PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات خاص سخت افزاری

brain
06-09-2008, 12:44
سلام ...
من یه مشکلی برام پیش اومده ... عکسشو میزارم ببینید می دونید باید چی کارش کنم یا نه ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

از وقتی که کامپیوترمو خریدم همینجوریه ......

Rainbow
06-09-2008, 14:50
مارک و مدل مادربرد شما چیه ؟

Arsa Persian
06-09-2008, 16:14
سلام ...
من یه مشکلی برام پیش اومده ... عکسشو میزارم ببینید می دونید باید چی کارش کنم یا نه ...

از وقتی که کامپیوترمو خریدم همینجوریه ......

شما یک بار Bios رو آپدیت کنید احتمالا مشکل حل بشه

brain
06-09-2008, 16:46
سلام ...

Motherboard : Asus graphics integrated

cpu : Intel 3.00 ghz
رو جعبه اش فقط همینو نوشته ( مدلشو ننوشته )

من چه جوری bios رو Update کنم ....؟

Arsa Persian
06-09-2008, 18:58

به آدرس زیر بروید:

:40::11::40:

shahab_blaster
06-09-2008, 20:57
سلام ...

Motherboard : Asus graphics integrated

cpu : Intel 3.00 ghz
رو جعبه اش فقط همینو نوشته ( مدلشو ننوشته )

شما با نرم افزار CPU-Z از قسمت مادربوردش يه عكس بگير اينجا قرار بده بعد از سايت خود شركت سازنده ميتوني بايوستو بگيري

hardware2000
07-09-2008, 01:17
اون یعنی باتری سیماست ته کشیده باتری سیماستو عوض کن درست میشه 500 تومانم بیشتر نیست.

brain
07-09-2008, 12:32
ممنون از همگی روش هایی که گفتید رو امتحان میکنم .. نتیجه رو بهتون میگم .... فقط یه سوال اگه من نتونم اینو درست کنم ... صدمه ای به کامپیوتر نمیزنه ؟

shahab_blaster
07-09-2008, 14:54
ممنون از همگی روش هایی که گفتید رو امتحان میکنم .. نتیجه رو بهتون میگم .... فقط یه سوال اگه من نتونم اینو درست کنم ... صدمه ای به کامپیوتر نمیزنه ؟
اگه بایوس رو بخوای آپدیت کنی در حین اینکار نباید برق بره در غیر اینصورت ...

brain
10-09-2008, 07:35
سلام....
یه مشکله خاصه دیگه هم دیروز پیدا کردم اونم با میکروفون ...
یه میکروفون گرفتم ولی کار نمیکنه حالا چرا نمیدونم ... رو سیستمه دوستم کار کرد...
تو optione کارت sound هم رفتمو mic رو فعال و صداشو تا ته بردم بالا رو mute هم نبود ... یکمم با بعضی از این تیک میک ها ور رفتم ولی نشد ... فکر میکنید مشکل از چیه ؟ ..... نمیدونم قضیه اش چیه .. نشد ما یه چیزی بخریم مشکلی نداشته باشه ......

shahab_blaster
10-09-2008, 08:49
سلام....
یه میکروفون گرفتم ولی کار نمیکنه حالا چرا نمیدونم ... رو سیستمه دوستم کار کرد...
تو optione کارت sound هم رفتمو mic رو فعال و صداشو تا ته بردم بالا رو mute هم نبود ... یکمم با بعضی از این تیک میک ها ور رفتم ولی نشد ... فکر میکنید مشکل از چیه ؟ ..... نمیدونم قضیه اش چیه .. نشد ما یه چیزی بخریم مشکلی نداشته باشه ......
مدل دقيق مادربوردت رو بزار تا بشه كمكت كرد

brain
10-09-2008, 10:47
Asus : P5RD1-VM Series

javadshahvand
11-09-2008, 08:58
سلام....

صدا رو باید unistall و دوباره نصب کنید

sara100
12-09-2008, 20:20
با سلام خدمت اساتيد زحمتكش بخش! بخصوص جواد عزيز استاد گرامي !!!

