PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برداشتن آدرس اینترنتی روی عکس با فتوشاپ

siavash-ie
06-09-2008, 20:15
سلام
دوستان تو را خدا کمک کنید .
من میخوام ادرس اینترنتی روی عکس های رو با فتوشاپ بردارم .
خودم کل فتوشاپ رو زیرو کردم اما متاسفانه هیچی پیدا نکردم .البته این را هم بگم یک دفعه یکی از دوستانم این کار انجام داد اما هر کاری میکنم بادم نمیاد چه جوری بود:41:
خواهش میکنم کمک کنید.:20:

Saeed kmss-D
06-09-2008, 22:10
سلام...

عضويتتون رو تبريك ميگم!

سياوش جان،
با استفاده از ابزار هاي Clone Stamp ، Spot Healing Brush Tool و Copy/Paste ميشه اين كارو انجام داد!

Clone Stamp:
اين ابزار از رايج ترين ابزار ها براي ويرايش و رتوش تصاوير به شمار ميره،
كار باهاش خيلي سخت نيست،‌كافيه كليد Alt رو پايين نگه داري و روي نواحي اطراف قسمت مورد نظر، كه از نظر بافت و رنگ به ناحيه مورد نظر شباهت داره كليك كني،
حالا كافيه روي قسمت مورد نظر اعمال كني ( كليك و درگ )،
نكته قابل توجه در استفاده از اين ابزار اينه كه شما بايد نهايت دقت رو به كار ببري تا كار طبيعي و خوب دربياد، براي اينكار حتي ميتوني Opacity كار رو در قسمت تنظيمات ابزار در قسمت بالاي فتوشاپ و زير ِ منو ها كم كني و عمل استمپ رو ذره ذره انجام بدي.

Spot Healing Brush Tool:
اين ابزار شبيه ابزار قبلي عمل ميكنه، با اين تفاوت كه با كليك روي ناحيه مورد نظر به صورت اتوماتيك از نواحي اطراف و شبيه روي محل مورد نظر رو ميپوشونه و در بعضي مواقع كاربرد زيادي داره!

Copy/Paste:
از اين روش هم براي نواحي كه كاملا شبيه به هم هستش استفاده ميشه،
كافيه ناحيه مشابه رو رو انتخاب و كپي كني و با Ctrl+V لايه كپي شده رو در ناحيه مربوط قرار بدي.

در آخر شما ميتوني عكس مورد نظر رو بزاري تا من و دوستان در ويرايش اون كمكتون كنيم!

موفق باشيد♥♥♥

siavash-ie
07-09-2008, 20:12
سلام...

عضويتتون رو تبريك ميگم!

سياوش جان،
با استفاده از ابزار هاي Clone Stamp ، Spot Healing Brush Tool و Copy/Paste ميشه اين كارو انجام داد!

Clone Stamp:
كار باهاش خيلي سخت نيست،‌كافيه كليد Alt رو پايين نگه داري و روي نواحي اطراف قسمت مورد نظر، كه از نظر بافت و رنگ به ناحيه مورد نظر شباهت داره كليك كني،
نكته قابل توجه در استفاده از اين ابزار اينه كه شما بايد نهايت دقت رو به كار ببري تا كار طبيعي و خوب دربياد، براي اينكار حتي ميتوني Opacity كار رو در قسمت تنظيمات ابزار در قسمت بالاي فتوشاپ و زير ِ منو ها كم كني و عمل استمپ رو ذره ذره انجام بدي.

Spot Healing Brush Tool:
اين ابزار شبيه ابزار قبلي عمل ميكنه، با اين تفاوت كه با كليك روي ناحيه مورد نظر به صورت اتوماتيك از نواحي اطراف و شبيه روي محل مورد نظر رو ميپوشونه و در بعضي مواقع كاربرد زيادي داره!

Copy/Paste:
كافيه ناحيه مشابه رو رو انتخاب و كپي كني و با Ctrl+V لايه كپي شده رو در ناحيه مربوط قرار بدي.

در آخر شما ميتوني عكس مورد نظر رو بزاري تا من و دوستان در ويرايش اون كمكتون كنيم!

موفق باشيد♥♥♥

سلام دوست عزیز Saeed kmss-D ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):11:
ببخشید نتونستم این ابزاری که گفتید پیدا کنم ببخشید میشه با عکس برام توضیح بدید؟
چون خیلی نیاز دارم با تشکر.منتظرم :20:

huti_421
10-09-2008, 02:40
Clone Stamp:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Spot Healing Brush Tool:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Copy/Paste:

Ctrl + C >>> Ctrl + V

Saeed kmss-D
10-09-2008, 16:00
ببخشید نتونستم این ابزاری که گفتید پیدا کنم ببخشید میشه با عکس برام توضیح بدید؟
چون خیلی نیاز دارم با تشکر.منتظرم

سلام...

ممنون هومن جان، من بیرونم وقت نمیکنم عکس بزارم،
توضیحاتت خوب و کامل بود.

موفق باشی♥♥♥