PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك پيغام خطا

Hossein bandarie
06-09-2008, 10:59
سلام .
اول از همه بگم مجبور شدم اين تاپيك رو اينجا بزنم . تو قسمت اينترنت و شبكه براي باز كردن تاپيك جديد راه نمي داد .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مدتيه تو بعضي سايتها ارور زير رو ميده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 403 Access Forbidden
تو سايت مايكروسافت و جستجو گوگل هم چيز زيادي دستگيرم نشد و فقط اعلام شده اين خطا مربوط به ASP.NET . علت اين خطا چي مي تونه باشه .

lord_ashkan_z
06-09-2008, 11:13
من هر وقت به اين جور پيغام ها بر مي خورم، تنها كاري كه مي كنم اينه كه آنتي ويروس م را غير فعال مي كنم.

در ضمن ممكنه در بخش Internet Option اين سايت ها را در ليست سايت هاي ممنون ( Forbidden ) قرار دادي!

aaaammmm87
06-09-2008, 12:56
در ضمن ممكنه در بخش Internet Option اين سايت ها را در ليست سايت هاي ممنون ( Forbidden ) قرار دادي!
به احتمال زياد مشكل از همين باشه

Hossein bandarie
06-09-2008, 16:08
من هر وقت به اين جور پيغام ها بر مي خورم، تنها كاري كه مي كنم اينه كه آنتي ويروس م را غير فعال مي كنم.

نه متاسفانه هيچ كدوم از اين دو مورد نيست . تو ليست سايتهاي ممنوع اصلا سايتي وارد نشده .

h.ekhraji
08-09-2008, 11:35
اکسپلورر رو عوض کن ببین مشکل حل میشه یا نه. موزیلا نصب کن.

Hossein bandarie
08-09-2008, 16:45
اکسپلورر رو عوض کن ببین مشکل حل میشه یا نه. موزیلا نصب کن.

اتفاقا از موزيلا هم استفاده مي كنم . همانطور هم كه بالاتر اشاره كردم تو گوگل جستجو كردم گفته اين خطا به علت مشكل تو ASP.NET ه . ولي اعلام نكرده چطوري رفع ميشه .

*Batman*
08-09-2008, 17:19
سلام.
خوب این خطای Asp.net از طرف سرور سایت هستش و به شما ربطی نداره.