PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند تا مشكل ويروسي دارم.

masoudsabz
05-09-2008, 16:43
من دو تا مشكل دارم.
درايوهاي ماي كامپيوتر در يك پنجره ديگه باز مي شن.
و گزينه shoe hidden files غير فعال هست. يعني عمل نمي كنه.

راه حل هايي در اين بخش بود كه از طريق رجيستري اين مشكل رو حل مي كرد . اما هيچ كدوم جواب نداد.
اين رو هم بگم كه من ديروز ويندوز عوض كردم.
آنتي ويروسم كاسپر 7 هست كه يه trial version گرفتم از سايتش.( يعني يه نسخه سي روزه)
چون ديال آپ دارم هنوز آپديت اوليش كامل نشده و تكه تكه آپديت مي كنم.( يعني احتمالا هنوز ويروس هست تو كامپيوتر)

آيا بعد از آپديت كامل آنتي ويروس(و از بين بردن ويوس هاي باقي مانده) مشكل حل مي شه(روشهايي كه الان جواب نمي ده ، جواب مي ده؟)؟
آيا راههاي ديگه اي هم (به جز آنهايي كه قبلا گفته شده) براي حل اين مشكل وجود داره؟

aaaammmm87
05-09-2008, 16:53
بله براي حذف اين ويروس ها ميتوني به صورت دستي عمل كني كه با توجه به نوع ويروست روش ها هم متفاوت مي باشند

mahdi7610
05-09-2008, 17:25
سلام

باز شدن درایوها توی یه پنجره جدید کار ویروس اتوران هست که باید انتی ویروس نود 32 اخرین ورژنش را روی سیستم نصب کنید و حتما اپدیت کنید تا از شر این ویروس خلاص بشید .

حل مشکل show hidden را هم انتی ویروس بیدیفندر می تونه درست کنه به شرطی که اپدیت شده باشه

سیستم را در حالت safe mode ویروس یابی کنید .

اگه سیستم را کامل ویروس یابی کنید کارهایی که توی تاپیکی که قبلا هم معرفی کرده بودم را انجام بدید جواب خواهد داد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید .

masoudsabz
05-09-2008, 22:32
سلام

باز شدن درایوها توی یه پنجره جدید کار ویروس اتوران هست که باید انتی ویروس نود 32 اخرین ورژنش را روی سیستم نصب کنید و حتما اپدیت کنید تا از شر این ویروس خلاص بشید .

حل مشکل show hidden را هم انتی ویروس بیدیفندر می تونه درست کنه به شرطی که اپدیت شده باشه

سیستم را در حالت safe mode ویروس یابی کنید .

اگه سیستم را کامل ویروس یابی کنید کارهایی که توی تاپیکی که قبلا هم معرفی کرده بودم را انجام بدید جواب خواهد داد .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید .

مهدي جون با اين حساب من بايد دو تا آنتي ويروس آپديت كنم.
آخه من با ديال آپ چطوري اين كارو بكنم.
مي دوني چقدر طول مي كشه.
من به زور مي تونم كاسپر 7 رو آپديت كنم.
كاسپر واسه اين ويروسا جواب نميده؟
يعني با كاسپر نمي تونم اين ويروس ها رو پاك كنم؟
و يه سوال ديگه
من نمي تونم نود32 رو آپديت كنم.
يعني مي گه اين شماره سريالي كه استفاده مي كني تو ليست سياهه و نمي توني با اين شماره سريال آپديت كني.
من كلا با نود 32 مشكل دارم. حتي تو نصب كردنش.
از سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم استفاده كردم. اين سايت شماره سريال هاي به روز براي نود 32 مي ده اما اين شماره سريال ها هم در عرض چند ساعت مي رن تو ليست سياه.

as13851365
06-09-2008, 15:01
سیستم شما به یه ویروس ساده آلوده شده !
شما اول باید فایل ویروس رو پیدا کنید ! یعنی این که شما اول تو دیرایوها بگردید ببینید به چه فایل و پوشه ای مشکوک هستید!
بعد اندازه و نام این فایل رو در جایی بنویس و اگر می تونی این فایل رو از تسکمنیجر بیرون کن اگر هم نتونستید یک ویندوز نصب کنید و بدون این که در جایی دابل کلیک کنید بعد از بالا آمدن ویندوز از منوی استارت برنامه داس رو اجرا کن
در خط فرمان دستور زیر رو بنویس
del d:\*.inf
دقت کنید که به جای کاراکتر D شما باید نام تک تک درایو ها رو وارد کنید بعد کلید اینتر رو بزنید و وقتی که این دستور را برای تک تک درایو ها اجرا کردید حالا از منوی استارت گزینه جستجوی فایل رو انتخاب کنید و در کادری که باز می کنه گزینه های مربوط به جستجوی فایل های مخفی و سیستمی رو هم انتخاب کنید و نام فایلی رو که قبلا شناسایی کردید را وارد کنید و بعد از جستجو تمام فایل ها رو حذف کنید

اگر آشنایی جزئی از کامپیوتر داشته باشید به راحتی می تونید ویروس های اتوران و new Folder را حذف کنید!

اگر باز مشکلی بود بگو !
در ضمن من هم مشکل دایال آپ رو دارم و زیاد سراغ آنتی ویروس نمی رم و تا جایی که می تونم تو سایت های مربوط به هک و ویروس نمی رم!

esaman
03-09-2009, 06:10
مهدي جون با اين حساب من بايد دو تا آنتي ويروس آپديت كنم.
آخه من با ديال آپ چطوري اين كارو بكنم.
مي دوني چقدر طول مي كشه.
من به زور مي تونم كاسپر 7 رو آپديت كنم.
كاسپر واسه اين ويروسا جواب نميده؟
يعني با كاسپر نمي تونم اين ويروس ها رو پاك كنم؟
و يه سوال ديگه
من نمي تونم نود32 رو آپديت كنم.
يعني مي گه اين شماره سريالي كه استفاده مي كني تو ليست سياهه و نمي توني با اين شماره سريال آپديت كني.
من كلا با نود 32 مشكل دارم. حتي تو نصب كردنش.
از سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم استفاده كردم. اين سايت شماره سريال هاي به روز براي نود 32 مي ده اما اين شماره سريال ها هم در عرض چند ساعت مي رن تو ليست سياه.

سلام سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بسته شد
از این به بعد به سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برید

saeed774
03-09-2009, 19:44
شما اين برنامه رو اجرا كن : تاريخ سيستم بروز باشه و آنتي ويروس غير فعال

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

فرمان زيرو هم تو Run تايپ كن و اينتر بزن و منتظر پيغام تاييد باش

Regsvr32 /i shell32.dll