PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست يك نرم افزار ويرايش فايلهاي Png

am2
05-09-2008, 16:28
سلام
من يه نرم افزار ميخواستم كه يه فايل تصويريرو بگيره و به Png تبديل كنه البته بتونه پشت زمينه تصوير رو شفاف كنه به اصلاح ترانسپرنت كندش....

huti_421
05-09-2008, 23:32
سلام
من يه نرم افزار ميخواستم كه يه فايل تصويريرو بگيره و به Png تبديل كنه البته بتونه پشت زمينه تصوير رو شفاف كنه به اصلاح ترانسپرنت كندش....

منظورتون رو نمی فهمم تنها فرمت هایی که بک گراند شفاف دارن GIF , TIF , PSD و PNG هست حالا شما می خوای چیو به PNG تبدیل کنی ؟

یا اینکه می خوای یه عکس با بک گراند رو به PNG با بک گراند شفاف تبدیل کنی که این امر همینجوری ممکن نیست باید اول بک گراند رو با فوتوشاپ ببری و بعد اونو به PNG تبدیل کنی ...

am2
06-09-2008, 23:08
منظورتون رو نمی فهمم تنها فرمت هایی که بک گراند شفاف دارن GIF , TIF , PSD و PNG هست حالا شما می خوای چیو به PNG تبدیل کنی ؟

یا اینکه می خوای یه عکس با بک گراند رو به PNG با بک گراند شفاف تبدیل کنی که این امر همینجوری ممکن نیست باید اول بک گراند رو با فوتوشاپ ببری و بعد اونو به PNG تبدیل کنی ...

نه نميخوام خيلي حرفه اي باشه فقط ميخوام تصاويري مانند تصوير زير رو بك گرانشون رو شفاف كنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

huti_421
06-09-2008, 23:43
نه نميخوام خيلي حرفه اي باشه فقط ميخوام تصاويري مانند تصوير زير رو بك گرانشون رو شفاف كنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خوب همینم باید بک گراندش رو با پاک کردن حذف کنید ...

نرم افزار پاک کن خودکار من یکی ندیدم ....

am2
07-09-2008, 19:01
خوب همینم باید بک گراندش رو با پاک کردن حذف کنید ...

نرم افزار پاک کن خودکار من یکی ندیدم ....

يعني هيچ راهي نيست كه پشت زمينه سفيد اين عكس رو بشه شفاف كردش؟؟؟؟

huti_421
07-09-2008, 19:32
يعني هيچ راهي نيست كه پشت زمينه سفيد اين عكس رو بشه شفاف كردش؟؟؟؟

همینجوری نه ولی با کار کردن روش با فوتوشاپ میشه ...

اگه فقط یه عکسه برو تو انجمن فوتوشاپ درخواست بده بگو می خوام بک گراند این عکس رو بردارید ... :21: