزامي فارس به اسپانيا، قرار است روز شنبه تيم ملي فوتبال ايران به مصاف تيم گاليسيا برود. اين ديدار در ورزشگاه ريازور كه ورزشگاه اختصاصي باشگاه لاليگايي دپورتيوو لاكرونيا است برگزار مي شود.
تيم گاليسيا از سوي فيفا و يوفا به رسميت شناخته نشده و وضعيتي مشابه تيم باسك و كاتالونيا دارد.
سفر تيم ملي ايران در پي اخذ رواديد اسپانيا به بهانه دعوت فدراسيون فوتبال باسك در حالي به سمت شمال غرب انجام شد كه اردوي اين تيم به دلايل كاملا سياسي و مشكلات ميان طرف باسكي و فدراسيون فوتبال اسپانيا لغو شده است.
فدراسيون فوتبال گاليسيا اولين بار در سال 1922 به تاريخ 19 نوامبر اعلام موجوديت و با تيم منتخب ناحيه ويگو يك بازي دوستانه برگزار كرد. پس از آن بارها توسط فدراسيون فوتبال اسپانيا در مورد منحل شدن هشدار دريافت كرد.
اين تيم تاكنون با تيم‌هاي ملي انگلستان، منتخب ليسبون پرتغال آرژانتين، كاتالونيا و باسك ديدار دوستانه داشته و قرار بود در تاريخ ذكر شده به مصاف تيم ملي شيلي برود. اما در پي غيبت شيلي در اين تاريخ تيم ملي ايران جايگزين حريف آمريكايي جنوبي گاليسيا شد.
انتهاي پيام/

franch
28-12-2008, 00:00
روته مولر هفته آینده به تهران می آید/ پیرمرد آلمانی روی نیمکت تیم ملی

اریش روته مولر مربی آلمانی تیم ملی فوتبال کشورمان هفته آینده وارد تهران می شود تا از دیدار با چین همکاری خود را با تیم ملی آغاز کند. به گزارش خبرنگار مهر، روته مولر مدرس و مربی سرشناس آلمانی که روز 23 آذرماه با امضای قراردادی تا پایان جام جهانی 2010 به استخدام فدراسیون فوتبال درآمد، سوم یا پنجم ژانویه (14 یا 16 دی ماه) وارد تهران خواهد شد و رسما همکاری خود را با فدراسیون فوتبال آغاز خواهد کرد.
وی قرار است در دور جدید تمرینات تیم ملی فوتبال کشورمان برای دیدارتدارکاتی با چین و سپس دیدار با سنگاپور در چارچوب مسابقات مقدماتی جام ملتهای آسیا که از روز پنج شنبه 19 دی ماه آغاز خواهد شد، تمرینات آماده سازی تیم ملی را زیر نظر بگیرد.
روته مولر از دیدار تدارکاتی با چین که روز 9 ژانویه (20 دیماه ) برگزار می شود، به عنوان مربی بر روی نیمکت تیم ملی فوتبال کشورمان خواهد نشست.
این مربی 63 ساله آلمانی وظیفه طراحی و برنامه ریزی تمرینات تیم ملی فوتبال کشورمان را برعهده خواهد داشت.

Alireza Taji
28-12-2008, 02:25
بازی ایران با ایالت گالیسیا 3-2 به سود گالیسیا تموم شد!

خط دفاعمون مشکل داشت به خصوص سمت راستمون که کعبی واقعا خراب کرده بود و اصلا در کارهای تدافعی شرکت نمیکرد بنگر هم زیاد سوتی میداد!
تو بعضی دقایق از بازی ایران که با تیم دومش هم اومده خیلی لذت بردم تیم نسبیتا هماهنگ شده و من که بهش خیلی امیدوارم.

در ضمن جای خسرو حیدری شدیدا در سمت راست تیم خالی بود.

franch
28-12-2008, 13:27
اين كعبي از اولش هم به درد تيم ملي نميخورد. واقعا تعجب ميكنم كه دايي به بازيكن سطح پاييني مثل كعبي اينقدر اعتقاد داره.

MORINIO
28-12-2008, 14:34
از پس گالی سیا هم بر نیامدند!:27:

Kianoosh
28-12-2008, 14:46
به به !!!
لابد تیم تمرین نداشته و بچه ها هماهنک نبودن و زمین کج بوده و لژیونر ها نبودن و به خاطر همدردی با فلسطین باختیم و بهانه هایی جالب!!!

البته چه خوب که تمام باخت هامون تو بازی های تدارکاتی باشه که اصلی ها رو ببریم!!!!!

franch
03-01-2009, 16:11
روته مولر پيش از سفر به ايران:
با كريمي و مهدوي كيا به جام جهاني صعود مي كنيم

خبرگزاري فارس: مربي آلماني جديد تيم ملي ايران گفت: با وجود بازيكنان با كلاس در تيم ايران روياي من حضور در جام جهاني آفريقاي جنوبي است.

به گزارش خبرگزاري فارس،‌ اريش روته مولر در گفت و گويي با روزنامه تاگس اشپيگل ،‌اظهار داشت :‌در تيم ايران بازيكنان با كلاس زيادي حضور دارند كه مي توان با اتكا به آن براي صعود به دور دوم در رقابت هاي جام جهاني 2010 تلاش كرد.
اين مربي كه قرار است در كنار علي دايي بر امور تيم ايران نظارت داشته باشد،‌ در گفت وگوي خود به سئوالات مطرح شده اين چنين پاسخ گفته است:

*آقاي روته مولر راهي ايران نشديد؟
- نه. من روز سوم ژانويه (امروز؛شنبه) به ايران مي روم.

*نقش شما مشخص شد؟
-قدر مسلم مربيگري تيم ملي ايران نيست كه مسئوليت اش را علي دايي دارد. حتي سخن از مسئوليتي دو گانه هم بي معنا است. من بيشتر نقش مشاور را خواهم داشت. ضمن اينكه برنامه هاي تمريني را به ويژه در دراز مدت طراحي مي كنم.

*چگونه به فكر افتاديد كه به ايران برويد؟
- اين كشور را خيلي خوب مي شناسم. قبلا دوره هاي آموزش مربيگري در ايران داشتم. در ماه جولاي يا اوت سال گذشته علي دايي با من حرف زد كه آيا براي همكاري مشترك آمادگي دارم يا خير. بعد هم ما با يكديگر خيلي حرف زديم و من تحت تاثير اين ايده واقع شدم. همان موقع با دايي قول و قرار گذاشتم.از آنجايي كه قراردادم با فدارسيون فوتبال در پايان سال گذشته ميلادي به پايان مي رسيد، نمي توانستم در آنجا براي مدتي طولاني حاضر باشم.

*شرايط فوتبال ايران چگونه است؟
-بهتر از آن است كه تصور مي شود. ليگ برتر ايران كاملا حرفه اي است.براي يك بازي درجه اول 40 تا 50 هزار نفر به ورزشگاه مي ‌آيند. همه خواهان پيشرفت اند و هياهوي عجيبي حاكم است. در آنجا به طور واضح فوتبال ورزش شماره يك محسوب مي شود. اما من بيشتر از هر چيزي تحت تاثير حس ميزباني و ميهمان نوازي ديرينه ايراني ها قرار گرفتم.

*در اين باره تعريف مي كنيد؟
-بله البته.همه چيز آخرين بار از موقع ورودم به فرودگاه آغاز شد.در آنجا روزنامه نگاران ايراني كه همواره مي كوشند خبر تازه كسب كنند، مثل هميشه حاضر بودند. مقامات مسئول هم حضور داشتند. در اين سفر نيمه شب به فرودگاه رسيدم. ساعت دو يا سه صبح در هتل بودم. در هتل ديدم كه حتي يك نفر از فدارسيون حاضر بود تا كليد اتاق را به من تحويل دهد. كاري كه خود مي توانستم خيلي راحت از طريق رزورشن هتل انجام دهم،اما اين مقام گفت خودش خواسته تا شخصا كليد را به دست من بدهد.

*تا چه زماني مي خواهيد در ايران بمانيد؟
-اين مساله به تيم بستگي دارد.اگر به جام جهاني صعود كنيم كه من تا پايان جام همراه تيم باقي مي مانم.

*بخت تيم ايران را چگونه مي بينيد؟
-اين تيم خيلي خوب كارش را در رقابت هاي مقدماتي آغاز كرده و اكنون به عنوان تيم دوم از همه امكانات صعود برخوردار است. در تاريخ يازده فوريه در تهران ميزبان كره جنوبي،‌صدرنشين گروه هستيم. بازي كه قطعا بسيار مهم و بزرگ است.

*تيم ايران ستاره حقيقي هم دارد؟
-كافي است به اسامي كادر بازيكنان نگاه كنيد تا متوجه شويد. بازيكناني همچون علي كريمي، مهدي مهدوي كيا، وحيد هاشميان كه همگي بازيكناني با كلاس هستند و در آلمان بازي كردند يا مي كنند.به اين دو، ستارگان تيم اوساسونا اسپانيا يعني نكونام و شجاعي هم اضافه كنيد .همينطور تيموريان كه ازليگ برتر انگليس مي آيد.با اين نفرات حتي مي توانيم از در جام جهاني از مرحله نخست جام صعود كنيم و به دور بعد برسيم. اتفاقي كه اگر روي دهد در تاريخ فوتبال ايران براي نخستين بار خواهدبود. چيزي كه تمام روياي من است.

emad64
03-01-2009, 18:25
برنامه مسابقات رسمى و تداركاتى تيم ملى فوتبال كشورمان در مسابقات مقدماتى جام جهانى ۲۰۱۰ آفريقاى جنوبى و جام ملتهاى ۲۰۱۱ قطر تا پايان خردادماه به شرح زير اعلام شد:

۲۰ دى: ايران - چين (ديدار تداركاتى)
۲۵ دى: ايران - سنگاپور(مقدماتى جام ملت هاى آسيا - ۲۰۱۱ قطر)
۹ بهمن: تايلند - ايران (مقدماتى جام ملت هاى آسيا - ۲۰۱۱ قطر)
۲۳ بهمن: ايران - كره جنوبى (مقدماتى جام جهانى ۲۰۱۰ آفريقاى جنوبى)
۸ فروردين :۸۸ ايران - عربستان (مقدماتى جام جهانى ۲۰۱۰ آفريقاى جنوبى)
۱۰ خرداد :۸۸ چين - ايران (ديدار تداركاتى)
۱۶ خرداد :۸۸ كره شمالى - ايران (مقدماتى جام جهانى ۲۰۱۰ آفريقاى جنوبى)
۲۰ خرداد :۸۸ ايران - امارات (مقدماتى جام جهانى ۲۰۱۰ آفريقاى جنوبى)
۲۷ خرداد :۸۸ كره جنوبى - ايران (مقدماتى جام جهانى ۲۰۱۰ آفريقاى جنوبى)

منبع : ایران اسپورت

arash_zp
04-01-2009, 13:59
اميد ما به روته بايد باشه
چون دايي توانايي هاشو تو هماهنگ كردن خط دفاعي كه مثل تيم باشگاهي هر هفته باهم تمرين ميكنند نشون داده.....

Kianoosh
04-01-2009, 18:59
روته مولر پيش از سفر به ايران:
با كريمي و مهدوي كيا به جام جهاني صعود مي كنيم

ها!!؟؟

Alireza Taji
04-01-2009, 20:11
روته مولر به نظر میاد ادم کار درستی باشه اگر با دایی به مشکل نخوره می تونه به تیم خیلی کمک کنه.

aliani
05-01-2009, 00:36
روته مولر به نظر میاد ادم کار درستی باشه اگر با دایی به مشکل نخوره می تونه به تیم خیلی کمک کنه. کلا همه با علی دایی به مشکل بر میخورن خدا رحم کنه به روتر ببخشید روته مولر :دی

Alireza Taji
06-01-2009, 02:12
براي ديدار مقابل چين و سنگاپور
26 بازيكن به تيم ملي فوتبال دعوت شدند
خبرگزاري فارس: 26 بازيكن به اردوي تيم ملي فوتبال ايران دعوت شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس، كادر فني تيم ملي 26 بازيكن را براي ديدار برابر چين و سنگاپور دعوت كرد.
اسامي بازيكنان دعوت شده به شرح زير است:
مهدي رحمتي، وحيد طالب لو، رحمان احمدي، هادي عقيلي، سيد جلال حسيني ،پيروز قرباني، محسن بنگر، خسرو حيدري، حسن اشجاري، ستار زارع، حسين كعبي، كيانوش رحمتي، محمد رضا خلعتبري، مجيد غلام نژاد، جواد نكونام، مازيار زارع، كريم باقري، محمد نوري، مسعود شجاعي، ميثم بائو، احسان حاج صفي ، مهرزاد معدنچي، وحيد هاشميان، سيد مهدي سيد صالحي، غلامرضا رضايي و آرش برهاني.
اين نفرات بايد ساعت 15 روز چهارشنبه 18 دي ماه خود را در محل كمپ تيم هاي ملي به كادر فني معرفي كنند .
تيم ملي فوتبال ايران 20 دي در ديداري دوستانه به مصاف چين خواهد رفت . ملي پوشان ايران 25 دي ماه در چارچوب مسابقات مقدماتي جام ملت هاي آسيا به مصاف سنگاپور مي روند.

Alireza Taji
09-01-2009, 01:58
با حضور نماينده تيم ها
جلسه هماهنگي ديدار تيم هاي ملي ايران و چين برگزار شد
خبرگزاري فارس: جلسه هماهنگي ديدار دوستانه تيم هاي ملي ايران و چين در ورزشگاه آزادي برگزار شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، در اين جلسه كه امروز و با حضور مسئولان برگزاري اين ديدار و نمايندگان تيم هاي ايران و چين برگزار شد، در خصوص كليه مسايل برگزاري اين مسابقه بحث و تبادل نظر شد.
بر اين اساس مقرر شد تيم ايران با لباس سفيد رنگ و تيم چين با لباس قرمز در اين ديدار حضور يابند و هر تيم اجازه انجام 6 تعويض را خواهد داشت.
تيم ملي ايران در زمين شماره يك ورزشگاه آزادي و از ساعت 15 تا 16 و تيم ملي چين از ساعت 16 تا 17:30 آخرين تمرين خود را انجام خواهند داد.
انتهاي پيام/

Alireza Taji
09-01-2009, 17:46
بازی را 3-1 بردیم.
تیم چین زیاد جدی بازی نکرد هرچند زورش را به نظر من نداشت!

=====

پس از پيروزي برابر چين
دايي: در جام ملت ها با همين تيم مساوي كرديم
خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت: آنهايي كه انتقاد مي كنند به ياد بياورند كه با تيم چين در جام ملت‌هاي آسيا مساوي كرديم.

به گزارش خبرگزاري فارس، علي دايي پس از پيروزي 3 بر يك برابر چين در ديدار دوستانه در جمع خبرنگاران گفت: بازي بسيار خوبي انجام داديم. چين تيم خوبي بو.د تيم ملي ما موقعيت‌هاي زيادي داشت و اگر بازيكنان دقت مي‌كردند با گل‌هاي بيشتري حريف را شكست مي‌داديم. همه ما يك تيم هستيم و بر روي نقاط ضعف خود كار مي‌كنيم تا آنها برطرف شود.
علي دايي در مورد غيبت 6 بازيكن اصلي تيم چين اظهار داشت: از اين موضوع اطلاعي ندارم. اگر واقعا چنين چيزي است نام اين بازيكنان را بگوييد تا من هم بدانم. همين تيم ملي چين قرار است برابر سوريه به ميدان برود. متاسفانه عادت كرده‌ايم شكست‌ها را بزرگ و پيروزي‌ها را كوچك جلوه دهيم.چين تيم خوبي بود و فشار زيادي بر ما وارد آورد.
سرمربي تيم ملي ادامه داد: قرار نيست برابر برزيل به ميدان برويم تا بخواهيم از فرانسه دعوت كنيم با ما بازي تداركاتي انجام دهد. ما چهارشنبه برابر سنگاپور به ميدان مي‌رويم كه يك حريف از شرق آسياست. به همين دليل برابر چين بازي تداركاتي انجام داديم. مسابقه با چهار تيم برتر دنيا بسيار سخت است و شايد فقط در جام جهاني بتوانيم با آنها بازي كنيم.
دايي تاكيد كرد: حريف تداركاتي امروز تيم ملي تيم خوبي بود. در جام ملت‌هاي آسيا با همين نفرات برابر چين مساوي كرديم. چين يكي از تيم‌هاي خوب آسياست كه بازيكنان با ارزشي دارد.
سرمربي تيم ملي ايران در مورد ديدار با سنگاپور عنوان كرد: در اين مسابقه لژيونرهاي خود را در اختيار نخواهيم داشت زيرا اين مسابقه در روز فيفا انجام نمي‌شود. با اين حال ما مكاتبات خود را با باشگاه‌هاي آنها انجام داده‌‌ايم. هرچند فكر چنين روزهايي را مي‌كرديم و به همين دليل بدون لژيونرها تمرين كرديم. من نگران غيبت اين بازيكنان نيستم.
دايي با اشاره به اردوي تيم ملي ايران در اسپانيا گفت: بازي خوبي برابر تيم گاليسيا انجام داديم اما متاسفانه همه از جمله گزارشگر بازي و سايرين اين مسابقه را كوبيدند. :13:
انتهاي پيام/ا

Alireza Taji
09-01-2009, 17:48
حاشيه ديدار ايران و چين/ مربيان كره جنوبي در ورزشگاه آزادي
خبرگزاري فارس: دو مربي از كره جنوبي كه حريف ايران در مقدماتي جام جهاني هستند در ورزشگاه آزادي حضور دارند.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين مربيان براي آناليز تيم ايران در ورزشگاه آزادي حضور يافته اند. ايران و كره جنوبي در چارچوب ديدارهاي مقدماتي جام جهاني 23 بهمن به مصاف يكديگر مي روند.

*تماشاگران حاضر در ورزشگاه در حمايت از مردم غزه شعار مرگ بر اسرائيل سر دادند و جنايات رژيم صهيونيستي را محكوم كردند.

*در پايان نيمه اول چين 52 درصد مالكيت توپ را در اختيار داشت و ايران 48 درصد. اين در حالي بود كه ايران 2 بر صفر حريف را شكست داد.

*پيش از آغاز مسابقه فهرست اسامي دو تيم با تاخير در اختيار خبرنگاران قرار گرفت كه دليل اين مسئله نبود دستگاه فتوكپي در ورزشگاه آزادي بيان شد.

*علي كفاشيان،مهدي تاج،عزيز محمدي از جمله تماشاگران ويژه اين ديدار هستند.

*تماشاگران با شعار پيروز با تعصب درگذشت پدر مدافع استقلال را به او تسليت گفتند.
انتهاي پيام/ا

Alireza Taji
09-01-2009, 17:50
گزارش فارس از اسپانسر تيم ملي فوتبال
نام زر ماكارون چگونه روي پيراهن تيم ملي حك شد؟:2:
خبرگزاري فارس: درحالي كه مسئولان فدراسيون فوتبال از انتخاب يك اسپانسر قوي خبر داده بودند در بازي مقابل چين شاهد حك شدن نام يك شركت توليد ماكاروني روي پيراهن تيم ملي بوديم.

به گزارش خبرگزاري فارس، مسئولان فدراسيون فوتبال مدت‌هاست كه به دنبال جذب اسپانسر هستند. علي كفاشيان چندي پيش گفته بود چند شركت داخلي و خارجي با فدراسيون فوتبال وارد مذاكره شده‌اند اما ما براي اينكه به بهترين پيشنهاد پاسخ دهيم بايد بررسي بيشتري انجام دهيم.
با اين وجود در بازي دوستانه امروز ايران و چين، شاهد اتفاق عجيبي بوديم. درحالي كه شأن تيم ملي فوتبال بسيار بالاست اما امروز نام يك شركت توليد مواد غذايي روي پيراهن تيم ملي حك شده بود.
اين در شرايطي است كه حتي مسئولان فدراسيون فوتبال از چگونگي اين موضوع اظهار بي‌اطلاعي مي‌كنند.
علي كفاشيان پس از ديدار امروز در جمع خبرنگاران گفت: خبر ندارم زر ماكارون چگونه به عنوان اسپانسر تيم ملي در اين بازي انتخاب شد. من در اين مورد اطلاعي ندارم. :2:
كفاشيان البته از مذاكره با وزارت نفت براي جلب نظر آنها خبر مي‌دهد و مي‌گويد: در هفته آينده مذاكره‌اي با مسئولان اين وزارتخانه انجام خواهيم داد تا در خصوص اسپانسري تيم ملي با آنها گفت‌وگو كنيم.
حال اين سئوال مطرح مي‌شود كه چگونه تيم ملي در ديدار مقابل چين نام اسپانسري را روي پيراهن خود حك كرد كه رئيس فدراسيون فوتبال از آن بي‌خبر است. آيا شأن و اعتبار تيم ملي آنقدر پائين آمده كه بايد شاهد چنين تبليغاتي باشيم؛ آنهم در شرايطي كه بالاترين مقام فدراسيون فوتبال از اين موضوع اظهار بي اطلاعي مي كند.

mohamad23
10-01-2009, 02:16
دايي: قرار نيست در بازي بعد مقابل برزيل بازي كنيم
هيچ نگراني از عدم حضور لژيونرها ندارم
اين تيم، تيم اصلي چين بود

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت: بازي بعدي تيم ملي با برزيل نيست كه مثلا ما بخواهيم با تيم ملي فرانسه بازي تداركاتي انجام دهيم و فكر مي‌كنم ديدار برابر چين يك بازي تداركاتي خوبي بود.

به گزارش ايسنا، علي دايي پس از بازي تيم ملي برابر چين در جمع خبرنگاران گفت: بازي بسيار خوبي بود و هر دو تيم موقعيت‌هاي زيادي را روي دروازه يكديگر خلق كردند. فكر مي‌كنم پس از تمرينات مداومي كه داشتيم بچه‌هاي ما امروز خوب كار كردند و من از همه آن‌ها راضي هستم و حتي تعويض‌هاي مختلفي كه انجام داديم نيز مثمر ثمر واقع شد.

دايي در پاسخ به سوال خبرنگاري مبني بر اينكه طبق گفته خبرنگاران چيني چهار بازيكن لژيونر چين به همراه دو بازيكن ديگر از نفرات اصلي اين تيم در اين بازي حضور نداشتند، گفت: شما هميشه عادت كرديد كه باخت‌هاي تيم ملي را پررنگ و بردهاي آن را كم‌رنگ جلوه دهيد. اين تيم، تيم اصلي چين بود و اگر چند بازيكن لژيونر آن‌ها حضور نداشتند در تيم ما هم چندين بازيكن لژيونر غايب بودند. فكر مي‌كنم ما قرار نيست در بازي بعد مقابل برزيل بازي كنيم كه حريف تداركاتي‌مان تيم فرانسه باشد، ما قرار است با تيم كره‌جنوبي بازي كنيم و بايد تيم‌هايي از آسياي شرقي را براي مسابقات تداركاتي انتخاب مي‌كرديم، اكنون با چين بازي كرديم و بچه‌ها با وجود اينكه فشار زيادي را تحمل كردند اما بسيار عالي ظاهر شدند. حريف بعدي ما نيز تيم‌هاي سنگاپور و تايلند هستند كه تا حدودي فوتبال مساوي به لحاظ سرعت نسبت به تيم ملي كره‌جنوبي دارند.

وي افزود: اين بازي‌ها صرفا براي هماهنگي بيشتر بازيكنان است و معتقدم ما به هدف اصلي‌مان در اين زمينه رسيده‌ايم.

دايي در پاسخ به سوال خبرنگاران چيني مبني بر قدرت تيم‌شان نيز گفت: چين يكي از قدرت‌هاي اصلي آسياست و تيم خوبي دارد، اين تيم هم امروز خوب بازي كرد و چندين موقعيت خطرناك گلزني را روي دروازه ايران ايجاد كرد. فكر مي‌كنم اين تيم نسبت به تورنمنت عمان پيشرفت قابل توجهي داشته است و بهتر بازي مي‌كرد.