جواد جان بنده يك فلش 4 گيگ از مارك Transend گرفتم و در كاتالوگ گارانتي آن نوشته از اتصال فلش به usb جلوي كيس خودداري فرماييد به نظر شما آيا اتصال فلش به usb جلوي كيس با توجه به اينكه اگر سيمهاي usb مادربرددرست هم وصل شده باشند باز هم براي فلش ضرر داره كه از usb جلوي كيس استفاده كنيم يا خير؟ (به نظر شما علت عدم استفاده از usb جلوي كيس براي فلش در چي مي باشد؟؟؟)

چون واقعاً اتصال فلش به پشت كيس كمي حوصله مي خواهد.....

shahab_blaster
12-09-2008, 20:30

جواد جان بنده يك فلش 4 گيگ از مارك Transend گرفتم و در كاتالوگ گارانتي آن نوشته از اتصال فلش به usb جلوي كيس خودداري فرماييد به نظر شما آيا اتصال فلش به usb جلوي كيس با توجه به اينكه اگر سيمهاي usb مادربرددرست هم وصل شده باشند باز هم براي فلش ضرر داره كه از usb جلوي كيس استفاده كنيم يا خير؟ (به نظر شما علت عدم استفاده از usb جلوي كيس براي فلش در چي مي باشد؟؟؟)

به خاطر اشتباهاتي كه در وصل كردن سيم هاي جلوي كيس براي USB بود اين حرف رو گفتن
اگه USB چلوي كيس شما درست وصل شده اصلا مشكلي نيست نگران چيزي نباشيد

hardware2000
13-09-2008, 01:53
سلام....

1.فیش صورتی و خاکستری رو درست وصل کردی اون ها باید وصل بشن ...
2.میکروفن سلکت کردی؟
3.تیک میوت میکروفن برداشتی؟
4.اسپیکر ها رو تو تنظیمات رو 2 بلند گو گذاشتی؟

javadshahvand
13-09-2008, 08:27

وصل کردن فلش به هاب و یا usb جلوی کیس هیچ مشکلی نداره در ضمن اگه اشتباهی در نصب پورت usbجلوی کیس داشته باشید سیستم روشن نخواهد شد

shahab_blaster
13-09-2008, 11:07
وصل کردن فلش به هاب و یا usb جلوی کیس هیچ مشکلی نداره در ضمن اگه اشتباهی در نصب پورت usbجلوی کیس داشته باشید سیستم روشن نخواهد شد
روشن ميشه اگه اشتباه وصل كني بقيه پورت هايUSB روي مادربورد از كار ميوفته
ما خودمون كه مي خوايم فلش بسوزونيم بفرسيتم گارانتي اينكارو ميكنيم

javadshahvand
13-09-2008, 11:29

مطمئن باش روشن نخواهد شد:46::31:

hardware2000
13-09-2008, 15:33

مگه با خودت لج داری:31:

H A M E D
14-09-2008, 01:58
تو optione کارت sound هم رفتمو mic رو فعال و صداشو تا ته بردم بالا رو mute هم نبود ... یکمم با بعضی از این تیک میک ها ور رفتم ولی نشد ... فکر میکنید مشکل از چیه ؟ ..... نمیدونم قضیه اش چیه .. نشد ما یه چیزی بخریم مشکلی نداشته باشه ......اگر به پورت هاي جلو وصل ميكنيد ممكنه مشكل از كابل ها باشه. به پشت كاميپوتر هم وصل كنيد اگه نشد اونوقت قضيه فرق داره.

مطمئن باش روشن نخواهد شد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزيز روشن ميشه دليلي براي روشن نشدن وجود نداره.

hardware2000
14-09-2008, 09:59
بچه ها الان یک سوال برام پیش امده یک زمان من طرفتار کینگستون بودم ولی الان همه ریمارک شدن
به نظر شما چه جنسی تو بازار هستش که درصد ریمارکش کم باشه و با خیال راهت بشه خرید.

H A M E D
14-09-2008, 14:16
بچه ها الان یک سوال برام پیش امده یک زمان من طرفتار کینگستون بودم ولی الان همه ریمارک شدن
به نظر شما چه جنسی تو بازار هستش که درصد ریمارکش کم باشه و با خیال راهت بشه خرید.
من از KingMAX خيلي راضيم. البته هنوز هم خودم بيشتر از KingStone استفاده مي كنم. Transcend هم بدك نيست.

alborz_k
14-09-2008, 14:28
سلام. تقریبأ همه ی مارک ها به جز کینگستون مدل ریمارک کمی دارند.
اگه یک مارک مطمئن می خوایpatrion , corsaie, pny , ....
اگر یک مارک حرفه ای می خوای: ocz , crucial , mushkin,.............