دايي همچنين درباره ديدارهاي تداركاتي تيم ملي ايران به خبرنگاران گفت: بازيكناني كه اكنون در تيم ملي بازي مي‌كنند به شدت نياز به حمايت دارند و بهتر است به خصوص پس از بازي‌هاي تداركاتي به آن‌ها انگيزه و شور بيشتري دهيد، نه اينكه براي مثال وقتي تيم ملي در اردوي اسپانيا مقابل تيم منتخب گاليسيا بازي مي‌كرد چه گزارشگر اين بازي در تلويزيون ايران و چه مطبوعات ورزشي پس از اين مسابقه همه انتقاد كردند و عملكرد خوبي در اين زمينه نداشتند. اما من معتقدم تيم ملي در آن مسابقه نسبت به چند سال گذشته يكي از بهترين‌ بازي‌هايش را انجام داد.

دايي همچنين درباره حضور روته مولر در ايران و زمان رفتنش گفت: نبايد از اين سوال‌هاي كودكانه پرسيد، روته مولر به ايران آمده است تا با ما همكاري كند و مسلما تا زماني كه تيم ملي به او احتياج داشته باشد كنار ما خواهد بود و بدون شك زماني ايران را ترك مي‌كند كه ما ديگر به او احتياجي نداشته باشيم.

دايي در پايان درباره عدم حضور لژيونرها در بازي‌هاي تداركاتي تيم ملي نيز گفت: اين بازي‌ها به لحاظ اينكه در تقويم فيفا وجود ندارد ما پيش‌بيني كرديم كه لژيونرها شايد نتوانند تيم ملي را در اين مسابقات همراهي كنند، ما از آن‌ها دعوت كرديم كه براي مسابقات حضور داشته باشند اما خوشبختانه در تيم ملي جوري كار كرديم و آن را ساخته‌ايم كه اكنون بنده به عنوان سرمربي هيچ نگراني بابت عدم حضور لژيونرها در اين تيم ندارم.

ragbar12
10-01-2009, 04:45
امروز تبليغ ماكاروني كرديم
لابد فردا كلوچه و پشمك تبليغ ميكنيم

ناسلامتي تيم مليه
كجاي دنيا ولش كن بابا......

amirtaker
10-01-2009, 11:01
کی گل زد ؟؟؟؟

برهانی
باقری
مازیار زارع(پ)

mohamad23
10-01-2009, 20:45
فدراسيون فوتبال خواستار بازي با امارات شد
فدراسيون ايران با ارسال نامه اي به فدراسيون امارات خواستار برگزاري رقابت هاي دوستانه فوتبال زير 17 سال شد.
به گزارش فارس، فدراسيون فوتبال ايران پيشنهاد خود را براي برگزاري مسابقه و اردوي آمادگي در امارات را به فدراسيون فوتبال امارات اعلام كرد.

ايران خواستار شد تا از اول تا دهم اسفند دو بازي تداركاتي با تيم زير 17 سال امارات برگزار كند.

بر همين اساس اردوي آمادگي و بازي هاي دوستانه با شرايط يكسان در تهران و هر زماني كه فدراسيون امارات نيز خواستار باشد برگزار خواهد شد.

mohamad23
10-01-2009, 20:46
اخبار كميته انضباطي فدراسيون فوتبال
از سوي كميته انضباطي فدراسيون آراي باشگاه ها و تيم هاي متخلف صادر شد.
به گزارش فارس، اين احكام به شرح زير است:
* بر اساس گزارش داور مسابقه فوتبال نوجوانان سپاهان اصفهان داراي 5 بازيكن اخطاري است .به همين دليل باشگاه فوق به پرداخت يك ميليون ريال جريمه نقدي محكوم شد و در خصوص تخلف حميد رحمت آميز ، مربي جوانان برق شيراز مبني بر فحاشي و اهانت به تيم داوران وي با توبيخ كتبي و درج درپرونده و پرداخت يك ميليون ريال جريمه نقدي محكوم شد.
*محروميت و جريمه براي بياتي نيا

به دليل تخلفات سر زده از سوي محسن بياتي نيا، بازيكن صبا قم ،وي به يك جلسه محروميت از همراهي تيم و حضور در مسابقات با احتساب محروميت ناشي از دستور موقت و پرداخت 5 ميليون ريال جريمه نقدي محكوم شد.
*جريمه نقدي براي بازيكن پيكان
به دليل تخلف سيد مهدي سيد صالحي وي به پرداخت 5 ميليون ريال جريمه نقدي محكوم شد.
*جريمه 2 ميليوني براي سپاهان
به دليل وجود 6 بازيكن اخطاري در مسابقه فولاد مباركه سپاهان و استقلال تهران ،باشگاه سپاهان به پرداخت 2 ميليون ريال جريمه شد.
*جريمه نقدي براي پاس همدان
ديدار پاس همدان و ابومسلم مشهد در حالي برگزار شد 4 بازيكن پاس همدان از داور مسابقه كارت زرد دريافت كردند و بر همين اساس باشگاه فوق به پرداخت 2 ميليون ريال جريمه شد.
*استيل آذين و جريمه نقدي
با وجود 4 بازيكن اخطاري در استيل آذين ،باشگاه فوق به پرداخت 000/500/1 ريال جريمه نقدي محكوم شد.
*بازيكن ابومسلم در كميته انضباطي
به دليل بررسي به مشكلات مالي حامد غفاري به طرفيت باشگاه ابومسلم مشهد، جلسه كميته انضباطي روز دوشنبه 23/10/87 برگزار مي شود. بر همين اساس مدير عامل باشگاه فوق بايد در جلسه حضور داشته باشد.
*احضار ابراهيم زاده به كميته انضباطي
ديدار دو تيم پرسپوليس و ذوب آهن در حالي برگزار شد كه منصور ابراهيم زاده ، سرمربي تيم ذوب آهن مرتكب تخلفاتي شده است.بر همين اساس وي روز دوشنبه 23/10/87 بايد در كميته انضباطي حضور داشته باشد.

mohamad23
10-01-2009, 20:47
حسن روشن: ‌تبليغ ماکاروني واجب بود يا حمايت از غزه؟
ملي پوش اسبق فوتبال ايران با ابراز تاسف از فراموش شدن مردم مظلوم غزه در ديدار تيم ملي فوتبال ايران برابر چين گفت:‌ "اي کاش مسوولان فدراسيون فوتبال در کنار تبليغ کالاي مورد نظرشان بر روي پيراهن مقدس تيم ملي، فضاي کوچکي را هم به حمايت از مردم مظلوم فلسطين اختصاص مي دادند.‌‏

"حسن روشن" در مورد تبليغ ماکاروني روي پيراهن تيم ملي فوتبال ايران افزود: "تا به حال در عمر ورزشي‌‏ام نديده‌‏ام که روي پيراهن تيم ملي کشوري تبليغ شود. البته اين بحث در بخش باشگاهي تفاوت دارد اما پيراهن تيم ملي جاي اين قبيل تبليغات بي ارزش و بي محتوا نيست."

گلزن اسبق تيم ملي فوتبال ايران اظهار داشت: "در دنيا شرکت‌‏هاي بزرگ توليد کننده البسه ورزشي هستند که براي تيم‌هاي ملي حاضر به اسپانسر شدن هستند و مبالغ زيادي را هم بابت اين امر مي‌‏پردازند اما نمي‌‏دانم که تبليغ ماکاروني روي پيراهن تيم ملي فوتبال چيست؟"
روشن با انتقاد از دست اندرکاران فدراسيون فوتبال به دليل مرتکب شدن چنين حرکتي گفت: آرزوي خيلي از شرکت‌‏هاست که نام آنها روي پيراهن تيم هاي ملي باشد اما اين امکان تنها به شرکت‌‏هاي توليد کننده لوازم ورزشي آن هم به شکل نامحسوس داده مي‌‏شود.

وي به شرايط حاکم بر غزه و کشتار بي رحمانه کودکان، زنان و مردم بي پناه اين منطقه اشاره کرد و افزود: کاش مسوولان فدراسيون فوتبال در شرايطي که رهبر معظم انقلاب، رييس جمهوري و ساير مسوولان کشور از هر فرصتي براي محکوم کردن حملات وحشيانه رژيم غاصب صهيونيستي به نوار غزه استفاده مي‌‏کنند،

مسوولان فدراسيون فوتبال نيز در چنين شرايطي که يک بازيکن مسلمان در اسپانيا، اسم فلسطين را زير پيراهن خود نوشته بود و پس از گل زدن آن را به نمايش گذاشت، در کنار تبليغ ماکاروني، لااقل جاي کوچکي را هم به حمايت ازمردم مظلوم غزه اختصاص مي‌‏دادند و از اين طريق با مردم اين منطقه ابراز همدردي مي‌‏کردند.

Alireza Taji
10-01-2009, 20:48
من به این مربی المانی خیلی امید دارم که بیاد یک تحولی تو فوتبال ملی ما بده.

حسن روشن: ‌تبليغ ماکاروني واجب بود يا حمايت از غزه؟
د.
جواب از نظر من:
هیچکدام

mohamad23
12-01-2009, 02:48
اطلاعيه فدراسيون فوتبال در خصوص اسپانسر تيم ملي در ديدار چين

فدراسيون فوتبال در خصوص مطالب مطرح شده در رابطه با تبليغ روي پيراهن تيم ملي در ديدار با چين توضيحاتي را ارائه كرد.
به گزارش ايسنا، کميته بازاريابي فدراسيون اعلام کرد: مقررات وسايل در بازيهاي رسمي فيفا مصوب ‌١/١/٢٠٠٥ و آنچه که به آن اشاره شده مربوط به مسابقات مقدماتي و نهايي تحت نظر فيفاست. اين مقررات مختص مسابقات فيفاست و در مقدمه آن توصيه شده اعضاي فدراسيونها خود را با آن تطبيق دهند.
براي رفع هرگونه ابهام در ضميمه ب همين قانون و در صفحه ‌٤٨، بازيهاي که شامل اين مقررات مي شود، اعلام شده است که عبارتند از جام جهاني مردان – جام جهاني بانوان – مسابقات قهرماني جوانان جهان – مسابقات قهرماني جهاني زير ‌١٧ سال و مسابقات قهرماني جهاني فوتسال – مسابقات قهرماني باشگاههاي جهان – مسابقات کاپ کنفدراسيون ها – فوتبال المپيک و مسابقات جهاني زنان زير ‌١٩ سال.
اين قانون در سايت Fifa تحت عنوان Equipment Regulations (Regulations Governing the Sports Equipment at FIFA Competitions) آمده است، اين قانون در تاريخ ‌١٨ اکتبر ‌٢٠٠٣ به تصويب رسيده و زمان اجراي آن از اول ژانويه ‌٢٠٠٥ است.
براساس اين قانون، مقررات قبلي ‌٢٠٠١ مصوب فيفا کان لم يکن بوده است و اظهارات ارائه شده فاقد وجاهت قانوني است.
براساس بند ‌١ قسمت ‌١-1 اشاره صريحي به دايره شمول اين مقررات دارد که از مهمترين بخشهاي آن است.

Alireza Taji
12-01-2009, 04:34
دستيار آلمانى دايى همه كاره تمرين

روته مولر:
بازيكنان تيم ملى به بازى سرعتى علاقه دارند

تاكيد كادر فنى روى سرعت
روته مولر همه كاره تمرين تيم ملى

ايران ورزشى - تمرين تيم ملى براى مقابله با سنگاپور ظهر ديروز در كمپ تيم هاى ملى برگزار شد. در حالى كه قرار بود تمرين راس ساعت ۱۵ آغاز شود اما بازيكنان تيم ملى به همراه روته مولر ۱۵ دقيقه زودتر در زمين حاضر شدند و گرم كردن بدن هاى خود را زيرنظر روته مولر شروع كردند تا اينكه على دايى راس ساعت ۱۵ وارد كمپ شد و ۱۰ دقيقه بعد با لباس تمرين آماده كار با ملى پوشان شد. دايى در بدو حضور در زمين سوت خود را به روته مولر داد تا هدايت تمرين را برعهده بگيرد. روته مولر هم بازيكنان را ۲ به ۲ در كنار هم قرارداد تا در يك صف منظم دويده و بدن هاى خود را گرم كنند.
قسمت بعدى تمرين تاكيد بر روى پاس هاى صحيح و قدرت تصميم گيرى بازيكنان بود به طورى كه مولر آنها را به دو گروه تقسيم كرد تا تحت فشار قدرت تصميم گيرى آنها را آزمايش كند.
در گروه اول كه با لباس نارنجى در زمين مشخص بودند عقيلى، اشجارى، باقرى، حسينى، مازيار زارع، غلام نژاد، خلعتبرى، برهانى، رضايى و محمد نورى حضور داشتند و گروه دوم را قربانى، بنگر، حيدرى، كعبى، ستار زارع، بائو، سيدصالحى، رحمتى و حاج صفى با لباس سبز تشكيل مى دادند.
دو گروه در طول تمرين روى پاس هاى كوتاه، پاس هاى قطرى بلند و عبور از بين نفرات با پاس هاى سريع كار كردند كه بيشتر تاكيد كادر فنى بر روى سرعت بازيكنان در تصميم گيرى و ارسال پاس هاى دقيق بود.

البته پس از گذشت چند دقيقه از تمرين دو گروه مهدى رحمتى هم به گروه سبز اضافه شد و مربيان تيم ملى هم با چيدن دروازه كمى تا قسمتى تمرين ملى پوشان را شاداب كردند. نكته جالبى كه در تمرين ديروز تيم ملى مشهود بود افزايش حوزه فعاليت هاى روته مولر بود به طورى كه اين مربى آلمانى به مرد همه كاره تمرين تبديل شده بود و دايى به همراه افاضلى تنها نظاره گر تمرين بودند.
در پايان تمرين هم روته مولر با انجام حركات كششى به سرد كردن بدن هاى بازيكنان پرداخت تا نقش پررنگى در تمرين تيم ملى ايفا كرده باشد.

mohamad23
12-01-2009, 16:28
اعضاي كميته‌ي داوران فدراسيون فوتبال منصوب شدند

اعضاي كميته‌ي داوران فدراسيون فوتبال منصوب شدند.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، پس از پايان نشست امروز هيات رييسه فدراسيون فوتبال و بررسي گزينه‌هاي پيشنهادي براي عضويت در كميته‌ي داوران، مسعود عنايت به عنوان رييس، غلامرضا بهروان به عنوان نايب رييس و ‌حميد خوشخوان و‌ منوچهر نظري به عنوان اعضاي كميته داوران منصوب شدند.
عضو پنجم كميته‌ي داوران هنوز مشخص نشده است.

mohamad23
12-01-2009, 16:28
با حكم علي كفاشيان،
مهدي محمد نبي دبير فدراسيون فوتبال شد

طي حكمي مهدي محمد نبي به طور رسمي دبير فدراسيون فوتبال شد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، امروز علي كفاشيان رييس فدراسيون فوتبال طي حكمي رسما "نبي" را به سمت دبير كلي فدراسيون فوتبال منصوب كرد.
پيش از اين نبي به عنوان سرپرست در فدراسيون فعاليت مي‌كرد.

franch
12-01-2009, 16:49
پس از انجام تمرين در تهران
آوراموويچ: برنامه هاي تيم ملي ايران را مختل مي كنيم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال سنگاپور گفت: براي مختل كردن برنامه هاي تاكتيكي تيم ملي ايران تمرين مي كنيم.

به گزارش خبرگزاري فارس، كاروان تيم ملي فوتبال سنگاپور روز شنبه به تهران آمد تا براي مسابقه روز چهارشنبه برابر تيم ملي ايران در اولين بازي از مرحله مقدماتي جام ملت هاي 2011 آسيا آماده شود.
رادوجگو آوراموويچ درباره آخرين شرايط تيمش در تهران، اظهار داشت: با بهبودي كامل نوح رحمان، بازيكن مصدومي در اردو وجود ندارد.
سرمربي تيم ملي فوتبال سنگاپور پس از اولين جلسه تمريني در تهران گفت: همه بازيكنان ما آماده هستند، حتي بازيكنان مصدومان در بازي دوستانه مقابل پاختاكور حدود 60 دقيقه به ميدان رفتند.
آوراموويچ اظهار داشت: فيلم بازي ايران مقابل چين را مي بينيم. مي دانيم ايران با همين تركيب در ديدار روز چهارشنبه برابر تيم ما حاضر خواهد شد.
وي افزود: ايران از لحاظ فيزيكي تيم بسيار قدرتمند و منسجمي است و بازيكنان هجومي و سرعتي دارد.
سرمربي سنگاپور خاطرنشان كرد: در نظر داريم تيم ايران را بيرون محوطه حريمه خود نگه داريم و پاسكاري اين تيم را مختل كنيم. در تمرين ها هم بيشتر بر روي همين نكات تمركز داريم.

franch
12-01-2009, 16:54
علي دايي به سوئيس رفت

هورا اسپرت : سرمربي تيم ملي فوتبال کشورمان به منظور حضور در مراسم انتخاب برترين بازيکن فوتبال سال 2008 جهان بامداد امروز تهران را به مقصد زوريخ ترک کرد.

مراسم انتخاب بهترين بازيکن سال 2008 جهان امشب در مقر فيفا در زوريخ برگزار مي شود و سرمربي تيم فوتبال کشورمان با دعوت سپ بلاتر، رئيس فيفا، به سوييس سفر کرده است.
دايي فردا شب همچنين در نشست کميته فني جوانان فيفا شرکت مي کند و پس از آن عازم کشورمان خواهد شد.
مراسم انتخاب برترين بازيکن سال 2008 جهان امشب با حضور کريستيانو رونالدو (منچستريونايتد - پرتغال)، ليونل مسي (بارسلونا - آرژانتين )، فرناندو تورس (ليورپول - اسپانيا)، ژاوي هرناندز (بارسلونا - اسپانيا) و کاکا (ميلان - برزيل) در زوريخ برگزار خواهد شد.

Majid393
14-01-2009, 18:02
پيروزي پرگل تيم ملي فوتبال ايران مقابل سنگاپور

تهران IranSport.Net - تيم ملي فوتبال ايران توانست در نخستين بازي خود در چارچوب رقابت هاي مقدماتي جام ملتهاي آسيا 2011، تيم سنگاپور را با نتيجه قاطع 6 بر صفر شکست دهد.

در اين مسابقه که در ورزشگاه آزادي تهران و در حضور حدود دو هزار تماشاگر برگزار شد، مجيد غلام نژاد در دقيقه 42 ، کريم باقري در دقيقه 51، غلامرضا رضايي در دقيقه 54، مازيار زارع دقيقه 79 و محمد نوري در دقايق 82 و 83 براي ايران گلزني کردند.

محمد منصور از لبنان به همراه زياد مهاجر و احمد الکواس قضاوت اين ديدار را بر عهده داشتند.
اسماعيل يونس بازيکن سنگاپور در دقيقه 40 با دريافت کارت قرمز از ميدان اخراج شد.

ايران در گروه چهارم مرحله مقدماتي جام ملتهاي آسيا با تيم هاي اردن، سنگاپور و تايلند همگروه است.

دومين بازي ايران در اين رقابتها، دوم بهمن ماه در بانکوک برابر تايلند خواهد بود.

Majid393
14-01-2009, 18:02
غلامرضا رضایی بهترین بازیکن ایران - سنگاپور شد

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان به عنوان بهترین بازیکن دیدار با سنگاپور انتخاب شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در پایان دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان برابر سنگاپور که به پیروزی 6 بر صفر شاگردان علی دایی انجامید، غلامرضا رضایی به عنوان بهترین بازیکن این مسابقه انتخاب شد.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان در این دیدار گل سوم را وارد دروازه تیم ملی سنگاپور کرد.

mohamad23
14-01-2009, 18:19
دايي: هواداران تيم ملي را تنها نگذارند

خبرگزاري جمهوري اسلامي
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران با گلايه از هوادران فوتبال بخاطر استقبال نكردن از ديدار تيم ملي مقابل سنگاپور گفت: اميدوارم هواداران فهيم تيم ملي حساسيت ديدار مقابل كره را درك كنند و مانند اين بازي ما را در استاديوم تنها نگذارند. به گزارش ايرنا،علي دايي عصر چهارشنبه پس از ديدار مقابل سنگاپور در جمع خبرنگاران خاطرنشان ساخت: تيم سنگاپور قدرت ايستادگي در مقابل تيم ايران را نداشت و تيم ما در تمامي دقايق اين ديدار برتر از حريف بود.
وي افزود: در نيمه نخست، بازيكنان تيم سنگاپور فقط به دفاع پرداختند و متاسفانه بازيكنان ما به جاي انجام بازي طولي به بازي عرضي پرداخته بودند كه اين موضوع مانع از موفقيت ما در نيمه اول شد.
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران، گفت: در نيمه دوم بازيكنان به خواسته‌هاي كادر فني توجه كردند و پاس‌هاي عمقي را در دستور كار خود قرار دادند.
خوشبختانه در اين نيمه توانستيم بازي روان تري را ارائه دهيم و از عملكرد بازيكنانم در نيمه دوم رضايت كامل دارم.
دايي افزود: خوشبختانه روند حركتي تيم ما روز به روز بهتر مي‌شود و بازيكنان با گذشت زمان،در كارهاي تاكتيكي با يكديگر بسيار هماهنگ تر عمل مي‌كنند. بازيكنان جوان ما براي جا افتادن در تركيب تيم ملي نياز به زمان دارند.
وي خاطرنشان كرد: در ابتداي اين ديدار با سيستم ‪ ۴-۴-۲‬بازي را آغاز كرديم اما پس از تعويض سيد صالحي، سيستم را به ‪ ۴-۴-۳‬تغيير داديم.
سرمربي تيم ملي درخصوص استفاده هم زمان از نكونام و باقري در ديدار مقابل كره جنوبي گفت: باقري بازيكني است كه ميل نفوذي زيادي دارد و برنامه‌هاي خاصي براي اين ديدار دارم كه فعلا در مورد آن صحبت نمي‌كنم.
دايي در پاسخ به سئوال خبرنگار ايرنا مبني بر احتمال انجام بازي‌هاي تيم ملي در شهرستان‌ها به دليل حمايت بيشتر هواداران خاطر نشان ساخت: مطمئن هستم كه هواداران در ديدار مقابل كره ما را تنها نخواهند گذاشت البته اين پيشنهاد در صورتي كه ما در شهرستانها زمين‌ها مناسبي داشتيم خوب بود ولي متاسفانه تنها زمين استاندارد ما زمين آزادي است.
وي گفت: برخلاف شايعات اخير بازيكنان تيم ملي در تمرينات براي انجام مصاحبه آزاد هستند و شايعات اخير مبني بر ممنوع المصابه بودن بازيكنان را تكذيب مي‌كنم.
سرمربي تيم ملي درخصوص حضور در مراسم فيفا، تصريح كرد: حضور يك نماينده از ايران در فيفا بسيار با ارزش است و تاثيرات آن با گذشت زمان مشخص خواهد شد.

mohamad23
14-01-2009, 18:20
تاج: سايپا حمايت‌كننده مالي تيم ملي فوتبال ايران شد

خبرگزاري جمهوري اسلامي
نايب رييس فدراسيون فوتبال اعلام كرد كه شركت خودروسازي سايپا حمايت‌كننده مالي تيم ملي فوتبال ايران شد. مهدي تاج روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، گفت: پس از بررسي گزينه‌هاي فراوان تصميم گرفتيم بهترين گزينه را انتخاب كنيم و شركت سايپا بسيار به موارد مورد نظر ما نزديك بود.
مدير تيم‌هاي ملي فوتبال اظهار داشت: تيم ملي فوتبال ايران نياز به حمايت كننده قوي و سرمايه‌گذاري خوب داشت كه سايپا اين شرايط را دارا بود.